Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 765K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Jick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω στην καρδιτσα εχει κανεις ιδεα για ενα μπαρ με ονομα βασω που πηγαινουν καποιες καλες καμια φορα ?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Κριτικές
6
Like
1.304
Πόντοι
481
Πέρασα σήμερα από το Καρδίτσης. Μια πολύ όμορφη κοπέλα ονόματι Δανάη. Την έκανα όντως για Ελληνίδα. Ωραίο σώμα με τα πιασίματα του, φυσικό βυζί ωραίο και μια τροφαντη κωλαρα. Στο δωμάτιο πολύ - πολύ άνετη, πίπα μακράς διάρκειας και από ένα σημείο και μετά χωρίς χέρι κι έντονη. Μάλιστα με ρώτησε να συνεχίσω πίπα ή θες να πάμε για σεξ. Της έβγαλα το εσώρουχο και την πήρα σε ιεραπόστολο και στα τέσσερα, όπου ανεβάσαμε πολύ ρυθμούς, έσκασα από τη ζέστη και με σχετική δυσκολία τελείωσα. Η κοπέλα δε διαμαρτυρήθηκε καθόλου. Ούτε έχασε τη φωνητική συμμετοχή της. Γενικά πέρασα πολύ καλά! Τέτοια θέλουμε. Προς τιμήν του το στούντιο το κρατάει το απλό στα τριάντα. Εύγε!!

Δεν πέρασα από Πύλης στην εξαιρετική Νίκι μιας και έχω περάσει μαζί της πέντε έξι φορές. Πάντως μην έχετε καθόλου ενδοιασμούς. Η Νίκι αξίζει όσο λίγες.
 

Nikza50

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
9
Like
40
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα από την Άννα στην Λαρίσης πολύ όμορφος χαρακτήρας και με άνεση χρόνου, δεν βιάστηκε καθόλου και ήταν πολύ δοτική σε όλα χωρίς μη και δεν. Είναι μια ωραία παρουσία.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
796
Like
2.534
Πόντοι
446
ΣΤΟΎΝΤΙΟ ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗ Η ΝΙΚΗ ΜΈΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΈΡΑ ΑΠΌΓΕΥΜΑ
IMG-20230704-WA0012.jpg
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Κριτικές
6
Like
1.304
Πόντοι
481
Πέρασμα μετά από καιρό και από το Λαρίσης, όπου έχει έρθει μια δυνατή παρουσία, ένα μιλφ ονόματι Κριστίνα, ξανθιά με ωραίο σώμα και φτιαχτό βυζί. Πήρα ελεύθερο στοματικό. Καλή πίπα από μέρους της, χωρίς βέβαια το κάτι παραπάνω. Στάσεις ξεκίνησε εκείνη από πάνω όπου καβάλησε αρκετά καλά και δυνατά. Με μέτρια όμως διάρκεια. Έπειτα στα τέσσερα όπου στήθηκε ηρωικά. Από μένα είναι ναι. Χωρίς να κάνει το κάτι παραπάνω, αλλά τα βασικά και σωστά.

Μιας και δεν ξέρω πότε θα έχω ευκαιρία να ξανά κάνω επίσκεψη, πέρασα και από τη Νίκη στο Πύλης. Κορυφαία όπως όλες τις φορές. Και παρότι είχε κίνηση ήτανε φουλ δοτική και ορεξατη.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
796
Like
2.534
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗ η ΝΊΚΗ ΣΉΜΕΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΜΈΡΑ ΜΈΧΡΙ 5 ΤΟ ΑΠΌΓΕΥΜΑ.
IMG-20230704-WA0012.jpg
 

Ranger 5

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
να ρωτησω στην καρδιτσα εχει κανεις ιδεα για ενα μπαρ με ονομα βασω που πηγαινουν καποιες καλες καμια φορα ?
Μίστερ, εγώ ξέρω για τό μπάρ αφρός έξω από το καρδισταν.
Έχει κάτι ρουμανακια θάνατος, με στενό το εργαλείο λέμε.
Αλλά αρμυρο κάργα.
100€ είναι πολλά.
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Μίστερ, εγώ ξέρω για τό μπάρ αφρός έξω από το καρδισταν.
Έχει κάτι ρουμανακια θάνατος, με στενό το εργαλείο λέμε.
Αλλά αρμυρο κάργα.
100€ είναι πολλά.
Για πες! Για πες !! :)
Τι έχει το μενού των 100 ευρώ;
:)
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Κριτικές
6
Like
1.304
Πόντοι
481
Μια πολύ ικανοποιητική συνάντηση στο Καρδίτσης με την Αναστασία. Νεαρό κορίτσι, λίγο φουσκωτά χείλη όχι βέβαια εκείνα τα απαίσια τα παραφουσκωμενα, γιατί τότε δε θα μου σηκωνόταν ποτέ, ωραίο πρόσωπο, δυνατό σημείο ο κωλος της που ομολογώ στο σαλόνι δεν της φαινόταν. Έκανε ωραία πίπα, αν και κάπως αμήχανη σε στιγμές. Αλλά οκ. Περασε και λίγο από μπάλες. Καμία βιασύνη. Περάσαμε σε ιεραπόστολο που με εσφιγγε μέσα της αλλά και στα τέσσερα όπου στήθηκε φοβερά. Δυστυχώς φεύγει αύριο, μου είπε, οπότε δε ξέρω αν θα την προλάβετε όσοι ενδιαφέρεστε.
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
62
Like
194
Πόντοι
0
akoustikan oi proseuxes mou
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

na mas kathisei mia vdomada i margarita. tin teleutaia fora 2 meres kathise kai efuge :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom