Νέα

Μόνο πίπα-μαλακία σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 74
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Γιατι πλεον σφιγγουν τα πραγματα και νομικα. Εαν καποιος αποφασισει να κυνηγησει τετοιες καταστασεις μπορει να καψει πολυ κοσμο εδω μεσα και θα το κανει νομιμα, χωρις απειλες και ψευτοτσαμπουκαδες. Μην εχετε τοσο δεδομενη την ανωνυμια σας γιατι δεν ειστε ανωνυμοι οπως νομιζεται.

Αυτο τωρα ειναι απειλη???? Εγω παντως θα παρω τον chrysargo για μαρτυρα υπερσπισης. Οι υπολοιποι καντε οτι θελετε!!!
 

Επισκέπτης
Για πίπα μόνο παίζει μια πιτσιρίκα κάτω-κάτω στην Ιάσωνος στο τελευταίο σπίτι δεξιά. Βασικά είναι λίγο βρωμιάρα κι έχει ένα μουνί αραχνο-ύφαντο (!) οπότε δεν την έχω γαμίσει ποτέ! Της τα έχω δώσει όμως μέσα στο στόμα (εννοείται ΜΕΤΑ την πίπα γιατί πίπα χωρίς καπότα δεν το κάνω) κάποιες φορές που πήγα πρωί-πρωί και δεν υπήρχε τίποτα το αξιόλογο στην περιοχή. Η ταρίφα της για αυτό (πίπα με καπότα και στο τέλος χύσιμο στο στόμα) είναι στα 20 ευρώ (τα 15 τα δίνεις στην τσατσά και τα υπόλοιπα 5 τα κρατάει αυτή σαν δωράκι). Ζητήστε το από την ίδια όταν θα μπείτε στο δωμάτιο, όχι πριν.

Η πίπα της είναι αρκετά καλή, δυνατό ρούφηγμα, μπορείτε άφοβα να πιάσετε κεφάλι και να σπρώξετε δυνατά και στο τέλος τα παίρνει όλα και τα φτύνει στον νεροχύτη!

Η συγκεκριμένη δουλεύει ξημερώματα (από τις 12-1 και μετά) μέχρι τις 10-11 το πρωί.
 

KOSTADINOS

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Η  πιτσιρικα που λες ειναι μια μελαχρινη?
 

Επισκέπτης
Φιλε δωσε μια περιγραφη, αν παμε μηνειναι καμια αλλη και δωσουμε 15 ευρω και οταν μπουμε μεσα να μην ειναι αυτη οκ? please!!
 

Επισκέπτης
Από κόλλ γκέρλ ΜΑΚΡΑΝ την καλύτερη πίπα την κάνει η Έρρικα. Ποιήμα. Εγώ την καλούσα απογευματάκι γραφειο όταν δεν μου καθόταν ρέγκουλαρ ερωμένη για την απογευματινή ξεπετούλα. Καθόμουν στην καρεκλα του γραφείου και αυτη στα γονατα. Τυφλα να εχει το γαμήσι. Τα έπαιρνε ολα μεσα (και τα εφτυνε οταν πηγαινε τουαλέτα, ποτε μπροστά σου).

Τιμή διαπραγματευσιμη. Όταν είχε περίοδο, μπορούσες ακόμα να παζαρέψεις και στα 30?. Εγώ πάντα της εδινα και ?20 για το ταξί (κουβαρτνάς  :cheesy:). Η πλάκα ηταν ότι προτιμουσα και 2η πίπα από να τη πηδήξω!
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Δεν μοθ στέλνεις και μενα με ΠΜ το τηλ της Ερρικας, μια που εχει χαλαρωσει η μεσημεριανη δουλεια τελευταια...
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
και γω παρακαλω το τηλεφωνακι της ερρικας με πμ...pleaseeeeeee....
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Η  πιτσιρικα που λες ειναι μια μελαχρινη?

Ισχύουν όλα όσα λέει ο καλός φίλος liomas...

Η κοπέλα είναι Ελληνίδα, πολύ αδύνατη, μαύρα μαλλιά, μικρό στήθος, χρεώνει 15Ε (στην γριά τσατσά) + 5Ε (extra μέσα στο δωμάτιο)... αλλά... πρέπει είναι «πρεζάκι»...!!!
 

Επισκέπτης
Η  πιτσιρικα που λες ειναι μια μελαχρινη?

Ναι, είναι μια μελαχροινή πιτσιρίκα, αδύνατη και κοντούλα με μακρύ μαύρο μαλλί, άβυζη με καλό κωλαράκι αλλά ψιλοσκατόφατσα. Πρεζάκι δεν ξέρω αν είναι, έχω παρατηρήσει αρκετές φορές τα χέρια της και μου φαίνονται καθαρά από "τρύπες". Χασικλού πρέπει να είναι η συγκεκριμένη.

Η πίπα της όμως είναι πολύ καλή κι αν πας 2-3 φορές θα σε θυμάται και θα σε περιποιηθεί δεόντως! Δεν θα στο συνιστούσα πάντως να την βάλεις να σου κάνει πίπα χωρίς καπότα. Καλό είναι να μην έχεις επαφή με το στόμα της. Στο τέλος πέτα την καπότα και ψέκασέ την!!!
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
που ακριβώς είναι αυτή η πιτσιρίκα(περιοχή,οδό,αριθμό) γιατι ιασώνος, δεν βρήκα στο driveme.gr
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
που ακριβώς είναι αυτή η πιτσιρίκα(περιοχή,οδό,αριθμό) γιατι ιασώνος, δεν βρήκα στο driveme.gr
Συναγωνιστή
Την έχουν καταχωρήσει ως ΙΑΣΟΝΟΣ. Η ΙΑΣΟΝΟΣ είναι κάθετη στην ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (η οποία είναι 1η παράλληλη της ΠΕΙΡΑΙΩΣ προς την μεριά του Μεταξουργείου) όπως κατεβαίνεις προς την ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ, δηλαδή κατεύθυνση προς ΙΕΡΑ ΟΔΟ.
Τώρα όσο για το μόνο μαλακία ή μόνο πίπα ή μόνο συνδυασμό των δύο, νομίζω ότι μπορείς να το πετύχεις και σε διάφορα μαγαζιά αρκεί να το ζητήσεις, βέβαια φαντάζομαι ότι η τιμή δεν θα είναι 15 ?  αλλά η ταρίφα του μαγαζιού
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Σ' ευχαριστώ ρε φιλαράκι γιατί εχω χαθεί στην άβυσσο εδω μέσα.Έκανα και σχετικό post.Ξέχασα όμως να ρωτήσω τι ώρες δουλεύει η εν λόγο κοπέλα.

Η συγκεκριμένη δουλεύει ξημερώματα (από τις 12-1 και μετά) μέχρι τις 10-11 το πρωί.
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
'Ομορφα, λέω να πάω με τις πρωινές καύλες.Ελπίζω να μην είναι κουρασμένη και βαριέται να κουνήσει.Ευχαριστώ sas1977.
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Από κόλλ γκέρλ ΜΑΚΡΑΝ την καλύτερη πίπα την κάνει η Έρρικα. Ποιήμα. Εγώ την καλούσα απογευματάκι γραφειο όταν δεν μου καθόταν ρέγκουλαρ ερωμένη για την απογευματινή ξεπετούλα. Καθόμουν στην καρεκλα του γραφείου και αυτη στα γονατα. Τυφλα να εχει το γαμήσι. Τα έπαιρνε ολα μεσα (και τα εφτυνε οταν πηγαινε τουαλέτα, ποτε μπροστά σου).

Τιμή διαπραγματευσιμη. Όταν είχε περίοδο, μπορούσες ακόμα να παζαρέψεις και στα 30?. Εγώ πάντα της εδινα και ?20 για το ταξί (κουβαρτνάς  :cheesy:). Η πλάκα ηταν ότι προτιμουσα και 2η πίπα από να τη πηδήξω!
Φιλε RavenM οταν επαιρνες την Ερικα, της εβαζες ...πετσετα στο προσωπο η εσβηνες ολα τα φωτα!!!!!
Πνατως εχεις δικιο, κανει μακραν την καλυτερη πιπα...εγω οταν την παιρνω(σπανια) σβηνω ολα τα φωτα στο δωματιο!!!!!
 

Επισκέπτης
και γω παρακαλω το τηλεφωνακι της ερρικας με πμ...pleaseeeeeee....

Έχω νέα για την εν λόγω πιτσιρίκα. Έσπασε τα μούτρα της με το μηχανάκι λίγο πριν τα Χριστούγεννα και αυτή την στιγμή νοσηλεύεται στον Ευαγγελισμό! Μου το είπε η τσατσά προχθές που πέρασα μια βόλτα. Μου είπε κιόλας αν θέλω να πάω να την δω...!!!

Τέσπα, η συγκεκριμένη πάντως είναι γνωστή με το όνομο "Ζουζού" (τώρα θα μου πείτε, όνομα είναι αυτό ή μάρκ τσίχλας!!!).
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Συναγωνιστή
Την έχουν καταχωρήσει ως ΙΑΣΟΝΟΣ. Η ΙΑΣΟΝΟΣ είναι κάθετη στην ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (η οποία είναι 1η παράλληλη της ΠΕΙΡΑΙΩΣ προς την μεριά του Μεταξουργείου) όπως κατεβαίνεις προς την ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ, δηλαδή κατεύθυνση προς ΙΕΡΑ ΟΔΟ.
Τώρα όσο για το μόνο μαλακία ή μόνο πίπα ή μόνο συνδυασμό των δύο, νομίζω ότι μπορείς να το πετύχεις και σε διάφορα μαγαζιά αρκεί να το ζητήσεις, βέβαια φαντάζομαι ότι η τιμή δεν θα είναι 15 ?  αλλά η ταρίφα του μαγαζιού

ΙΑΣΟΝΟΣ τι αριθμό;Γιατί τις διευθύνσεις τις βρίσκω από site που βάζεις οδό και αριθμό και σου βγάζει χάρτη με το που είναι ακριβώς.Βοηθάει.
 

dimis82

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
ποια νοσηλευεται ευαγγελισμο?μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ.της ερρικας με πμ?τηνχ εκ των προτετων συγγνωμη admin για το λαθος
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom