Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
4.1.2 αλλα δεν εχει το send to voicemail το χαμενο.το ζήτημα ειναι νσ μην το καταλαβαινε.παντως βοηθησες πολυ thank u

Κι εμείς που μας καλέσατε.

ΥΓ: Καλύτερα στο reject list, πιο τίμιο και σαφές. Την προώθηση θα την έβρισκε είτε καλώντας με απόκρυψη ή από άλλο νούμερο.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Σέξ ακομα δεν έχουμε κανει βασικα δεν ειναι πάνω απο 15 μέρες η γνωριμια και έχουμε βγει μολις 2 φορές και αυτο σαββατοκυριακα επειδη εγω μεσα στην εβδομάδα δεν μπορω να βγαινω ...

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
17758-tumblrm02mzxl1sV1qe0xd4o1500gi-AE2j.gif
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μαν, τι γυμναστηρια γραφεις εκει περα οτι εχεις; Εσυ δεν λες οτι αποφευγεις τα βαρη για να μην παθεις κοιλη;  :think:

εγω βλέπω οτι ολο δεν γουσταρουν τις ελληνιδες και ολο παρακολουθουν το κοσμοπολιταν  :2funny: :2funny:

τέρμα υποκρισια ... απο την μια το παιζουν άγριοι και απο την άλλη στο κοσμο προσπαθουν να βγουν με καμια!!!
Και αν δεν κατσει καμια μετα ερχονται εδω και τις βριζουν. Η πολυ αγριάδα βλάπτει τελικα. 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Και οποιος αρχισει να κοροιδευει και να κράζει ας πάει πρωτα με το πραγματικο του ψευδωνυμο να γράψει μια δικη του κατασταση εκει μεσα να δουμε μετα ποιος θα γελάει περισσοτερο  :grin:

γούσταρα και την έγραψα. Τέλος.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Ρε Μπόλντι έπρεπε να ανοίξεις το θέμα στο κοσμοπόλιταν? Τόσο δύσκολο είναι να καταλάβεις ότι η γκόμενα δεν σε πολύ γουστάρει?
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
εγω βλέπω οτι ολο δεν γουσταρουν τις ελληνιδες και ολο παρακολουθουν το κοσμοπολιταν  :2funny: :2funny:

τέρμα υποκρισια ... απο την μια το παιζουν άγριοι και απο την άλλη στο κοσμο προσπαθουν να βγουν με καμια!!!
Και αν δεν κατσει καμια μετα ερχονται εδω και τις βριζουν. Η πολυ αγριάδα βλάπτει τελικα. 

Μαν, εγω δεν παρακολουθω κοσμο. Παρακολουθω εσενα, ειμαι fan. Και σε φορουμ για πλεξιμο να πας θα σε διαβαζω  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Και οποιος αρχισει να κοροιδευει και να κράζει ας πάει πρωτα με το πραγματικο του ψευδωνυμο να γράψει μια δικη του κατασταση εκει μεσα να δουμε μετα ποιος θα γελάει περισσοτερο  :grin:

γούσταρα και την έγραψα. Τέλος.
Τι απολογεισαι ρε επειδή εγραψες στο κοσμοπολιταν? Γραψτους στ' αρχιδια σου.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Και οποιος αρχισει να κοροιδευει και να κράζει ας πάει πρωτα με το πραγματικο του ψευδωνυμο να γράψει μια δικη του κατασταση εκει μεσα να δουμε μετα ποιος θα γελάει περισσοτερο  :grin:

γούσταρα και την έγραψα. Τέλος.

γαμιόνται στο κόσμο μπόλτη  ?  :zfuck:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
γαμιόνται στο κόσμο μπόλτη  ?  :zfuck:

δεν ξέρω ρε δεν μπηκα για αυτο εκει μεσα δεν βγαινω απο το ιντερνετ εχω πει τα εχω κοψει αυτα εδω και 2-3 χρονια
σιγα μη βγω με γκομενα απο το ιντερνετ και αμα πέσω σε τρελη?

απλα εκεινο που βλεπω ειναι οτι ολοι ξέρουν τι γινεται στο κοσμοπολιταν αρα το παρακολουθουν στενά  :2funny:
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
δεν ξέρω ρε δεν μπηκα για αυτο εκει μεσα δεν βγαινω απο το ιντερνετ εχω πει τα εχω κοψει αυτα εδω και 2-3 χρονια
σιγα μη βγω με γκομενα απο το ιντερνετ και αμα πέσω σε τρελη?

απλα εκεινο που βλεπω ειναι οτι ολοι ξέρουν τι γινεται στο κοσμοπολιταν αρα το παρακολουθουν στενά  :2funny:

Μπόλντι εγώ πάντως πέρα από την πλάκα αν ήξερα ότι πρόκειται για γκόμενα μέτρια και πάνω και όχι καμιά χοντρή φασόλα άνετα θα έκανα κίνηση και μέσω ίντερνετ για μερικά γαμησάκια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μπόλντι εγώ πάντως πέρα από την πλάκα αν ήξερα ότι πρόκειται για γκόμενα μέτρια και πάνω και όχι καμιά χοντρή φασόλα άνετα θα έκανα κίνηση και μέσω ίντερνετ για μερικά γαμησάκια.

Μη το βλέπεις ετσι απο την έννοια οτι αν πέσεις σε κοπελιτσα αξιοπρεπη εμφανισιακα και σε χαρακτηρα κρατησε την φιλε ... έχει γεμισει ο κοσμος περιεργες και εγω παλια ημουν ευκολος στο να την κάνω αλλα τωρα το έχω μετανιώσει γιατι δεν βρισκεις ευκολα να συνενοηθεις οσο μεγαλώνεις κάποια πραγματα αλλαζουν. Βρες μια και κρατησε την οσο περνάτε ωραια  ;)
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
δεν ξέρω ρε δεν μπηκα για αυτο εκει μεσα δεν βγαινω απο το ιντερνετ εχω πει τα εχω κοψει αυτα εδω και 2-3 χρονια
σιγα μη βγω με γκομενα απο το ιντερνετ και αμα πέσω σε τρελη?

απλα εκεινο που βλεπω ειναι οτι ολοι ξέρουν τι γινεται στο κοσμοπολιταν αρα το παρακολουθουν στενά  :2funny:


αυτά είναι  :P
που να με πλήρωνες δεν το πάλευα να κάτσω να διαβάσω τις κότες απο εκεί μέσα  :grin:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Μη το βλέπεις ετσι απο την έννοια οτι αν πέσεις σε κοπελιτσα αξιοπρεπη εμφανισιακα και σε χαρακτηρα κρατησε την φιλε ... έχει γεμισει ο κοσμος περιεργες και εγω παλια ημουν ευκολος στο να την κάνω αλλα τωρα το έχω μετανιώσει γιατι δεν βρισκεις ευκολα να συνενοηθεις οσο μεγαλώνεις κάποια πραγματα αλλαζουν. Βρες μια και κρατησε την οσο περνάτε ωραια  ;)

+1 τεράστιο από μένα ρε μαν. Μην τις κρίνουμε όλες σαν πουτανάκια, υπάρχουν ελάχιστες που αξίζουν και μ' αυτές πρέπει να τα πάμε όλα σωστά. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom