Νέα

Μπαμπάδες & Κόρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως νιώθετε για τη σεξουαλική ζωή της κόρης σας;

  • Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί με στεναχωρεί/εκνευρίζει!

    Ψήφοι: 2 28,6%
  • Εμένα η κόρη μου δεν κάνει τέτοια, την έχω μεγαλώσει με αρχές!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της ασκώ αυστηρό έλεγχο και δε μπορεί να κάνει τπτ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω κανένα πρόβλημα-δεν αναμειγνύομαι. Έχει δικαίωμα να απολαύσει

    Ψήφοι: 3 42,9%
  • Ειμαι οκ και της δίνω και συμβουλές για προφύλαξη και γενικά τι να προ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!

    Ψήφοι: 2 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μουνιτσα τα εχουμε ξανασυζυτησει αυτα...και ξερεις τις αποψεις μου λιγο πολυ...

Δεν εχω προβλημα με τις γυναικες που ντυνονται με θηλυκοτητα και ουτε τις χαρακτηριζω πουτανες-τσουλες...Μου την σπαει αντιθετως η συντηρητικοτητα που υπαρχει ακομα στην Ελληνικη νοοτροπια και οι παρθενοπιπιτσες θεουσες που μοστραρεται σαν το σωστο προτυπο.
Γενικα οι περισσοτερες Ελληνιδες και ωραιες να ειναι εμφανισιακα δεν εκπνεουν μια θηλυκοτητα οπως αλλες πιο απελευθερωμενες γυναικες απο αλλες χωρες...


αυτο λοιπον που γραφεις (και με το οποιο συμφωνω 100000%) ερχεται σε πληρη συγκρουση με αυτα που γραφει ο λαπλας, ο χρηστος και ο μουνιλας (ασε που σε τρωνε αριθμητικα και ανησυχω που κανενας αλλος δεν εχει επεμβει....χαχα)

επομενως καλα δεν κανω εγω που αναρωτιεμαι πως να συμπεριφερθω?? αυθορμητα?? φυσιολογικα?? οπως γουσταρω?? (αυτο που επιβραβευεις εσυ) ή να το παιξω κατι που δεν ειμαι επειδη η αντρικη κοινωνια αυτο προσταζει?? (η αντρικη κοινωνιας στη συγκεκριμενη περιπτωση θελει τη γυναικα μαλλον το αντιθετο απο αυτο που περιγραφεις εσυ)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
χρηστο οταν γνωριζω καποιον και γενικοτερα στη ζωη μου δε θεωρω τιποτα δεδομενο.......για τα παντα προσπαθω αλλα μεχρι εκει.......θα βγω με εναν αντρα και θα κανω την προσπαθεια μου εαν με ενδιαφερει....

αυτο δε σημαινει οτι θα βαλω αυτοσκοπο μου το να κανω σοβαρη σχεση ή να τον παντρευτω......παμε μαζι και οπου βγει.......αυτο δε σημαινει επισης οτι θα ριξω τα στανταρτς μου και θα μεινω σε κατι που δε με καλυπτει.....μακαρι να προκυψει κατι καλο απο αυτο....μπορει ομως και οχι....με αυτο το σκεπτικο ολους "σοβαρα" τους βλεπω....αν και εχω και ουαν ναιτ σταντ...δεν το κρυβω :P (ημουν μικρη και αμυαλη τοτε...χαχαχαχαχα)

μεχρι να γινουν ολα αυτα ομως περναει καποιος χρονος

και εγω δεν υπαρχει περιπτωση (για να στο θεσω απλα) να μην κανω σεξ ολο αυτο το διαστημα :)



μουνιτσα θες να γινουμε φιλες;;;; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οχι.........ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ειμαι ενα λαγνο μελανουρι γιαυτο με γουσταρει νταξειιιι????
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Οχι.........ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧ

γτ  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


μηπως την ερωτευτηκες απο τα γραπτα της  :rolleyes:  :2funny:

ναι καπως ετσι

Ειμαι ενα λαγνο μελανουρι γιαυτο με γουσταρει νταξειιιι????

μαναρα μου εσυ
 

Επισκέπτης
αυτο λοιπον που γραφεις (και με το οποιο συμφωνω 100000%) ερχεται σε πληρη συγκρουση με αυτα που γραφει ο λαπλας, ο χρηστος και ο μουνιλας (ασε που σε τρωνε αριθμητικα και ανησυχω που κανενας αλλος δεν εχει επεμβει....χαχα)

επομενως καλα δεν κανω εγω που αναρωτιεμαι πως να συμπεριφερθω?? αυθορμητα?? φυσιολογικα?? οπως γουσταρω?? (αυτο που επιβραβευεις εσυ) ή να το παιξω κατι που δεν ειμαι επειδη η αντρικη κοινωνια αυτο προσταζει?? (η αντρικη κοινωνιας στη συγκεκριμενη περιπτωση θελει τη γυναικα μαλλον το αντιθετο απο αυτο που περιγραφεις εσυ)

Το ξερω νιτσα...Μειοψηφια ειμαι εγω και η νοοτροπια μου...Για αυτο ειναι και ετσι οι σχεσεις των 2 φυλων στην Ελλαδα...  :2funny: Θελουν και τον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη  :P

 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Το ξερω νιτσα...Μειοψηφια ειμαι εγω και η νοοτροπια μου...Για αυτο ειναι και ετσι οι σχεσεις των 2 φυλων στην Ελλαδα...  :2funny: Θελουν και τον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη  :P

+10000
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μουνιτσα δικιο εχεις...αλλα να σε ρωτησω κατι...εαν παιζεται κ θελεις να το σκεφτεις η δεν θελεις να κατσεις με την μια κ θελει ο αλλος να σου την πεσει με την μια....μετα δεν λες εσυ οτι αυτος το κανει σε αλλες πολλες κ λοιπα κ λοιπα αυτα που λεει ο χρηστος?ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΤΕ Κ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΕΑΝ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ασε σασ πιασαμε  :2funny:

να στο πω απλα?? δε γουσταρω να κρινομαι ουτε να με κρινουν.......δε θα κρινω εαν μου την πεσει και πιστεψε με μια γυναικα μπορει να καταλαβει ενα εξυπνο πεσιμο απο ενα λιγουρικο....ο λιγουρη θα παραμεινει λιγουρης ακομα και να βγαλει τη χοντρη πορτοφολα και τα κλειδια της μερσεντες ή αποκτησει φετες κοιλιακους και φοραει κουστουμιες ιταλικες....

εαν ειμαι σε φαση να παιξω εγκεφαλικα  και ο αλλος γουσταρει χυμα πεσιμο και λιγουριες τοτε πολυ απλα δεν κανουμε ο ενας για τον αλλον......εαν παλι βρεθουμε σε μια φαση οπου δεν κρατιομαστε ε δε θα κατσω να σκεφτω αν αυτος ειναι ο πατερας των παιδιων μου ελεος δηλαδη.....το εχω κανει και απο το πρωτο ραντεβου και εχω παιξει εγκεφαλικα και 3 βδομαδες....το θεμα ειναι να εισαι με τον αλλον στο ιδιο μηκος κυματος.....αυτο ειναι γι αμενα αυτο που ο χρηστος λεει "να βλεπεις τον αλλον σοβαρα"....
εαν ειναι απλα να συνεχιζω ενα φλερτ με καποιον που ειναι αλλου απο μενα τοτε δεν εχει νοημα, δεν εχει ενδιφερον και πολυ απλα φευγω :)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
να στο πω απλα?? δε γουσταρω να κρινομαι ουτε να με κρινουν.......δε θα κρινω εαν μου την πεσει και πιστεψε με μια γυναικα μπορει να καταλαβει ενα εξυπνο πεσιμο απο ενα λιγουρικο....ο λιγουρη θα παραμεινει λιγουρης ακομα και να βγαλει τη χοντρη πορτοφολα και τα κλειδια της μερσεντες ή αποκτησει φετες κοιλιακους και φοραει κουστουμιες ιταλικες....

εαν ειμαι σε φαση να παιξω εγκεφαλικα  και ο αλλος γουσταρει χυμα πεσιμο και λιγουριες τοτε πολυ απλα δεν κανουμε ο ενας για τον αλλον......εαν παλι βρεθουμε σε μια φαση οπου δεν κρατιομαστε ε δε θα κατσω να σκεφτω αν αυτος ειναι ο πατερας των παιδιων μου ελεος δηλαδη.....το εχω κανει και απο το πρωτο ραντεβου και εχω παιξει εγκεφαλικα και 3 βδομαδες....το θεμα ειναι να εισαι με τον αλλον στο ιδιο μηκος κυματος.....αυτο ειναι γι αμενα αυτο που ο χρηστος λεει "να βλεπεις τον αλλον σοβαρα"....
εαν ειναι απλα να συνεχιζω ενα φλερτ με καποιον που ειναι αλλου απο μενα τοτε δεν εχει νοημα, δεν εχει ενδιφερον και πολυ απλα φευγω :)


αχ μουνιτσα και παλι ειναι σαν να διαβαζεις το μυαλο μου
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
γιατι εισαι τζιβιτζιλου και μπιφτεκου....το λεει και ο μουνιλας....χαχαχαχα

και επισης γιατι δυο πολυλογουδες δεν μπορουν να κανουνε χωριο :2funny:

τι ειναι μπιφτεκου;;;; οσο για το πολυλογουδες συνφωνω!!! ικανες να ριξουμε κυβερνηση ειμαστε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπιφτεκου.....τζιβιτζιλου......ενα και το αυτο :P

νομιζω οτι η κυβερνηση εχει ηδη παραιτηθει....κατι πηρε το αυτι μου πριν λιγο....(α οχι οι βαζελοι ηταν που χαιροντουσαν....πφφφφφ)

παω για μπανιοοοοοοοοοοοοοοοοο

(μουνιλα απαιτω να μου τριψεις την πλατη και εγω σου υποσχομαι οτι θα γεννησω τα παιδια σου :P :P )
 

Επισκέπτης
μουνιτσα γιατι ρε σεις ο αντρας να λεγεται λιγουρης κ η γυναικα μητρομανης μου εξηγεις?κ γιατι τις μητρομανες τις ψαχνουν οι αντρες ενω τους λιγουρηδες τους κλανουν οι γυναικες?

αντε ρε συ και τρομαξα...  ;) ;) ;) ;) ;) ;)


τον φοβο μου να εχεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom