Νέα

Μόνο πίπα-μαλακία σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
μαγκες βρηκά πιπα καλη !!
με 20 ευρω και πολι οραια κοπέλλα !!
φωκαιασ!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αγαπητέ μου, επίσης θα μπορούσα να σου προτείνω την αγορά και χρήση μηχανής αρμέγματος. βέβαια το κόστος είναι υψηλό αλλά θα μπορουσες να το δείς σαν επένδυση.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
εγω προτεινω να γραφτει ενοργανη γυμναστικη για τους εξης λογους,και θα γυμναζετε να κανει σωμα,και θα μπορεσει να αποκτηση το σωμα του ελαστικοτητα ωστε να μπορει να περνει πιπα απο τον εαυτο εντελως δωρεαν για παντα,και οσες φορες την ημερα θελει.
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
νομίζω οτι πρεπει να επεμβει ο αντοιμινιστραιητωρ και να βάλει μια τάξη στο θρεατ διοτι εχει ξεφύγει η ολη φάση! :huh:
εγω σοβαρά εβαλα αυτο το ερώτημα διοτι ποιος δεν θα ηθελε να παει σε ενα μποθρελο και απολαυσει μονο μια πιπα καλη απο μια ομορφη ποθτανα :boobies:,ξαπλωμενος στην κρεβαταρα και αραχτος!!μεσα στα πλαισια μιας φιλικης τιμής στην σημερινη κοινωνια ποθ ζουμε και με τον ρυθμο αναπτυξης ποθ εχει διαμορφωθει!
γιαυτο κοφτε το πολυ το τακα τακα :jerking: :jerking: και βρειτε καμμια, για να ξελαμπικαρει ο εγκεφαλος μπας και λειτουργησει!  :rockon:
 

lougros yasaitis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μου θυμίζει ενα φίλο που στο αμστερνταμ μπηκε σε μια τουρκαλα και μόλις του λέεει αυτή 50 ευρω για γαμησι της λεεεί αυτός "Νο,afou eisai tourkala mono suck,oxi fuck"! :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
έχω να παρατηρήσω τα εξής:1.προτιμώ η πεολειχία έστω πίπα,να γίνει σε πολυθρόνα πίνοντας μιά ωραία κρύα μπύρα και βλέποντας την ΑΕΚΑΡΑ στην TV. την στιγμή που τελειώνεις η ΑΕΚΑΡΑ επιτυγχάνει τέρμα και χύνοντας πετάγεσαι πάνω και φωνάζεις ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ. 2.με το  τάκα τάκα  :jerking: διώχνεις το παλιό σπέρμα ώστε να παράξεις νέο, έτσι με την κυκλοφορία δεν συσσωρευέται μέσα σου
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια θελω να αγορασω διαμερισμα αλλα δεν θελω να εχει μπαλκονια.αν πω να μου τα αφερεσουν ποσα θα μου κοψουν απο την τιμη?αν υπαρχει καποιος εργολαβος ας μου απαντησει.
η μαλλον συγνωμη σε λαθος post ειμαι......α και κατι αλλο.επειδη ειμαι και πολυ θερμος δεν θελο να εχει και καλοριφερ δεν μου χρειαζοντε,και ας ειναι και ασοβατιστο δεν με πειραζει.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
κατα την ιδια εννοια αγαπητε arcans θελω να αγορασω αυτοκινητο αλλα λογω οικονομικων δυσχερειων δεν μπορω. μηπως αν το επαιρνα χωρις μηχανη και ας εκανα πεταλι θα μου εβγαινε φθηνοτερο; αν αφαιρουσα και τις πορτες;
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
κοιταξε μια φορα πηγαινα κρητη και εχασα το πλοιο.βουτηξα στη θαλασσα και πηγα κολυμποντας,αλλα γυρισα με το καραβι πισω,μου βγηκε μιση τιμη παντως το ταξιδι.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αγαπητέ arcans πόσο λάθος έχεις κάνει. έχεις σκεφτεί πόσο φθηνότερα θα σου έβγαινε αν έστελνες τον ευατό σου με courier;
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
:jerking: :jerking: :jerking:
βλεπω να παθενετε τενοντιτιδα στο τελος!!!!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
δεν πιστεύω ότι θα υπάρξει πρόβλημα - αρκεί να τηρηθούν κάποιες διαδικασίες, όπως εναλλαγή των χειρών, μέτρηση της θερμοκρασίας ώστε το όργανο να μην αρπάξει, μασαζ από κατάλληλη θεραπαίνιδα στο χέρι. εδώ θα πρεπει να αναρωτηθούμε μήπως το αποτέλεσμα του κόπου μας έχει αξία και ετσι θα μπορέσουμε να συγκεντρώσουμε το ποσό είνα επισκεφθομεν οίκους αγοραίου έρωτος. 
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Ετσιγια το γαμωτο...εχετε θπ οψην σας...εσεις που κραζετε τον σθναγωνιστη...ότι στο Λονδιονο για παράδειγμα οι τιμες είναι αναλογες της υπηρεσίας.
Δηλ¨αδη
-Handjob(malakia)20
Blowjob=25
klp

 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Ετσιγια το γαμωτο...εχετε θπ οψην σας...εσεις που κραζετε τον σθναγωνιστη...ότι στο Λονδιονο για παράδειγμα οι τιμες είναι αναλογες της υπηρεσίας.
Δηλ¨αδη
-Handjob(malakia)20
Blowjob=25
klp
και Άμστερνταμ παιζει αυτο που λες
 

letsero2018

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο νεότερο;

Καλή χρονιά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom