Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 845K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αποκλειετε... Εισαι σιγουρος???  Γιατι ομως??? Μηπως τις διωχνετε με τον τροπο σας???
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΓΙΑ ΧΑΝΙΑ?ΤΙ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? :helpplea: :headbang:
 

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
γεια σας παιδες..
ειμαι απο Χανια και ηθελα να ρωτησω αν εχει παει κανεις στα σπιτακια στη Μινοως..
δεν εχω παει ποτε.
αν εχει καποιον με εμπηρια να μας πει..να μας κατατοπισει
εχει μερες να αδειασει το μπιστολι και δεν κρατιεμε

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Παιδια χρονια πολλα...εχουμε καμια πληροφορια απο τπτ καλο κατς να παμε να καταθεσουμε η να παμε στα κουτουρου??
 

chris_mark

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2008
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αν και τα συγκεκριμενα 20  χρονια που ερχομε κρητη τα εχω επισκεπτη μονο για χαβαλε και οχι για καταθεση φετος ειδα σε ενα ειδικα ενα αρκετα καλο μωρο ΤΣΕΧΑ αν δεν κανω λαθος και απο γνωστο μου που πηγε ακουσα τα καλυτερα αφου πρεπει να ξανπηγε τουλαχιστον αλλες 2 φορεςσε εκεινο το 15θημερο. ειναι ο δευτερος καθετος οπως ανεβαινεις την μινωος καινουριος χωρος μεσα.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
περισσοτερες λεμπομερειες ετσι που το γραφεις μπερδευεται οσο καλα και αν ξερει την περιοχη

Αν και τα συγκεκριμενα 20  χρονια που ερχομε κρητη τα εχω επισκεπτη μονο για χαβαλε και οχι για καταθεση φετος ειδα σε ενα ειδικα ενα αρκετα καλο μωρο ΤΣΕΧΑ αν δεν κανω λαθος και απο γνωστο μου που πηγε ακουσα τα καλυτερα αφου πρεπει να ξανπηγε τουλαχιστον αλλες 2 φορεςσε εκεινο το 15θημερο. ειναι ο δευτερος καθετος οπως ανεβαινεις την μινωος καινουριος χωρος μεσα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αν και τα συγκεκριμενα 20  χρονια που ερχομε κρητη τα εχω επισκεπτη μονο για χαβαλε και οχι για καταθεση φετος ειδα σε ενα ειδικα ενα αρκετα καλο μωρο ΤΣΕΧΑ αν δεν κανω λαθος και απο γνωστο μου που πηγε ακουσα τα καλυτερα αφου πρεπει να ξανπηγε τουλαχιστον αλλες 2 φορεςσε εκεινο το 15θημερο. ειναι ο δευτερος καθετος οπως ανεβαινεις την μινωος καινουριος χωρος μεσα.

Μια ξανθια ειναι αν θυμαμαι καλα,μου ειπε οτι πριν δουλευε φυλης,οποτε τωρα υποβιβαστηκε στην ''τοπικη κατηγορια'' των Χανιων...
Εχει καλη εμφανιση σχετικα,λεπτη και μεσα μέτρια....
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Τι γίνεται, δεν έχουμε τίποτα Χανιά ή βαριόμαστε να γραφουμε;
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
70
Πόντοι
1
Τι στο καλό πάλι με τον τουρισμό θα την βολέψουμε?????????"
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδια τιποτα καλο στιν μινοως?περισι ειχαμε τιν ροχανι τιποτα φετος?? :tits2: :fuck2:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
κανις ρε παιδια δεν γαμαει σε αυτιν τιν πολυ :zfuck:??ουτε πουτανα δεν βρισκις να πιδιξεις στα χανια ελεος που θα φτασει αυτι η πολυ :pipa2: :jerking: :pipa3: :tits2: :cum: :cum: :cum: :cum: :pipa1: :jerking: :headbang:!!!!!!!!!!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κανις ρε παιδια δεν γαμαει σε αυτιν τιν πολυ :zfuck:??ουτε πουτανα δεν βρισκις να πιδιξεις στα χανια ελεος που θα φτασει αυτι η πολυ :pipa2: :jerking: :pipa3: :tits2: :cum: :cum: :cum: :cum: :pipa1: :jerking: :headbang:!!!!!!!!!!!
αντε ρε παιδακι μου τοσες τουριστριες ερχονται σε σας :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

PATTAYA666

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
πεσμενα πραματα φετος!!!!!πανε οι παλιες καλες εποχες!!!και το να πιασεις χανιοτισα γκομενα ειναι σαν να πιανεις το λοτο το τζοκερ το προπο και το στιχιμα μαζι χαχαχαχχα!!!!ασε που η καθε σαβρα τιν εχει δει γκομενα στα χανια111 :s&m_2: :s&m_3: για αυτο ταλιλανδι και παταγια για τρελο ξεφαντομα!!!! :pipa2: :2on1: :fuck1: ανδε ο οκτοβρις δεν ειναι μακρια!!!! :knockinb: :rockon: :rockon: :tits: :cum: :tits2: :kissass: :kissass2: :pipa3: :pipa3: :fuck2:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημέρα στους συντοπίτες!!! Θα αρχίσω το πορνορεπορτάζ από την πόλη μας σε λίγες μέρες......αν και είμαι και παντρεμένος και δεν πρέπει  :grin:
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα στα Χανια!!ξερει κανεις αν υπαρχει κατι καλο στην μινοως?εκτος απο εκει υπαρχει τιποτα για τηλεφωνο κ ξενοδοχειο?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Παίζουνε κατά καιρούς κάτι θείες από τις Κρητικές Αγγλείες με 100 ευρώ......
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
πως μπορω να καταλαβω αν ειναι ΧΧΧ η αγγελεια?οπως βλεπεις νεος σε αυτα τα γηπεδα
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Λέει κάτι για Ελληνίδα γοητευτική, διακριτική από Χανιά ζητάει γνωριμία με εχέμυθο κύριο κλπ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom