Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 247K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mparmpas_13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
54
Πόντοι
0
Στα 50 απλά γδύνεται τελείως και πιάνεις περισσότερο. Δεν αξίζει.
Σε κάποια μαγαζιά, κάποιες κοπέλες στα 100 πάνε all the way για 25-30 λεπτά, μπορεί και λίγο παραπάνω αν σε κάνει και λίγο κέφι η γκόμενα ή το μαγαζί δεν έχει κόσμο.
To ποιες είναι θέλει ψάξιμο και έχει και ρίσκο γιατί μπορεί να σου τα γυρίσει μέσα (σπάνιο αλλά γίνεται).
Αντικειμενικά ούτε αυτό αξίζει πολύ γιατί με 20-50 ευρώ ακόμα παίρνεις call-girl για μια ώρα και είσαι άνετος σε hotel ή το σπίτι σου αλλά πάνω στη φάση μπορεί και να περάσεις καλά. Γενικά όπως έχουν γίνει τα στριπ είναι η μεγάλο πριβέ ή απλά μια μπύρα για μάτι, απλοί χοροί και μικρό πριβέ δεν αξίζουν.
Όπως τα λέει ο φίλος. Αλλά ποτέ μην τα θεωρείτε δεδομένα. Πάντα ερώτηση συνεννόηση με κοπέλα τι περιλαμβάνει το πριβέ , άμα δε τα συμφωνήσεις μπορεί να πουλάνε τρέλα μετά
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
931
Πόντοι
371
Όπως τα λέει ο φίλος. Αλλά ποτέ μην τα θεωρείτε δεδομένα. Πάντα ερώτηση συνεννόηση με κοπέλα τι περιλαμβάνει το πριβέ , άμα δε τα συμφωνήσεις μπορεί να πουλάνε τρέλα μετά
Και συνεννόηση να κάνεις, αν είναι η τυχερή σου μέρα και θέλει να σε γλεντήσει, πάλι μπορεί να στα γυρίσει μέσα.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
232
Like
147
Πόντοι
1
Καλησπέρα
Μια μελαχρινή κοπέλα πιτσιρικά ψηλή με ωραίο σώμα από Ουκρανία νομίζω Emily την λένε ξέρουμε αν δουλεύει σήμερα στο μαγαζί η αν είναι καθημερινές?
 

Juvano85

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
47
Like
34
Πόντοι
0
Επίσκεψη εχτές στο μαγαζί με 50€ μπουκάλι stloi +10 χώρους όλα καλά περάσαμε καλά 80-120€ μπριζόλα όχι όλες όμως
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Επίσκεψη εχτές στο μαγαζί με 50€ μπουκάλι stloi +10 χώρους όλα καλά περάσαμε καλά 80-120€ μπριζόλα όχι όλες όμως
80 έως 120 η μπριζόλα τι έγινε παλιά οποία το έδινε υπήρχε μια τιμή στ διπλό πριβέ 80 ευρώ για 15 έως 20 λεπτά τώρα άρχισαν και ζητάνε ότι θέλουν ?
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Είχε πάει ένας φιλος πρόσφατα πήρε μια με 80€ από Βενεζουέλα..
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
232
Like
147
Πόντοι
1
Τώρα που έφυγε η εμιλη παίζει καμία άλλη Ουκρανή 20αρα στο μαγαζί η Ρωσίδα?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Για οσους θελουν να ειναι αρχηγοι και να μην πετανε τα τρελα λεφτα περιγραφω το παρακατω αληθινο περιστατικο στο εν λογω μαγαζι

Θελω να σου δειξω νοοτροπια. Ας πουμε οτι ο δικος μας εχει τσεπη 500 που εχει βαλει στην ακρη να τα χαλασει ετσι. Δηλαδη τι τον εμποδιζει να μπει με τουπε στο μαγαζι και να ακολουθησει ο παρακατω διαλογος (αληθινο περιστατικο Μουσσες)

Golemis (τηλεφωνο για κρατηση): Καλησπερα σας θα ηθελα να κλεισω ενα τραπεζι (με τρεις αλλους συναγωνιστες) και θελω μπουκαλι και την (ονομα κορασιδας) για ολο το βραδυ τι θα στοιχισει?

Μουσσες γαρσονομαιτροπουστας: Λυπαμαι κυριε Γκολεμη η Χ δεν ειναι διαθεσημη για ολο το βραδυ.

Golemis: Δεν ηταν αυτη η ερωτηση μου η ερωτηση μου ειναι τι θα κοστισει για τα γενεθλια μου να εχω την Χ ολο το βραδυ και τα σχετικα μπουκαλι τραπεζι κλπ. Α και θελω και ενα κοντα στην πιστα για να καθισει η ασφαλεια μου (ποια ασφαλεια τωρα 3 συναγωνιστες λιγο ευσωμοι με ακουστικα κλπ).

Μουσσες Μαιτρ: Αν ειναι ετσι κυριε Γκολεμη η Χ θα σας στοιχησει 350 ευρω το μπουκαλι Τσιβας 80 ευρω και απο εκει οτι χορους κλπ παρετε εξτρα.

Golemis: Η Χ πριβε χορους κλπ περιλαμβανονται στην τιμη.

Μουσσες Μαιτρ: Βεβαιως απεριοριστα πριβε και χορους για εσας μονο.

Σκαμε Μουσσες μπαινουμε θριαμβευτικη εισοδο ερχεται ο γκαρσονομαιτροπουστας 10 τεμεναδες "καλως ηρθατε κυριε Γκολεμη¨ στο τραπεζι απο το χερι ερχεται το μπουκαλι με τα παρελκομενα ξεσφραγιζει ο γκαρσονομαιτροπουστρας και σερβιρει το πρωτο ποτο ερχεται η Χ ¨ καλως το μωρο μου σε πεθυμησα (δε με ειχε ξαναδει ποτε) δινω το φακελο στο μαιτρ με 450 ευρω κανει 10 τεμεναδες φευγει. Τη Χ την γαμησα 2 φορες πριβε πεφτανε χοροι και γλωσσοφιλα ασταματητα εδωσα και αλλα 200 να κερασω τους συναγωνιστες και φιλους.

Συνολικο πακετο 650 κατοσταρικα και κατι ψιλα 220 το ατομο δηλαδη και ετσι ειναι. Αφου παει καποιος με φιλους με 220 ευρω ο καθενας παιχτε Golemis και γαματε γιατι χανομαστε. Αυτο εγινε το 2019 λιγο πριν το Κοβιντ
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Για οσους θελουν να ειναι αρχηγοι και να μην πετανε τα τρελα λεφτα περιγραφω το παρακατω αληθινο περιστατικο στο εν λογω μαγαζι

Θελω να σου δειξω νοοτροπια. Ας πουμε οτι ο δικος μας εχει τσεπη 500 που εχει βαλει στην ακρη να τα χαλασει ετσι. Δηλαδη τι τον εμποδιζει να μπει με τουπε στο μαγαζι και να ακολουθησει ο παρακατω διαλογος (αληθινο περιστατικο Μουσσες)

Golemis (τηλεφωνο για κρατηση): Καλησπερα σας θα ηθελα να κλεισω ενα τραπεζι (με τρεις αλλους συναγωνιστες) και θελω μπουκαλι και την (ονομα κορασιδας) για ολο το βραδυ τι θα στοιχισει?

Μουσσες γαρσονομαιτροπουστας: Λυπαμαι κυριε Γκολεμη η Χ δεν ειναι διαθεσημη για ολο το βραδυ.

Golemis: Δεν ηταν αυτη η ερωτηση μου η ερωτηση μου ειναι τι θα κοστισει για τα γενεθλια μου να εχω την Χ ολο το βραδυ και τα σχετικα μπουκαλι τραπεζι κλπ. Α και θελω και ενα κοντα στην πιστα για να καθισει η ασφαλεια μου (ποια ασφαλεια τωρα 3 συναγωνιστες λιγο ευσωμοι με ακουστικα κλπ).

Μουσσες Μαιτρ: Αν ειναι ετσι κυριε Γκολεμη η Χ θα σας στοιχησει 350 ευρω το μπουκαλι Τσιβας 80 ευρω και απο εκει οτι χορους κλπ παρετε εξτρα.

Golemis: Η Χ πριβε χορους κλπ περιλαμβανονται στην τιμη.

Μουσσες Μαιτρ: Βεβαιως απεριοριστα πριβε και χορους για εσας μονο.

Σκαμε Μουσσες μπαινουμε θριαμβευτικη εισοδο ερχεται ο γκαρσονομαιτροπουστας 10 τεμεναδες "καλως ηρθατε κυριε Γκολεμη¨ στο τραπεζι απο το χερι ερχεται το μπουκαλι με τα παρελκομενα ξεσφραγιζει ο γκαρσονομαιτροπουστρας και σερβιρει το πρωτο ποτο ερχεται η Χ ¨ καλως το μωρο μου σε πεθυμησα (δε με ειχε ξαναδει ποτε) δινω το φακελο στο μαιτρ με 450 ευρω κανει 10 τεμεναδες φευγει. Τη Χ την γαμησα 2 φορες πριβε πεφτανε χοροι και γλωσσοφιλα ασταματητα εδωσα και αλλα 200 να κερασω τους συναγωνιστες και φιλους.

Συνολικο πακετο 650 κατοσταρικα και κατι ψιλα 220 το ατομο δηλαδη και ετσι ειναι. Αφου παει καποιος με φιλους με 220 ευρω ο καθενας παιχτε Golemis και γαματε γιατι χανομαστε. Αυτο εγινε το 2019 λιγο πριν το Κοβιντ
650 κατοσταρικα!!! δηλαδή 65000!!!!
 

Thanasaks

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
93
Like
104
Πόντοι
0
Περιπου 650 ευρω για 3 ατομα (ο τεταρτος ειχε δικο του μπατζετ) Εξημιση κατοσταρικα)
Την κοπέλα πως αποφάσισες και ζήτησες την συγκεκριμένη (δεν με ειχε ξαναδεί ποτε γράφεις), εσύ την είχες δει / ήξερες ?
Μου τράβηξε την περιέργεια αυτή η όχι και τοσο σημαντικη λεπτομέρεια έως προς αυτό που προσπαθείς να μεταφέρεις.
Ευχαριστω για την περιγραφή (μάθημα) του όλου σκηνικού
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
493
Κριτικές
1
Like
915
Πόντοι
81
Επίσκεψη εχτές στο μαγαζί με 50€ μπουκάλι stloi +10 χώρους όλα καλά περάσαμε καλά 80-120€ μπριζόλα όχι όλες όμως
Τα 50 ευρώ είναι κάθε μέρα ή προσφορά το μπουκάλι για συγκεκριμένη ημέρα ή για κάποιες ημέρες της εβδομάδας;
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
Για οσους θελουν να ειναι αρχηγοι και να μην πετανε τα τρελα λεφτα περιγραφω το παρακατω αληθινο περιστατικο στο εν λογω μαγαζι

Θελω να σου δειξω νοοτροπια. Ας πουμε οτι ο δικος μας εχει τσεπη 500 που εχει βαλει στην ακρη να τα χαλασει ετσι. Δηλαδη τι τον εμποδιζει να μπει με τουπε στο μαγαζι και να ακολουθησει ο παρακατω διαλογος (αληθινο περιστατικο Μουσσες)

Golemis (τηλεφωνο για κρατηση): Καλησπερα σας θα ηθελα να κλεισω ενα τραπεζι (με τρεις αλλους συναγωνιστες) και θελω μπουκαλι και την (ονομα κορασιδας) για ολο το βραδυ τι θα στοιχισει?

Μουσσες γαρσονομαιτροπουστας: Λυπαμαι κυριε Γκολεμη η Χ δεν ειναι διαθεσημη για ολο το βραδυ.

Golemis: Δεν ηταν αυτη η ερωτηση μου η ερωτηση μου ειναι τι θα κοστισει για τα γενεθλια μου να εχω την Χ ολο το βραδυ και τα σχετικα μπουκαλι τραπεζι κλπ. Α και θελω και ενα κοντα στην πιστα για να καθισει η ασφαλεια μου (ποια ασφαλεια τωρα 3 συναγωνιστες λιγο ευσωμοι με ακουστικα κλπ).

Μουσσες Μαιτρ: Αν ειναι ετσι κυριε Γκολεμη η Χ θα σας στοιχησει 350 ευρω το μπουκαλι Τσιβας 80 ευρω και απο εκει οτι χορους κλπ παρετε εξτρα.

Golemis: Η Χ πριβε χορους κλπ περιλαμβανονται στην τιμη.

Μουσσες Μαιτρ: Βεβαιως απεριοριστα πριβε και χορους για εσας μονο.

Σκαμε Μουσσες μπαινουμε θριαμβευτικη εισοδο ερχεται ο γκαρσονομαιτροπουστας 10 τεμεναδες "καλως ηρθατε κυριε Γκολεμη¨ στο τραπεζι απο το χερι ερχεται το μπουκαλι με τα παρελκομενα ξεσφραγιζει ο γκαρσονομαιτροπουστρας και σερβιρει το πρωτο ποτο ερχεται η Χ ¨ καλως το μωρο μου σε πεθυμησα (δε με ειχε ξαναδει ποτε) δινω το φακελο στο μαιτρ με 450 ευρω κανει 10 τεμεναδες φευγει. Τη Χ την γαμησα 2 φορες πριβε πεφτανε χοροι και γλωσσοφιλα ασταματητα εδωσα και αλλα 200 να κερασω τους συναγωνιστες και φιλους.

Συνολικο πακετο 650 κατοσταρικα και κατι ψιλα 220 το ατομο δηλαδη και ετσι ειναι. Αφου παει καποιος με φιλους με 220 ευρω ο καθενας παιχτε Golemis και γαματε γιατι χανομαστε. Αυτο εγινε το 2019 λιγο πριν το Κοβιντ
Προ covid. Πάτα επαναφορά συστήματος για μετά covid να σου εξηγήσω τι παίζει έξω (για Ελλάδα πάντα)
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
232
Like
147
Πόντοι
1
Καλησπέρα η εμιλυ μια ψιλοπιτσιρικα 20χρονη από Ουκρανία έφυγε?
Ήρθε καμία άλλη μεταγραφή στην θέση της?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
527
Like
735
Πόντοι
86
Η Έμιλυ ποια ήταν ρε μάγκες? Δε λέτε τη Πολωνή που ήταν και Golden φαντάζομαι, που τώρα έχει πάει Kinky. Υπήρχε άλλη Έμιλυ Ουκρανή στο Mousses?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
232
Like
147
Πόντοι
1
τι ρωτατε ολοι για εμιλυ? εφυγε ναι
Ρωτάμε γιατί για μένα ήτανε από τις λίγες που άξιζαν εκεί!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Έμιλυ ποια ήταν ρε μάγκες? Δε λέτε τη Πολωνή που ήταν και Golden φαντάζομαι, που τώρα έχει πάει Kinky. Υπήρχε άλλη Έμιλυ Ουκρανή στο Mousses?
Όχι όχι Μια πιτσιρικά 20αρα Ουκρανή σχετικά ψιλή αδύνατη μελαχρινή
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Την κοπέλα πως αποφάσισες και ζήτησες την συγκεκριμένη (δεν με ειχε ξαναδεί ποτε γράφεις), εσύ την είχες δει / ήξερες ?
Μου τράβηξε την περιέργεια αυτή η όχι και τοσο σημαντικη λεπτομέρεια έως προς αυτό που προσπαθείς να μεταφέρεις.
Ευχαριστω για την περιγραφή (μάθημα) του όλου σκηνικού
Μου την ειχε συστησει εταιρος συναγωνιστης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom