Νέα

Μου αρεσει να παιρνω ματι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.284
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Σήμερα χόρτασα 45 γυμνίστρια με χυμώδες σώμα και πολύ όμορφο πρόσωπο. Μπικίνι βυζακι κωλαρακι σούπερ.

Η τοποθεσία της παραλίας ας μείνει μυστικό.
 

the pilieas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10
Μολις πήρα ματι γειτονισα πιπινι μελαχρινο ενω ειχα βγει να πεταξω δυναμιτακι στο πάρτι διπλα για να γελασω το μωρακι ειχε βγει απο μπανιο και σκουπιζε βιζακια και μετα  εφτιαχνε μαλια...με τα βυζάκια εξω κραταγα το δυναμιτακι σφιχτά ...σκευτηκα να το πεταξω μπας και τρομάξει και βγει τσιτσιδη..γελασα με ειδε...στα αρχιδια μουτην καρφωσα στεγνα στα ματια,,,να πα να γαμηθει
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.284
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
[quote author=the pilieas  link=topic=221296.msg6330590#msg6330590 date=1434228246]
Μολις πήρα ματι γειτονισα πιπινι μελαχρινο ενω ειχα βγει να πεταξω δυναμιτακι στο πάρτι διπλα για να γελασω το μωρακι ειχε βγει απο μπανιο και σκουπιζε βιζακια και μετα  εφτιαχνε μαλια...με τα βυζάκια εξω κραταγα το δυναμιτακι σφιχτά ...σκευτηκα να το πεταξω μπας και τρομάξει και βγει τσιτσιδη..γελασα με ειδε...στα αρχιδια μουτην καρφωσα στεγνα στα ματια,,,να πα να γαμηθει
[/quote]Δεν της λες να πατε στο παρτυ???
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
[quote author=the pilieas  link=topic=221296.msg6330590#msg6330590 date=1434228246]
Μολις πήρα ματι γειτονισα πιπινι μελαχρινο ενω ειχα βγει να πεταξω δυναμιτακι στο πάρτι διπλα για να γελασω το μωρακι ειχε βγει απο μπανιο και σκουπιζε βιζακια και μετα  εφτιαχνε μαλια...με τα βυζάκια εξω κραταγα το δυναμιτακι σφιχτά ...σκευτηκα να το πεταξω μπας και τρομάξει και βγει τσιτσιδη..γελασα με ειδε...στα αρχιδια μουτην καρφωσα στεγνα στα ματια,,,να πα να γαμηθει
[/quote]
να της πεις να πατε για καφε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Απέναντι από το διαμέρισμα μου, στην απέναντι πολυκατοικία σε απόσταση αναπνοής, χθες βράδυ πήρα μάτι ένα πιπινάκι με κωλάρα σε tanga που χόρευε για κανά δίωρο. Είχε ανάψει φώτα, ανοιχτά παράθυρα και κουρτίνες στην άκρη... :wanker:

Βγήκα μπαλκόνι κ δεν πήρε χαμπάρι, κρατήθηκα λόγω αποχής να μην καλέσω βιζιτάκι επι τόπου αλλά την επόμενη φορά θα πηδάω με τις κουρτίνες ανοιχτές για να κοζάρει το τσουλί, με καύλωσε άσχημα  :erection:

Μετά είδα έβαλε κάμερα σε τρίποδα κ έκατσε μπροστά από το pc κλείνοντας κουρτίνες...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Μόνο εγώ έχω γριές για να κοζάρω ( ο παράδεισος του απόλυτου θα ήταν), τέλος πάντων ... πρίν λίγα χρόνια ακριβώς στην διπλανή πολυκατοικία ήταν κάτι Ρουμάνοι, κάτι ξεκωλιάρες με τους γκόμενους τους, έβαζαν στο φουλ Ρουμάνικη μουσική, τα πίνανε κάργα ... κάποια καλοκαιρινά βράδια είχα ακούσει και κάτι χαστούκια και βογγητά ...  :rockon:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.381
Κριτικές
165
Like
25.038
Πόντοι
34.168
Ωραιο ματι χθες ξημερώματα μετα από βραδυνη εξοδο...
Στην διπλα οικοδομη στα 10 μετρα φοιτητρια πισω από διαφανες κουρτινες καβαλουσε επι ωρα,
προσφεροντας ωραιο καθαρο θεαμα!!!!!
 

greekswingers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2015
Μηνύματα
160
Like
2.267
Πόντοι
441
Ωραιο ματι χθες ξημερώματα μετα από βραδυνη εξοδο...
Στην διπλα οικοδομη στα 10 μετρα φοιτητρια πισω από διαφανες κουρτινες καβαλουσε επι ωρα,
προσφεροντας ωραιο καθαρο θεαμα!!!!!


traβα κανα βιντεο καμια φοτο τι κανεις που εχεις τα χερια σου;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
215
Like
17.218
Πόντοι
35.697
traβα κανα βιντεο καμια φοτο τι κανεις που εχεις τα χερια σου;

Με αυτο το κινητο που εχει,μην περιμενεις και πολλα  :S
juwvvp.jpg
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ωραίο πράμα η ηδονοβλεψία , είναι σα να κλέβεις απόλαυση χωρίς να δίνεις τίποτα

αγαπάμε ηδονοβλεψία  :grin:
 

panosath47

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα το καλοκαιρακι , εχει πολλα μερη , εγω εχω παρει ματι σε περιοχες των βορειων προαστιων και ανατολικη Αττικη και εχω φανει πολυ τυχερος μερικες φορες και το εχω απολαυση  , αμα εισαι και πολυ παρατηρητικος ισος καταλαβεις οτι το ζευγαρι ζηταει να το δεις και σε μερικες περιπτωσεις να παιξεις διπλα τους ( συνηθως υπαρχουν σημαδια που χρησιμοποιουν για cuckolding )
 

Dimitrios_76_Ps

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
436
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Τωρα το καλοκαιρακι , εχει πολλα μερη , εγω εχω παρει ματι σε περιοχες των βορειων προαστιων και ανατολικη Αττικη και εχω φανει πολυ τυχερος μερικες φορες και το εχω απολαυση  , αμα εισαι και πολυ παρατηρητικος ισος καταλαβεις οτι το ζευγαρι ζηταει να το δεις και σε μερικες περιπτωσεις να παιξεις διπλα τους ( συνηθως υπαρχουν σημαδια που χρησιμοποιουν για cuckolding )


Για πες ρε φιλε κανενα καλο σημειο ;)  :wanker: :wanker: :wanker:
 

panosath47

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Για πες ρε φιλε κανενα καλο σημειο ;)  :wanker: :wanker: :wanker:

Σε τρια καλα σημεια παω , φιλε , το πρωτο στη Πεντελη 2 με 3 χιλιομετρα απο την πλατεια προς Ν.Μακρη εχει καλες καβατζες που πανε εκει μονο βραδακια , το δευτερο στα παρκινκ πισω απο το ΜΕΚ Παιανιας , απογευματακια και βραδια αλλα ο χορος ειναι μεγαλος και θελει προσοχη αμα ειναι να πλησιασεις ποιο κοντα και το τριτο τωρα το καλοκαιρακι προς χαμολια Βραβρωνα τα βραδια πριν τις κατασκηνωσις αριστερα στο λοφακι και τα πρωινα απο δεξια στα πευκα σε ενα κρεμισμενο σπιτι δεξια μεσα , αλλα εκει θελει προσοχη δε μπαινεις με αμαξι αμα εχει μεσα στα πευκα ζευγαρι, εκει μου εχει τυχη ωραια φαση περσι , ηταν ενα νεαρο ζευγαρι με το αυτοκινητο πλησιασα και με καταλαβανε , ο νεαρος μου χαμογελασε και συνεχισε τη δουλεια του ( εκει θελει προσοχη , δε μπουκαρουμε πρεπει να νιωθη ασφαλεια το ζευγαρι ) . Οταν με τα απο πολυ πλησιασα αρκετα τους τον εβλεπα να γαμαει τη κοπελια και οταν εφτασα κοντα στο τζαμι τις εβγαλε το ποδι της εξω προς εμενα σαν να μου ελεγε παρε και εσυ ενα μεζε , ηταν πολυ καυλα φαση  :wanker:  :wanker:  :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom