Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 722K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια, απο το συγκεκριμενο θρεντ εχω βρει σημαντικη βοηθεια οταν ειχα ελθει και αλλες φορες στην Αθηνα. Ποιες κοπελες προτεινετε απο Φυλης που να δινουν κωλαρακι και να μην κλεβουν? Μπορειτε μηπως να κανετε μια μικρη λιστα αν δεν σας κανει κοπο? Που προτεινεται να παω? Απο στουντιο τι εχετε να προτεινετε για πρωκτικο?
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Παιδια, απο το συγκεκριμενο θρεντ εχω βρει σημαντικη βοηθεια οταν ειχα ελθει και αλλες φορες στην Αθηνα. Ποιες κοπελες προτεινετε απο Φυλης που να δινουν κωλαρακι και να μην κλεβουν? Μπορειτε μηπως να κανετε μια μικρη λιστα αν δεν σας κανει κοπο? Που προτεινεται να παω? Απο στουντιο τι εχετε να προτεινετε για πρωκτικο?
Πρωινή Βάρδυα
Φώκαιας 27 υπόγειο, Καμέλια
Αλκιβιάδου 16 Γ, Σόνια

Απογευματινή Βάρδυα
Φυλής 9Β, Ειρήνη
Φώκαιας 27 υπόγειο, Χριστίνα

Όλες οι παραπάνω κοπέλες προσφέρουν το κωλαράκι τους χωρίς μα και μου.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Πρωινή Βάρδυα
Φώκαιας 27 υπόγειο, Καμέλια
Αλκιβιάδου 16 Γ, Σόνια

Απογευματινή Βάρδυα
Φυλής 9Β, Ειρήνη
Φώκαιας 27 υπόγειο, Χριστίνα

Όλες οι παραπάνω κοπέλες προσφέρουν το κωλαράκι τους χωρίς μα και μου.


τυπε ωραιο πρωκτορεπορταζ!
 

ELLAS04

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
294
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Aπο την αλλη πλευρα εχουμε πρωκτορεπορταζ!!!!!!!??????????
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
τυποι νομιζω η Μαρινα ειναι καλη περιπτωση για ξεκωλιασμα,οπως και η Μαρια η Αλβανιδα απο Ιασωνος 44-οχι η φυλακοβια-την οποια εχω χασει τελευταια.καμια αλλη  αξιοπιστη Μεταξι για κωλοτρυπιδι; :S :S :S
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
711
Κριτικές
128
Like
6.581
Πόντοι
17.336
τυπαδες μου νομιζω οτι στο μεταξι κωλο και πιπα για σεμιναριο ειναι η μαρινα....το μιλφακι....εγω την εχω στανταρακι.....και εχω γραψει πολλα μπουρδελοχιλιομετρα
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
τυποι νομιζω η Μαρινα ειναι καλη περιπτωση για ξεκωλιασμα,οπως και η Μαρια η Αλβανιδα απο Ιασωνος 44-οχι η φυλακοβια-την οποια εχω χασει τελευταια.καμια αλλη  αξιοπιστη Μεταξι για κωλοτρυπιδι; :S :S :S


Τρομερό σουφρίδι τύπε, από τα καλύτερα που εχω πάρει τελευταία!!! Δεν κολλαει πουθενα, μόλις μπείς εξαφανίζεσαι!!! :zfuck:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια, απο το συγκεκριμενο θρεντ εχω βρει σημαντικη βοηθεια οταν ειχα ελθει και αλλες φορες στην Αθηνα. Ποιες κοπελες προτεινετε απο Φυλης που να δινουν κωλαρακι και να μην κλεβουν? Μπορειτε μηπως να κανετε μια μικρη λιστα αν δεν σας κανει κοπο? Που προτεινεται να παω? Απο στουντιο τι εχετε να προτεινετε για πρωκτικο?
Πρωινή Βάρδυα
Φώκαιας 27 υπόγειο, Καμέλια
Αλκιβιάδου 16 Γ, Σόνια

Απογευματινή Βάρδυα
Φυλής 9Β, Ειρήνη
Φώκαιας 27 υπόγειο, Χριστίνα

Όλες οι παραπάνω κοπέλες προσφέρουν το κωλαράκι τους χωρίς μα και μου.

Σε ευχαριστω πολυ! Θα τις δοκιμάσω!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
τυποι νομιζω η Μαρινα ειναι καλη περιπτωση για ξεκωλιασμα,οπως και η Μαρια η Αλβανιδα απο Ιασωνος 44-οχι η φυλακοβια-την οποια εχω χασει τελευταια.καμια αλλη  αξιοπιστη Μεταξι για κωλοτρυπιδι; :S :S :S

Ροζαλίντα στο Ιάσωνος 37 όροφος.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
η μαρινα σε ποιο παιζει μπαλα;
υπαρχει κανα μεταμεσονυχτιο;
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.366
Πόντοι
13.040
Μιράντα, η ευτραφούλα Βραζιλιάνα στο Εξηκίου 18 Β, δίνει κώλο στα 20 Ευρώ, ενώ
προσφέρει και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, με το τσιμπούκι βεντούζα (εγώ πά-
ντως δεν μπορώ να τελειώσω με αυτό).
Από εμφάνιση δεν λέει. Γι' αυτούς, που σαν εμένα, θέλουν να δοκιμάσουν τα κορί-
τσια που δίνουν το κωλί τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
τυπε ωραιο πρωκτορεπορταζ!
Ναι η Μιράντα είναι δύναμη στον κώλο έχει όρθιο κώλο βραζιλιάνικο που όσο και να την σφυροκοπάς από πίσω σου δίνουν μια ωραία αίσθηση τα κωλομέρια της που χοροπηδάνε μη ρυθμούς σάβα... και η Σόνια επίσης έχει το ρώσικο το στιλ , μπορείς να κάτσεις ακίνητος και να σε χτυπάει αυτή ρυθμικά και με δύναμη ... επίσης στο Αλκιβιάδη 12Α το πρώτο υπόγειο ,έχει και την Ισαβέλλα και αυτή με μια κωλαρά που σου λέει .... πιο βαθιά πιο βαθιά..... αυτές είναι πρωινή βάρδια .... έχει και μια Κωσταντινουπόλεως 166Α την Κατερίνα που τις περισσότερες φορές είναι πρωινή και απογευματινή έκτος Τετάρτης νομίζω .... και αυτή δυνατή και παιχνιδιάρα στο κώλο ... εμένα μου κάνει ότι θέλω, μουχει κάτσει και από πάνω.
 

blindedbyfear

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Like
40
Πόντοι
0
Αυτη τη στιγμη τα στανταρακια για εμενα ειναι Τζουλιανα στο Φυλης 71 και Ειρηνη στο Φωκαιας 9. Η Χριστινα του Φωκαιας 24 υπογειο που επαιρνα πριν λιγο καιρο δε ξερω αν ειναι ακομα εκει.

Καμια αλλη αξιολογη στη Φυλης μερια εχουμε?

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Αυτη τη στιγμη τα στανταρακια για εμενα ειναι Τζουλιανα στο Φυλης 71 και Ειρηνη στο Φωκαιας 9. Η Χριστινα του Φωκαιας 24 υπογειο που επαιρνα πριν λιγο καιρο δε ξερω αν ειναι ακομα εκει.

Καμια αλλη αξιολογη στη Φυλης μερια εχουμε?

Θα συμφωνήσω απόλυτα για την Ειρήνη, που είναι επίσης από τα στανταράκια μου. Θα σου πρότεινα
να δείς και την Χριστίνα την "Ελληνο-ουκρανή" στο Φωκαίας 27Α, καθώς είναι ιδιαίτερα φιλότιμη
και συμπαθητική. Την τελευταία φορά που βρεθήκαμε, είχε φτιάξει και ωραία σπαστό
το ξανθό μαλλάκι της, και γενικώς περάσαμε όμορφα. Ελληνικά μια χαρά (με το κάπως αστείο και ναζιάρικο ψεύδισμα)
ρωσικά δεν μιλάει καθόλου, καθώς ισχυρίζεται ότι τάχα ήρθε μικρή στην Ελλάδα, σωματάκι μια χαρά με
καλή πίσω κίνηση που παρέχεται χωρίς υπεκφυγές και με πάρα πολύ σωστό στήσιμο, στήθος σχετικά μικρό
και όχι τόσο σφιγηλό, αλλάζει πόζες και γενικά είναι δεκτική. Επίσης, είναι πάρα πολύ καθαρή και δεν βιάζεται.
Στοματικό, χωρίς ιδιαίτερες αξιώσεις, αλλά τουλάχιστον προσπαθεί για ό,τι καλύτερο μπορεί για να ικανοποιήσει
(δεν φαίνεται να τό 'χει). Δεκτική στο 69 και γενικώς τιμάει τον πελάτη και τα χρήματα που παίρνει. Πολύ καλή αίσθηση στο άναλ και καλές αντοχές, με αδιαμαρτύρητη στωικότητα και υπομονή, παρά το σχετικό ζόρισμα. Μου έκανε και μια ωραία εξήγηση στο φινάλε, και μπορώ να πώ ότι έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

Αντιθέτως, στο διπλανό 27Β ανηφορικό, δεν έμεινα και τόσο ευχαριστημένος από την Καμέλια, η οποία και εμφανησιακά δεν με έψησε τόσο (της έδωσα όμως μια ευκαιρία), και στα του αγώνα βρήκα ψεγάδια. Δεκτική και φιλική μεν, όμως με προσπάθειες για λούφα, παίρνοντας άβολες στάσεις σώματος για να αποφεύγει (ειδικά στο αναλ) ό,τι μπορεί. Στοματικό, αρκετά καλό και ίσως το μόνο αξιομνημόνευτο από την συνεδρία. Υπερβολικές εκφράσεις δήθεν ηδονής, με κραυγαλέα υποκρισία που περισσότερο ξενερώνει, παρά ανεβάζει τον πελάτη. Από πλευράς καθαριότητας, υπάρχουν θεματάκια, και στα αρνητικά προσθέτω επίσης, κάποια υπέρ του δέοντως ρομαντική διάθεση, που προσωπικά δεν εγκρίνω σε κοπέλες που κάνουν τελειωτικό στοματικό και έχουν, όπως προείπα, θεματάκια υγιεινής. Βέβαια, κάποιοι μπορεί αυτό ακριβώς να ψάχνουν. Όπως με ενημέρωσε, μετά από έξι συνεχόμενους μήνες στη χώρα μας, θα έφευγε για Μολδαβία, μετά το Πάσχα για ξεκούραση. Δεν ξέρω πότε σκοπεύει να επιστρέψει (ή αν έχει ήδη επιστρέψει).

Και στις δύο περιπτώσεις, να αναφέρω ότι δεν υπήρξε ενόχληση από τις υπηρέτριες, και υπήρξε άνεση χρόνου. Στην περίπτωση της Χριστίνας πέρασα καλύτερα (μου άρεσε και πιο πολύ εμφανησιακά) και έμεινα παραπάνω, ενώ στην περίπτωση της Καμέλιας, διέκρινα από την ίδια κάποια στοιχεία βιασύνης (όχι από την υπηρεσία) και επειδή δεν πολυψήθηκα με τη φάση, το έληξα νωρίτερα αν και θα με έπαιρνε, αν ήθελα, να καθήσω και παραπάνω. Αυτά εν ολίγοις.

 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Δοκιμάστε την Έλενα στο Φυλης 65 κατω απόγευμα (καμια φορα και βραδυ)
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Καλησπέρα παιδιά.Ειμαι νέος στην παρέα. Μπορείτε λοιπόν να μου προτείνετε καμιά που να δίνει κώλο και να έχει εμφάνιση ?.Επίσης κάτι ακόμα επειδή είμαι λίγο χεστης ξέρετε να μου πείτε αν υπάρχει πιθανότητα να κολλήσω κάτι από αυτές? Έχω ξαναπάει με φίλους μου στο παρελθόν αλλά τώρα μου έχουν μπει τέτοιες ιδέες με το αν θα κολλήσω κάτι. Καλή συνέχεια σε όλους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom