Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 725K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
τπαρχουν και αλλες κοπελες με πρωκτικο  φωκαιας 27 καμελια υπογειο πρωι  η βιολετα    απογευμα χριστινα  η  ξανθια  στο 27 υπογειο 2 βαρδια 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ναι :grin:
Και εγω την πετυχα σημερα, σαλοναριζε ολογυμνη
με κωλο στο 10ρικο

Για την σχετικά καλή εμφάνισή της, στα 10 είναι μια χαρά, σε σχέση με τον μέσο όρο όσων παίζουν στα πέριξ.
Δυστυχώς, έχει μια μόνιμη αγχωτική βιασύνη και στο άναλ δεν αντέχει για πολλά.
Κοιτάζει, αν την παίρνει να αποφύγει πράγματα, για να σε φέρει στα νερά της και να σε ξεπετάξει.
Σε γενικές γραμμές, όμως, τρώγεται αν δεν παίζει κάτι άλλο της προκοπής και αν την πετύχεις στις καλές της.
 

sadshot

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Για την σχετικά καλή εμφάνισή της, στα 10 είναι μια χαρά, σε σχέση με τον μέσο όρο όσων παίζουν στα πέριξ.
Δυστυχώς, έχει μια μόνιμη αγχωτική βιασύνη και στο άναλ δεν αντέχει για πολλά.
Κοιτάζει, αν την παίρνει να αποφύγει πράγματα, για να σε φέρει στα νερά της και να σε ξεπετάξει.
Σε γενικές γραμμές, όμως, τρώγεται αν δεν παίζει κάτι άλλο της προκοπής και αν την πετύχεις στις καλές της.
Συμφωνω απόλυτα μαζί σου! Αν θελεις πρωκτικό με διάρκεια να ξέρεις ότι πιιάνει η δικαιολογία ότι χύνεις σβέλτα!
Έτσι δε σε ενοχλέι πριν τελειώσεις.
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
Μάγκες απογεύματα είναι αυτή η Μαρίνα η ασιάτισσα στο Ιάσσωνος 30?Από εμπειρία έχει κανείς μαζί της?γιατί βρήκα μόνο μια κριτική....
 

tetrafasikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
280
Ναι και εγω θα ήθελα να μάθω..
 

panosanal87

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
η γνωστη χριστινα η ουκρανεζα απο φωκαιας 27 υπογειο δευτερη  βαρδια   η την γνωστη καμελια απο φωκαιας υπογειο πρωτη βαρδια η στην δευτερη βαρδια  οροφος φωκαιας 27 

έχω πολύ καιρό να πετύχω τη Χριστίνα (Ουκρανέζα δεν είναι, εξ Αλβανίας είναι η κοπέλα)
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Μάγκες απογεύματα είναι αυτή η Μαρίνα η ασιάτισσα στο Ιάσσωνος 30?Από εμπειρία έχει κανείς μαζί της?γιατί βρήκα μόνο μια κριτική....

εχω παει 2-3 φορες και δεν την βρισκω!
μηπως εφυγε απο εκει;
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
224
Πόντοι
1
Μηπως ξερει καποιος στο Μεγ Αλεξανδρου 17 δεξια όπως παμε στην κωλωνου, το προτελευταιο, σομον χρωμα ,που ανεβαινεις στον οροφο,- υπηρχε πριν κανα δυο χρονια, βραδυνες ωρες, μια ρουμανα ,Αννα την ελεγαν, που εκανε πρόγραμμα με πρωκτικο ,όχι ιδιαιτερα ομορφη, χαθηκε ξαφνικα, δεν την εχω δει πουθενα. Γνωριζει κανεις κατι η την εχει πετυχει κανεις καπου?
  Επισης μια Ρουμανα Μαρια που δουλευε Ιασωνος στον οροφο, απέναντι απ το μπαρακι που εχει ανοιξει προσφατα εκει? εκανε φουλ πρόγραμμα οποιος την επερνε ξερει ανοιγε η σουφρα της πολύ. ευχαριστω εκ των πρωτερων, η στειλτε π.μ
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Μηπως ξερει καποιος στο Μεγ Αλεξανδρου 17 δεξια όπως παμε στην κωλωνου, το προτελευταιο, σομον χρωμα ,που ανεβαινεις στον οροφο,- υπηρχε πριν κανα δυο χρονια, βραδυνες ωρες, μια ρουμανα ,Αννα την ελεγαν, που εκανε πρόγραμμα με πρωκτικο ,όχι ιδιαιτερα ομορφη, χαθηκε ξαφνικα, δεν την εχω δει πουθενα. Γνωριζει κανεις κατι η την εχει πετυχει κανεις καπου?
  Επισης μια Ρουμανα Μαρια που δουλευε Ιασωνος στον οροφο, απέναντι απ το μπαρακι που εχει ανοιξει προσφατα εκει? εκανε φουλ πρόγραμμα οποιος την επερνε ξερει ανοιγε η σουφρα της πολύ. ευχαριστω εκ των πρωτερων, η στειλτε π.μ
Η μαρια κοντη με τατοθαζ πισο ντριπα αδινατι ειναι κ κει γιρο στο ισογειο!μαρια πιο ψιλη τα παντα ολα κ παντοθ εφιγε μονιμα!
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
224
Πόντοι
1
ναι ευχαριστω . Η δευτερη πρεπει να είναι μαλλον εφυγε μονιμα
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.369
Πόντοι
13.040
Για την σχετικά καλή εμφάνισή της, στα 10 είναι μια χαρά, σε σχέση με τον μέσο όρο όσων παίζουν στα πέριξ.
Δυστυχώς, έχει μια μόνιμη αγχωτική βιασύνη και στο άναλ δεν αντέχει για πολλά.
Κοιτάζει, αν την παίρνει να αποφύγει πράγματα, για να σε φέρει στα νερά της και να σε ξεπετάξει.
Σε γενικές γραμμές, όμως, τρώγεται αν δεν παίζει κάτι άλλο της προκοπής και αν την πετύχεις στις καλές της.

Μέσα σε μερικές γραμμές ανέλυσες πολύ πετυχημένα το πρόγραμμα της Μαρίνας της
"Ταυλανδέζας", η ίδια λέει ότι είναι από την Ισπανία.
Πήγα Αλκιβιάδου 16Γ στη Σόνια, το πρωκτικό δεν το ευχαριστήθηκα.
Θέλω να δοκιμάσω την Ειρήνη από Φωκαίας 9 απογευματινή βάρδια, θα γράψω
εντυπώσεις.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
μαρινα ταιλανδεζα τι ωρες την βρισκουμε;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μέσα σε μερικές γραμμές ανέλυσες πολύ πετυχημένα το πρόγραμμα της Μαρίνας της
"Ταυλανδέζας", η ίδια λέει ότι είναι από την Ισπανία.
Πήγα Αλκιβιάδου 16Γ στη Σόνια, το πρωκτικό δεν το ευχαριστήθηκα.
Θέλω να δοκιμάσω την Ειρήνη από Φωκαίας 9 απογευματινή βάρδια, θα γράψω
εντυπώσεις.

Κοίτα, στη Σόνια κυρίως πάει κάποιος για την αρχοντική εμφάνιση και το κορυφαίο στοματικό,
και δευτερευόντως για τα υπόλοιπα, τα οποία φυσικά εφόσον παρέχονται σαν πακέτο είναι καλοδεχούμενα.
Είναι όμως θέμα και σε ποιά φάση θα την πετύχεις μέσα στην ημέρα, σε ποιά ώρα της ημέρας,
αν πριν από σένα έχει φάει στράβωμα ή στραβώματα με άλλο πελάτη/τες (όχι και πολύ δύσκολο
για τη συγκεκριμένη, καθώς όλοι λέμε, ότι το πιάσιμο κεφαλιού και μαλλιών, είναι κόκκινο
πανί για τη Σόνια - και όμως πολλοί επαναλαμβάνουν το λάθος) και αν, αν, αν....
Εγώ προσωπικά, πέρασα καλά σαν σύνολο, αν εξαιρέσεις μια σχετική αρχική μουρμούρα μέχρι να
πιάσω τα κουμπιά της και να καταλάβω το πώς δουλεύει. Κατά τ' άλλα, μια χαρά στήσιμο και αντοχή,
χωρίς υπεκφυγές. Βέβαια, επειδή, δεν κάναμε από την αρχή ακάποτο στοματικό, μετά το άναλ, αποφάσισε να κάνει
κάτι, πολύ άκυρο και αψυχολόγητο (που το καταγράφω στα αρνητικά): από πίσω, με το προφυλακτικό,
κατευθείαν έγινε ass to mouth, για να τελειώσω έτσι. Το θεωρώ φάουλ από μέρους της.

Για την Ειρήνη, έχω να πώ μόνο καλά λόγια. Έχει βέβαια, μαλάκω τσατσά που είναι ενοχλητική
και φορτική και την έχει στην τσίτα. Στο δωμάτιο είναι φιλότιμη και χωρίς υπεκφυγές στο άναλ
(αντιθέτως φροντίζει να το παρέχει με αξιοπρέπεια) και ειδικά αν κάποιος της συμπεριφερθεί ανθρώπινα
και ευγενικά, μπορεί να κερδίσει και ανταπόκριση πέραν των αυστηρώς τυπικών υπηρεσιών.
Είναι καλή και όμορφη κοπέλα, με κάπως μηχανικό στοματικό, αλλά σε καλό επίπεδο, και γενικό
πακέτο αξιόλογο. Παρά το γεγονός ότι η τσατσά ενοχλεί, αυτή προς τιμή της δεν βιάζει τον πελάτη.
Στα αρνητικά, βάζω μια κάποια αγαρμποσύνη στο reverse cow-girl (που δεν προτείνω να δοκιμαστεί)
καθώς χτυπιέται ατσούμπαλα και φαίνεται να μην το έχει σε αυτή τη στάση.
Ιεραποστολικό και ειδικά doggy είναι σαφώς τα καλύτερα σημεία, αλλά και γενικότερα, είναι υπάκουη και δεν δυσφορεί σε
προτάσεις.  Προσωπικά, βρέθηκα μαζί της τρείς φορές, και έμεινα ευχαριστημένος (βοηθάει και το γεγονός
ότι γνωρίζω και τη μητρική της, οπότε είναι κι αυτό ένα επιπλέον θετικό στοιχείο στην προσέγγιση).
Κατά τη γνώμη μου, από τις καλύτερες προτάσεις αυτόν τον καιρό, με δεδομένη την εμφάνιση και την απόδοση.
Ελπίζω να βοήθησα. Καλή επιτυχία   :hi:
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Η Βίκυ από φυλής 69 δοκιμαστικε με κακές εντυπώσεις....
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
285
Κριτικές
62
Like
960
Πόντοι
6.810
Επίσης αποφύγετε το μπαζάκι Τζούλια/Τζουλιανα από Φ69Α/Β.Είναι πολύ μετρια σε ολα ενω περιμένει κανεις οτι θα προσπαθει να κερδισει τον πελατη
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
η μιλφ απο βεργας 3 υπογειο στα δεξια εκ των εισερχομενων δινει κωλαρακι και γουσταρει με καλη συμετοχη, αρκετα καθαρη ειναι πρωινη βαρδια.
προτεινετε για μιλφοφαγους!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Επίσης αποφύγετε το μπαζάκι Τζούλια/Τζουλιανα από Φ69Α/Β.Είναι πολύ μετρια σε ολα ενω περιμένει κανεις οτι θα προσπαθει να κερδισει τον πελατη

Δεν ξέρω αν εννοείς την ίδια ξανθιά αλβανιδούλα με το κοντό μαλλί (κωλάρα και κάπως σκληρό πρόσωπο).
Αν είναι αυτή, έχει γράψει και ουκ ολίγες εκατοντάδες χιλιόμετρα στο κουρμπέτι. Αυτό ας μην το ξεχνάμε.
Οπότε, είναι κάπως λογικό με τον καιρό να έχει τυποποιηθεί και κουραστεί. Την θυμάμαι πριν
από χρόνια, όταν έπαιζε σε κάποια φάση, αλλαγή βάρδιας με τη Χριστινούλα την Καζάκα (τι υπέροχη!!!!)
στον πάνω όροφο. Τότε η Τζουλιάνα (ακόμα φρέσκια) είχε καλή απόδοση και τη θυμάμαι ως ιδιαίτερα
φιλότιμη και ανθεκτική χωρίς μα και μου. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει (αν όντως μιλάμε για την ίδια).
 

Animdos

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ενδιαφέρομαι για καλό προκτικο.. που μου προτείνετε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom