Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εννοείς να ανταλλάξετε πμ εσύ κι ο μπόλντης :grin:

τι λε αγορι μου προχθες ειχαμε και αλλο μέλος το πουλι. Σε λιγο θα μπει και ο αλεξ71

ολοι εσεις οι ζηλιαριδες θα σκάσετε απλα απο τη ζηλεια σας οτι κανετε πάντα δηλαδη
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Μια χαρα κορίτσια εχει στο κοσμοπολιταν. Φτανει πια με την ισοπεδωση. Ολες χοντρες και ασχημες τις θεωρείτε.
Οσα δεν φτανει η αλεπου...

Κι εσύ τα κρεμαστάρια φτάνεις μονο ρε κακομοίρη. Για την ακρίβεια αυτα που κρέμονται :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

γελα οσο θες φιλε τουλαχιστον εγω ειχα τα κοτσια να γράψω την ιστορια μου και να ζητησω γνωμες ενω ολοι εσεις που το παιζετε μάγκες και δεν λέτε πολλα απλα φοβάστε να κανετε το οτιδηποτε διαφορετικο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Κι εσύ τα κρεμαστάρια φτάνεις μονο ρε κακομοίρη. Για την ακρίβεια αυτα που κρέμοναι :S

εσυ τι φτανεις που κάθεσαι και κράζεις μονο? συνηθως κραζουν αυτοι που έχουν κομπλεξ κατωτεροτητας
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
τι λε αγορι μου προχθες ειχαμε και αλλο μέλος το πουλι. Σε λιγο θα μπει και ο αλεξ71

ολοι εσεις οι ζηλιαριδες θα σκάσετε απλα απο τη ζηλεια σας οτι κανετε πάντα δηλαδη

Α σοβαρά μέλη έχετε βάλει, σε λίγο θα μπει κι ο λέγκολας
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ηταν κολλημενη σε μερικα πράγματα τι να σου εξηγω τωρα.... ασε μην πω παραπανω δεν ενδιαφέρουν και το φορουμ ηταν και σε άλλο ενα θεμα με την εμφανιση της κολλημενη και προσπαθουσα να της εξηγησω οτι δεν ειναι ετσι. Με τα κιλά της πχ τέσπα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
γελα οσο θες φιλε τουλαχιστον εγω ειχα τα κοτσια να γράψω την ιστορια μου και να ζητησω γνωμες ενω ολοι εσεις που το παιζετε μάγκες και δεν λέτε πολλα απλα φοβάστε να κανετε το οτιδηποτε διαφορετικο.

Φοβερα κότσια, αυτό να λέγεται. Μετάλιο τιμής θα πάρεις
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Καλα αμα ηθελες και εσυ λιγο το βραδάκι να πεις καμια κουβέντα ή να μιλησεις λιγο στο τηλεφωνο να χαλαρώσεις και σου έλεγε ο άλλος ααα σε κλεινω έχω διαβασμα θα δουμε αμα θα γκρινιαζες μετα ή οχι εδω γκρινιάζετε συνεχεια οι γυναικες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Φοβερα κότσια, αυτό να λέγεται. Μετάλιο τιμής θα πάρεις

κοτσια ειναι οταν οι μισοι απο εσας μπαινετε εκει μεσα με άλλα νικνεημ και γράφετε εγω τουλαχιστον μπηκα με το νικ που έχω και εδω τα ξέρεις εσεις οι ιδιοι μου λεγατε τι κλωνο εχω εκει μεσα και εσεις με κλωνους μπαινετε τοτε σου ελεγα οτι δεν εχω γιατι οντως δεν ημουν και τωρα μπηκα με το ονομα μου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μεταλειο ανδρειας και μεταλειο τιμης αλλα με κλωνο μπαινεις εκει μέσα σουζουκι τζιμινι.

 

Επισκέπτης
κοτσια ειναι οταν οι μισοι απο εσας μπαινετε εκει μεσα με άλλα νικνεημ και γράφετε εγω τουλαχιστον μπηκα με το νικ που έχω και εδω τα ξέρεις εσεις οι ιδιοι μου λεγατε τι κλωνο εχω εκει μεσα και εσεις με κλωνους μπαινετε τοτε σου ελεγα οτι δεν εχω γιατι οντως δεν ημουν και τωρα μπηκα με το ονομα μου.

μαν ζηλεύουν επειδή έβγαλες γκομενάκι δεν κάνω πλάκα εγώ δεν ζηλεύω απλώς άμα την γαμήσεις θα σε μισήσω όμως μην το πάρεις προσωπικά μισώ όσους γαμάνε γκόμενες γενικότερα ;)
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
μεταλειο ανδρειας και μεταλειο τιμης αλλα με κλωνο μπαινεις εκει μέσα σουζουκι τζιμινι.
τι κλωνο ρε μαλακα φατσα φορα ειναι τα διαβαζει ο οποιοσδηποτε χαχαχαχα
σιγα μην ηξερα οτι υπαρχει αυτο το σαιτ ή οτι εσυ εισαι εκει γραμμενος!!!

ας ειναι καλα ο φιλος σου που σε εδωσε στεγνα κ εσυ που το παραδεχτηκες!!!

χαχαχαχα ρε φιλε μ' εκανες και γελασα, απο δω και περα δεν ξανατσακωνομαι μαζι σου, φανηκε οτι εχεις σοβαρο προβλημα.

Δεν πειραζει ομως, ας ειναι καλα το κοσμοπολιταν που σου λυνει τα προβληματα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
μαν ζηλεύουν επειδή έβγαλες γκομενάκι δεν κάνω πλάκα εγώ δεν ζηλεύω απλώς άμα την γαμήσεις θα σε μισήσω όμως μην το πάρεις προσωπικά μισώ όσους γαμάνε γκόμενες γενικότερα ;)

Δεν πρόκειται να τη γαμήσει. Είπαμε οι γκόμενες είναι ηλίθιες αλλα οχι κι ετσι, δεν πανε με τόσο καθυστερημένους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom