Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρε καθυστερημενε ποιος ασχολειται μαζι σου? σοβαρα τωρα, εχεις γινει περιγελος σε ολο το ιντερνετ, βγαινεις μαλακας της χρονιας σε ενα σαιτ για πουτανες και εχεις μουτρα και μιλας?

ωπ μολις ειπα οτι δεν έχεις ζωη τι έγινε λυσαξες? αγγιξαμε ευαισθητη χορδη? και καθεσαι και γράφεις ενα καρο ψέματα?

εσυ ασχολεισαι μαζι με τον άλλον. Τι ποιος ασχολειται? χαζος εισαι? τι αναρωτιεσαι.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ωπ μολις ειπα οτι δεν έχεις ζωη τι έγινε λυσαξες? αγγιξαμε ευαισθητη χορδη? και καθεσαι και γράφεις ενα καρο ψέματα?

εσυ ασχολεισαι μαζι με τον άλλον. Τι ποιος ασχολειται? χαζος εισαι? τι αναρωτιεσαι.
καλα δικε μου εσυ εισαι ασυναγωνιστος, φανταζομαι κανεις και διαλογους με τον ευατο και χανεις απο αυτον οταν παιζετε σκακι.

Περαστικα μαν, σε βλεπω να κανεις παρεα με τη βικυ τη σταματη

αντιο απο μενα και μην ξεχνας το σεροξατ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
καλα δικε μου εσυ εισαι ασυναγωνιστος, φανταζομαι κανεις και διαλογους με τον ευατο και χανεις απο αυτον οταν παιζετε σκακι.

Περαστικα μαν, σε βλεπω να κανεις παρεα με τη βικυ τη σταματη

αντιο απο μενα και μην ξεχνας το σεροξατ

τι αντιο? με ενα ποστ στο κοσμοπολιταν για καινουργια σε έχω παλι εδω  :dancing:

χαχα αντιο λεει αφου ψοφας να μαθαινεις ιστοριες μπολντη. Και εσυ και ο άλλος. Άιντε σανά και τα 2.
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

Ο ΜΠΟΛΝΤ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤΑΝ

αφου ετσι και αλλιως οι 9μιση σελιδες απο τις 10 εκει αναφερονται
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ

Ο ΜΠΟΛΝΤ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤΑΝ

αφου ετσι και αλλιως οι 9μιση σελιδες απο τις 10 εκει αναφερονται

:2funny: :2funny: τι φταιω εγω βρε αγάπη μου ... αυτοι φταινε με ζηλευουνε και με κυνηγάνε.  :-
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
  Γνωριζεστε και προσωπικα δηλαδη...

η το ενα ψηφιακο παρατσουκλι ζηλευει το αλλο ψηφιακο παρατσουκλι?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
 Γνωριζεστε και προσωπικα δηλαδη...

η το ενα ψηφιακο παρατσουκλι ζηλευει το αλλο ψηφιακο παρατσουκλι?

Οχι βρε... απλα μπηκα στο κοσμοπολιταν να ρωτησω μια γνωμη για κάτι το ειδαν μερικοι που τριγυριζουν και εκει μεσα και λύσαξαν. Και έρχεται και τα ποσταρει εδω και του λεω εκει ειναι το λινκ ασε οποιος θελει να πάει να το διαβασει μην μας ζαλιζεις εδω μέσα με αυτά. Ειναι αυτο που λες οτι το ενα ψηφιακο παρατσουκλι ζηλεύει το άλλο... στο μεταξυ το αστειο της υποθεσης ειναι οτι νομιζουν οτι με ανακαλυψαν κιολας και με ρεζιλευουν χαχα αμα ντρεπομουν θα εγραφα με αλλο νικ!!!
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
  Γνωριζεστε και προσωπικα δηλαδη...

η το ενα ψηφιακο παρατσουκλι ζηλευει το αλλο ψηφιακο παρατσουκλι?

Εσύ δεν είσαι που είχες παλιότερα την επική διαμάχη μπουρδολογίας με τον κοντοπούτανο πόρνο kosamf και έναν ακόμα τύπο περί iq και ποιος είναι πιο έξυπνος, πιο πετυχημένος κλπ στο μπουρδελοφόρουμ αυτό?  :grin:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μπόλντη εγώ δε θα σε περιγελάσω γιατί ως νωντότυπος δεν μπορώ να παίξω το παιχνιδάκι του Έκτορα που το ενορχήστρωσε όλο αυτό. Αλλά ρε αγορίνα μου, μήπως τα θέλει κι εσένα ο κωλαρίνος σου; Μήπως έχεις κάποια ψυχολογικά προβλήματα;

Μπαίνεις με το ίδιο ψευδώνυμο σε ένα άλλο σάιτ που γνωρίζεις ότι το διαβάζουν προβοκάτορες και γράφεις ότι σε σούταρε η γκόμενα. Και μετά έρχεσαι εδώ και μας λες ότι την έστειλες εσύ γιατί δεν σου έκανε;

Ε τι περίμενες να ακούσεις ρε τύπε; Που μας έχεις μουρλάνει στο δούλεμα ένα μήνα με αυτή την ιστορία; Πρώτα έλεγες του Σλάβυ ότι θα τον βοηθήσεις να βρει και εκείνος κορίτσι να γαμάει. Μετά περηφανευόσουν ότι είσαι μάγκας και την έχεις σούζα και δεν είσαι σαν τους άλλους τους πιρφόρους εδώ μέσα που σε ζηλεύουν κλπ.... Σήμερα ότι την έστειλες...

Και το ήξερες ότι θα αποδειχτούν όλα παπάτζες. Λες και αποζητάς τη δημοσιότητα. :think:


 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Εσύ δεν είσαι που είχες παλιότερα την επική διαμάχη μπουρδολογίας με τον κοντοπούτανο πόρνο kosamf και έναν ακόμα τύπο περί iq και ποιος είναι πιο έξυπνος, πιο πετυχημένος κλπ στο μπουρδελοφόρουμ αυτό?  :grin:

α ναι νομιζω αχαχαχαχχαχαχαχα

θα βαριομουν.. αν και δεν νομιζω ν ελεγα οτι ειμαι πιο εξυπνη


εισαι πολυ γλυκος που με θυμασαι  :smitten: :smitten: :smitten: μιας και μπαινω μια φορα το χρονο...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μπόλντη εγώ δε θα σε περιγελάσω γιατί ως νωντότυπος δεν μπορώ να παίξω το παιχνιδάκι του Έκτορα που το ενορχήστρωσε όλο αυτό. Αλλά ρε αγορίνα μου, μήπως τα θέλει κι εσένα ο κωλαρίνος σου; Μήπως έχεις κάποια ψυχολογικά προβλήματα;

Μπαίνεις με το ίδιο ψευδώνυμο σε ένα άλλο σάιτ που γνωρίζεις ότι το διαβάζουν προβοκάτορες και γράφεις ότι σε σούταρε η γκόμενα. Και μετά έρχεσαι εδώ και μας λες ότι την έστειλες εσύ γιατί δεν σου έκανε;

Ε τι περίμενες να ακούσεις ρε τύπε; Που μας έχεις μουρλάνει στο δούλεμα ένα μήνα με αυτή την ιστορία; Πρώτα έλεγες του Σλάβυ ότι θα τον βοηθήσεις να βρει και εκείνος κορίτσι να γαμάει. Μετά περηφανευόσουν ότι είσαι μάγκας και την έχεις σούζα και δεν είσαι σαν τους άλλους τους πιρφόρους εδώ μέσα που σε ζηλεύουν κλπ.... Σήμερα ότι την έστειλες...

Και το ήξερες ότι θα αποδειχτούν όλα παπάτζες. Λες και αποζητάς τη δημοσιότητα. :think:

Βάζεις πράγματα που δεν έχω γραψει και δεν μ αρεσει αυτο. Πας να ανακατεψεις την κατασταση... εγω ποτε δεν ειπα οτι έστειλα την τυπισσα. Εσεις ρωτουσατε πραγματα και βαριομουν να απαντησω και τα αφηνα έτσι. Εγω αποζητάω την δημοσιοτητα? ενω εσυ δεν ρωτας συνεχεια και οι άλλοι ας πουμε  :dancing:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
η τυπισσα δεν ξανασηκωσε ουτε τηλεφωνο

Μήπως έχει άλλο ποστ ενδιάμεσο που του ρίχνει η γκόμενα χυλόπιτα; Γιατί για να μην σηκώνει τηλέφωνο σημαίνει ότι έφαγε φρίκη από κάτι. Ή τον πέρασε για ψυχάκια όταν του είπε έλα να με γαμήσεις και αυτός της έβαλε τις φωνές περί ακριβής ώρας, συντεταγμένων κλπ. ή κάτι άλλο της είχε κάνει προηγουμένως...

Την ιστορία με τις κοπέλες που τον κάνουν ριπορτ στο φέης μου θυμίζει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μήπως έχει άλλο ποστ ενδιάμεσο που του ρίχνει η γκόμενα χυλόπιτα; Γιατί για να μην σηκώνει τηλέφωνο σημαίνει ότι έφαγε φρίκη από κάτι. Ή τον πέρασε για ψυχάκια όταν του είπε έλα να με γαμήσεις και αυτός της έβαλε τις φωνές περί ακριβής ώρας, συντεταγμένων κλπ. ή κάτι άλλο της είχε κάνει προηγουμένως...

Την ιστορία με τις κοπέλες που τον κάνουν ριπορτ στο φέης μου θυμίζει.

τι ειναι σεξ?
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16

Μαν να γυρισουμε στο θεμα.
Ειπες θα την παρεις τηλ για χρονια πολλα. Ειμαι σιγουρος οτι αυτο περιμενει για να συμφιλιωθειτε. Να μη φανει οτι εκανε πισω. Για πες θα της παρεις δωρακι να σφραγιστει η συμφιλιωση;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μαν να γυρισουμε στο θεμα.
Ειπες θα την παρεις τηλ για χρονια πολλα. Ειμαι σιγουρος οτι αυτο περιμενει για να συμφιλιωθειτε. Να μη φανει οτι εκανε πισω. Για πες θα της παρεις δωρακι να σφραγιστει η συμφιλιωση;

Την πηρα σημερα ρε και μιλησαμε  ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Γεια σας γεια σας...θελω τα φωτα σας

θελω να μπλοκαρω στο κινητο μου μια συγκεκριμενη επαφη χωρις ομως ν καταλαβαινει αυτος οτι τον εχω μπλοκαρει. Στις περισσοτερες εφαρμογες συνηθως χτυπαει μια φορα και μετα δειχνει σ αυτον που με καλει κατειλλημενο σαν να του το κλεισα στη μουρη. Ε δεν θελω αυτο. Θελω να δειχνει απενεργοποιημενο η εστω να μην κανει τιποτα...υπαρχει κανενα τετοιο application?

Η εστω αν δεν υπαρχει αυτο καμια εφαρμοφη να κανει προωθηση της συγκεκριμενης επαφης σ ενα κινητο που θα εχω κλειστο?

για αντροιντ

αν αυτός που σε καλεί είναι κολιτσίδα θα σε βρει αλλιώς...
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
εγω ποτε δεν ειπα οτι έστειλα την τυπισσα. Εσεις ρωτουσατε πραγματα και βαριομουν να απαντησω και τα αφηνα έτσι.

Επί δέκα σελίδες γράφεις αλλά βαριέσαι να απαντήσεις και γι' αυτό μας αφήνεις να νομίζουμε ότι την έστειλες...  :jerking: Και όταν σε ρωτάω γιατί στη λέει ο Έκτορας απαντάς ακολούθως,

"Ο εκτορας θέλει καλυψη στο αυταρχικο στυλ με τις γυναικες αλλα εγω δεν συμφωνω με αυτο πρεπει να ειμαστε κυριοι και ευγενικοι και οποια δεν μας κάνει την στέλνουμε και βρισκουμε άλλη."

κάνοντας μας να σου ξαναπούμε μπράβο και πάλι δε διορθώνεις τη λάθος πεποίθηση μας γιατί βαριέσαι... :jerking:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom