Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 763K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Παίδες έγινε επίσκεψη στο Πύλης. Ντάξει πραγματικά ο χώρος είναι υπερβολικά καλός και πολύ προσεγμένος. Βάζει κάτω ακόμα και τη Βίλα στη Λάρισα. Η κυρία επί της υποδοχής ορεξάτη, μου έδωσε και κάρτα με μια ιστοσελίδα να μπαίνω να βλέπω ποιες κοπέλες είναι κάθε φορά. Εξεπλάγην. Ήρθε μια ψηλή, ωραία γυναικάρα με το όνομα Άντζελα. Επίσης άνω του μέσου όρου σε σχέση με όσα βλέπουμε συνήθως στην πόλη. ΔΥΣΤΥΧΩΣ το απλό πρόγραμμα το ξεκινάνε από τα σαράντα. Εν πάση περιπτώσει είπα να περάσω. Δωμάτιο επίσης τρομερά καλό, με τα πάντα μέσα(τηλεόραση με επιμορφωτικά προγράμματα, λουσάτο μπάνιο με όλα τα απαραίτητα, παντόφλες, καθρέφτη στο πλάι και μεγάλο, ωραίο κρεβάτι και πολύ καθαρά τα πάντα...). Αφού νόμιζα πως ήμουν σε κανά δωμάτιο του Πρίαμου. Τώρα η κοπέλα με έκανε να περάσω τέλεια. Προσέφερε τις βυζάρες της για ρουφηγμα, αφησε φιλιά στο λαιμό, έκανε πολύ καλή και υγρή πίπα. Παίχτηκαν δυο στάσεις, ιεραποστολικό και στα τέσσερα: ωραία συμμετοχή, πιο ωραία αίσθηση το μουνί της.

Οπότε, το μαγαζί έχει τα εφόδια να παίξει τρελή μπάλα. Αλλά ας γίνει μιαν επανεξέταση σχετικά με τις τιμές. Τα σαράντα ευρώ απλό πρόγραμμα λειτουργεί αποτρεπτικά και για μεγαλύτερα και πιο ενδιαφέροντα προγράμματα. Βάλε και τις βενζίνες(για μένα τουλάχιστον που είμαι αρκετά μακριά απο την περιχοχή)...πάει πολύ. Ο χώρος είναι άριστος.
 

Dimos(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Παίδες έγινε επίσκεψη στο Πύλης. Ντάξει πραγματικά ο χώρος είναι υπερβολικά καλός και πολύ προσεγμένος. Βάζει κάτω ακόμα και τη Βίλα στη Λάρισα. Η κυρία επί της υποδοχής ορεξάτη, μου έδωσε και κάρτα με μια ιστοσελίδα να μπαίνω να βλέπω ποιες κοπέλες είναι κάθε φορά. Εξεπλάγην. Ήρθε μια ψηλή, ωραία γυναικάρα με το όνομα Άντζελα. Επίσης άνω του μέσου όρου σε σχέση με όσα βλέπουμε συνήθως στην πόλη. ΔΥΣΤΥΧΩΣ το απλό πρόγραμμα το ξεκινάνε από τα σαράντα. Εν πάση περιπτώσει είπα να περάσω. Δωμάτιο επίσης τρομερά καλό, με τα πάντα μέσα(τηλεόραση με επιμορφωτικά προγράμματα, λουσάτο μπάνιο με όλα τα απαραίτητα, παντόφλες, καθρέφτη στο πλάι και μεγάλο, ωραίο κρεβάτι και πολύ καθαρά τα πάντα...). Αφού νόμιζα πως ήμουν σε κανά δωμάτιο του Πρίαμου. Τώρα η κοπέλα με έκανε να περάσω τέλεια. Προσέφερε τις βυζάρες της για ρουφηγμα, αφησε φιλιά στο λαιμό, έκανε πολύ καλή και υγρή πίπα. Παίχτηκαν δυο στάσεις, ιεραποστολικό και στα τέσσερα: ωραία συμμετοχή, πιο ωραία αίσθηση το μουνί της.

Οπότε, το μαγαζί έχει τα εφόδια να παίξει τρελή μπάλα. Αλλά ας γίνει μιαν επανεξέταση σχετικά με τις τιμές. Τα σαράντα ευρώ απλό πρόγραμμα λειτουργεί αποτρεπτικά και για μεγαλύτερα και πιο ενδιαφέροντα προγράμματα. Βάλε και τις βενζίνες(για μένα τουλάχιστον που είμαι αρκετά μακριά απο την περιχοχή)...πάει πολύ. Ο χώρος είναι άριστος.
Τό σάιτ Πίο είναι που μπορούμε νά βλέπουμε
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Τό σάιτ Πίο είναι που μπορούμε νά βλέπουμε
Δοκίμασα να ανεβάσω τη σελίδα, αλλά για κάποιο λόγο δε με αφήνει. Greece ladies τελεία κομ. Μετά πας στα studios και μετά τέρμα κάτω εκει που λέει basic.
 

Cherrylady

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Δώσε μας καμία πληροφορία....
Κορίτσια
Τιμές
Ωράριο
Καλησπερα :) Δουλεύουμε απο τις 10 το πρωί μέχρι 12 τη νύχτα, στα 40 ευρώ το απλό πρόγραμμα. Τώρα στο στούντιο βρίσκεται η Άντζελα αλλά απο αύριο θα έχουμε καινούργια κοπέλα.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Παντού 40€ είναι τύποι και στα Τρίκαλα?
Στο Λαρίσης μια με βυζάρες (τσακωνόταν με την τρελή ιδιοκτήτρια)
Στο Καλαμπάκας μια κοντη Ρωσίδα.
Καρδίτσης κλειστό.
Η ίδια παρακμή με αυτά της Λάρισας, καθόλου κόσμο και πολύ ακριβά. Λίγο ακόμα και θα μας παρακαλάνε τύποι, να ξέρετε.
Δεν μου έκανε κέφι να περάσω πουθενά, πόσο μάλλον 40€

Την επόμενη έμαθα γι'αυτό στην Πύλης.
Ίδιο ρόστερ με το Καρδίτσης, Λαμία, Ερως Λάρισας, Καλαμάτα, Σπάρτη κτλ στην ίδια αλυσίδα ανήκει. Αν είναι 40€, καλά κρασιά...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.099
Πόντοι
8.535
Μέχρι και Σαββάτο βράδυ.
Βαλέρια από τά παλιά .
Σταθερή αξία.
μεχρι κ Σαββατο λειτουργει?
τι μου θυμισες τωρα...Βαλερια..επι ενα εξαμηνο τοτε την ειχα κανει σουρωτηρι...:fuck2:καλη κοπελιτσα..
τιμες ιδιες?

καλα οι αλλοι ζητανε 40 αρι ...να γαμησουμε παμε οχι να νοικιασουμε τον-απ οτι διαβαζω-πολυτελη χωρο...ετσι χανουμε την ουσια στο τελος...καλοδεχουμενο το νεο μαγαζι,αλλα να κοιταμε κ αλλα πραγματα.
 

Ranger 5

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
μεχρι κ Σαββατο λειτουργει?
τι μου θυμισες τωρα...Βαλερια..επι ενα εξαμηνο τοτε την ειχα κανει σουρωτηρι...:fuck2:καλη κοπελιτσα..
τιμες ιδιες?

καλα οι αλλοι ζητανε 40 αρι ...να γαμησουμε παμε οχι να νοικιασουμε τον-απ οτι διαβαζω-πολυτελη χωρο...ετσι χανουμε την ουσια στο τελος...καλοδεχουμενο το νεο μαγαζι,αλλα να κοιταμε κ αλλα πραγματα.
Ναι οι τιμές είναι ίδιες
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
786
Like
2.502
Πόντοι
446
Παντού 40€ είναι τύποι και στα Τρίκαλα?
Στο Λαρίσης μια με βυζάρες (τσακωνόταν με την τρελή ιδιοκτήτρια)
Στο Καλαμπάκας μια κοντη Ρωσίδα.
Καρδίτσης κλειστό.
Η ίδια παρακμή με αυτά της Λάρισας, καθόλου κόσμο και πολύ ακριβά. Λίγο ακόμα και θα μας παρακαλάνε τύποι, να ξέρετε.
Δεν μου έκανε κέφι να περάσω πουθενά, πόσο μάλλον 40€

Την επόμενη έμαθα γι'αυτό στην Πύλης.
Ίδιο ρόστερ με το Καρδίτσης, Λαμία, Ερως Λάρισας, Καλαμάτα, Σπάρτη κτλ στην ίδια αλυσίδα ανήκει. Αν είναι 40€, καλά κρασ

Καλησπέρα από το στούντιο της Πύλης. Κάνετε λάθος, αλυσίδα δεν είμαστε. Το τί έχει να κάνει με το 40αρι, τα έξοδα του κάθε μαγαζί δυστυχώς δεν μειώνουν αλλά πάνε στα ύψη και εμείς από αυτήν την δουλειά ζούμε. Αν θέλετε να μας τιμήσετε με την παρουσία σας έχει καλώς, και οποία δειποτε σχόλια καλοδεχούμενα. Καλή εβδομάδα. Με εκτίμηση διεύθυνση του καταστήματος.
μεχρι κ Σαββατο λειτουργει?
τι μου θυμισες τωρα...Βαλερια..επι ενα εξαμηνο τοτε την ειχα κανει σουρωτηρι...:fuck2:καλη κοπελιτσα..
τιμες ιδιες?

καλα οι αλλοι ζητανε 40 αρι ...να γαμησουμε παμε οχι να νοικιασουμε τον-απ οτι διαβαζω-πολυτελη χωρο...ετσι χανουμε την ουσια στο τελος...καλοδεχουμενο το νεο μαγαζι,αλλα να κοιταμε κ αλλα πραγματα.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Πολύ καλές εντυπώσεις από τη Νίκι στο στούντιο Πύλης. Νεαρό κοριτσάκι, ελαφρώς πιο μικροκαμωμένη σε σχέση με τη φωτογραφία, λεπτό, γυμνασμενο σώμα με μικρα βυζιά και ωραίο κωλαρακι. Πέρασα και στο άλλο δωμάτιο σήμερα μιας και το πρώτο ήταν πιασμένο. Εξίσου καλό αν και πιο μικρό από το πρώτο.

Η κοπέλα έκανε φουλ προκαταρκτικά, καλή πίπα με οπτική επαφή, στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και σε ιεραποστολικό και το μουνι είχε σφιχτή και καλή αίσθηση.

Όμως η κυρία μου λέει την άλλη βδομάδα θα έρθει η Στεφανία. Δηλαδή όχι ρε παιδιά. Έλεος! Η Στεφανία; Που έχει περάσει από όλα τα σπίτια της περιοχής με τριάντα ευρώ;;; Που είναι 55+;; Μια χαρά ξεκίνησε(παρά το υπερβολικό των σαράντα ευρώ) το μαγαζί με πολύ όμορφες κοπέλες. Ο μόνος λόγος να πηγαίνω προς τα εκεί είναι να βλέπω νέο αίμα, κοπέλες που δεν τις έχουμε δει εδώ τόσο καιρό. Ξανά σκεφτείτε το.
 

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Πολύ καλές εντυπώσεις από τη Νίκι στο στούντιο Πύλης. Νεαρό κοριτσάκι, ελαφρώς πιο μικροκαμωμένη σε σχέση με τη φωτογραφία, λεπτό, γυμνασμενο σώμα με μικρα βυζιά και ωραίο κωλαρακι. Πέρασα και στο άλλο δωμάτιο σήμερα μιας και το πρώτο ήταν πιασμένο. Εξίσου καλό αν και πιο μικρό από το πρώτο.

Η κοπέλα έκανε φουλ προκαταρκτικά, καλή πίπα με οπτική επαφή, στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και σε ιεραποστολικό και το μουνι είχε σφιχτή και καλή αίσθηση.

Όμως η κυρία μου λέει την άλλη βδομάδα θα έρθει η Στεφανία. Δηλαδή όχι ρε παιδιά. Έλεος! Η Στεφανία; Που έχει περάσει από όλα τα σπίτια της περιοχής με τριάντα ευρώ;;; Που είναι 55+;; Μια χαρά ξεκίνησε(παρά το υπερβολικό των σαράντα ευρώ) το μαγαζί με πολύ όμορφες κοπέλες. Ο μόνος λόγος να πηγαίνω προς τα εκεί είναι να βλέπω νέο αίμα, κοπέλες που δεν τις έχουμε δει εδώ τόσο καιρό. Ξανά σκεφτείτε το.
Από προγράμματα τι παίζει?
 

Ranger 5

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
Η Βαλέρια θα είναι μέχρι και το Σάββατο...
Μετά δεν γνωριζω

μεχρι κ Σαββατο λειτουργει?
τι μου θυμισες τωρα...Βαλερια..επι ενα εξαμηνο τοτε την ειχα κανει σουρωτηρι...:fuck2:καλη κοπελιτσα..
τιμες ιδιες?

καλα οι αλλοι ζητανε 40 αρι ...να γαμησουμε παμε οχι να νοικιασουμε τον-απ οτι διαβαζω-πολυτελη χωρο...ετσι χανουμε την ουσια στο τελος...καλοδεχουμενο το νεο μαγαζι,αλλα να κοιταμε κ αλλα πραγματ

μεχρι κ Σαββατο λειτουργει?
τι μου θυμισες τωρα...Βαλερια..επι ενα εξαμηνο τοτε την ειχα κανει σουρωτηρι...:fuck2:καλη κοπελιτσα..
τιμες ιδιες?

καλα οι αλλοι ζητανε 40 αρι ...να γαμησουμε παμε οχι να νοικιασουμε τον-απ οτι διαβαζω-πολυτελη χωρο...ετσι χανουμε την ουσια στο τελος...καλοδεχουμενο το νεο μαγαζι,αλλα να κοιταμε κ αλλα πραγματα.α

μεχρι κ Σαββατο λειτουργει?
τι μου θυμισες τωρα...Βαλερια..επι ενα εξαμηνο τοτε την ειχα κανει σουρωτηρι...:fuck2:καλη κοπελιτσα..
τιμες ιδιες?

καλα οι αλλοι ζητανε 40 αρι ...να γαμησουμε παμε οχι να νοικιασουμε τον-απ οτι διαβαζω-πολυτελη χωρο...ετσι χανουμε την ουσια στο τελος...καλοδεχουμενο το νεο μαγαζι,αλλα να κοιταμε κ αλλα πραγματα.
Αν είναι κάθε 3 και λίγο να δίνουμε 40ευρα καλύτερα να πάμε βόλτα στα βόρεια βόρεια προάστια να κάνουμε μια εισαγωγή νά τελειώνει το πράμα!
Πολύ καλές εντυπώσεις από τη Νίκι στο στούντιο Πύλης. Νεαρό κοριτσάκι, ελαφρώς πιο μικροκαμωμένη σε σχέση με τη φωτογραφία, λεπτό, γυμνασμενο σώμα με μικρα βυζιά και ωραίο κωλαρακι. Πέρασα και στο άλλο δωμάτιο σήμερα μιας και το πρώτο ήταν πιασμένο. Εξίσου καλό αν και πιο μικρό από το πρώτο.

Η κοπέλα έκανε φουλ προκαταρκτικά, καλή πίπα με οπτική επαφή, στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και σε ιεραποστολικό και το μουνι είχε σφιχτή και καλή αίσθηση.

Όμως η κυρία μου λέει την άλλη βδομάδα θα έρθει η Στεφανία. Δηλαδή όχι ρε παιδιά. Έλεος! Η Στεφανία; Που έχει περάσει από όλα τα σπίτια της περιοχής με τριάντα ευρώ;;; Που είναι 55+;; Μια χαρά ξεκίνησε(παρά το υπερβολικό των σαράντα ευρώ) το μαγαζί με πολύ όμορφες κοπέλες. Ο μόνος λόγος να πηγαίνω προς τα εκεί είναι να βλέπω νέο αίμα, κοπέλες που δεν τις έχουμε δει εδώ τόσο καιρό. Ξανά σκεφτείτε το.

Πολύ καλές εντυπώσεις από τη Νίκι στο στούντιο Πύλης. Νεαρό κοριτσάκι, ελαφρώς πιο μικροκαμωμένη σε σχέση με τη φωτογραφία, λεπτό, γυμνασμενο σώμα με μικρα βυζιά και ωραίο κωλαρακι. Πέρασα και στο άλλο δωμάτιο σήμερα μιας και το πρώτο ήταν πιασμένο. Εξίσου καλό αν και πιο μικρό από το πρώτο.

Η κοπέλα έκανε φουλ προκαταρκτικά, καλή πίπα με οπτική επαφή, στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και σε ιεραποστολικό και το μουνι είχε σφιχτή και καλή αίσθηση.

Όμως η κυρία μου λέει την άλλη βδομάδα θα έρθει η Στεφανία. Δηλαδή όχι ρε παιδιά. Έλεος! Η Στεφανία; Που έχει περάσει από όλα τα σπίτια της περιοχής με τριάντα ευρώ;;; Που είναι 55+;; Μια χαρά ξεκίνησε(παρά το υπερβολικό των σαράντα ευρώ) το μαγαζί με πολύ όμορφες κοπέλες. Ο μόνος λόγος να πηγαίνω προς τα εκεί είναι να βλέπω νέο αίμα, κοπέλες που δεν τις έχουμε δει εδώ τόσο καιρό. Ξανά σκεφτείτε το.
Η Στεφα
Πολύ καλές εντυπώσεις από τη Νίκι στο στούντιο Πύλης. Νεαρό κοριτσάκι, ελαφρώς πιο μικροκαμωμένη σε σχέση με τη φωτογραφία, λεπτό, γυμνασμενο σώμα με μικρα βυζιά και ωραίο κωλαρακι. Πέρασα και στο άλλο δωμάτιο σήμερα μιας και το πρώτο ήταν πιασμένο. Εξίσου καλό αν και πιο μικρό από το πρώτο.

Η κοπέλα έκανε φουλ προκαταρκτικά, καλή πίπα με οπτική επαφή, στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και σε ιεραποστολικό και το μουνι είχε σφιχτή και καλή αίσθηση.

Όμως η κυρία μου λέει την άλλη βδομάδα θα έρθει η Στεφανία. Δηλαδή όχι ρε παιδιά. Έλεος! Η Στεφανία; Που έχει περάσει από όλα τα σπίτια της περιοχής με τριάντα ευρώ;;; Που είναι 55+;; Μια χαρά ξεκίνησε(παρά το υπερβολικό των σαράντα ευρώ) το μαγαζί με πολύ όμορφες κοπέλες. Ο μόνος λόγος να πηγαίνω προς τα εκεί είναι να βλέπω νέο αίμα, κοπέλες που δεν τις έχουμε δει εδώ τόσο καιρό. Ξανά σκεφτείτε το.
Η γριά η κότα έχει το ζουμί...

Όλο ζουμί ζουμί ούτε γρίπη να χάμε!
Άσε που το ζουμί είναι γ αυτούς που δεν έχουν δόντια!
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
786
Like
2.502
Πόντοι
446
Πολύ καλές εντυπώσεις από τη Νίκι στο στούντιο Πύλης. Νεαρό κοριτσάκι, ελαφρώς πιο μικροκαμωμένη σε σχέση με τη φωτογραφία, λεπτό, γυμνασμενο σώμα με μικρα βυζιά και ωραίο κωλαρακι. Πέρασα και στο άλλο δωμάτιο σήμερα μιας και το πρώτο ήταν πιασμένο. Εξίσου καλό αν και πιο μικρό από το πρώτο.

Η κοπέλα έκανε φουλ προκαταρκτικά, καλή πίπα με οπτική επαφή, στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και σε ιεραποστολικό και το μουνι είχε σφιχτή και καλή αίσθηση.

Όμως η κυρία μου λέει την άλλη βδομάδα θα έρθει η Στεφανία. Δηλαδή όχι ρε παιδιά. Έλεος! Η Στεφανία; Που έχει περάσει από όλα τα σπίτια της περιοχής με τριάντα ευρώ;;; Που είναι 55+;; Μια χαρά ξεκίνησε(παρά το υπερβολικό των σαράντα ευρώ) το μαγαζί με πολύ όμορφες κοπέλες. Ο μόνος λόγος να πηγαίνω προς τα εκεί είναι να βλέπω νέο αίμα, κοπέλες που δεν τις έχουμε δει εδώ τόσο καιρό. Ξανά σκεφτείτε το.
Καλησπέρα από studio Πύλης. Λυπάμαι αν στεναχώρησαμε κάποια άτομα με την επιλογή μας, αλλά υπάρχει αρκετός κόσμος που περιμένει την Στεφάνια, και θέλουμε να καλύψουμε όλα τα γούστα και προτείμησης σας, όσο περνάει από το χέρι μας να ξέρετε ότι θα δείτε και καινούργια κορίτσι και κοπέλες που ξέρετε ήδη.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.099
Πόντοι
8.535
Βαλερια σαν να μην περασε μια μερα στις υπηρεσιες
εξωτερικα εχει αλλαξει ,αλλα κ ποιος δεν εχει αλλαξει απο τοτε.
Τιμια επιλογη για την περιοχη οποιος βαριεται/δεν θελει να τρεχει μεχρι Τρικαλα,
μας χαιρετησε αλλα θα ξαναρθει .ειναι θετικο που ξαναλειτουργει το μαγαζι κ μαλιστα εχει κ κοσμο.
απο 30.
 

Ranger 5

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
8
Like
34
Πόντοι
0
Βαλερια σαν να μην περασε μια μερα στις υπηρεσιες
εξωτερικα εχει αλλαξει ,αλλα κ ποιος δεν εχει αλλαξει απο τοτε.
Τιμια επιλογη για την περιοχη οποιος βαριεται/δεν θελει να τρεχει μεχρι Τρικαλα,
μας χαιρετησε αλλα θα ξαναρθει .ειναι θετικο που ξαναλειτουργει το μαγαζι κ μαλιστα εχει κ κοσμο.
απο 30.
Εάν έχεις ενημέρωση για την καινούργια που ήρθε.
Γράψε να μάθουμε τι παίζεται.
 

Lio@@@

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Γεια σας εχουμε κανα νεο για Καρδιτσα πια παιζει μπαλα?? Στο Hot villa??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom