Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 845K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Καλή χρονιά παίδες .. Δεν μου λέτε .. Εχει τσεκαρει κανεις την Ολιβια στο Studio Sex που λέει οτι τα κάνει όλα ? Είναι λίγο γεματούλα ..αλλά ποιος ξέρει ? Εχει πάει κανείς ?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Καλή χρονιά παίδες .. Δεν μου λέτε .. Εχει τσεκαρει κανεις την Ολιβια στο Studio Sex που λέει οτι τα κάνει όλα ? Είναι λίγο γεματούλα ..αλλά ποιος ξέρει ? Εχει πάει κανείς ?

Ολιβια και Studio Sex δεν κολλανε.Στο Studio Sex ειναι το Σοφακι (περασμενα μεγαλεια). Η Ολιβια ειναι στο 4, και δεν ειναι αλλη απο τη γνωστη Ελλη που ηταν προ διμηνου στο 11. Και που βεβαια οταν εχει ορεξη τα δινει ΟΛΑ. Σκιστε της τον κωλο ενω ειναι ξαπλωμενη μπρουμητα. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!!!!!!!!!
 

natsolibre

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Καλή χρονιά και από μένα παίδες....!!!!
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν και πότε δουλεύει η μαγδα?
Oποτε πάω πέφτω πάνω στην Ρόζα  … :tickedoff:
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
τι εστι μαγδα η  ροζα και τι νουμερο?
 

MacFreddie

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
97
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Είναι στο 7 η ροζα αν και δεν είναι άσχημη δεν την έχω τιμήσει ,
κάποιοι συναγωνιστές έγραψαν για την μαγδα ότι αξίζει.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
μετα απο κριτικες που εχω διαβασει για Μίνωος 6 πηγα να δω τι παιζει γιατι ειχα να παω στο συγκεκριμενο μαγαζι απο περισι .Χθες 17:00 η ώρα περιπου ηταν η Αιμιλία Ελληνίδα νομιζο. Ωραίο σόμα , πλούσιο στήθος (σιλικόνι) κοντοπούτανο , ομιλιτικη και αρκετα προσχαρη μεσα στο δωματιο.με ρωτησε αν ερχομουν για πρωτη φορα και τις ειπα οτι εχω καποιους μηνες να ερθω.μετα την κουβεντουλα αρχιζει γλυψιμο καλό σε ολο το σωμα και στους ορχεις.με ρωταει πως θελεις να το κανουμε και την γυρναω σε πισοκολητη σταση.αρκετα δεκτικι .επαγγελματιας παντος που κανει τυπικα και καλα την δουλεια της. Εμεινα πολύ ικανοπιημενος από τις ιπιρεσιες της. Την προτεινο ανεπιφιλακτα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
Μάγκες έχω την εντύπωση ότι η Αιμιλία,δεν εργάζεται πλέον σε κάποιο σπιτάκι,μιας και τις τελευταίες δύο φορές που έχω επισκεφθεί την περιοχή,δεν την έχω πετύχει κάπου.Είχα ακούσει κι εγώ ότι έχει πολύ καλές υπηρεσίες,αν και από μαλακία μου στην τελευταία μου βόλτα δεν την τιμήσα :jerking:Μια καλή μούφα πάντως είναι σίγουρα η Εύα(η μαύρη που είναι σε μια ξύλινη πόρτα,δεν θυμάμαι τον αριθμό),μιας και το μόνο που προσφέρει είναι πίπα και πισοκολλητό,χωρίς άλλες επιλογές :knockinb:.Να πάει στο διάλο λέω εγώ,που θα ρυθμίζει και το πρόγραμμα,η παλιοκαριόλα :fuck1:Εγώ πάντως δεν έχω γαμήσει κάτι αξιόλογο σε κάποιο σπιτάκι,αν υπάρχει κάποιος που έχει κάτι στο νου του,ας ενημερώσει...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μάγκες έχω την εντύπωση ότι η Αιμιλία,δεν εργάζεται πλέον σε κάποιο σπιτάκι,μιας και τις τελευταίες δύο φορές που έχω επισκεφθεί την περιοχή,δεν την έχω πετύχει κάπου.Είχα ακούσει κι εγώ ότι έχει πολύ καλές υπηρεσίες,αν και από μαλακία μου στην τελευταία μου βόλτα δεν την τιμήσα :jerking:Μια καλή μούφα πάντως είναι σίγουρα η Εύα(η μαύρη που είναι σε μια ξύλινη πόρτα,δεν θυμάμαι τον αριθμό),μιας και το μόνο που προσφέρει είναι πίπα και πισοκολλητό,χωρίς άλλες επιλογές :knockinb:.Να πάει στο διάλο λέω εγώ,που θα ρυθμίζει και το πρόγραμμα,η παλιοκαριόλα :fuck1:Εγώ πάντως δεν έχω γαμήσει κάτι αξιόλογο σε κάποιο σπιτάκι,αν υπάρχει κάποιος που έχει κάτι στο νου του,ας ενημερώσει...
Αν δεν σε χαλαει σε εμφανιση, δοκιμασε την ροζα...
Οι υπηρεσιες της ειναι πολυ δυνατες και θερμες και δεν βιαζεται.

Κατα τα αλλα υπαρχει καινουρια αφιξη στο σπιτακι που ειναι στην πλαινη πλευρα του δρομου των μπουρδελων
http://[img]http://www.bourdela.tv/...ιος δοκιμασει ας πει εντυπωσεις :zfuck:[/img]
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές του αθλήματος χθες δοκίμασα την καινούρια αφηξη που μασ ενημερωσε ο συναγωνιστησ. Η κοπελα εχει ορέα σκυλοφατσα,ορεο κολο, οραιο βιζι(μικρο και στιτο).Στο δοματιο ειναι  καλη.αναιβενει απο πανω και κολλαει το σομα της απανοσου και σου τριβετε εσθιςσιακα, γλιφει λεμους , πιπα καλή και μαμισι με βογκιτα εσθισιακα, χαδεματα σε ολο τη πλατη και φιλαια (μου το επεζε καλα σαν να ιταν γκομενα μου) πισοκολιτο πολι καλο και από οτι καταλαβα και μου ειπε οτι δεν βιαζετε και μαλιστα μου εκανε και παρατηρηση οτι τελιοσα και γριγορα. Νομίζω οτι αξιζει να την επισκεφτείτε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
Παιδιά εγώ πέρασα εχθές το πρωί κατά τις 11 και υπήρχαν ελάχιστα ανοικτά :jerking:Αποφάσισα να δοκιμάσω την Ίνα  :knockinb: στο νούμερο 5 αν δεν κάνω λάθος.Πρόκειται για ένα ξανθό κοντοπούτανο με μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι,το οποίο και έσκισα στην κυριολεξία,μιας και άντεχε το σφυροκόπημα και γούσταρε να την γλύφω όπου γουστάρω.Μου φάνηκε ότι δεν προσποιόταν και ότι όντως την κάβλωσα αρκετά,μιας και ήμουν ο πρώτος της και είχα τρελές κάβλες :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παιδιά εγώ πέρασα εχθές το πρωί κατά τις 11 και υπήρχαν ελάχιστα ανοικτά :jerking:Αποφάσισα να δοκιμάσω την Ίνα  :knockinb: στο νούμερο 5 αν δεν κάνω λάθος.Πρόκειται για ένα ξανθό κοντοπούτανο με μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι,το οποίο και έσκισα στην κυριολεξία,μιας και άντεχε το σφυροκόπημα και γούσταρε να την γλύφω όπου γουστάρω.Μου φάνηκε ότι δεν προσποιόταν και ότι όντως την κάβλωσα αρκετά,μιας και ήμουν ο πρώτος της και είχα τρελές κάβλες :2funny:
Όταν λες ΚΩΛΑΡΑΚΙ?

Σου εδωσε πισω πορτα? με ποσα?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
τι ωρα κλεινουν στα χανια τα μαγαζαααα????
 

Επισκέπτης
τι να πω ρε παιδια
πηγα σημερα μια τσαρκα και απορω πως γαματε τετοιες σαβοουρες
για δε υπηρεσιες?αστο

δοκιμασα την περιφημη αιμιλια :jerking: και την καινουργια ρουμανα κατα δηλωση της Αντζελα.
Η Αιμιλια μεν αρκετα καλη σε γλειψιματα καλη πιπα γλειφει και παπαρι :2funny: αλλα καπως μαζεμενη οταν πας να την γλειψεισ εσυ
Απο ποδολαγνεια απαραδεκτη!αφησε μεν να τις γλειψω λιγο ποδαρακι αλλα ειχε ενα υφος βαριεστημαρας απαραδεκτο
με ξενερωσε τοσο που την εδιωξα απο το δωματιο χωρις να τελιωσω
παντως απο στηθος και σωμα γενικα αψογη


Η Αντζελα και αυτη καλο σωματακι μελαχρινο πιπινακι αν και η φατσα της μου την εσπαγε
οταν βγηκε απο το δωματιο γυμνοστηθη και εκανε πασαρελα στο σαλονι κοζαρα και το ωραιο ποδαρακι με το κοκκινο νυχακι λεω εδω ειμαστε θα βγαλουμε τα σπασμενα απο την αιμιλια
Αμ δε...
μπαινει μεσα κ αρχιζει αμεσως φραπε :jerking:
παω να την γυρισω ανασκελα να την γλειψω λιγο και εγω και εκανε λες και της ζητησα κωλο
της λεω λιγο ποδαρακι μονο!!!!! και σκυβω να της το γλειψω
μηηηηη φωναζε οχι ποδι δεν αφηνω γλειψιμο σε ποδι αλλες αφηνουν εγω ειμαι απο αυτες που δεν αφηνουν.
καλα της λεω ηρεμησε ντε!
ειπε η κυρια εξω για γλειψιματα με ρωταει?
οχι συνεχισε δεν ειπε!
ειπε για πισωκολητο πιπα κ πιασιματα! τπτ αλλο
εκνευριστικα αφανταστα αλλα ειπα να δωσω τοπο στην οργη να χυσω οπως  οπως
αρχισε ενα μετριο τσιμπουκι οπου και μετα απο λιγο εχυσα με το ζορι
μαλιστα μου αρεσε η καργιολα που ειπε και καλα με παραπονο "απο το τσιμπουκι μωρο μου"
ουστ πατσαβυρι χαρη κ μονο σου εκανα που σε εχυσα ακομα κ ετσι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.424
Κριτικές
124
Like
6.687
Πόντοι
5.097
Φίλε μου όσον αφορά την Αιμιλία που γράφεις μπορεί η ποδολαγνεία να μην της αρέσει ή να μην έχει ξανακάνει πολλές φορές και να μην το κατέχει ;).Εσύ ρώτησες από πριν ότι έχει στο πρόγραμμα και ποδολαγνεία ή μπήκες έτσι και λες θέλω και ποδολαγνεία :think:.Όπως και να'χει από την στιγμή που προσφέρει τόσο καλές υπηρεσίες,εκτιμώ ότι δεν είναι δίκαιο να δημιουργούμε αρνητικές εντυπώσεις μόνο και μόνο επειδή δεν είναι καλή στην ποδολαγνεία :).Για μένα είναι με διαφορά η καλύτερη επιλογή για μας τους μπουρδελιάρηδες των Χανίων,αν και δυστηχώς δεν δουλεύει σε καθημερινή βάση :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom