Νέα

Μονής Προδρόμου 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα argentinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 187K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
τιμες εχουνε 3 προγραμματα,μιση ωρα-45 λεπτα και 1 ωρα με ρευστο 50-60-80 αντιστοιχα!!!
δεν ειναι πολυ πιεστικο το καταστημα στο θεμα χρονου απο οτι καταλαβα..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Άλλη μια κορυφαία εμπειρία με την αγαπημένη μου Ειρήνη. Αυτή τη φορά φορούσε καταπληκτικά ψηλοτάκουνα πέδιλα και ένα μαύρο κορμάκι. Με το που μπήκε ήμουν όρθιος, γονάτισε και ξεκίνησε με τη μία μια φοβερή πίπα. Την σταμάτησα για να μην τελειώσω αμέσως, την ξάπλωσα στο μασαζοκρέββατο και την έγλειψα από τα δάχτυλα του ποδιού ως το λαιμό παίζοντας ταυτόχρονα με το μουνάκι της. Μετά κάθισα όρθιος στο πλάι του μασαζοκρέβατου και συνέχισε την αριστοτεχνική πίπα ώσπου έχυσα παρατεταμένα στο στόμα της. Το άνοιξε και επιδεικτικά έγλυφε τα χύσια αφήνοντας κάποια να τρέχουν στο πάτωμα. Μιλάμε για κορυφαία κίνκυ συνάντηση. Μετά ακολούθησε μασαζάκι το οποίο ήταν απλά χαλαρωτικό μιας και δεν το κατέχει. Στανταράκι από τα λίγα.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Νομίζω αυτό σε συνδυασμό αν είναι φουλ τα δωμάτια. Κάποιος σταθερός πελάτης ας μας διαφωτίσει παρακαλώ..
Γενικώς δεν ανοίγουν εύκολα αν δεν σε ξέρουν. Αν έχει αναδουλειά ρωτάνε διάφορα ψαρωτικά στο θυροτηλέφωνο και ανάλογα ανοίγουν. Αν έχει δουλειά μπόλικη δεν ανοίγουν σε άγνωστες φάτσες. Κι εγώ είχα ταλαιπωρηθεί ένα διάστημα για να καταφέρων να εισέλθω. Έκτοτε όμως όλα μέλι γάλα
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Γενικώς δεν ανοίγουν εύκολα αν δεν σε ξέρουν. Αν έχει αναδουλειά ρωτάνε διάφορα ψαρωτικά στο θυροτηλέφωνο και ανάλογα ανοίγουν. Αν έχει δουλειά μπόλικη δεν ανοίγουν σε άγνωστες φάτσες. Κι εγώ είχα ταλαιπωρηθεί ένα διάστημα για να καταφέρων να εισέλθω. Έκτοτε όμως όλα μέλι γάλα

Σωστός Χιλ  :hi:
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
Πέρασμα πριν λίγες από την περιοχή και είσοδο στο κατάστημα για να γλιτώσω από τον καυτό μεσημεριανό ήλιο.Η Ειρήνη στην θέση της μαζί με την μελαχρινή κορμάρα Άννα και είδα και άλλη μία μασαζοκορη αλλά δεν συγκράτησα όνομα.
Πέρασμα στο δωμάτιο με Ειρηνη για μασάζ(χαχαχαχα) και όλα τα υπόλοιπα!Η κοπέλα από μασάζ δεν κατέχει πολλά πράγματα (σχεδόν καθόλου),αλλά στο δεύτερο πρόγραμμα είναι φωτια και λάβρα.Μαυρο κορμάκι το οποίο βγήκε μετά από λίγο με αποκάλυψη των τρομερών βυζων  πρόγραμμα πάρα πολύ καλό χωρίς ίχνος αγγαρείας ή δυσανασχετησης.Στον τέλος ήρθε με άλλα εσώρουχα που μου έφυγαν τα σαγόνια,πιο κόκκινα και από μπλούζα γαύρου!
Καλά να περνάτε μάγκες και καλές τσάρκες,νομίζω από τα λίγα ουκρανικά που ξέρω(καθόλου δλδ)ότι το κορίτσι δεν θα μείνει για πολύ!!
 

periklaros1

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν λίγες από την περιοχή και είσοδο στο κατάστημα για να γλιτώσω από τον καυτό μεσημεριανό ήλιο.Η Ειρήνη στην θέση της μαζί με την μελαχρινή κορμάρα Άννα και είδα και άλλη μία μασαζοκορη αλλά δεν συγκράτησα όνομα.
Πέρασμα στο δωμάτιο με Ειρηνη για μασάζ(χαχαχαχα) και όλα τα υπόλοιπα!Η κοπέλα από μασάζ δεν κατέχει πολλά πράγματα (σχεδόν καθόλου),αλλά στο δεύτερο πρόγραμμα είναι φωτια και λάβρα.Μαυρο κορμάκι το οποίο βγήκε μετά από λίγο με αποκάλυψη των τρομερών βυζων  πρόγραμμα πάρα πολύ καλό χωρίς ίχνος αγγαρείας ή δυσανασχετησης.Στον τέλος ήρθε με άλλα εσώρουχα που μου έφυγαν τα σαγόνια,πιο κόκκινα και από μπλούζα γαύρου!
Καλά να περνάτε μάγκες και καλές τσάρκες,νομίζω από τα λίγα ουκρανικά που ξέρω(καθόλου δλδ)ότι το κορίτσι δεν θα μείνει για πολύ!!



πέρασε κανείς πρόσφατα; ξέρουμε ρόστερ;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Ειναι και την Κυριακη ανοιχτα?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.826
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα από το μαγαζί όπου δούλευαν τέσσερις κοπέλες

Εύα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα και 1.5-2άρι βυζί
Όλγα ξανθιά μιλφ παχουλή με 3άρι βυζί .
Μαρίνα καστανόξανθη μιλφ , σώμα με πιασίματα 2άρι βυζί και
Άννα κοπέλα με καστανά μαλλιά κανονικό σώμα με 1.5-2άρι βυζί λίγο πιο ψηλή απο την Ευα .
Δυστυχώς η Ειρήνη  που ήταν και ο σκοπός της επίσκεψης λείπει σε διακοπές και θα γυρίσει από εβδομάδα .
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Δυστυχώς η Ειρήνη  που ήταν και ο σκοπός της επίσκεψης λείπει σε διακοπές και θα γυρίσει από εβδομάδα .

Γύρισε...?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
3.400
Πόντοι
2.846
Δυστυχώς η Ειρήνη  που ήταν και ο σκοπός της επίσκεψης λείπει σε διακοπές και θα γυρίσει από εβδομάδα .

Γύρισε...?
   Γυρισε  κι οχι μονο γυρισε ... γυρισε και φουλ  καυλωμενη η μιλφαρα μας  :rockon: :rockon: :s&m_1: ,  δοκιμαστηκε χθες  για  3η  φορα και πραγματικα  ριξαμε  τρελο γαμησι  δεν  ξερω  αν  φταιει  οτι  ειχε  καιρο να με δει παντως  μου   εκανε ενα  γαμησι  ονειρο η  μιλφαρα  ,  Εirini  you  are the  sweetest woman  my  Love  :rose: :rose: :hi:
 

fabian

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
301
περασμα απο το καταστημα μασαζοθεραπειας και εκει βρισκοταν οι εξης κοπελες
1)Αννα μελαχρινη ψηλη μιλφαρα
2)Ευα ξανθια λιγο πιο κοντη απο την Αννα με αρκετο ωραιο σωμα
3)Μαρινα καστανοξανθη μιλφ με αρκετα πιασιματα
Οποιος ψαχνει για προγραμμα με την Ειρηνη θα πρεπει να την ψαξει σε Ουκρανια,Ρωσια για να την μαρκαλεψει γιατι προς το παρον εχει γυρισει στην πατριδα της.(επιστροφη στον στοιβο μαχης αγνωστη...)
 

ManosBest

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2018
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
80
Πόντοι
0
Καλημέρα ξέρουμε ωράριο για Κυριακή
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447
σημερα νωρις το απογευμα:

στην πορτα η ψιλη εντυπωσιακη Γκαλινα.

Ροστερ:
Ευα, η καλλιγραμμη ομορφη αδυνατη Ουκρανιδα
Ολγα. Η μπαμπατσικη ξανθια μιλφ με τα ωραια ματια και το κοντο ξανθο μαλλι (υπερηχητικο τσιμπουκι)
Μαρινα. Ομορφη ουκρανιδα κοκκινομαλλα μιλφ με καμπυλες
Αννα. Εντυπωσιακη ψιλη Ουλρανιδα μιλφαρα με φοβερα ποδια. Αδυνατο κορμι.

Η Ειρηνη για την οποια ειχε γινει χαμος επιστρεφει στο καταστημα γυρω στις 20 Αυγουστου!  :headbaning1: :headbaning2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.967
Κριτικές
490
Like
36.585
Πόντοι
41.447
εχουμε επιστροφη της μουναρας ουκρανιδας μοντελο Ειρηνης!

ΟΣοι πιστοι αγαπουληδες προσελθετε παρακαλω...  :grin:  :springsmile:
 

lakis707

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Like
40
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν είναι ανοικτά αύριο Κυριακή; Μερσί
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom