Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 248K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
457
Κριτικές
10
Like
528
Πόντοι
31
Τι λέει εκεί έχει τίποτα καλό?? Η είναι σαν το Γκόλντεν για τα μπαζα
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
MOUSSES Όλα καλά 15 γυναίκες Σάββατο περίπου κάποιες πολύ όμορφες όλα είναι καλά εκτός από ένα πράγμα πάνε σε επιλεγμένα τραπέζια κυρίως σε πιτσιρικάδες και ακόμα και αν δεν της πάρουν δεν έρχονται να ρωτήσουν τα άλλα τραπέζια που είναι ακριβώς δίπλα κάτι σαν το Golden δηλαδή κρίμα και είναι ωραίο μαγαζί.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
248
Κριτικές
19
Like
1.007
Πόντοι
371
Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς ποιά είναι η διαφορά στα πριβέ μεταξύ 50 και 100 ευρώ;
Στα 50 απλά γδύνεται τελείως και πιάνεις περισσότερο. Δεν αξίζει.
Σε κάποια μαγαζιά, κάποιες κοπέλες στα 100 πάνε all the way για 25-30 λεπτά, μπορεί και λίγο παραπάνω αν σε κάνει και λίγο κέφι η γκόμενα ή το μαγαζί δεν έχει κόσμο.
To ποιες είναι θέλει ψάξιμο και έχει και ρίσκο γιατί μπορεί να σου τα γυρίσει μέσα (σπάνιο αλλά γίνεται).
Αντικειμενικά ούτε αυτό αξίζει πολύ γιατί με 20-50 ευρώ ακόμα παίρνεις call-girl για μια ώρα και είσαι άνετος σε hotel ή το σπίτι σου αλλά πάνω στη φάση μπορεί και να περάσεις καλά. Γενικά όπως έχουν γίνει τα στριπ είναι η μεγάλο πριβέ ή απλά μια μπύρα για μάτι, απλοί χοροί και μικρό πριβέ δεν αξίζουν.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Στα 50 απλά γδύνεται τελείως και πιάνεις περισσότερο. Δεν αξίζει.
Σε κάποια μαγαζιά, κάποιες κοπέλες στα 100 πάνε all the way για 25-30 λεπτά, μπορεί και λίγο παραπάνω αν σε κάνει και λίγο κέφι η γκόμενα ή το μαγαζί δεν έχει κόσμο.
To ποιες είναι θέλει ψάξιμο και έχει και ρίσκο γιατί μπορεί να σου τα γυρίσει μέσα (σπάνιο αλλά γίνεται).
Αντικειμενικά ούτε αυτό αξίζει πολύ γιατί με 20-50 ευρώ ακόμα παίρνεις call-girl για μια ώρα και είσαι άνετος σε hotel ή το σπίτι σου αλλά πάνω στη φάση μπορεί και να περάσεις καλά. Γενικά όπως έχουν γίνει τα στριπ είναι η μεγάλο πριβέ ή απλά μια μπύρα για μάτι, απλοί χοροί και μικρό πριβέ δεν αξίζουν.
Ευχαριστώ φίλε, καλή επιτυχία στο κύπελλο
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Πήγε κανένας στο συγκεκριμένο στριπ τελευταία?
Αξίζει το ρόστερ?
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Στα 50 απλά γδύνεται τελείως και πιάνεις περισσότερο. Δεν αξίζει.
Σε κάποια μαγαζιά, κάποιες κοπέλες στα 100 πάνε all the way για 25-30 λεπτά, μπορεί και λίγο παραπάνω αν σε κάνει και λίγο κέφι η γκόμενα ή το μαγαζί δεν έχει κόσμο.
To ποιες είναι θέλει ψάξιμο και έχει και ρίσκο γιατί μπορεί να σου τα γυρίσει μέσα (σπάνιο αλλά γίνεται).
Αντικειμενικά ούτε αυτό αξίζει πολύ γιατί με 20-50 ευρώ ακόμα παίρνεις call-girl για μια ώρα και είσαι άνετος σε hotel ή το σπίτι σου αλλά πάνω στη φάση μπορεί και να περάσεις καλά. Γενικά όπως έχουν γίνει τα στριπ είναι η μεγάλο πριβέ ή απλά μια μπύρα για μάτι, απλοί χοροί και μικρό πριβέ δεν αξίζουν.
Προσυπογράφω. Είναι η πιο ρεαλιστική, απλή και σταράτη κουβέντα που έχω διαβάσει τους τελευταίους δώδεκα μήνες εδώ μέσα. Μόνη ένσταση τα 100 ευρώ, γιατί σε κάποια μέρη ισχύουν και σε κάποια άλλα είναι 150.
 

Spieler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
248
Κριτικές
19
Like
1.007
Πόντοι
371
Προσυπογράφω. Είναι η πιο ρεαλιστική, απλή και σταράτη κουβέντα που έχω διαβάσει τους τελευταίους δώδεκα μήνες εδώ μέσα. Μόνη ένσταση τα 100 ευρώ, γιατί σε κάποια μέρη ισχύουν και σε κάποια άλλα είναι 150.
Thanks man, μου έχουν ζητήσει και 200, απλά το παιδί ρώτησε για το 100ρι, γι αυτό του έδωσα τον κανόνα. Πάνω από 100 μου φαίνεται τελείως φάουλ να δώσεις [αν και το έχω κάνει], φέρνεις ένα ωραίο CG στο σπίτι και βγάζεις γούστα.

Τα μεγάλα πριβέ είναι και διαπραγματεύσιμα κάποιες φορές. Πριν καμιά διετία στο Μπουρνάζι μία μου είπε φουλ πακέτο με 70, της είπα ότι είναι πολλά για να τη ξεφορτωθώ γιατί δε μου άρεσε καθόλου και μου λέει "πόσα δίνεις;". Νομίζω αν της έλεγα 50-60 ευρώ πάλι θα έμπαινε, αλλά δε μου άρεσε καθόλου οπότε δεν το προχώρησα. Ήταν η εποχή λίγο μετά τον κόβιντ που είχαν λίγη πελατεία, τώρα δε ξέρω αν υπάρχουν τέτοιες ευκαιρίες.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
Παιδιά τις προάλλες που πήγα μουσσες για 2η φορά μεσα σε σύντομο χρονικό διάστημα δεν πέτυχα μια ουκρανή μελαχρινη 20αρα θα έλεγα μικρή με ωραίο σώμα.Πρεπει να είχε ρεπό την μέρα που πήγα...
Μπορεί κάποιος να βοηθήσει να μου πει όνομα?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Παιδιά τις προάλλες που πήγα μουσσες για 2η φορά μεσα σε σύντομο χρονικό διάστημα δεν πέτυχα μια ουκρανή μελαχρινη 20αρα θα έλεγα μικρή με ωραίο σώμα.Πρεπει να είχε ρεπό την μέρα που πήγα...
Μπορεί κάποιος να βοηθήσει να μου πει όνομα?
δηλαδή από την προηγούμενη εβδομάδα που ρώταγες για το ρόστερ, έχεις πάει ήδη τουλάχιστον δυό φορές...
χμ... μάλιστα...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
δηλαδή από την προηγούμενη εβδομάδα που ρώταγες για το ρόστερ, έχεις πάει ήδη τουλάχιστον δυό φορές...
χμ... μάλιστα...
Ναι και μπορεί να πάω και 13 λογαριασμό θα δώσω?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
όχι απλά καταλάβαμε πως απλά ποστάρεις για να δημιουργείς κίνηση στο νήμα του μαγαζιού...
Λάθος κατάλαβες τυπε...
Απλά πήγα και δεν πέτυχα την κοπέλα που ήθελα δεν θυμόμουνα το όνομά της και είπα μήπως το θυμάται κανείς από δω. Τώρα εσύ πώς εβγαλες αυτό το συμπέρασμα ένα θεός ξέρει
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Πήγε κανένας στο συγκεκριμένο στριπ τελευταία?
Αξίζει το ρόστερ?
την προηγούμενη Τρίτη ρώταγες
σήμερα Δευτέρα πρωί έχεις πάει ήδη μία φορά, γνω΄ρισες την κοπέλα ξαναπήγες δεν την βρήκες αλλά ξέχασες το όνομά της? και όλα σου τα πόστ είναι για μαγαζιά της ίδιας ιδιοκτησίας...
κάνε μας την χάρη, δεν είμαστε χθεσινοί...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
243
Like
151
Πόντοι
1
την προηγούμενη Τρίτη ρώταγες
σήμερα Δευτέρα πρωί έχεις πάει ήδη μία φορά, γνω΄ρισες την κοπέλα ξαναπήγες δεν την βρήκες αλλά ξέχασες το όνομά της? και όλα σου τα πόστ είναι για μαγαζιά της ίδιας ιδιοκτησίας...
κάνε μας την χάρη, δεν είμαστε χθεσινοί...
Φίλε μάλλον με μπερδεύεις για κάποιον άλλον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom