Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
παντωs  σε αυτα τα 2 μαγαζια τηs πιπινου , τα περισσοτερα ειναι μονα τουs και ψαχνονται(  μονο για αυτουs που τουs παιρνει  και γουσταρουν να πουλανε αγαπεs και λουλουδια  για κανενα 2-3 μηνεs, μεχρι να την βαρεθουν ,  και μετα παμε παρακατω στην επομενη ). 
 

panoulis67

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
σε αυτα τα μαγαζια μονο μπαλαμουτι και αδειασμα αγχουσ για μενα!!!!!!Τωρα να βρεις γκομενα η να γαμησεις παιζουν αλλα διοτι ολες αυτες ψαχνουν χορηγο.Εμαστε για τετοια τωρα????
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
πανουλ...τι τιμες παιζουν στο κορνερ;;; :pipa3:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα εχθες εντοπισα ενα μετα απο βοηθεια συναγωνιστη ταξιτζη κωλομπαρο στην ηλια ηλιου στην αρχη οπως στριβεις απο ηλιουπολεως χαι παμπ νομιζω λεγεται και ειναι σε μια πολυκατοικια ωραια κομματια μεσα αν και δεν εκανα τιποτα 5ευρω η μπυρα οποιος συναγωνιστης ασχολειται να το ψαξει
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τωρα να βρεις γκομενα η να γαμησεις παιζουν αλλα διοτι ολες αυτες ψαχνουν χορηγο.Εμαστε για τετοια τωρα????
  υπαρχουν μπαρακια που γαμαs μονο.      υπαρχουν και μπαρακια που και γκομενα βγαζειs (  και μην  ξανακουσω οτι ολεs ειναι πουτανεs )    η  γαμαs. ( αναλογα σε ποια θα πεσειs , τι τυποs ειναι και τι θελει ).  τωρα για το χορηγοs , ακομη  και στιs γυναικεs μαs τιs ιδιεs, μια ζωη χορηγοι ειμαστε και δεν περναμε και ζαχαρη.  στιs μονεs που δεν υπαρχουν  εξοδα  ειναι  οι παντρεμενεs  ελληνιδεs .    τωρα αν καποιοs ξοδευει καθε μηνα στανταρ καποια χρηματα στο πληρωμενο ερωτα, αφου τα χαλαει που τα χαλαει ,  πιο καλα θα περασει με το να βγαλει καποια γκομενα ( τουλαχιστον θα μεινει στο πετσι του και κατι θα εχει να θυμαται.  σε αντιθεση με τον πληρωμενο ερωτα, που μετα απο 3-4 ωρεs  εχει ξεχαστει)    και να το παιξει χορηγοs ( μεχρι να την βαρεθει. και μετα βουρ για καποια αλλη).  και  παντα  λεμε για γκομενεs που να  αξιζουν απο εμφανιση και για ωραια μωρα.  αλλα για  να τα καταφερειs χρειαζονται και αλλεs προυποθεσειs να εχει καποιοs εκτοs απο την χορηγεια μονο.  
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.326
Πόντοι
6.305
  υπαρχουν μπαρακια που γαμαs μονο.      υπαρχουν και μπαρακια που και γκομενα βγαζειs (  και μην  ξανακουσω οτι ολεs ειναι πουτανεs )    η  γαμαs. ( αναλογα σε ποια θα πεσειs , τι τυποs ειναι και τι θελει ).  τωρα για το χορηγοs , ακομη  και στιs γυναικεs μαs τιs ιδιεs, μια ζωη χορηγοι ειμαστε και δεν περναμε και ζαχαρη.  στιs μονεs που δεν υπαρχουν  εξοδα  ειναι  οι παντρεμενεs  ελληνιδεs .    τωρα αν καποιοs ξοδευει καθε μηνα στανταρ καποια χρηματα στο πληρωμενο ερωτα, αφου τα χαλαει που τα χαλαει ,  πιο καλα θα περασει με το να βγαλει καποια γκομενα ( τουλαχιστον θα μεινει στο πετσι του και κατι θα εχει να θυμαται.  σε αντιθεση με τον πληρωμενο ερωτα, που μετα απο 3-4 ωρεs  εχει ξεχαστει)    και να το παιξει χορηγοs ( μεχρι να την βαρεθει. και μετα βουρ για καποια αλλη).  και  παντα  λεμε για γκομενεs που να  αξιζουν απο εμφανιση και για ωραια μωρα.  αλλα για  να τα καταφερειs χρειαζονται και αλλεs προυποθεσειs να εχει καποιοs εκτοs απο την χορηγεια μονο. 
Καλά θα περάσεις με τις κοπέλες από τα μπαρ αυτά μόνο αν είσαι αρκετά εξυπνος και δε φας το ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!
Έρωτες δεν υπάρχουν (και αν υπάρχουν είναι η εξαίρεση, ούτε 1%)..
Και φυσικά δεν είναι όλες πόρνες..Μόνο το 99%.
Φυσικά πλέον η όλη συζήτηση δεν έχει νόημα, διότι ζήτημα να υπάρχουν στην Αθήνα 5-6 γυναίκες από κωλόμπαρο που να αξίζουν!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Καλά θα περάσεις με τις κοπέλες από τα μπαρ αυτά μόνο αν είσαι αρκετά εξυπνος και δε φας το ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!
Έρωτες δεν υπάρχουν (και αν υπάρχουν είναι η εξαίρεση, ούτε 1%)..
Και φυσικά δεν είναι όλες πόρνες..Μόνο το 99%.
Φυσικά πλέον η όλη συζήτηση δεν έχει νόημα, διότι ζήτημα να υπάρχουν στην Αθήνα 5-6 γυναίκες από κωλόμπαρο που να αξίζουν!
 τα   ποσοστα  σου  μου  αρεσαν.   :tooth:   εισαι πολυ αυστηροs κριτηs.  εσυ ξεπερναs και μενα.    και μονο 5-6 γυναικεs σε ολοκληρη αθηνα ?   εχειs παει τωρα τελευταια στα πιπινου και στο αλλο στην λ. αλεξανδραs ?          
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.326
Πόντοι
6.305
  τα  ποσοστα  σου  μου  αρεσαν.  :tooth:  εισαι πολυ αυστηροs κριτηs.  εσυ ξεπερναs και μενα.    και μονο 5-6 γυναικεs σε ολοκληρη αθηνα ?  εχειs παει τωρα τελευταια στα πιπινου και στο αλλο στην λ. αλεξανδραs ?         
Δεν είμαι αυστηρός..Μπορεί να μου αρέσουν/ελκύουν και άλλες, προκειμένου όμως να έχουμε ένα μέτρο κρίνω με βάση τα σύγχρονα πρότυπα ομορφιάς/εμφάνισης..
Στη Λ. Αλεξάνδρας ποιό λες ,το Μπέλα Βίτα?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Καλά θα περάσεις με τις κοπέλες από τα μπαρ αυτά μόνο αν είσαι αρκετά εξυπνος και δε φας το ΠΑΡΑΜΥΘΙ!!
   ολη  η  ζωη  δεν ειναι ενα παραμυθακι ?   το ζητημα ειναι να το  ζησειs  οσο γινεται καλυτερα.  
 

wolf1

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
26
Like
90
Πόντοι
10
 τα   ποσοστα  σου  μου  αρεσαν.   :tooth:   εισαι πολυ αυστηροs κριτηs.  εσυ ξεπερναs και μενα.    και μονο 5-6 γυναικεs σε ολοκληρη αθηνα ?   εχειs παει τωρα τελευταια στα πιπινου και στο αλλο στην λ. αλεξανδραs ?          

μαγκες η περιοχη - πρωτευουσα στο σπορ αυτο ειναι η κορινθος ,εδω και 2500 χρονια.. την τελευταια φορα που πηγα ειχα κολλησει τα δυο δακτυλα μου στην μουνα μιας 40αρας χαλικιδεας και κουνιοταν μονη της ..ολο κρεμα με εκανε η σκυλα. 2 ποτα κερασα ... και γενικα πολυ χαβαλες με ολες και χωρις επαγγελματικη απο μερους τους πειθαρχια.. αντιθετα στην οδο αγαπης(νοταρα -πειραιας ) παπαρια μαντολες!!!  

ΣΤΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΦΙΛΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ  ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ..ΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΙΩΜΕΝΟΣ ,ΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΧΡΗΜΑ!! ΧΑΧΑΧΑΧ :dancing: :grin: :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
προκειμένου όμως να έχουμε ένα μέτρο κρίνω με βάση τα σύγχρονα πρότυπα ομορφιάς/εμφάνισης..Στη Λ. Αλεξάνδρας ποιό λες ,το Μπέλα Βίτα?
   συγκρισιμα  μετρα και οχι υπερβολικα  ομωs,  με αυτα τα προτυπα που λεs.  τελοs παντων .   ναι για μπελα-βιτα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μαγκες η περιοχη - πρωτευουσα στο σπορ αυτο ειναι η κορινθος ,εδω και 2500 χρονια.. την τελευταια φορα που πηγα ειχα κολλησει τα δυο δακτυλα μου στην μουνα μιας 40αρας χαλικιδεας και κουνιοταν μονη της ..ολο κρεμα με εκανε η σκυλα. 2 ποτα κερασα ... και γενικα πολυ χαβαλες με ολες και χωρις επαγγελματικη απο μερους τους πειθαρχια.. αντιθετα στην οδο αγαπης(νοταρα -πειραιας ) παπαρια μαντολες!!!  
  εκτοs αθηναs δεν εχω ιδεα.        παντωs  αυτεs οι ηλικιεs δεν ειναι δυσκολεs. 
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
κανα κωλομπαρο ν κοσμο ξερεται?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  τωρα τελευταια σχεδον ολεs  ψαχνονται.    μια η κριση που δεν βγαζουν αυτα που εβγαζαν,  μια  το οτι δεν εχουν καθολου προσωπικη ζωη ( πολλεs ωρεs δουλεια, την υπολοιπη μερα υπνο).  εδω χθεs συναντησα τυχαια , πρωην εργαζομενη απο σκαραβαιο και αμεσωs απο μονη τηs μου ξαναδινει το τηλεφωνο τηs ( το ειχα σβησει)  και ποτε να βρεθουμε να μιλησουμε.    ενα παλι δυνατο μωρο 26χρονο ,  μετα απο 2 επισκεψειs και αφου τιs εριξα τα διχτυα ( λεγονταs τηs οτι κουραζεται και οτι θα επρεπε να σταματησει την απογευματινη βαρδια ( απο την οποια δεν εβγαζε και τιποτα το αξιολογο)  και οτι θα επρεπε να κοιταξει και λιγο τον εαυτο τηs και την μηδενικη προσωπικη τηs ζωη, συμφωνησε με τα χιλια.  ενταξει παιχνιδακια να γινονται.  ολεs τσιμπανε.    αλλα δεν μπορω να τιs προλαβω ολεs. και χρονο δεν εχω . θα με πεθανουν.  ηδη ειμαι με μια ρουμανα 7-8 μηνεs τωρα. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  αναφερομαι παντα  για  αυτεs  που θελουν κατι πιο  σταθερο στην ζωη τουs ( γυναικεs ειναι.  ετσι ειναι η φυση τουs. αν και ολεs  θελουν συναισθηματικη στηριξη )      που πιστευουν ακομη στιs  αγαπουλεs και στιs αγκαλιτσεs ,    για αυτεs  που  δεν κανουν αρπαχτεs,  που δεν γυρνανε  μια με τον εναν  μια  με τον αλλον ,  και παντα για μωρα που να αξιζουν.    γιατι με τιs ολεs  αλλεs  κατηγοριεs  , εγω τουλαχιστον δεν αξιζει να ασχοληθω.    οταν ειναι ρεστεs και ψαχνονται κανουν μπαμ.  τωρα αν σε γουσταρουν και  πειστουν ( γιατι ειναι και πονηρουλεs  και ξυπνιεs )  οτι δεν τιs  θελειs μονο για πηδημα  ( ασχετα τι θελουμε εμειs )    και να το παιξειs και λιγο χορηγοs  προχωραει απο μονo τoυ το πραγμα.    τα δυσκολα ερχονται  οταν  τιs καταφερειs  και τον φανε ,  μπειs  στο μυαλο τουs , σε συνηθισουν ,  σε εχουν αγαπησει,  τουs εισαι απαραιτητοs ,  γλυκαθουν και απο την χορηγεια λιγο    και καποια στιγμη να χασουν ολα αυτα. 
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
 αναφερομαι παντα  για  αυτεs  που θελουν κατι πιο  σταθερο στην ζωη τουs ( γυναικεs ειναι.   ετσι ειναι η φυση τουs. αν και ολεs  θελουν συναισθηματικη στηριξη )      που πιστευουν ακομη στιs  αγαπουλεs και στιs αγκαλιτσεs ,    για αυτεs  που  δεν κανουν αρπαχτεs,   που δεν γυρνανε  μια με τον εναν  μια  με τον αλλον ,   και παντα για μωρα που να αξιζουν.    γιατι με τιs ολεs  αλλεs   κατηγοριεs  , εγω τουλαχιστον δεν αξιζει να ασχοληθω.     οταν ειναι ρεστεs και ψαχνονται κανουν μπαμ.  τωρα αν σε γουσταρουν και  πειστουν ( γιατι ειναι και πονηρουλεs  και ξυπνιεs )  οτι δεν τιs  θελειs μονο για πηδημα  ( ασχετα τι θελουμε εμειs )    και να το παιξειs και λιγο χορηγοs  προχωραει απο μονo τoυ το πραγμα.     τα δυσκολα ερχονται   οταν  τιs καταφερειs  και τον φανε ,   μπειs  στο μυαλο τουs , σε συνηθισουν ,  σε εχουν αγαπησει,  τουs εισαι απαραιτητοs ,   γλυκαθουν και απο την χορηγεια λιγο    και καποια στιγμη να χασουν ολα αυτα.  

πολλά από αυτά που λες (εννοώ τα αρνητικά των γυναίων) ισχύουν και για τις μή κωλομπαρούδες, ιδίως στις χώρες του νότου και της ανατολικής ευρώπης. δηλαδή, να ψάχνουν για χορηγό και νά 'χουν νοοτροπια ντίβας.

δε νομίζω ότι το γεγονός και μόνο ότι ορισμένες δουλεύουν σε στριπ ή κωλόμπαρο τις βάζει σε κάποια κατηγορία σε σχέση με τις άλλες, οι οποίες πολλές φορές είναι χειρότερες, γιατί έχουν όλα τα αρνητικά αλλά το κρύβουν και το παίζουν ότι είναι μόνο για <<σοβαρή>> σχέση. αρλούμπες!

έχω γνωρίσει πολλούς που την πάτησαν με γύναια δούρειους ίππους. έπαιζαν το ρόλο της <<σοβαρής>> και μετά έβγαλαν από μέσα τους την πουτανοψυχή της αρπαγής, κλέβοντας τα χρήματα του χορηγού και πηδώντας άλλους.

πάντως συμφωνώ μ'αυτό που είπες. βάζεις έναν προυπολογισμό για τέτοιες δράσεις και μετά τα χαλάς όπως σου κάνει κέφι. το τί νομίζουν οι άλλοι δεν έχει καμία σημασία.
 

panoulis67

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες συνεχεια η ιδια κουβεντα ,η γυναικες απο μπαρ και διαφορα τις περισσοτερες φορες εχουν γκομενουσ που τους περιμρνουν απ εξω απο το μπαρ,ρεμαλια κατα κυριο λογο (ποιος αντρας που αγαπαει αφηνει να του χουφτωνει τη γυναικα ο καθενας).Τελος παμε στα μπαρακια τα λεμε κανουμε ψυχοθεραπεια και αν κατσει κατι καλο το πηδαμε.ΑΝΤΙΟΣ
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.326
Πόντοι
6.305
ρε παιδες συνεχεια η ιδια κουβεντα ,η γυναικες απο μπαρ και διαφορα τις περισσοτερες φορες εχουν γκομενουσ που τους περιμρνουν απ εξω απο το μπαρ,ρεμαλια κατα κυριο λογο (ποιος αντρας που αγαπαει αφηνει να του χουφτωνει τη γυναικα ο καθενας).Τελος παμε στα μπαρακια τα λεμε κανουμε ψυχοθεραπεια και αν κατσει κατι καλο το πηδαμε.ΑΝΤΙΟΣ
Πλησιάζω τα 35 και τα τελευταία 10-12 χρόνια έχω γνωρίσει αρκετές στριπερς/κοπέλες από κωλόμπαρα κτλ..
Όποιος προσπαθεί να πείσει (τον εαυτό του? τους άλλους?) ό,τι οι γυναίκες αυτές είναι ικανές για Σοβαρή σχέση είναι το λιγότερο ονειροπόλος..Και φυσικά έχουν οι περισσότερες σχέση..Με αλβανούς , περιθωριακους έλληνες, άτομα δλδ που δεν έχουν πρόβλημα να χουφτώνει ο καθένας τη γκόμενά τους..με το αζημίωτο.Και μη μου πείτε ό,τι όχι δεν το κάνουν όλες..Ακόμα και στον Κάβο προχθές ο τύπος είχε χώσει το ένα χέρι κάτω από τη μπλούζα και το άλλο κάτω από τη φούστα.Μην αυταπατάσθε!
Βέβαια δεν είναι απίθανο και μια γυναίκα με φυσιολογική εργασία να σε απατήσει κτλ..Αν όμως το κάνει με όλους ,τότε καλά θα κάνει να αλλάξει επάγγελμα!
Οι υπόλοιποι πάμε στα μπαράκια για πλάκα/χαβαλέ και αν κάτσει κατι καλό γιατί όχι ΣΕΞ και μόνο ΣΕΞ..Το αν αυτό θα επιτευχθεί πουλώντας παραμύθι περί έρωτα/λουλουδιών/πεταλούδων ή με ξεκάθαρο τρόπο εναπόκειται στον καθένα από εμάς.Προσωπικά θεωρώ χάσιμο χρόνο να πουλήσω έρωτα για να πηδήξω κοπέλα από κωλόμπαρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom