Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 781K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
1.375
Πόντοι
481
Το λοιπόν, το Καρδίτσης είναι προσωρινά (θέλω να ελπίζω) κλειστό. Κάτι πήρε το αυτί μου για το μακρύ χέρι του νόμου. Μάλλον δεν πήγε καλά η μοιρασιά.

Στο Λαρίσης έχουμε τη γνωστή Βαρβάρα. Πέρασα για έβδομη φορά μαζί της. Δε θα το ξανά κάνω. Αν και για να τα λέμε όλα η γυναίκα είναι τίμια, πάντα ορεξατη και με υπομονή. Τα γνωστά. Καλή τυπική επαγγελματίας. Μέχρι την άλλη Τετάρτη είπε.

Στο Χ ήρθε μια καινούργια παρουσία. Έλι, Ερι κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Μελαχρινή με καθημερινό πρόσωπο και χυμώδες όχι χοντρό σώμα. Μεγάλες βυζάρες φυσικές τις οποίες όμως δεν προσέφερε για ρουφηγμα. Κάτι χαζό χάδια έκανε για αρχή, μετά μια καλή με γρήγορο ρυθμο πίπα. Ηρωικό και καυλιαρικο στήσιμο στα τέσσερα, όπως πρέπει να είναι με φουλ τουρλωμα του κώλου, ο οποίος είναι για πολλή σφαλιάρα. Αλλά συγκρατήθηκα. Τελείωμα σε ιεραπόστολο με τις βυζάρες να πάνε πάνω κάτω. Μια χαρά. Όχι το κορυφαίο επίπεδο αλλά άνω του μετρίου.
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Έχουμε καμία πληροφορία;
 
  • Like
Αντιδράσεις: whoami

Angelo_CY

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2020
Μηνύματα
152
Like
133
Πόντοι
1
Παλικάρια εκτός από μπουρδέλα παίζει κάνα call girl Τρίκαλα ?
 

TzogadorosApoLidl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
144
Πόντοι
1
Καλησπέρα
Με το Καρδίτσης τελικά τι έγινε?
Ακόμα κλειστό ακόμα όπως έγραψε πιο πάνω ο φίλος?
 

TzogadorosApoLidl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
144
Πόντοι
1
καλησπερα εχουμε κανα νεο για το καρδιστης?
ακομα κλειστο?
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Τι γίνεται παιδιά;
Δεν πηδ΄άμε αυτές τις ημέρες;
:)))
 

Deliveryboy1988

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Περασα σήμερα από Αναστασία Λαρίσης... κοπέλα μάλλον θεια η Μαρία 55+ ηλικία που ήρθε ν κάνει το αγροτικό της στα Τρίκαλα! Ξανθιά καρέ γνωστή από λαρισα πριν μια δεκαετία! Την προηγούμενη φορά μου συστήθηκε με άλλο όνομα! Τεσπα! Στο σαλοναρισμα μαγκιά κλανια λες και ήταν η ντίβα της περιοχής ... δεν μπήκα μαζί της απλά έφυγα και αγενέστατο η κυρία της υποδοχής μου την είπε... εάν θες ποικιλία μόνο στην Αθήνα! Κρίμα γτ ουσιαστικά παίζει σόλο στην πόλη! Τους τελευταίους μήνες ίδιες και ίδιες! Οι οποίες μέσα όλες λένε ποσό περίεργη είναι η κύρια έξω! Πλέον μόνο λαρισα για κάτι διαφορετικό...
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
226
Κριτικές
6
Like
1.375
Πόντοι
481
Καλώς ή κακώς το Καρδίτσης είχαμε ειδικά φέτος που έφερνε συχνά και σε σύντομο διάστημα νέες κοπέλες. Με το κλείσιμο περιορίζονται κατα πολύ οι ήδη λίγες επιλογές. Το Χ φέρνει κι αυτό που και που καινούργιες αλλά συνήθως μέτριες στην καλύτερη εμφανισιακά. Οψόμεθα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
εγω παντως αυτες τις μερες εριξα ενα πουτσο στη Μαρια,στηνεται καλα αν μη τι αλλο...αν αυξησει κ την πιπα της σε διαρκεια,θα λεμε για τιμιο πουλεν.
Το καρδιτσης μας κρεμασε τωρα που ανοιγει ο καιρος,αντε να δουμε αν θα ανοιξει Μαη. (ζησε Μαη να φας τριφυλλι)
 

nikospyrakanthos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Ξανάνοιξε μετά από χρόνια αυτό στη πύλης το δα ανοιχτο σημερα κατα τις 10 αν μπορέσει κάποιος ας κάνει μια τσαρκα να μας πει εντυπώσεις ,έκαναν κανα χρόνο ανακαίνιση απ όσο κατάλαβα
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
Μόλις πέρασα από Καρδίτσα προς Αθήνα.
Είδα το φως αναμμένο.
Νομίζω άνοιξε πάλι.
Έχετε κάποια επιπλέον πληροφορία;
 

Cherrylady

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0
Καλό βράδυ σε όλους! Ανοίξαμε καινούριο μαγαζί στα Τρίκαλα και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε απο κοντά :)

Η διεύθυνση μας είναι 4ο χλμ ΕΟ Τρικάλων Πύλης!
Φιλιά γλυκά και κερασενια!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535

Deliveryboy1988

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
0
Καλό βράδυ σε όλους! Ανοίξαμε καινούριο μαγαζί στα Τρίκαλα και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε απο κοντά :)

Η διεύθυνση μας είναι 4ο χλμ ΕΟ Τρικάλων Πύλης!
Φιλιά γλυκά και κερασενια!
Δώσε μας καμία πληροφορία....
Κορίτσια
Τιμές
Ωράριο
 

mpourdelotsarkas

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Εχει οντως ανοιξει απο προχθες. Πολυ ωραιος ο χωρος. Τιμες απο 40€ και αλλαγη κοπελας καθε Δευτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom