Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 752K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Τράβηξε μόνο στο δωμάτιο την πράξη, δεν υπήρχε κάποιος άλλος στο μαγαζί. Και τον λυπήθηκα, και αυτό δεν κάλεσα την αστυνομία γιατί θα την είχε πολύ άσχημα. Και αυτό αναφέρω το συμβάν, για να μην τολμήσει να κάνει κανείς κάτι τέτοιο, γιατί είναι σοβαρά τα πράγματα και όχι αστεία
Βάλε μια σήμανση στην είσοδο και μια μια μέσα που να λέει ότι η βιντεοσκόπηση είναι παράνομη πράξη και σύμφωνα με τον νόμο τάδε τιμωρείται νομίζω ακόμη και με φυλάκιση, στο Villa Erotica αυτό το χουν κάνει.
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Τράβηξε μόνο στο δωμάτιο την πράξη, δεν υπήρχε κάποιος άλλος στο μαγαζί. Και τον λυπήθηκα, και αυτό δεν κάλεσα την αστυνομία γιατί θα την είχε πολύ άσχημα. Και αυτό αναφέρω το συμβάν, για να μην τολμήσει να κάνει κανείς κάτι τέτοιο, γιατί είναι σοβαρά τα πράγματα και όχι αστεία
Η μαγνητοφώνηση ή βιντεοσκόπηση συνομιλίας ακόμη και μέσω κινητού τηλεφώνου, χωρίς τη συναίνεση του συνομιλητή, αποτελεί κακούργημα και τιμωρείται με κάθειρξη έως 10 έτη .Δεν έχει ακούσει κανείς για προσωπικά δεδομένα? τη μυαλό έχεις στο κεφάλι σου να προβείς σε μια τέτοια ενέργεια σε χώρο όπου γνωρίζεις ότι υπάρχουν κάμερες ασφαλείας και σε έχουν καταγράψει και στην τελική ποιος ο λόγος να μπεις σε αυτή τη διαδικασία να καταγράψεις την κοπέλα δυστυχώς έχουμε ξεφύγει
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Βάλε μια σήμανση στην είσοδο και μια μια μέσα που να λέει ότι η βιντεοσκόπηση είναι παράνομη πράξη και σύμφωνα με τον νόμο τάδε τιμωρείται νομίζω ακόμη και με φυλάκιση, στο Villa Erotica αυτό το χουν κάνει.
Συμφωνώ για τη σήμανση αλλά είναι αυτονόητο ότι είναι παράνομη η φωτογράφηση και βιντεοσκόπηση χωρίς συναίνεση μόνο σε περίπτωση εγκλήματος επιτρέπεται, εκτός ο τύπος έχει κατέβει από το βουνό όπου εκεί με τα γίδια δεν ισχύουν αυτά
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Συμφωνώ για τη σήμανση αλλά είναι αυτονόητο ότι είναι παράνομη η φωτογράφηση και βιντεοσκόπηση χωρίς συναίνεση μόνο σε περίπτωση εγκλήματος επιτρέπεται, εκτός ο τύπος έχει κατέβει από το βουνό όπου εκεί με τα γίδια δεν ισχύουν αυτά
Η Σήμανση χρειάζεται ώστε να μην κάνει "μα" και "μου" μετά ο κάθε πονηρός και να λέει δεν ήξερα ότι απαγορεύεται.
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
δυστυχως υπαρχουν τοσο μικρες καμερες πλεον που ειναι πολυ δυσκολο να εντοπιστουν. μεχρι καμερες κουμπια σε ρουχα υπαρχουν. ο μονος τροπος ειναι να υπαρχει μηχανημα εντοπισμου . υπαρχουν πολλα στο εμποριο και κανουν αριστη δουλεια
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
745
Like
2.413
Πόντοι
446
δυστυχως υπαρχουν τοσο μικρες καμερες πλεον που ειναι πολυ δυσκολο να εντοπιστουν. μεχρι καμερες κουμπια σε ρουχα υπαρχουν. ο μονος τροπος ειναι να υπαρχει μηχανημα εντοπισμου . υπαρχουν πολλα στο εμποριο και κανουν αριστη δουλεια
Εγώ πάντως θέλω να ελπίζω σε λογική του κάθε ανθρώπου και στο σεβασμό ενός άντρα προς μια γυναίκα.
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
Εγώ πάντως θέλω να ελπίζω σε λογική του κάθε ανθρώπου και στο σεβασμό ενός άντρα προς μια γυναίκα.
δυστυχως αυτο σπανιζει. μια λυση ειναι ολα τα ρουχα και τα προσωπικα αντικειμενα να μπαινουν πισω απο παραβαν με κουρτινα.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
745
Like
2.413
Πόντοι
446
δυστυχως αυτο σπανιζει. μια λυση ειναι ολα τα ρουχα και τα προσωπικα αντικειμενα να μπαινουν πισω απο παραβαν με κουρτινα.
Δεν θέλω να φτάνω στα άκρα και αυτό έκανα αυτή την ανάρτηση σήμερα, για να το διαβάσουν και να το σκεφτούν μερική ότι δεν είναι όλα παιχνίδι. Πάντως ευχαριστώ για την στήριξη.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Και κάτι άλλο, κάθε προσπάθεια να επαναφέρετε το βίντεο από λογαριασμούς Google, mail και τλπ θα έχει αντίστοιχες επιπτώσεις
Οι δυνατοτητες της τεχνολογιας σημερα ειναι πολλες.
αν μπορεσει να το επαναφερει απο κει (δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι ) γτ λογικα το κινητο του ηταν σμαρτφον κ θα ειχε συνδεση με google account,τοτε ξανα ερχεται στα χερια του το βιντεο κ απο κεινη την στιγμη κ μετα υπαρχουν εκατομμυρια ιστοσελιδες ΧΧΧ να το ανεβασει με οποιαδηποτε ονομασια.Αρκει μια φορα να το ανεβασει κ μετα να αναλαβουν οι αγνωστοι διαμοιραστες οι οποιοι σε χρονο dt θα το εχουν σκορπισει στην μαυρη χωανη του διαδικτυου.Κ φυσικα θα ειναι μη ανιχνευσιμο το βιντεο γτ αν ειναι λιγο εξυπνος δεν θα το εχει πχ συνεδεσει με το ονομα σου στην οποια αναζητηση
Εαν το καταφερει κ αν δεν εχεις στοιχεια συτου του ατομου που σε επισκεφτηκε κ το εκανε,τοτε μονο που κατεστρεψες την συσκευη μπορει να μην αρκει..ολα αυτα βεβαια με την προϋποθεση οτι μπορει να γινει ανακτηση αρχειων.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
745
Like
2.413
Πόντοι
446
Οι δυνατοτητες της τεχνολογιας σημερα ειναι πολλες.
αν μπορεσει να το επαναφερει απο κει (δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι ) γτ λογικα το κινητο του ηταν σμαρτφον κ θα ειχε συνδεση με google account,τοτε ξανα ερχεται στα χερια του το βιντεο κ απο κεινη την στιγμη κ μετα υπαρχουν εκατομμυρια ιστοσελιδες ΧΧΧ να το ανεβασει με οποιαδηποτε ονομασια.Αρκει μια φορα να το ανεβασει κ μετα να αναλαβουν οι αγνωστοι διαμοιραστες οι οποιοι σε χρονο dt θα το εχουν σκορπισει στην μαυρη χωανη του διαδικτυου.Κ φυσικα θα ειναι μη ανιχνευσιμο το βιντεο γτ αν ειναι λιγο εξυπνος δεν θα το εχει πχ συνεδεσει με το ονομα σου στην οποια αναζητηση
Εαν το καταφερει κ αν δεν εχεις στοιχεια συτου του ατομου που σε επισκεφτηκε κ το εκανε,τοτε μονο που κατεστρεψες την συσκευη μπορει να μην αρκει..ολα αυτα βεβαια με την προϋποθεση οτι μπορει να γινει ανακτηση αρχειων.
Τά έχω φροντίσει όλα αυτά, οπότε έτσι και τολμήσει την έχει πολύ άσχημα. Πάντως σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας , ανταπόκριση και συμμετοχή στην συζήτηση του θέματος.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Beautiful ΜΙΣΕΛ where are you ??? I m waiting....sexy babe
 

Συνημμένα

  • IMG-20231015-WA0062.jpg
    IMG-20231015-WA0062.jpg
    120,8 KB · Εμφανίσεις: 12

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Οι δυνατοτητες της τεχνολογιας σημερα ειναι πολλες.
αν μπορεσει να το επαναφερει απο κει (δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι ) γτ λογικα το κινητο του ηταν σμαρτφον κ θα ειχε συνδεση με google account,τοτε ξανα ερχεται στα χερια του το βιντεο κ απο κεινη την στιγμη κ μετα υπαρχουν εκατομμυρια ιστοσελιδες ΧΧΧ να το ανεβασει με οποιαδηποτε ονομασια.Αρκει μια φορα να το ανεβασει κ μετα να αναλαβουν οι αγνωστοι διαμοιραστες οι οποιοι σε χρονο dt θα το εχουν σκορπισει στην μαυρη χωανη του διαδικτυου.Κ φυσικα θα ειναι μη ανιχνευσιμο το βιντεο γτ αν ειναι λιγο εξυπνος δεν θα το εχει πχ συνεδεσει με το ονομα σου στην οποια αναζητηση
Εαν το καταφερει κ αν δεν εχεις στοιχεια συτου του ατομου που σε επισκεφτηκε κ το εκανε,τοτε μονο που κατεστρεψες την συσκευη μπορει να μην αρκει..ολα αυτα βεβαια με την προϋποθεση οτι μπορει να γινει ανακτηση αρχειων.
Όπως τα περιγράφεις είναι τα πράγματα συμφωνώ απόλυτα
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Φιλε. argento με έχεις μπερδέψει :think::think: βλέπω περιμένεις περιμένεις Μισέλ καί Μαργαρίτα ταυτόχρονα πώς να γίνει αυτό :2funny:
....και Λουίζα φίλε μου και την Λουίζα και μαζί και την Νίκη...αυτή είναι η αγαπημένη μου ομάδα... μακάρι να ερχόταν και οι τέσσερις μαζί...θα γινόταν το πάρτυ του αιώνα... III W A R .... αλλά φαντάσου ότι ακόμα και με duo θα ήμουν υπερευχαριστημενος αλλά δεν γίνεται....τέλοςπάντων αυτες για μένα είναι οι FANTASTIC 4
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
178
Like
469
Πόντοι
21
Να συμπληρώσω στις Fantastic 4 και μια Πανέμορφη Αγγελική Παρουσία με το Όνομα Ντάρια (Αν δεν κάνω λάθος για την ομορφιά της εννοώ δεν νομίζω να μπερδεύτηκα με το όνομα και να ήταν άλλη γιατί μια φορά ήρθε Τρίκαλα) , ήταν η μοναδική που της έκανα στοματικό και μετά κάναμε ένα ονειρικό 69 , θυμάμαι δε πόσο ευωδιαστό άρωμα είχε το αιδοίο της , οπότε μιλάμε για Fantastic 5
 

Συνημμένα

  • large-0b82fc3093809fd6bca33cc5ec74adab.png
    large-0b82fc3093809fd6bca33cc5ec74adab.png
    1 MB · Εμφανίσεις: 13

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
745
Like
2.413
Πόντοι
446
ΣΤΟΎΝΤΙΟ ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ Η ΛΆΟΥΡΑ ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΓΙΑ ΆΛΛΕΣ 2 ΜΈΡΕΣ, ΣΉΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΎΡΙΟ
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
69
Like
195
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στην καταπληκτική Νίκη :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:σε αυτό το γλυκύτατο κορίτσι που και μόνο με την παρουσία του τά ξεχνάς όλα πολύ δοτική δεν χρειάζεται να γράψω αλλά καθώς έχουν γραφτεί και από άλλους. Υ.Γ. Αύριο λόγο ρεπό στην δουλειά θεού θέλοντος & καιρού επιτρέποντος θα κάνω λίγα χιλιόμετρα εκτός έδρας για να συναντήσω την άλλη μου αγάπη την Μαργαρίτα :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:. Για μένα οι δύο κοπέλες είναι κορυφαίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom