Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Επί δέκα σελίδες γράφεις αλλά βαριέσαι να απαντήσεις και γι' αυτό μας αφήνεις να νομίζουμε ότι την έστειλες...  :jerking: Και όταν σε ρωτάω γιατί στη λέει ο Έκτορας απαντάς ακολούθως,

"Ο εκτορας θέλει καλυψη στο αυταρχικο στυλ με τις γυναικες αλλα εγω δεν συμφωνω με αυτο πρεπει να ειμαστε κυριοι και ευγενικοι και οποια δεν μας κάνει την στέλνουμε και βρισκουμε άλλη."

κάνοντας μας να σου ξαναπούμε μπράβο και πάλι δε διορθώνεις τη λάθος πεποίθηση μας γιατί βαριέσαι... :jerking:

Γενικο ηταν αυτο ρε συ νικ... γενικό ηταν βρε αγορι μου. Τι να καθομαι να γραφω συνεχεια τα προσωπικα μου εδω μεσα βαριεμαι πειτε και εσεις τιποτα δεν εχετε πει τιποτα.
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Εγω αποζητάω την δημοσιοτητα? ενω εσυ δεν ρωτας συνεχεια και οι άλλοι ας πουμε  :dancing:

Αν έμπαινες με διαφορετικά ψευδώνυμα θα πίστευα ότι απλά ήθελες να μας το παίξεις βαρύ πεπόνι γιατί εδώ είμαστε μισογύνηδες και δε γουστάρουμε πιρφόρους...

Από τη στιγμή που το ήξερες ότι θα εκτεθείς, πιστεύω ότι ναι, αποζητάς τη δημοσιότητα και ότι μάλιστα αυτή τη στιγμή που μιλάμε περνάς στερητικό σύνδρομο που δε θα γίνει φέτος το Mr Μαλάκας να πάρεις το έπαθλο.
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
αν αυτός που σε καλεί είναι κολιτσίδα θα σε βρει αλλιώς...

οχι δεν ειναι αυτο...τελος παντων απλα ρωτησα μπας και υπαρχει καποια εφαρμογη χωρις το τουυυτ ο αριθμος ειναι κατειλλημενος που ο αλλος θα νομιζει οτι του κανεις απορριψη  απλα πχ να χτυπαγε αλλα να μην εβλεπα εγω τη κληση η να του ελεγε εστω απενεργοποιημενο. Απο οτι φαινεται και απο ενα ψαξιμο στο ιντερνετ που εκανα δεν υπαρχει. Απλα επειδη το σαιτ εδω εχει αρκετη επισκεψιμοτητα ειπα ολο και καποιος ψαγμενος με τα ηλεκτρονικα θα ξερει να απαντησει
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Γενικο ηταν αυτο ρε συ νικ... γενικό ηταν βρε αγορι μου. Τι να καθομαι να γραφω συνεχεια τα προσωπικα μου εδω μεσα βαριεμαι πειτε και εσεις τιποτα δεν εχετε πει τιποτα.

Δε σου είπαμε να γράψεις τα προσωπικά σου, μην διαστρεβλώνεις. Μόνο σου ξεκίνησες να τα λες και μπορούσες με 2-3 λέξεις να ξεδιαλύνεις την κάθε παρανόηση, χωρίς να εκθέσεις άλλες λεπτομέρειες. Εσύ γεμίζεις σελίδες με ίντριγκα, τι λέμε τώρα, το έχεις στο αίμα το σταριλίκι. Δεν αντέχεις χωρίς προσοχή!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αν έμπαινες με διαφορετικά ψευδώνυμα θα πίστευα ότι απλά ήθελες να μας το παίξεις βαρύ πεπόνι γιατί εδώ είμαστε μισογύνηδες και δε γουστάρουμε πιρφόρους...

Από τη στιγμή που το ήξερες ότι θα εκτεθείς, πιστεύω ότι ναι, αποζητάς τη δημοσιότητα και ότι μάλιστα αυτή τη στιγμή που μιλάμε περνάς στερητικό σύνδρομο που δε θα γίνει φέτος το Mr Μαλάκας να πάρεις το έπαθλο.

Το θεμα ειναι τι εισαι εξω απο εδω νικ. Και πιστευω οτι λιγοι ειναι πραγματικα οπως παρουσιάζονται διοτι στις γυναικες κανεις μας δεν μπορει να αντισταθει ευκολα και αν το κανει θα ειναι για λιγο καιρο. Τελοςπαντων εγω δεν ειμαι ψυχολογος οσο για τον διαγωνισμο περυσι εγινε και δεν βγηκα εγω αλλα ο πιπης αμα πιστευεις οτι θα βγω φέτος φωναξε τον σταμ να τον διοργανωσει.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
οχι δεν ειναι αυτο...τελος παντων απλα ρωτησα μπας και υπαρχει καποια εφαρμογη χωρις το τουυυτ ο αριθμος ειναι κατειλλημενος που ο αλλος θα νομιζει οτι του κανεις απορριψη  απλα πχ να χτυπαγε αλλα να μην εβλεπα εγω τη κληση η να του ελεγε εστω απενεργοποιημενο. Απο οτι φαινεται και απο ενα ψαξιμο στο ιντερνετ που εκανα δεν υπαρχει. Απλα επειδη το σαιτ εδω εχει αρκετη επισκεψιμοτητα ειπα ολο και καποιος ψαγμενος με τα ηλεκτρονικα θα ξερει να απαντησει
Αν είναι συγκεκριμένος ο αριθμός πέρασε του ένα αθόρυβο ringtone για αυτόν τον αριθμό. Θα σε καλεί,θα το βλέπεις κάποια στιγμή αλλά δεν θα σε ενοχλεί την ώρα που  καλεί.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
οχι δεν ειναι αυτο...τελος παντων απλα ρωτησα μπας και υπαρχει καποια εφαρμογη χωρις το τουυυτ ο αριθμος ειναι κατειλλημενος που ο αλλος θα νομιζει οτι του κανεις απορριψη  απλα πχ να χτυπαγε αλλα να μην εβλεπα εγω τη κληση η να του ελεγε εστω απενεργοποιημενο. Απο οτι φαινεται και απο ενα ψαξιμο στο ιντερνετ που εκανα δεν υπαρχει. Απλα επειδη το σαιτ εδω εχει αρκετη επισκεψιμοτητα ειπα ολο και καποιος ψαγμενος με τα ηλεκτρονικα θα ξερει να απαντησει

Άνοιξες ενδιαφέρον θεματάκι πάντως που και εγώ θα γούσταρα να μάθω, καθώς μπορεί να σε απαλλάξει από ανεπιθύμητες καταστάσεις. Δυστυχώς ατύχησες που έπεσε στην αντίληψη ενός ιερού τέρατος του φόρουμ και όλα άρχισαν να περιστρέφονται γύρω του.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Άνοιξες ενδιαφέρον θεματάκι πάντως που και εγώ θα γούσταρα να μάθω, καθώς μπορεί να σε απαλλάξει από ανεπιθύμητες καταστάσεις. Δυστυχώς ατύχησες που έπεσε στην αντίληψη ενός ιερού τέρατος του φόρουμ και όλα άρχισαν να περιστρέφονται γύρω του.

Δικιο έχεις σταματάω εδω να σπαμάρω το θέμα της.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
εννοω οτι αρκετοι απο εδω μεσα μπαινουν με άλλα ψευδωνυμα μεσα εκει μηπως και ριξουν καμια και μετα εδω τις βριζουν ... μετα μ αρεσει που λεμε για τις γυναικες οτι δεν ειναι σωστες και το ένα και το αλλο. Λες και ο ελληνας αντρας ειναι καλυτερος. Ο εκτορας θέλει καλυψη στο αυταρχικο στυλ με τις γυναικες αλλα εγω δεν συμφωνω με αυτο πρεπει να ειμαστε κυριοι και ευγενικοι και οποια δεν μας κάνει την στέλνουμε και βρισκουμε άλλη. Δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα περιμενω πιο σοβαρη σταση απο εκεινον.

ρε...εσυ δεν μου εγραψες οτι θα κανεις λογαριασμο εκει ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΓΕΛΙΟ?
ε ΡΕ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρε...εσυ δεν μου εγραψες οτι θα κανεις λογαριασμο εκει ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΓΕΛΙΟ?
ε ΡΕ?

εσυ δεν έχεις πει οτι δεν πρέπει να δινουμε φωτογραφιες εδω μέσα? η εριναλ χθές γιατι ειπε οτι έχει δικές σου φωτογραφιες.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
εσυ δεν έχεις πει οτι δεν πρέπει να δινουμε φωτογραφιες εδω μέσα? η εριναλ χθές γιατι ειπε οτι έχει δικές σου φωτογραφιες.

με τραβαγε σελφι οταν βγηκαμε ραντεβου. να επανελθουμε στο θεμα. γιατι εισαι διμουτσουνος και κανεις μια ετσι μια αλλιως?

υ.γ. οι υπολοιποι σιλανς θα σας γαμησω. εχουμε μπολντοσυζητηση μονο εγω θα του τη λεω οταν χρειαζεται.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
με τραβαγε σελφι οταν βγηκαμε ραντεβου. να επανελθουμε στο θεμα. γιατι εισαι διμουτσουνος και κανεις μια ετσι μια αλλιως?

υ.γ. οι υπολοιποι σιλανς θα σας γαμησω. εχουμε μπολντοσυζητηση μονο εγω θα του τη λεω οταν χρειαζεται.

Εγω δεν ειμαι καθολου διμούτσουνος λοπεζ εσυ απο χθές σηκωσες το λάβαρο της επαναστασης και άρχισες τις αποστασιες χωρις κανεναν σοβαρο λογο.Εγω ειμαι σταθερος στη συμπεριφορα μου. Επισης ολα αυτα περι πιρφορισμών και αγαπουλων ειναι αστεια και το ξέρεις , μονο απο κάτι πικραμένους που πάνε να κάνουν τους αγριους περιμενω να τα ακούσω μην τα λες και εσυ τωρα για το θεο  :grin:

απο κάτι πικραμενους κομπλεξικους τα ακους αυτα και το ξέρεις. Το προβλημα σου δεν εχω καταλαβει ακομα ποιο ειναι εν τω μεταξυ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Εγω δεν ειμαι καθολου διμούτσουνος λοπεζ εσυ απο χθές σηκωσες το λάβαρο της επαναστασης και άρχισες τις αποστασιες χωρις κανεναν σοβαρο λογο.Εγω ειμαι σταθερος στη συμπεριφορα μου. Επισης ολα αυτα περι πιρφορισμών και αγαπουλων ειναι αστεια και το ξέρεις , μονο απο κάτι πικραμένους που πάνε να κάνουν τους αγριους περιμενω να τα ακούσω μην τα λες και εσυ τωρα για το θεο  :grin:

απο κάτι πικραμενους κομπλεξικους τα ακους αυτα και το ξέρεις.

περιμενω απαντηση στο γιατι μου εγραψες οτι θα κανεις λογαριασμο για να πεσει γελιο και τωρα γραφεις αυτα τα πιρφορικα. εκτος και αν εγω το πηρα λαθος αρχικα, ενω εσυ εννοουσες οτι θα πεσει γελιο με αντικειμενο εσενα. 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
περιμενω απαντηση στο γιατι μου εγραψες οτι θα κανεις λογαριασμο για να πεσει γελιο και τωρα γραφεις αυτα τα πιρφορικα. εκτος και αν εγω το πηρα λαθος αρχικα, ενω εσυ εννοουσες οτι θα πεσει γελιο με αντικειμενο εσενα. 

Γέλιο πέφτει και έχει πέσει με ολους μην αγχώνεσαι ειτε τολμάνε να τα γράψουν στο φορουμ ειτε τα ξέρει μονο η παρέα τους.

Δεν υπάρχει κανεις που να μην έκανε γκάφες με τις γυναικες και που δεν θα κάνει και στο μελλον. Το προβλημα που ειναι τωρα γιατι εχω αρχισει και βαριεμαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom