Νέα

Μου αρεσει να παιρνω ματι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 1012-1_2.jpg
    1012-1_2.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 33

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Οριστε η λυση στο προβλημα μου.....  :2funny:


Με τον ήχο από τους έλικες τι θα κάνεις? Θα σε πάρουν χαμπάρι απο 3 τετράγωνα μακρυα.

Εγώ λέω, μόλις αρχίσει αυτή να χορεύει να αρχίσεις κι εσύ έναν αισθησιακό χορό! Μπορεί να επικοινωνήσετε με τη γλώσσα του σώματος  :s&m_3:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Με τον ήχο από τους έλικες τι θα κάνεις? Θα σε πάρουν χαμπάρι απο 3 τετράγωνα μακρυα.

Εγώ λέω, μόλις αρχίσει αυτή να χορεύει να αρχίσεις κι εσύ έναν αισθησιακό χορό! Μπορεί να επικοινωνήσετε με τη γλώσσα του σώματος  :s&m_3:
Εκει που μενει φιλε εχει τοση φασαρια ο δρομος που και απο την μπαλκονοπορτα της απεξω να πεταει το drone,αν δεν το δει δεν προκειται να καταλαβει
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Δυστυχως ειναι τσιμπιμενο...1000 λιρες...!!! :headbang:
Αν ειχα γειτονισσα τη Belucci μπορει και να αξιζαν...  :o
Με τοσα λεφτα βρισκεις την σωσια της σε call girl και την ξεπατωνεις ολη νυχτα.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Εκει που μενει φιλε εχει τοση φασαρια ο δρομος που και απο την μπαλκονοπορτα της απεξω να πεταει το drone,αν δεν το δει δεν προκειται να καταλαβει

Το drone παίζει τώρα που μου ήρθε η φλασιά, να άφηνε και το ραβασάκι με το ερωτικό μήνυμα και το τηλ στην βεράντα του μουνιού, σαν σύγχρονο περιστέρι...

Το αν η αστυνομία θα είναι στο επόμενο κάδρο, εξαρτάται από τον αν η τύπισσα φρικάρει από τον stalker, ή την κολακεύσει όλο αυτό ( she may move in mysterious ways...).
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Το drone παίζει τώρα που μου ήρθε η φλασιά, να άφηνε και το ραβασάκι με το ερωτικό μήνυμα και το τηλ στην βεράντα του μουνιού, σαν σύγχρονο περιστέρι...

Το αν η αστυνομία θα είναι στο επόμενο κάδρο, εξαρτάται από τον αν η τύπισσα φρικάρει από τον stalker, ή την κολακεύσει όλο αυτό ( she may move in mysterious ways...).
Επίσης το drone μπορει να μεταφερει κ το σπαγκακι οπως το ανεκδοτο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
Ωραιο σκηνικο χθες βραδυ...
Ξυπναω κατά τις 0400 από τη ζεστη και αραζω μπαλκονι να παρω λιγο αερα...
Βλεπω στην απέναντι εισοδο της οικοδομης,φοιτητριουλα γυρναει σπιτι από βραδυνη εξοδο...
Το διεστραμενο μου μυαλο παει σε πονηρες σκεψεις...ΛΕΣ?

Δεν προλαβαίνω να ολοκληρωσω τη σκεψη μου και τσουπ,αναβει φως στο διαμερισμα ακριβως απέναντι με ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΕΣ...
Εδώ ειμαστε λεω,κεντραρω ακριβως απέναντι,δεν φαινομαι και βλεπω τι γινεται..
Το διαμερισμα όπως πρεπει για ματι...ενας διαδρομος και τα  δωματια δεξια αριστερα..
Μπαινει βγαινει το μωρο και καποια στιγμη σκαει από το μπανιο γυμνοστηθο...
:tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
Ωραια 2,5αρια ασπρουλιάρικα...
Και αραξε στο διαδρομο κανενα τριλεπτο...
Από κατω όμως φορουσε μια βρακα,ουτε η γιαγια μου δε φορουσε τετοιο πραμα...
Περιμενα για καμμια αποκαλυψη,αλλα δεν είχαμε τιποτα άλλο...

Γυρισα στο κρεβατακι μου με το χαμογελο στα χειλη και
κοιμηθηκα σαν πουλακι!!!!

:sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
Παντως τα καλυτερα μπανιστήρια τα εχω κανει σε νησια...
Μετα από θαλασσα,μωρα να κανουν ντουζ η αργα το βραδυ σουρωμενα να ξεχνουν
να κλεισουν μπαλκονόπορτες και να πηδιούνται...

Ιδιως σε νησια με σπιτια κολλητα και διαφορετικου επιπεδου εδαφους...
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Συναγωνιστες , παρολο που δεν ειμαι επαγγελματιας μπανιστιρτζης μου χει τυχει ενα φοβερο σκηνικο που δεν ξερω πως να το διαχειριστω....  :think:
Βγαινω στο μπαλκονι για τσιγαρο (ειμαι ψηλό οροφο) και στην απεναντι πολυκατοικία (αλλα σχετικα μακρυα,ο δρομος ειναι φαρδυς) ειναι ενα παραθυρο ανοιχτο,βραδυ με τα φωτα αναμενα οποτε βγαινει ενα πιπινι με την πετσετα,προφανως απο το μπανιο,την ριχνει κατω και μου γινεται το ματι λουκουμας...!!!  :new_shocked: Και παρολο που εγω σιγουρα φαινομουνα μιας και ειχα φωτα αναμενα, το μικρο (δεν ξερω αμα με ειδε) οπως ειναι τσιτσιδι αρχισει να χορευει λες και ηταν σε μπαρα... και εγω μονο που δεν την εβγαλα να την παιξω...!!!! :rockon:
Το απιστευτο ειναι οτι παρομοια σκηνικα επαναληφθηκαν τους τελευταιους μηνες?(3-4 φορες ακομα την πετυχα γυμνη να ντυνεται ή να βολοδερνει σπιτι!!) Και το κουλο ειναι οτι παρ ολο που ειναι και γαμω τα μουνακια, δεν εχω δει ποτε γκομενο να μπαινοβγαινει εκει μεσα...παντα μονη..!!!
Και σπαω το κεφαλι μου να βρω τροπο να την προσεγγισω...αλλα τι και πως να της το πω...σε πηρα ματι και θελω να σε σκισω???!!! :2funny:
Μαλλον θα παρω κανα επαγγελματικο τηλεσκοπιο να εντρυφησω στο αθλημα του μπανιστηριου ή ακομα καλυτερα κανενα drone με καμερα,οπου να μπορω να της στειλω με ραβασακι το τηλεφωνο μου.... :helpplea:

Απλαα απο εκει που εισαι φωναηξε της...ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ??? ετσι στην ψυχρα...θα εκτιμησει τον αυθορμητισμο σου...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Παντως τα καλυτερα μπανιστήρια τα εχω κανει σε νησια...
Μετα από θαλασσα,μωρα να κανουν ντουζ η αργα το βραδυ σουρωμενα να ξεχνουν
να κλεισουν μπαλκονόπορτες και να πηδιούνται...

Ιδιως σε νησια με σπιτια κολλητα και διαφορετικου επιπεδου εδαφους...


gia pes kana skhniko
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
Μια φορα ενας συνάδελφος στο νησι,πηγε να γαμησει μια Αγγλιδα που δουλευε εκει επισης...
Εμεις το ξεραμε και από απέναντι την ωρα που της τον καρφωνε,πεταξαμε στο δωματιο δυναμιτακια.....

Εγινε της πουτανας,η γκομενα ετρεχε αλαλαζοντας και ο άλλος αφου ηρεμησε,ειχε πεθανει στο γελιο αφου καταλαβε ποιοι πουστηδες
του καναν τη πλακα!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ειναι βρωμιαρες οι αγγλιδες φιλε
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Μια φορα ενας συνάδελφος στο νησι,πηγε να γαμησει μια Αγγλιδα που δουλευε εκει επισης...
Εμεις το ξεραμε και από απέναντι την ωρα που της τον καρφωνε,πεταξαμε στο δωματιο δυναμιτακια.....

Εγινε της πουτανας,η γκομενα ετρεχε αλαλαζοντας και ο άλλος αφου ηρεμησε,ειχε πεθανει στο γελιο αφου καταλαβε ποιοι πουστηδες
του καναν τη πλακα!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
στην πενταημερη.... ημαρτον  ρε συ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Μια φορα ενας συνάδελφος στο νησι,πηγε να γαμησει μια Αγγλιδα που δουλευε εκει επισης...
Εμεις το ξεραμε και από απέναντι την ωρα που της τον καρφωνε,πεταξαμε στο δωματιο δυναμιτακια.....

Εγινε της πουτανας,η γκομενα ετρεχε αλαλαζοντας και ο άλλος αφου ηρεμησε,ειχε πεθανει στο γελιο αφου καταλαβε ποιοι πουστηδες
του καναν τη πλακα!!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αφου δεν  :fuck2:  :fuck1: εσας μετα....καλα να παθει
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom