Νέα

Μπαμπάδες & Κόρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως νιώθετε για τη σεξουαλική ζωή της κόρης σας;

  • Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί με στεναχωρεί/εκνευρίζει!

    Ψήφοι: 2 28,6%
  • Εμένα η κόρη μου δεν κάνει τέτοια, την έχω μεγαλώσει με αρχές!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της ασκώ αυστηρό έλεγχο και δε μπορεί να κάνει τπτ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω κανένα πρόβλημα-δεν αναμειγνύομαι. Έχει δικαίωμα να απολαύσει

    Ψήφοι: 3 42,9%
  • Ειμαι οκ και της δίνω και συμβουλές για προφύλαξη και γενικά τι να προ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!

    Ψήφοι: 2 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

Επισκέπτης
το ενα φερνει τ αλλο... οταν ξεπερνας ενα οριο μετα ξεπερνας κι αλλο και χανεις τελικα τον ελεγχο... αυτο νομιζω τουλαχιστον εγω..... το οτι μια γυναικα φοραει μινι και τακουνια δεν την κανει λιγοτερο σεβαστη εφοσον δεν ειναι σε χωρους που δεν πρεπει με τετοια ενδυμασια... η παραλιακη ομως δεν ειναι μεσα σε αυτους τους χωρους κι ουτε ξερεις τι κουβαλαει στο κεφαλι της και γτ κανει οτι κανει. οποτε πριν γινεις αγενεις καλυτερα να την γνωρισεις

ευα ενω το ξεκινησες καλα τωρα μου το χαλασες...με μαθηματικη ακριβεια μια γυναικα φτηνη στο ντυσιμο θα ειναι κ φτηνη στην ψυχη βαζω κ στοιχημα...ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ....
κ να σου κατσω να σου πω παραδειγματα?εχω πει παρα πολλα συμβαντα...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
χρηστο σε προηγουμενες σελιδες μας εγραφες οτι το αγορι της = ο νταβατζης της κ αυτη η πτν του..

δεν μας ελεγες για 3-4 δεσμους (αληθεια αν ειναι 5 την κρεμαμε?) εισαι οκ κουλ.

σε παρακαλω αποφασισε να ξερουμε κ εμεις οι τηλεθεατες τι συμβαινει...
Οταν παει 21-22 οπως ειπα.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Με συγχωρείς αλλά το ξέκωλο ντύσιμο = ξέκωλη αντιμετώπιση


ωραια οταν θα με δεις λοιπον πουθενα στην ελλαδα τωρα που θα ερθω να με πεις ξεκωλλη, γτ και τακουνια φοραω επι καθημερινης βασης και κοντα μπλουζακια και μινι, αλλα σπουδαζω στο πιο δυσκολο πολυτεχνειο της ευρωπης και εχω γυρισει την ευρωπη και γαμαω μονο οσους γουσταρω κι οχι οσους μου την πεφτουν.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ευα ενω το ξεκινησες καλα τωρα μου το χαλασες...με μαθηματικη ακριβεια μια γυναικα φτηνη στο ντυσιμο θα ειναι κ φτηνη στην ψυχη βαζω κ στοιχημα...ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΡΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ....
κ να σου κατσω να σου πω παραδειγματα?εχω πει παρα πολλα συμβαντα...


ακομα να λυσουμε την διαφορα του φαινεσθαι και του ειναι;;;; ολοι οι φιλοσοφοι της αρχαιοτητας με αυτο ασχοληθηκαν
 
OP
OP
F

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Να ξεκαθαρισω οτι το θεμα δεν ειναι τι κανετε για την σεξουαλικη ζωη της κορης σας , αλλα τι σκεφτεστε/πως το αντιμετωπιζετε ψυχολογικα. Επισης δεν κατακρινω στο παρον θεμα την σεξουαλικη συμπεριφορα των σημερινων ελληνιδων.

Απλα λεω "τι καυλια κυκλοφορουν εκει εξω (και απο τοσο μικρη ηλικια) και τι σκεφτονται για αυτες οι πατεραδες τους οταν τις βλεπουν πριν βγουν"?
(αν και το πιο τραγικο ειναι τι σκεφτονται αμα τις δουν να επιστρεφουν , ξεβαμμενες , τσαλακωμενες και ιδρωμενες... ~ειχε αγωνια η ταινια τελικα...)

Παντως το οτι απαντησαν ελαχιστοι πατεραδες ειναι ενδεικτικο του τι σκεφτονται...
 

Επισκέπτης
ωραια οταν θα με δεις λοιπον πουθενα στην ελλαδα τωρα που θα ερθω να με πεις ξεκωλλη, γτ και τακουνια φοραω επι καθημερινης βασης και κοντα μπλουζακια και μινι, αλλα σπουδαζω στο πιο δυσκολο πολυτεχνειο της ευρωπης και εχω γυρισει την ευρωπη και γαμαω μονο οσους γουσταρω κι οχι οσους μου την πεφτουν.

ευα ολες οι γυναικες με οποιον γουσταρουν γαμιονυται δεν τις πιεζει κανενας να γαμηθουν με οποιον τους την πεφτει...τωρα επειδη δεν ξερω τι παιζει στο εξωτερικο κ επεδη εδω στην ελλλαδα ειτε μας αρεσει ειτε οχι εχουμε μεινει πισω στα μυαλα μας(ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ) ετσι ειναι οπως τα λεμε τα πραγαμτα
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
ωραια οταν θα με δεις λοιπον πουθενα στην ελλαδα τωρα που θα ερθω να με πεις ξεκωλλη, γτ και τακουνια φοραω επι καθημερινης βασης και κοντα μπλουζακια και μινι, αλλα σπουδαζω στο πιο δυσκολο πολυτεχνειο της ευρωπης και εχω γυρισει την ευρωπη και γαμαω μονο οσους γουσταρω κι οχι οσους μου την πεφτουν.

Άκουσε να δεις κορίτσι μου το ότι σπουδάζεις δε σημαίνει ότι δεν είσαι ξέκωλο. Ή αντιφάσκεις. Επίσης ένα ντύσιμο είναι ξέκωλο όταν απροκάλυπτα προκαλεί. Οπότε αντανακλά την ανάλογη συμπεριφορά
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Άκουσε να δεις κορίτσι μου το ότι σπουδάζεις δε σημαίνει ότι δεν είσαι ξέκωλο. Ή αντιφάσκεις. Επίσης ένα ντύσιμο είναι ξέκωλο όταν απροκάλυπτα προκάλεί. Οπότε αντανακλά την ανάλογη συμπεριφορά


η συμπεριφορα αυτη δεν την προκαλει το ιδιο το ντυσιμο οσο το πως το βλεπουν οι αλλοι.... δεν αντιδρα το ιδιο σε ενα μινι ενας ελληνας ενας αραβας κι ενας αυστραλος... στην μινωικη κρητη οι γυναικες κυκλοφορουσαν γυμνοστηθες αλλα δεν προκαλουσαν.... ειναι ολα θεμα μυαλου
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
η συμπεριφορα αυτη δεν την προκαλει το ιδιο το ντυσιμο οσο το πως το βλεπουν οι αλλοι.... δεν αντιδρα το ιδιο σε ενα μινι ενας ελληνας ενας αραβας κι ενας αυστραλος... στην μινωικη κρητη οι γυναικες κυκλοφορουσαν γυμνοστηθες αλλα δεν προκαλουσαν.... ειναι ολα θεμα μυαλου

Οπότε λοιπόν, επειδή σε όλες τις κοινωνίες σήμερα που διαθέτουν γραφή, το ξώβυζο προκαλεί, άρα είναι ξέκωλο
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Οπότε λοιπόν, επειδή σε όλες τις κοινωνίες σήμερα που διαθέτουν γραφή, το ξώβυζο προκαλεί, άρα είναι ξέκωλο

δεν ξερω αν εχεις σχεση η εισαι παντρεμενος παντως με αυτα τα ξεκωλα απατουν οι αντρες τις γυναικες τους (που βριζουν γτ δεν τους καθονται) τελικα....
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Kαλα ας τα αφησουμε ολα αυτα και ας ηρεμησουμε.

Θα βαλει και Αννιτα τωρα να γελασουμε και λιγο. χαχαχα
 

Επισκέπτης
δεν ξερω αν εχεις σχεση η εισαι παντρεμενος παντως με αυτα τα ξεκωλα απατουν οι αντρες τις γυναικες τους (που βριζουν γτ δεν τους καθονται) τελικα....


ρε συ ευα αυτοι που ζητουν ξεκωλα μπλεκουν με ξεκωλα κ τα ερωτευονται,αυτοι που δεν θελουν η μπλεκουν κ για λιγο καιρο η δεν μπλεκουν καθολου....γνωμη μου ειναι οτι αυτοι που στεκονται στα ποδια τους τα ξεκωλα δεν τα ψαχνουν για πολλους λογους  ;) ...αυτοι που πανε οπου παει ο ανεμος θελουν  τα ξεκωλα  ;) ...τωρα εαν θεωρεις οτι εισαι προκλητικη κ ξεκωλο τι να σου πω δικαιωμα σου
 

loverguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω αν εχεις σχεση η εισαι παντρεμενος παντως με αυτα τα ξεκωλα απατουν οι αντρες τις γυναικες τους (που βριζουν γτ δεν τους καθονται) τελικα....

Αυτό δεν έχει σχέση με το αν όσες ντύνονται προκλήτικά είναι ξέκωλα, αλλά με τα ξέκωλα γενικώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom