Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 247K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπόν, γράφοντας το 2ο μύνημα μου μέσα στο forum, δίνω ένα "hint"  σε όποιον ξαναπάει Mousses.
Τώρα τελευταία πήραν πίσω πάλι ένα γκαρσόνι ονόματι Γι...ο. Ασπρολάλλης (50+). Αποφύγετέ τον. Θα σας φάει στάνταρ χρήματα και θα σας χρεώσει με παραπάνω ποτά, χωρίς να τα έχετε κεράσει. Την έχω πατήσει παλιά (2003), μετά τον έδιωξαν, εφόσον είχε κάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Πήγε στο Lolita, μετά δεν ξέρω που αλλού και τώρα ξαναγύρισε στις Mousses. ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν είπα ότι όλα τα γκαρσόνια το κάνουν αυτό. ΟΧΙ! Ο συγκεκριμένος όμως μου το έκανε 3 φορές τότε. Πουθενά αλλού δεν το έχω πάθει αυτό (έχω γυρίσει αρκετά μαγαζιά του είδους τα τελευταία 3 χρόνια και έχω χαλάσει πολλά χιλλιάρικα...) Μετά άντε να βρεις το δίκιο σου...Δεν τα δίνω για να γ@@@σω καλύτερα....?

Τα Σέβη μου,
falcon
 

Επισκέπτης
Λοιπόν, γράφοντας το 2ο μύνημα μου μέσα στο forum, δίνω ένα "hint"  σε όποιον ξαναπάει Mousses.
Τώρα τελευταία πήραν πίσω πάλι ένα γκαρσόνι ονόματι Γι...ο. Ασπρολάλλης (50+). Αποφύγετέ τον. Θα σας φάει στάνταρ χρήματα και θα σας χρεώσει με παραπάνω ποτά, χωρίς να τα έχετε κεράσει. Την έχω πατήσει παλιά (2003), μετά τον έδιωξαν, εφόσον είχε κάνει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Πήγε στο Lolita, μετά δεν ξέρω που αλλού και τώρα ξαναγύρισε στις Mousses. ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν είπα ότι όλα τα γκαρσόνια το κάνουν αυτό. ΟΧΙ! Ο συγκεκριμένος όμως μου το έκανε 3 φορές τότε. Πουθενά αλλού δεν το έχω πάθει αυτό (έχω γυρίσει αρκετά μαγαζιά του είδους τα τελευταία 3 χρόνια και έχω χαλάσει πολλά χιλλιάρικα...) Μετά άντε να βρεις το δίκιο σου...Δεν τα δίνω για να γ@@@σω καλύτερα....?

Τα Σέβη μου,
falcon

μπραβο ρε falcon πολυ σωστη παρατηρηση!!!!!πολυ παπαρας ο συγκεκριμενος οπως και ο γνωστος απο ρασπουτιν!
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Στην επέκταση του συγκεκριμένου θέματος, Θα προτείνω Φ..η (μεγάλος 55+, άσπρα μαλλιά, καραφλίτσα.) Κ.....ς, Γ.....ς (νεαροί) Δεν μου έχουν φάει ούτε 1 ευρώ τα παιδιά. ΚΥΡΙΟΙ. Αλλά πέφτει και το ανάλογο μπουρμπουάρ για την αναγνώριση. ΤΟΣΑ χαλάμε στις καριόλες, να μη φάνε και αυτοί ???

Τα Σέβη μου,
falcon
 

Επισκέπτης
Στην επέκταση του συγκεκριμένου θέματος, Θα προτείνω Φ..η (μεγάλος 55+, άσπρα μαλλιά, καραφλίτσα.) Κ.....ς, Γ.....ς (νεαροί) Δεν μου έχουν φάει ούτε 1 ευρώ τα παιδιά. ΚΥΡΙΟΙ. Αλλά πέφτει και το ανάλογο μπουρμπουάρ για την αναγνώριση. ΤΟΣΑ χαλάμε στις καριόλες, να μη φάνε και αυτοί ???

Τα Σέβη μου,
falcon

Αν καταλαβα καλα....Δινεις μπουρμπουαρ στα γκαρσονια γιατι???????
ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ???????
Ε οχι  ρε φιλε....ε οχι....ημαρτον (που λεει κ ο αλλος...)....
Ειναι δικαιωμα σου να δινεις οπου γουσταρεις τα φραγκα σου...ΑΛΛΑ......
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Φίλτατε Mclein, δεν κατάλαβες. Το κάνω εγώ από την πάρτη μου, παράλληλα ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ το ότι είναι ΟΚ απέναντί μου,  όχι για να με "ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ". Δεν έχω τέτοια βίτσια, φίλε μου.

Τα σέβη μου,
falcon
 

Επισκέπτης
Φίλτατε Mclein, δεν κατάλαβες. Το κάνω εγώ από την πάρτη μου, παράλληλα ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ το ότι είναι ΟΚ απέναντί μου,  όχι για να με "ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΟΥΝ". Δεν έχω τέτοια βίτσια, φίλε μου.

Τα σέβη μου,
falcon
καλα το πηγες στην αρχη....ΑΛΛΑ για μενα ειναι ΜΕΓΙΣΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ να δινεις μπουρμπουαρ σε καποιον (οποιος κ να ναι αυτος) που πληρωνεται για να κανει μια δουλεια...Αν δν μπορει να την κανει σωστα να παει σπιτι του...(να βοηθησει κ στο μεγα-προβλημα=ανεργια...)!!!
Ειμαι υπερ της ισης αντιμετωπισης των πελατων μεσα σε ολων των ειδων τα μαγαζια...γι αυτο...
Π.Χ --->εσυ που τους καλομαθαινεις...αν τυχει κ υπαρχει 1 τραπεζι ελευθερο θα βαλουν εσενα...οποτε δν ειναι αδικο???...
Υ.Γ . μπορει να κανω λαθος εγω...χωρις παρεξηγηση...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Τώρα τελευταία πήραν πίσω πάλι ένα γκαρσόνι ονόματι Γι...ο.

Ισως ξερω ποιον λες αλλα αν ειναι αυτος που νομιζω δεν μου εχει δημιουργησει ποτε προβλημα / εγω απο τις Μουσες δεν εχω παραπονο απο τα γκαρσονια / το μονο ασχημο που θυμαμαι ειναι τωρα προσφατα που ειχα  παει και μολις ειχα τελειωσει χορο με τη θεα την Καρλα και περιμενα απο ενα νεο γκαρσονι που ειχε ερθει στο μαγαζι ( νεαρο, λεπτο, με κοντο μαλλι ) να μου φερει 1 Ευρω ρεστα και ειχαμε συνεννοηθει να μου το φερει στο τραπεζι - οταν θα πηγαινα να κατσω μετα απο το χορο - και δεν μου το εφερε ποτε / εγω βεβαιως επειδη ξερω τι μαλακες υπαρχουν τον παρακολουθουσα και εκανε πως το ειχε ξεχασει και δεν με εβλεπε / οταν περασε λοιπον απο το τραπεζι μου απο κοντα του λεω για το 1 Ευρω και μου εκανε τον Κινεζο / εγω ετοιμος ημουνα να τα γαμησω εκει μεσα διοτι πριν απο 5 λεπτα ακριβως ειχα κανονισει με το μαλακα να μου φερει το Ευρω και τωρα μου το επαιζε μαγκας / ευτυχως που μου το εφερε διοτι αλλιως θα ειχε γινει χοντρη φασαρια με τους παλιομαλακες   
 

Επισκέπτης
Κυριοι Συναδελφοι,

Μιας και ειστε (απο οτι διαβαζω) ειδημονες στο θεμα των strip shows, table/lap/dancing, live shows etc.
πια ειναι η γνωμη σας για το diamonds and pearls  στην εθνικη οδο ?
Πριν απο 10+ χρονια οταν ηταν στη  παραλιακη ειχε πολυ καλο ονομα.
T.A.
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Κύριε Υπουργέ, δηλαδή για εξηγήστε μου κάτι: Πηγαίνετε και ξοδεύετε 100 (τουλάχιστον, αν όχι μερικές φορές πάνω) ευρώ και περιμένετε το 1 ευρώ ρέστα από το γκαρσόνι? Παρακαλώ όπως το θέμα τεθεί ενώπιον του κοινοβουλίου!

Τα Σέβη μου,
falcon
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Παρακαλω το λογο εχει ο Υπουργος Κωλομπαρων και Συγγρου :

Το ηξερα ρε πουστη μου οτι θα μου τι λεγατε / για 1 Ευρω ρε μαλακα κανεις φασαρια / κατα' αρχην 1 Ευρω ειναι 340,75δρχ για να μην ξεχνιομαστε / εγω παλιοτερα 300δρχ δεν τις εδινα ετσι ευκολα ρε πουστη μου / και ετσι πρεπει να σκεφτομαστε παιδια με βαση τις δρχ διοτι οι τιμες εγιναν Ευρω αλλα οι μισθοι μας εμειναν σε δρχ / δηλαδη οι τιμες αυξηθηκαν και οι μισθοι εμειναν οι ιδιοι / εγω φιλε falcon δεν χαλαω πολλα λεφτα στα στριπ οποτε και το 1 Ευρω το υπολογιζω / και σε τελικη αναλυση φιλε μου με πειραξε η συμπεριφορα του γκαρσονι / πολυ πουστικη και σε γραφω στα αρχιδια μου / ετσι δεν ειναι / στις Μουσες ο ποιος αντιπαθης γκαρσονις ειναι ενα που το παιζει μαγκας και ειναι καπως μαυριδερος και χοντρος  / πολυ μου τη σπαει !!!!!!
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Παρακαλω το λογο εχει ο Υπουργος Κωλομπαρων και Συγγρου :

Το ηξερα ρε πουστη μου οτι θα μου τι λεγατε / για 1 Ευρω ρε μαλακα κανεις φασαρια / κατα' αρχην 1 Ευρω ειναι 340,75δρχ για να μην ξεχνιομαστε / εγω παλιοτερα 300δρχ δεν τις εδινα ετσι ευκολα ρε πουστη μου / και ετσι πρεπει να σκεφτομαστε παιδια με βαση τις δρχ διοτι οι τιμες εγιναν Ευρω αλλα οι μισθοι μας εμειναν σε δρχ / δηλαδη οι τιμες αυξηθηκαν και οι μισθοι εμειναν οι ιδιοι / εγω φιλε falcon δεν χαλαω πολλα λεφτα στα στριπ οποτε και το 1 Ευρω το υπολογιζω / και σε τελικη αναλυση φιλε μου με πειραξε η συμπεριφορα του γκαρσονι / πολυ πουστικη και σε γραφω στα αρχιδια μου / ετσι δεν ειναι / στις Μουσες ο ποιος αντιπαθης γκαρσονις ειναι ενα που το παιζει μαγκας και ειναι καπως μαυριδερος και χοντρος  / πολυ μου τη σπαει !!!!!!
Συμφωνώ Υπουργέ μου, και γω πήγα μια φορά (από τις πολλές..) και μου λέει "Εσύ προχτές πήρες την ταδε (ένα όνομα που τα 3-4 τελευταία χρόνια δεν έχει παίξει ποτέ Μούσσες) και του λέω: "Ποιά η ξανθιά με τις βυζάρες η τάδε?" "Ναι", μου λέει. "Φίλε" του κάνω, "σε λάθος μαγαζί έπεσες ". Πήγε να μας χρεώσει το μουνόπανο, γαμώ την μαύρη τη γκαντεμόφατσά του. Και έρχεται ο Φ...σ και του λέει: "Ασε τις μαλακίες...." Είναι αρκετοί και παντού, εσύ μπαίνοντας σε ένα μαγαζί, διαμορφώνεις την πορεία της "πελατειακής" σου σχέσης. Τί είπα πάλι ο πούστης???
Αν πάλι δεν χαλάς λεφτά, πάω πάσο. Ούτως ή άλλως, το ευρώπουλο δικό σου είναι, πάει υπέρ του ταμείου του Κράτους.

Τα σέβη μου κε Υπουργέ,
falcon.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Καταλαβες falcon ποιον λεω ετσι δεν ειναι / ειναι ενα κωλοπαιδαρακι αυτος πολυ μεγαλο / εμενα δεν μου εχει κανει τιποτα συγκεκριμενο αλλα τον βλεπω που το παιζει πολυ ιστορια  και κανει και καλα καμακι και στις μουναρες του Μουσες / αν αυτος εχει πηδηξει καμια απο εκει μεσα εγω θα δεν ξαναπαταω σε στριπ ........
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Καταλαβες falcon ποιον λεω ετσι δεν ειναι / ειναι ενα κωλοπαιδαρακι αυτος πολυ μεγαλο / εμενα δεν μου εχει κανει τιποτα συγκεκριμενο αλλα τον βλεπω που το παιζει πολυ ιστορια  και κανει και καλα καμακι και στις μουναρες του Μουσες / αν αυτος εχει πηδηξει καμια απο εκει μεσα εγω θα δεν ξαναπαταω σε στριπ ........
Ετσι. Γιαυτό στην αρχή αναφέρθηκα πως έχω τους "γνωστούς" γκαρσόνηδες. Για να περνάς καλά και να αποφεύγονται οι μαλακίες. Το πως θα το χειριστεί ο καθένας τώρα, αυτό είναι προσωπικό. Πάντως, γεμάτο να είναι το μαγαζί (Παρασκευή/Σαββάτο), θα έχει στάνταρ ένα καναπέ ρεσερβέ για μένα και το φίλο μου. Χώρια τα κεράσματα από τις γκόμενες εκει μέσα και από τα γκαρσόνια τα δικά μας. 
Να! και αν μου τον "παίξουν" τον φραπέ, Να! και αν δε πηδήξω καμμιά από κει μέσα. Εγώ να περάσω καλά στη βόλτα μου θέλω, φίλε μου.
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ.

Τα Σέβη μου,
falcon
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Κυριοι Συναδελφοι,

Μιας και ειστε (απο οτι διαβαζω) ειδημονες στο θεμα των strip shows, table/lap/dancing, live shows etc.
πια ειναι η γνωμη σας για το diamonds and pearls  στην εθνικη οδο ?
Πριν απο 10+ χρονια οταν ηταν στη  παραλιακη ειχε πολυ καλο ονομα.
T.A.

Αίσχος! Αφού απέναντι είναι το Ρασπούτιν, τι να κάνει το δύσμοιρο..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πριν από 10+ χρόνια ήταν το πρώτο στριπ μαγαζί. Μάνατζερ ήταν ένας αυστριακός. Ιδιοκτήτες δεν ξέρω. Τώρα αυτό στην εθνική οδό ποιό είναι;
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Και τι σχέση έχει το rich n' famous με το Diamonds and pearls; Τώρα αν το παλληκάρι έχει μπερδευτεί δεν καταλαβαίνω τίποτα. Υπάρχει Diamonds and pearls στην εθνική αυτή τη στιγμή;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Το 2004 πήγα Μούσες και με πλησίασε μια Πολωνέζα ονόματι Μιλένα, ξανθιά με σγουρό μαλλί. Με ρώτησε αν θέλω πίπα, είπα ναι και μου είπε με 20 ?. Πήγαμε στους καναπέδες και άρχισε χορό. Σταμάτησε μετά από λίγο και με ρώτησε αν θέλω σεξ. Είπα πάλι ναι και μου είπε να πάμε να την κεράσω ποτό να μου δώσει τηλέφωνο. Την κέρασα (άλλα 20 ?) και μου είπε ότι αν ήθελα πηγαίναμε σε ξενοδοχείο την επόμενη με 100 ? ή και εκείνο το βράδυ ύστερα από μια ώρα και μου έδωσε και το κινητό. Δεν την πήρα (μαλακία) και μου έστειλε μήνυμα μετά από 2-3 μέρες, αλλά δεν απάντησα, δε γούσταρα τότε. Όλα αυτά χωρίς να την έχω ξαναδεί και χωρίς να είμαι θαμώνας στις Μούσες. Παρ'όλα αυτά στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν ξαναπήγα, με χάλαγε κάπως.



Την είχα γνωρίσει κ εγώ την εν λόγω κυρία κ μου έδωσε το τηλ.της απο μόνη της. Κάτι κατάλαβα κ δεν της τηλεφώνησα.Τελικά μετά απο 2 χρόνια αισθάνομαι ότι έπεσα μέσα με αυτά που γράφεις.
 

Επισκέπτης
Κυριοι Συναδελφοι,  peloponisios, studian, lampros σας ευχαριστω για τις
απαντησεις σας. Ναι, μπερδευτηκα, δεν συγκρατησα το ονομα του μαγαζιου
(στο δεξι μας χερι) στην εθνικη βγαινοντας απο Αθηνα.
Τελος παντων:
      * κυριε peloponisios υποννοειτε οτι το συγκεκριμενο μαγαζι  ειναι Γ' Εθνικης ?
          Γιατι ? τι παραπανω εχει το rasputin ?
      * Κυριε studian, πραγματι, στην δεκαετια του 90 ειχαν ακουστει πολλα και
          γραφτει ακομα περισσοτερα για το diamonds and pearls στο Φαληρο.
          Ενα δε περιοδικο (νομιζω κλικ ? )  ειχε κανει και συγκριτικο τεστ γυναικων !
          Τελος παντων, υπαρχει σημερα κατι αντιστοιχο με το diamonds and pearls ?
          Εννοω ποιοτητα γυναικων κλπ. (π.χ. τεξανες, (texans)
          καναδεζες,(montreal,  etc.)  ευρωπαιες (british, francaise κλπ.) )

thanks.
uiop
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom