Νέα

Moulin Blue - Χαϊδάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα monokoloMIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ειναι αστειο ή επισημη πρόσκληση?

πάντως για πες... ίσως πάρω καναν ξαδερφο να πάω.

όπως θες πάρ'το....:cheesy:

αλλα αν είσαι ωραία...πάμε να κάνουμε πλάκα στις φίλες μου...σε άλλο μαγαζί...;)

το συγκεκριμένο είναι μαλακία για μένα....ανυπαρξία τεμαχίων....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
για λιγες(?) μερες η γνωστη αννα μαρια...
μετα (μαλλον) παλι Χανια...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πάμε ρόστερ?το πρώην athens queens ήταν ο επόμενος στόχος μου για ενημέρωση και έτσι τετάρτη βράδυ ξαμολύθηκα για τα δυτικά προάστεια...και είδα πολλά πολλά ενδιαφέροντα πράματα....πάμε πρώτα στο ρόστερ...

1)λία λετονή μελαχροινή με κότσο μετρίου αναστήματος(κάνει παπάδες στο σωλήνα) που εργαζόταν στο γκόλντ και στο ντόλς ένα διάστημα
2)λαβίνια ρουμάνα απο αλκατράζ η οποία είναι παιγμένη και όλο ρωτάει τον εαυτό της μπροστά στον πελάτη..."είμαι ωραία μουρό μου?" και απαντάει μόνη της.."ναί είμαι πολύ ουραία..και μετά ξαναρωτά τον εαυτό της.."Αλήθεια?" και ξαναπαντά.."Ναί αλήθεια,πολύ ωραία είμαι"
3)μάγδα ρουμάνα απο ντάιμοντς χανίων όπως τα είπα χθές
4)τζέσικα ρωσίδα καινούρια με φοβερό βυζί
5)εύα η μόνη μαύρη του ιδρύματος,αλλά αξιόλογο μαυρούκι.
6)τζούλια ρωσίδα ξανθιά 25αρα τρομερά γυμνασμένη η οποία κάνει και αυτή πατεράδες ή παπάδες στο σωλήνα πάνω(τον δένει κόμπο και έτσι :grin:)
7)άννα ξανθή 35αρα ουκρανή όχι ιδιαίτερα καλό τεμάχιο,αλλά πολύπειρο...δηλ.έχει πολύ ωραίο τρόπο και στόμα και τα ξηιέται ωραία για να π(λ)ουτίζει αφού δεν την παίρνει για χορούς στην πίστα
8)ΝΙΚΟΛΕΤΑ ρουμούνα το καλύτερο τεμάχιο του μαγαζιού...Το ΜΟΥΝΙ και τό ΠΡΟΣΩΠΟ και ή ΕΥΓΕΝΕΙΑ!!!!!Μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί με τούφες ξανθιές και τέτοια και πάνω απ'ολα πρόσωπο αγγελικό..Ένα παράδειγμα προς μίμηση..

Εν γένει τώρα παρασκευές-σάββατα σκάνει καμμιά 20ριά τεμάχια σε αντίθεση με τις καθημερινές που το πολύ να βρείς 10.Το πριβέ αν και σε ωραίο σημείο δεν είναι τόσο σκοτεινό όσο θα πρεπε :grin:αλλά εν πάσει περιπτώσει...Αντρικό ποτό 12 ευρώ,γυναικείο διπλό 20 γιουράκια,σίμπλις ντάνς 12 ευρώ,ο πριβές 36.Μουσική mainstream κατά βάση,μέτριος dj.Επίσης τα μπαλέτα τέλος...Το μαγαζί επανήλθε ως καθαρόαιμο "κωλοχανείο" με κορμιά άνω του μετρίου στον μέσο όρο.Ελπίζω να σας έδωσα μια πινελιά.

 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη η Μαγδα μονο << σ'αγαπω >> ξερει να λεει.Περιπτωση... :headbang: :headbang: :headbang:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Χαιρετώ τους απανταχού στριπόφιλους(ειδικά τον Πάθο ;))και αναφέρω τα εξής απλά για τον συγκεκριμένο μαγαζί από το οποίο προ ολίγου επέστρεψα.Έχει γίνει μια αρκετά καλή ανανέωση σε πολλούς τομείς και αξίζει πιστεύω κάποιος να το επισκεφτεί έστω απλά να δει τί παίζει.Πληροφοριακά λοιπόν αναφέρω ότι το ποτό το αντρικό είναι στα 12e και το γυναικείο διπλό στα 20e,αλλά κυρίως το γεγονός ότι ο prive χωρός είναι πλέον στα 36e(12 ο απλός σταθερά).Γενικά το μαγαζί προσφέρεται για χαλαρές και πιο light καταστάσεις(π.χ. σήμερα αν και Σάββατο είχε μέτριο κόσμο)και επιπλέον έχει ένα υποφερτό περιβάλλον όσον αφορά τον αερισμό κλπ σε σχέση π.χ. με τα strip της Συγγρού.Κοπέλες είχε αρκετές και για όλα τα γούστα.....το μόνο μελανό σημείο είναι ότι είναι αρκετά "συντηρητικό" μαγαζί ακόμα και αυτό το αντιλαμβάνεται κανείς στους χορούς κλπ κλπ.Πάντως είναι μια σχετικά καλή επιλογή εν κατακλείδι :dancing:....εγώ θα το τιμήσω και το επόμενο Σ/Κ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Χαιρετώ τους απανταχού στριπόφιλους(ειδικά τον Πάθο ;))και αναφέρω τα εξής απλά για τον συγκεκριμένο μαγαζί από το οποίο προ ολίγου επέστρεψα.Έχει γίνει μια αρκετά καλή ανανέωση σε πολλούς τομείς και αξίζει πιστεύω κάποιος να το επισκεφτεί έστω απλά να δει τί παίζει.Πληροφοριακά λοιπόν αναφέρω ότι το ποτό το αντρικό είναι στα 12e και το γυναικείο διπλό στα 20e,αλλά κυρίως το γεγονός ότι ο prive χωρός είναι πλέον στα 36e(12 ο απλός σταθερά).Γενικά το μαγαζί προσφέρεται για χαλαρές και πιο light καταστάσεις(π.χ. σήμερα αν και Σάββατο είχε μέτριο κόσμο)και επιπλέον έχει ένα υποφερτό περιβάλλον όσον αφορά τον αερισμό κλπ σε σχέση π.χ. με τα strip της Συγγρού.Κοπέλες είχε αρκετές και για όλα τα γούστα.....το μόνο μελανό σημείο είναι ότι είναι αρκετά "συντηρητικό" μαγαζί ακόμα και αυτό το αντιλαμβάνεται κανείς στους χορούς κλπ κλπ.Πάντως είναι μια σχετικά καλή επιλογή εν κατακλείδι :dancing:....εγώ θα το τιμήσω και το επόμενο Σ/Κ

άμα αξίζει απλά να δεί τί παίζει άστο καλύτερα...Τέρμα τα ψέμματα.Άν δεν αλλάξει άρδην η ποιότητα και η προσφορά υπηρεσιών σε λογικές τιμές ξεχάστε τον κόσμο που συνέρεε....τα πλήθη εμαζώχνονται!!!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
άμα αξίζει απλά να δεί τί παίζει άστο καλύτερα...Τέρμα τα ψέμματα.Άν δεν αλλάξει άρδην η ποιότητα και η προσφορά υπηρεσιών σε λογικές τιμές ξεχάστε τον κόσμο που συνέρεε....τα πλήθη εμαζώχνονται!!!!
νομίζω πως ήμουν σωστός στο τρόπο που τοποθετήθηκα.....δεν είπα ελάτε ντε και καλά γιατί είναι φοβερό,ποιοτικό,φθηνό και δε ξέρω εγώ τί άλλο....απλά τόνισα πως εμένα μου άφησε σχετικά καλή εντύπωση και λέω "σχετικά" γτ όπως κι εσύ είμαι απογοητευμένος από τη προσφορά των στριπ γενικότερα και να φανταστείς είχα κάν χρόνο να πατήσω το πόδι μου εκεί.τώρα από κει και πέρα νομίζω πως τα παλιά χρόνια έχουν περάσει ανεπιστρεπτι και δεν έχει νόημα να τα αναπολούμαι.αν κάποιος δεν συμβιβάζεται απλά δε πηγαίνει :sunglasses:...αλλιώς μπορεί να πάει σε κάποιο και να δει ακριβώς "τί παίζει" και από κει και ύστερα αποφασίζει.
μια βόλτα δεν είναι τίποτα και αν κάποιος μετανίωσει οι πόρτες είναι πάντα ανοιχτές εννοείται
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
νομίζω πως ήμουν σωστός στο τρόπο που τοποθετήθηκα.....δεν είπα ελάτε ντε και καλά γιατί είναι φοβερό,ποιοτικό,φθηνό και δε ξέρω εγώ τί άλλο....απλά τόνισα πως εμένα μου άφησε σχετικά καλή εντύπωση και λέω "σχετικά" γτ όπως κι εσύ είμαι απογοητευμένος από τη προσφορά των στριπ γενικότερα και να φανταστείς είχα κάν χρόνο να πατήσω το πόδι μου εκεί.τώρα από κει και πέρα νομίζω πως τα παλιά χρόνια έχουν περάσει ανεπιστρεπτι και δεν έχει νόημα να τα αναπολούμαι.αν κάποιος δεν συμβιβάζεται απλά δε πηγαίνει :sunglasses:...αλλιώς μπορεί να πάει σε κάποιο και να δει ακριβώς "τί παίζει" και από κει και ύστερα αποφασίζει.
μια βόλτα δεν είναι τίποτα και αν κάποιος μετανίωσει οι πόρτες είναι πάντα ανοιχτές εννοείται

σύμφωνοι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....τώρα από κει και πέρα νομίζω πως [size=16pt]τα παλιά χρόνια έχουν περάσει ανεπιστρεπτι[/size] και δεν έχει νόημα να τα αναπολούμαι.αν κάποιος δεν συμβιβάζεται απλά δε πηγαίνει..
δηλαδη για να καταλαβω..

αφου ''τα παλιά χρόνια έχουν περάσει ανεπιστρεπτι'' κλπ κλπ, τί αρχιδια εχει αλλαξει στο εν λογω (για παραδειγμα) καταστημα ωστε να αξιζει επισκεψης ????  :think:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
δηλαδη για να καταλαβω..

αφου ''τα παλιά χρόνια έχουν περάσει ανεπιστρεπτι'' κλπ κλπ, τί αρχιδια εχει αλλαξει στο εν λογω (για παραδειγμα) καταστημα ωστε να αξιζει επισκεψης ????  :think:

το θετικο του εν λογω καταστηματος παραμενει.
ειναι σε πολυ καλη τοποθεσια.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δηλαδη για να καταλαβω..

αφου ''τα παλιά χρόνια έχουν περάσει ανεπιστρεπτι'' κλπ κλπ, τί αρχιδια εχει αλλαξει στο εν λογω (για παραδειγμα) καταστημα ωστε να αξιζει επισκεψης ????  :think:
Καλημέρα παπά μου....νομίζω πως παρεξηγήθηκα αρκετά και από σένα και από το πάθο οπότε θα διευκρινήσω άλλη μια φορά.Δεν είπα ότι έχει γίνει top ξαφνικά και ότι έχει "ξεφύγει" άπό τα άλλα σε καμία περίπτωση(δηλαδή π.χ. αν γουστάρει κανείς τζέρτζελο,πολλά show,prive χορούς με σκοτεινές κουρτίνες κλπ κλπ ξέρει ποιο πρέπει να επισκεφτεί ;)...όχι το athens),απλά τόνισα ότι έχουν γίνει κάποια βήματα προόδου σε σχέση με πριν(έχω αναφέρει παραπάνω).
Υ.Γ:Επειδή είμεθα στο bou.tv νομίζω πως όποτε επισκεπτόμαστε κάποιο πρέπει να γράφουμε και τις εντυπώσεις από αυτό και εγώ αυτό έκανα :sunglasses:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Καλημέρα παπά μου....νομίζω πως παρεξηγήθηκα αρκετά και από σένα και από το πάθο οπότε θα διευκρινήσω άλλη μια φορά.Δεν είπα ότι έχει γίνει top ξαφνικά και ότι έχει "ξεφύγει" άπό τα άλλα σε καμία περίπτωση(δηλαδή π.χ. αν γουστάρει κανείς τζέρτζελο,πολλά show,prive χορούς με σκοτεινές κουρτίνες κλπ κλπ ξέρει ποιο πρέπει να επισκεφτεί ;)...όχι το athens),απλά τόνισα ότι έχουν γίνει κάποια βήματα προόδου σε σχέση με πριν(έχω αναφέρει παραπάνω).
Υ.Γ:Επειδή είμεθα στο bou.tv νομίζω πως όποτε επισκεπτόμαστε κάποιο πρέπει να γράφουμε και τις εντυπώσεις από αυτό και εγώ αυτό έκανα :sunglasses:

είπαμε σύμφωνοι!!!!! :headbang:δεν παρεξηγήθηκες από κανέναν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom