Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 846K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μόλις αναχώρησα από την συγκεκριμένη περιοχή και λόγω απουσίας του Αλόγου που λέγεται ΑΛΕΞΙΑ μπήκα στο  <<11>> στην Αννίτα  πολλά λόγια γιά  το τίποτα , αν τήν βαθμολογούσα θα τίς έβαζα λιάν επιοικώς  < 5 > στο μόνο πού συμφωνώ ότι η τσατσά παραείναι ευγενική .



Νέο σπιτάκι δεν είναι... νέος είναι ο ιδιοκτήτης. Η τσατσά ευγενική (όχι σαν τις περισσότερες εκεί) και το κορίτσι άλογο!

Θα γίνει δοκιμαστικό και θα βάλω κριτική
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.171
Κριτικές
7
Like
163
Πόντοι
16
Πέρασα με την ΟΛΓΑ το καλύτερο τσιμπούκι της περιοχής. :wanker: :wanker:
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
502
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Κατέβηκα στα Χανιά για δουλειές την προηγούμενη εβδομάδα και έχοντας κάποιο ελεύθερο χρόνο έψαξα για την Αλεξία αλλά δεν την βρήκα. Γνωρίζει να μου πει κάποιος φίλος συναγωνιστής που και πότε εργάζεται η κορασίδα; Δεν θυμάμαι να την έχω δει ποτέ, ούτε ζωγραφιστή!

Για την Αλεξία έχω διαβάσει πολύ θετικά σχόλια αλλά και κάποια αρνητικά. Τελικά αξίζει το ψάξιμο;

Τα πάντα είναι σχετικά. Εγώ προσωπικά έχω ρίξει επικά γαμήσια μαζί της, αλλά έχω περάσει και "μέτρια" σε μέρες που δεν είχε πολύ όρεξη ή ήταν κουρασμένη.

Το ίδιο ισχύει γενικά για όλες. Η Όλγα έχει γίνει στανταρακι για μένα, και με τη  Τζοβανα ας πούμε περνάω πάντα καλά.

Τώρα αν έρχεσαι μόνο για αυτή, μπορεί να μείνεις και με το εργαλείο στο χέρι. Μπορεί να έχει ρεπό, μπορεί να έχει περίοδο, χίλια δυο μπορεί...

Βρες λοιπόν κάτι που σε ικανοποιεί, και παίξε μπάλα.

Δεν ξέρω τι απαιτήσεις έχεις, αλλά αν ήταν εδώ η Αλίκη, θα περνούσες σίγουρα όμορφα!
 

drugstime

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2016
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
kana kalo moro sti minoos:

* Θα σε παρακαλέσω να χρησιμοποιείς ελληνικούς χαρακτήρες, όπως αναγράφεται και στους κανόνες του forum
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!Ξέρει κανείς τελικά αν στους οίκους ηδονής της οδού Μίνωος έχει ακόμα εγχειρισμένες ή τραβέλια?Θα κατέβω Χανιά αυτές τις μέρες και πριν πολλά έτη είχα καλές φάσεις με τέτοιες!!!Ευχαριστώ!
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
502
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Καλησπέρα σε όλους!Ξέρει κανείς τελικά αν στους οίκους ηδονής της οδού Μίνωος έχει ακόμα εγχειρισμένες ή τραβέλια?Θα κατέβω Χανιά αυτές τις μέρες και πριν πολλά έτη είχα καλές φάσεις με τέτοιες!!!Ευχαριστώ!

Δεν υπάρχει καμία που να βρίσκεται στάνταρ εκεί.

Θυμάμαι πριν 1-2 μήνες είχε εμφανισθεί μια στο Νο19, που ήταν "να μασάς κουκιά και να τη φτύνεις" . Μεγάλα χάλια! Δεν ξαναπέρασα από εκεί, και δεν θυμάμαι και το όνομα της
 
  • Like
Αντιδράσεις: gavboy

kingdragon300

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει καμία που να βρίσκεται στάνταρ εκεί.

Θυμάμαι πριν 1-2 μήνες είχε εμφανισθεί μια στο Νο19, που ήταν "να μασάς κουκιά και να τη φτύνεις" . Μεγάλα χάλια! Δεν ξαναπέρασα από εκεί, και δεν θυμάμαι και το όνομα της
Μαλλον εννοεις την "Μαρία" απο Αυστραλία... παιζει να ειναι και δικος της αυτος ο οίκος... τουλαχιστον ηταν παλιοτερα.
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
502
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Επέστρεψε η Αλεξία. Στο Νο6 αυτή τη φορά! Ορεξάτη και με τρελή διάθεση! Λεπτομέρειες σε κριτική προσεχώς...
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
544
Κριτικές
9
Like
1.261
Πόντοι
486
Πέρασα χθες απο Μίνωος. Ιδια κατάσταση. Η Ολγα κάνει τη διαφορά. Η γυναίκα είναι πύραυλος! Με τέλεια πίπα που σε ταξιδεύει και που δείχνει να το ευχαριστιέται!!!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Μεσημέρι σήμερα έκανα βόλτα εις τον θρυλικό δρόμο είδα ότι αρκετά σπίτια ήταν κλειστά ο σκοπός μου ήταν στο 6 στην θρυλική και άπαιχτη ΑΛΕΞΙΑ αλλά είχε πολλοί δουλειά και βαρέθηκα να περιμένω αλλά και δεν είχα αρκετό χρόνο αναμονής αποφάσισα να πάω στο 4 στην ΝΤΙΑΝΑ μετά τις αρκετά καλές συστάσεις από την υπηρεσία αποφάσισα να δώσω το εισιτήριο και να περάσω στα ενδότερα ,μετά από λίγο ήλθε άρχισε με τις τυπικές συστάσεις για να σπάσει τον πάγο , ξάπλωσα και ήλθε στο πλάι το μόνο που έκανε ένα τσιμπούκι τις κακιάς ώρας και εμένα το χέρι μου να χαιδεύη το μουνί τις , σε κάποια στιγμή τις ζητάω γλειφομούνι και 69 η απάντηση τις αυτό είναι εξτρά δηλαδή συν 10,00 ευρώ αυτό με ξενέρωσε εντελώς συνέχισε την ανύπαρχτη πίπα ξαφνικά αναιβένη από πάνω βαριότανε που ζούσε και κάποια στιγμή μου ήλθε το αίμα στο κεφάλι που τις λέω εντάξει τελείωσα η απάντηση τις μα έτσι ξαφνικά ναι και ψαχνόταν , ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΝΤΥΘΗΚΑ για να ΦΥΓΩ , υπόψη ότι μου είχε πέσει εντελώς .


Αν με άφηνε το σύστημα να τις βαλω βαθμολογία θα τις έβαζα όπως το είπα και στην υπηρεσία  -5

ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ

ΑΠΟ ΟΤΙ  ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ    Μ Α Κ Ρ Υ Α ............. Μ Α Κ Ρ Υ Α απο το τεσσερα < 4 >
 

burbulios

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2011
Μηνύματα
109
Like
84
Πόντοι
1
Τα μπουρδελα στα χανια ειναι επιηκως για το πεος...!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
1
Ναι δυστηχως εχουν χαθει οι ενχειρισμενες κτλ...απο τη μηνοως παλια υπηρχαν συχνα
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Η πιο πρόσφατη επίσκεψή μου στο Νο6 στην Αλέξια κοντά στο μεσημέρι.
Εξελίχθηκε σε μια ακόμη ευχάριστη εμπειρία των αισθήσεων.
Η κοπέλα, είχε την συνηθισμένη εξαιρετική συμπεριφορά: φιλική, αγαπησιάρα, με περιπτύξεις, φιλιά και χάδια.
Σαν να είσαι με την γκόμενά σου .
Το καλό με την Αλεξία είναι ότι έχει πάρα πολλή και καλή διάθεση, της αρέσει αυτό που κάνει και το απολαμβάνει και, το σημαντικότερο, είναι ότι έχει βελτιωθή παρα πολλοι .
Στο αγωνιστικό μέρος, δέχεται ο,τι ζητήσεις, συμμετέχει, το απολαμβάνει, παίρνει πρωτοβουλίες, σου δείχνει ότι χαίρεται με την καύλα σου, κάνει ο,τι στάση ζητήσεις, αντέχει την πίεση και το σφυροκόπημα χωρίς διαμαρτυρίες και δεν πιέζει χρονικά .
Προσφέρει υπηρεσίες studio της Αθήνας σε τιμή οίκου ανοχής. Είναι μόνο 22 ετών. Κάνει λες και είσαι ο γκόμενος της.
Γλωσσόφιλα , αγκαλίτσες και χαδάκια πριν ακόμη πέσεις στο διπλό κρεββάτι ενώ συνεχίζονται και εκεί.
 

CHAROS30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
39
Like
30
Πόντοι
0
Πέρασα χθες το βράδυ από τη Μίνωος και είχε  ένα  καλό μωρό στο 11 ονόματι Σκάρλετ από Βουλγαρία με πολλά τατουάζ. Μου είπε ότι δούλευε  πρώτη μέρα χθες και θα κάτσει  γύρω στις 10. Όλες οι υπόλοιπες  είναι οι ίδιες στα πάνω κάτω στα σπιτάκια.
 

antreas11

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά τι παίζει στην Μινώος αυτή την περίοδο; Υπάρχει κάτι πιο φθηνό από 30 ευρώ;
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Όλες οι κοπέλες ζητάνε 30 ευρώ. Καμία δεν αρνείται τα 25 ευρώ.Η Ζαλτα στο 17 παίρνει από τους πελάτες της 20 ευρω!
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Καινούργια άφιξη στο νούμερο 7. Βαλεντίνα, Ουκρανέζα! Η εμφάνιση της εντυπωσιακή στο σαλόνι. Ψηλή ξανθιά ηλιοκαμένη με καμπύλες. Στο δωμάτιο που έγινε η αποκάλυψη απογοήτευση! Μικρό άδειο στήθος,χαλαρή ζαρωμενη κοιλιά.
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Απο υπηρεσίες η Βαλεντινά πρόσφερει τα πάντα εκτός από πρωκτικό με το ανάλογο κόστος. Προσφέρει απλόχερα γλωσσόφιλα,ειναι δεκτικη σε χάδια και φιλία και σε κάνει να αισθάνεσαι  σαν να είσαι με την φιλη σου.
 

Doctor T

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.020
Like
3.908
Πόντοι
5.396
Οι εμπειρίες που παραθέτο στο forum αφορούν εμένα και μπορεί να διαφέρουν από τις δικές σας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom