Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 247K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ήταν άλλες εποχές τότε. Ήταν το μοναδικό τέτοιου είδους μαγαζί. Το 1994-5 άνοιξαν τα Scirocco, Million dollars. Είχε Αμερικάνες και Ευρωπαίες. Απαγορευόταν η σωματική επαφή και φυσικά ούτε λόγος για φραπέδες κλπ. Επίσης δεν είχε κεράσματα. Αλλά τότε σε μια Αθήνα που δεν είχε ιδέα από στριπ ήταν η διαφορά στη νύχτα. Τέτοιο δεν υπάρχει πια και δεν πρόκειται να υπάρξει.
 

Επισκέπτης
Ήταν άλλες εποχές τότε. Ήταν το μοναδικό τέτοιου είδους μαγαζί. Το 1994-5 άνοιξαν τα Scirocco, Million dollars. Είχε Αμερικάνες και Ευρωπαίες. Απαγορευόταν η σωματική επαφή και φυσικά ούτε λόγος για φραπέδες κλπ. Επίσης δεν είχε κεράσματα. Αλλά τότε σε μια Αθήνα που δεν είχε ιδέα από στριπ ήταν η διαφορά στη νύχτα. Τέτοιο δεν υπάρχει πια και δεν πρόκειται να υπάρξει.

+55000,13
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
...Απαγορευόταν η σωματική επαφή και φυσικά ούτε λόγος για φραπέδες κλπ. Επίσης δεν είχε κεράσματα. Αλλά τότε σε μια Αθήνα που δεν είχε ιδέα από στριπ ήταν η διαφορά στη νύχτα. Τέτοιο δεν υπάρχει πια και δεν πρόκειται να υπάρξει.
Φίλε studian, έτσι όπως πάνε τα πράγματα με τα γιούρια της αστυνομίας τώρα τελευταία, φοβάμαι μην επιστρέψουμε σε εποχές που δε θα παίζει σωματική επαφή..(( αν και ελπίζω να ξεκαβλώσουν γρήγορα γιατί έρχονται και γιορτές και κάπου πρέπει να κάνουμε και πρωτοχρονιά))
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μην ανυσηχειται καθολου το μεγαλυτερο θαυμα στην ελλαδα ηταν η σταυρωση-θανατος-και ανασταση του Χριστου και αυτο κρατησε τρεις μερες οποτε φανταστειτε για τα αλλα...νεοσ ΚΟΚ και αλλα.....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ρε παιδιά για να μην τρελαθούμε! Εκτός από Lido, Gold που αλλού άλλαξε κάτι στην στριπ-νύχτα; Καλή η υπερβολή χάριν επιχειρήματος, αλλά να είμαστε και κοντά στην πραγματικότητα.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά για να μην τρελαθούμε! Εκτός από Lido, Gold που αλλού άλλαξε κάτι στην στριπ-νύχτα; Καλή η υπερβολή χάριν επιχειρήματος, αλλά να είμαστε και κοντά στην πραγματικότητα.

αλλαξε και αλλου......
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Κυριοι Συναδελφοι,  peloponisios, studian, lampros σας ευχαριστω για τις
απαντησεις σας. Ναι, μπερδευτηκα, δεν συγκρατησα το ονομα του μαγαζιου
(στο δεξι μας χερι) στην εθνικη βγαινοντας απο Αθηνα.
Τελος παντων:
       * κυριε peloponisios υποννοειτε οτι το συγκεκριμενο μαγαζι  ειναι Γ' Εθνικης ?
          Γιατι ? τι παραπανω εχει το rasputin ?
      

Τι κύριε ρε? :lol: Λέγε με όπως θες! Να σου το διευκρινίσω. Τίποτα παραπάνω δεν έχει το 'πούτιν για μένα. Το βρίσκω βαρετό πλέον. Αλλά λόγω του ότι μαζεύει όλον τον κόσμο (τίγκα είναι κάθε φορά που πάω) το άλλο απέναντι ψωμολυσσάει εξού και το γεγονός ότι δεν αξίζει μιας και είναι άδειο και οι γκόμενες κάθονται όλες σε μια μεριά βαριεστημένα(τις φορές που αποτόλμησα να πάω-και έφυγα σούμπιτος). Από ποιότητα κοριτσιών δεν μπορώ να εκφέρω άποψη μιας και είναι θεοσκότεινα και δεν έκατσα ποτέ.
Αλλά για να μαζεύει όλο τον κόσμο το 'πούτιν κάτι κάνουν λάθος, είναι το εύλογο συμπέρασμα. Ελπίζω να σε κάλυψα!

ΥΓ.: Εννοώ βέβαια το R&F και όχι το D&P...
 

Επισκέπτης
Bρε peloponisie, το ξερει η δικια σου στο gold, οτι γυρνας και Β.Π. και εγινες και Καπεταν Κωλας ?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Bρε peloponisie, το ξερει η δικια σου στο gold, οτι γυρνας και Β.Π. και εγινες και Καπεταν Κωλας ?

Kαπετάν κωλάς είμαι εδώ και κανά τριάρι χρόνια  :) Τίτλος τιμής για τις αξέχαστες στιγμές που έχω προσφέρει σε φίλους και "φίλους" με ανιδιοτέλεια, τις στιγμές της δόξας μου!

Πούτιν τραβιόμουν καιρό, μπας και καταφέρω την Νικίτα(για την τιμή των όπλων, μιας και πρώτα φεύγει η ψυχή και μετά το χούι) αλλά μετά πάσας ειλικρίνιας φίλε μου, ακόμα δεν έχω πάει στα κέντρα αναψυχής. Ακόμα!!! Έκλεισα 5μηνο καθαρός! Δεν έχω λόγο πλέον να πάω.  :- Δεν μου πάει η ψυχή να ξεκινήσω πάλι την ίδια διαδικασία μπας και βρω υποκατάστατο της ως άνω αναφερθείσας δεσποινίδος και τελικά να αντιλαμβάνομαι ότι δεν υπάρχει υποκατάστατο. Έχω αράξει μόνος μου εγώ και ο πόνος μου(πλεόν ούτε μήνυμα στο κιν δεν μου στέλνει-με ξέχασε) και διάφορα άλλα καταπραϋντικά και η ζωή συνεχίζεται. ʼντε να δούμε πόσο θα αντέξω σόλο...  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Kαπετάν κωλάς είμαι εδώ και κανά τριάρι χρόνια  :) Τίτλος τιμής για τις αξέχαστες στιγμές που έχω προσφέρει σε φίλους και "φίλους" με ανιδιοτέλεια, τις στιγμές της δόξας μου!

Πούτιν τραβιόμουν καιρό, μπας και καταφέρω την Νικίτα(για την τιμή των όπλων, μιας και πρώτα φεύγει η ψυχή και μετά το χούι) αλλά μετά πάσας ειλικρίνιας φίλε μου, ακόμα δεν έχω πάει στα κέντρα αναψυχής. Ακόμα!!! Έκλεισα 5μηνο καθαρός! Δεν έχω λόγο πλέον να πάω.  :- Δεν μου πάει η ψυχή να ξεκινήσω πάλι την ίδια διαδικασία μπας και βρω υποκατάστατο της ως άνω αναφερθείσας δεσποινίδος και τελικά να αντιλαμβάνομαι ότι δεν υπάρχει υποκατάστατο. Έχω αράξει μόνος μου εγώ και ο πόνος μου(πλεόν ούτε μήνυμα στο κιν δεν μου στέλνει-με ξέχασε) και διάφορα άλλα καταπραϋντικά και η ζωή συνεχίζεται. ʼντε να δούμε πόσο θα αντέξω σόλο...  :uglystupid:

οταν λε νικιτα εννοεις την μελαχροινη πανυψηλη λιθουανη που ηταν στο σιροκο και μετα στο baby o της γεφυρας της καλλιθεας πριν 3-4 χρονια?οποιος θυμαται εκανε οριενταλ μετα κατα τη διαρκεια των ολυμπιακων αγωνων στα σοου της ΕΤ-1 ..
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Έτςςςςςςς, με μία νότα αισιοδοξίας, τη χρειαζόμαστε.. Από τη μία έχουμε τους μπάτσους που μας χαλάνε τις γιορτές, από την άλλη μπαίνουμε να πούμε καμια κουβέντα εδώ και τσουπ, ξεφυτρώνουν κάτι μαλακισμένες που θέλουν το χώρο τους στο σαιτ γιατί ''τον δικαιούνται'' (!!!)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Λάμπρος. Μια ξανθιά εννοώ με σιλικονάτες μπάλες, τούμπανο. Πολύ έκφυλο. Ουκρανέζα. Προστυχιά σκέτη
 

Επισκέπτης
Κυριε studian,  σχετικα με το diamonds and pearls η δεν εκφραστηκα σωστα, η νομιζω οτι παρεξηθηκα.
Δεν εννοω Αμερικανες, Ευρωπαιες η τελος παντων δυτικες γυναικες, (δεν ειμαι ρατσιστης) αλλα κατι σαν την  ποιοτητα
εκεινων των καιρων.  Τοτε, τις εβλεπες ντυμενες στον δρομο και χαζευες. Ποσο μαλλον γυμνες...
Σημερα, (η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι)  η καθε ανεπαγγελτη απο τις πρωην λαικες δημοκρατιες φοραει ενα στενο βρακι
και προβιβαζεται σε γκομενα και εμεις πρεπει να τα σκαμε κανονικα (κατι σαν εφορια η το δημοσιο).
Πρεπει να ειναι  φανερο και σε σας μιας και θυμαστε αρκετα, οτι η σημερα ποιοτητα ειναι κατω του μετριου
και αρκετες  φορες  οι τωρινες κοπελλες μαλλον οικτο προκαλουν και οχι sexual arousal...
Τελος παντων, για να τελειωνουμε, υπαρχει σημερα κατι, που να ειναι πανω απο το μεσο ορο η να φερνει προς το 94-95 ?
Τ.Α.
uiop.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Σε ένα μαγαζί μαζεμένες δεν υπάρχουν. Υπάρχουν όμως πολλές ωραίες γυναίκες όπως τις περιγράφεις στο χώρο του στριπ σήμερα. Στο Princess για παράδειγμα υπάρχουν μερικές πολύ ωραίες κοπέλλες. Το ίδιο στο Gold. Νομίζω ότι η αχλύ του χρόνου και μια διάθεση νοσταλγίας εξιδανικεύει το Diamonds and Pearls. Δεν ήταν όλες γυναικάρες εκεί. Υπήρχαν κανά δυό Γιουγκοσλάβες που το έπαιζαν Πορτογαλίδες και ήταν μέτριες. Μια Γαλλίδα γεμάτη τατουάζ που ήταν φόλα και η Αυστραλέζα που χόρευε το φάντασμα της όπερας και ήταν μεν καυλωτική αλλά από εμφάνιση μέτρια.
 

Επισκέπτης
Κυριε studian,  σχετικα με το diamonds and pearls η δεν εκφραστηκα σωστα, η νομιζω οτι παρεξηθηκα.
Δεν εννοω Αμερικανες, Ευρωπαιες η τελος παντων δυτικες γυναικες, (δεν ειμαι ρατσιστης) αλλα κατι σαν την  ποιοτητα
εκεινων των καιρων.  Τοτε, τις εβλεπες ντυμενες στον δρομο και χαζευες. Ποσο μαλλον γυμνες...
Σημερα, (η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι)  η καθε ανεπαγγελτη απο τις πρωην λαικες δημοκρατιες φοραει ενα στενο βρακι
και προβιβαζεται σε γκομενα και εμεις πρεπει να τα σκαμε κανονικα (κατι σαν εφορια η το δημοσιο).
Πρεπει να ειναι  φανερο και σε σας μιας και θυμαστε αρκετα, οτι η σημερα ποιοτητα ειναι κατω του μετριου
και αρκετες  φορες  οι τωρινες κοπελλες μαλλον οικτο προκαλουν και οχι sexual arousal...
Τελος παντων, για να τελειωνουμε, υπαρχει σημερα κατι, που να ειναι πανω απο το μεσο ορο η να φερνει προς το 94-95 ?
Τ.Α.
uiop.

αφου θελεις ομορφες γυναικες στα στριπ διαβασε τα ακολουθα........1)marina(gold) 2)modesta(gold) 3)anneta(gold) 4) espera(gold) 5)suzy(gold) 6)emma(gold-η μπατσινα) 7)deniz(lolita) 8)laura(lolita) 9)emmanuela(anatoli) 10)alexia(anatoli) 11)ina(amazon) 12)alina(amazon) 13)nikol(princess) 14)sandra(princess) 15)anna(lido) 16)iuliana(lido)............and the show must go on!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
περπατημένος ο lampros))) βάλε άλλες 5 να έχουμε μια εικοσάδα))
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
  Το Rich and famous περσι ήταν καλούτσικο αρκει να μην ζηταγες απο το γκαρσονι να σου στειλει καμια γκόμενα, παντα το χαλι το μαυρο σου εστελνε. Μια φορα μας εστειλε χαλια χρέωσε και πριβε σε μιση φαγαμε 100? τζάμπα. Το Raspoutin ολοι λένε οτι ειναι καλυτερο αλλα προσπαθω να πεισω ενα φίλο μου να πάμε αλλα μια του φταιει η βροχη μια κατι αλλο (εχει και ενα δίκιο, σου λέει με 150? γαμαω να δωσω 50-60 για τρίψιμο). Ανοιγουν και αργα τα μαγαζια (στο RF 11 και μισή μονο οι γκομενεσ που ξυνονταν ήταν)
 

Επισκέπτης
  Το Rich and famous περσι ήταν καλούτσικο αρκει να μην ζηταγες απο το γκαρσονι να σου στειλει καμια γκόμενα, παντα το χαλι το μαυρο σου εστελνε. Μια φορα μας εστειλε χαλια χρέωσε και πριβε σε μιση φαγαμε 100? τζάμπα. Το Raspoutin ολοι λένε οτι ειναι καλυτερο αλλα προσπαθω να πεισω ενα φίλο μου να πάμε αλλα μια του φταιει η βροχη μια κατι αλλο (εχει και ενα δίκιο, σου λέει με 150? γαμαω να δωσω 50-60 για τρίψιμο). Ανοιγουν και αργα τα μαγαζια (στο RF 11 και μισή μονο οι γκομενεσ που ξυνονταν ήταν)
φιλε μου....11:30 σε στριπ σοου ???? Αυτο δν το θελει ουτε ο θεος....
Για μενα μετα τις 3:00 αξιζει να παει καποιος σε στριπ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom