Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 752K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
1
Like
1.085
Πόντοι
216
Εχει κανει κανεις ποδολαγνεια με τη μισελ?
Συναγωνιστης εγραψε οτι εχει ωραία πόδια?
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στην καταπληκτική Νίκη :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:σε αυτό το γλυκύτατο κορίτσι που και μόνο με την παρουσία του τά ξεχνάς όλα πολύ δοτική δεν χρειάζεται να γράψω αλλά καθώς έχουν γραφτεί και από άλλους. Υ.Γ. Αύριο λόγο ρεπό στην δουλειά θεού θέλοντος & καιρού επιτρέποντος θα κάνω λίγα χιλιόμετρα εκτός έδρας για να συναντήσω την άλλη μου αγάπη την Μαργαρίτα :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:. Για μένα οι δύο κοπέλες είναι κορυφαίες
poy βρισκεται η μαργαριτα?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
5
Like
1.247
Πόντοι
481
Στο Καρδίτσης η Σάντρα τα τελείως τυπικά και στα όρια της ξεπετας. Βασικα δεν έχω κάτι να θυμάμαι. Η πίπα της καλουτσικη ήτανε, κάπως μονότονη. Καλά στήθηκε, δεν έκλεψε αλλά καμία αλληλεπίδραση, στα τέσσερα μάλιστα κοιτούσε στον καθρέφτη κι έφτιαχνε τη χωριστρα. Η δε φωνητική συμμετοχή της τόσο άχρωμη και μονότονη σα να σου έλεγε άντε τελείωνε. Ε. Μετά τα οκτώ λεπτά περίπου μου το είπε κι αυτό. Εμφάνιση έχει κάτι κιλά παραπάνω. Βυζί καλό φάνηκε, κωλος μέτριος.


Ευτυχώς μετά πέρασα με τη Νίκη στο Πύλης όπου η κοπέλα είναι απόλαυση. Κάναμε και κάτι στάσεις που δεν είχε τύχει να τις δοκιμάσω μαζί της. Στο reverse cowgirl έδωσε ρεσιτάλ. Πέμπτη φορά μαζί της συνολικά. Όλες τους εξαιρετικές εμπειρίες. Μη λέμε τα ίδια.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
744
Like
2.413
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΝΊΚΗ 12.04 είναι τελευταία μέρα
IMG-20230704-WA0012.jpg
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
poy βρισκεται η μαργαριτα?
Στη Λάρισα είναι η любов χθές είχα ρεπό από δουλειά και την επισκέφτηκα , καταπληκτική όπως πάντα με περιποιήθηκε έχω αφήσει και κριτική στο οίκοι ανοχής Λάρισας
 

nickthegreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
124
Πόντοι
0
Στη Λάρισα είναι η любов χθές είχα ρεπό από δουλειά και την επισκέφτηκα , καταπληκτική όπως πάντα με περιποιήθηκε έχω αφήσει και κριτική στο οίκοι ανοχής Λάρισας
Σε ποιο στη Λαρισα;
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
744
Like
2.413
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ η ΝΊΚΗ ΓΙΑ ΆΛΛΕΣ 2 ΜΈΡΕΣ (ΠΈΜΠΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ)
IMG-20230704-WA0015.jpg
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
λοιπον Στελα Μιλφ στο Καρδιτσης μετα απο πολυ καιρο,ευτυχως ξανα-ηρθε κ απολαυσαμε υψηλων προδιαγραφων πιπα οπως παραδιδεται στο υποχθονιο στενο του τσιμπουκοδρομου της διδυμου.Στο τσακ ημουν να της πω τελιωσε με πιπα κ αστο το σεξ στην ακρη....οχι απλα προτεινεται ,επιβαλεται.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
5
Like
1.247
Πόντοι
481
Πέρασα κι εγώ σήμερα με τη Στέλα. Η κοπέλα έχει βάλει κιλά από την τελευταία φορά που την είχαμε δει, πριν κάνα χρόνο. Ωστόσο στα μάτια μου παραμένει καυλιάρα μιλφαρα. Τι να πω για το στοματικό της; Αδιανόητο. Σπάνια το συναντά κανείς. Και το κάνει με τις ώρες. Αν δεν τη σταματήσεις, εκεί αφοσιωμένη επί τω έργω. Όχι βέβαια οτι και μετά δεν είναι εξαιρετική. Φοβερό στήσιμο στα τέσσερα με δυνατή συμμετοχή. Σε ιεραπόστολο πάλι τα ίδια. Να σημειώσω δε προς τιμήν της έμεινε στο δωμάτιο παραπάνω από δέκα λεπτά, γιατί είχα σκάσει από τη ζέστη και τέλος δεν ερχόταν. Αλλά με την επιμονή της ήρθε. Όπως ακριβώς το είπε και ο dimmits. Δεν προτείνεται. Επιβάλλεται.
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Αύριο θα έχουμε σίγουρα αποχαιρετιστήρια συνάντηση με την Νίκη στο πύλης επίσης μου περνάνε περίεργες σκέψεις :think::think: μιας και στο δίπλα σάιτ βλέπω πως μέχρι και αύριο θα είναι Λάρισα η Μαργαρίτα να διαθέσω λίγο χρόνο να αποχαιρετήσω και την Μαργαρίτα στη Λάρισα
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
Αύριο θα έχουμε σίγουρα αποχαιρετιστήρια συνάντηση με την Νίκη στο πύλης επίσης μου περνάνε περίεργες σκέψεις :think::think: μιας και στο δίπλα σάιτ βλέπω πως μέχρι και αύριο θα είναι Λάρισα η Μαργαρίτα να διαθέσω λίγο χρόνο να αποχαιρετήσω και την Μαργαρίτα στη Λάρισα
σε ποιο διπλα site?
 

Lio@@@

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Περασα και εγω με Στελα μιλφαρα βυζαρες τουμπανο στοματικο ενα θα πω με εκανε μπανιο ολοκληρο δεν εμεινε και κατι που να μην γλυψει ντιπθροατ συνεχος ρουφηγμα μεχρι και το μεδουλι χαχα η κοπελα ειναι φωτια αν ερχοταν τετοιες κοπελες στο καρδιτσης θα ειχε ουρα απ εξω αλλα και στο σεξ δινει πονο δεν εχω να πω κατι αρνητικο μακαρι να ερχεται συχνα γιατι ειχε καιρο να ερθει.
 

Lio@@@

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Ερωτηση Η Μαργαριτα κανει Ελευθερο στοματικο?
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
744
Like
2.413
Πόντοι
446
  • Like
Αντιδράσεις: Lio@@@

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom