Νέα

Mistress Alexandra

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
μάλλον κάποιοι έχουν απωθημένα με την Αλεξάνδρα........
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
πάντως η Αλεξάνδρα είναι φαινόμενο..... Συνεχίζει να δίνει πόνο και με την απουσία της...ακόμα και σε αυτοαποκαλούμενους κυρίαρχους.....
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
290
Like
445
Πόντοι
21
Εχω μεινει αναυδος με ανοησιες που διαβαζω εδω μεσα ..... Λοιπον ...μη ζοριζεστε ! Παρακατω θα δειτε την Αφεντρα Mistress Vi Satanatrix (ειναι μια που εκανε οργια bdsm με εναν καθολικο ιερεα μεσα στην καθολικη εκκλησια ? ) η οποια καλωσοριζει την Αφεντρα Αλεξανδρα στο Σηατλ !

Προφανως δραστηριοποιειται εκει πλεον ! Κριμα που εφυγε κατ εμε αλλα εδω δυστυχως ο χωρος εχει ατομα που τι νσ πω ...ασχολιαστο . Μιλαμε για χωρα που εδιωξε και το καλυτερο συγγραφικο ταλεντο στη bdsm λογοτεχνια και αρθρογραφια πριν χρονια !
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
131
Like
288
Πόντοι
21
Εχω μεινει αναυδος με ανοησιες που διαβαζω εδω μεσα ..... Λοιπον ...μη ζοριζεστε ! Παρακατω θα δειτε την Αφεντρα Mistress Vi Satanatrix (ειναι μια που εκανε οργια bdsm με εναν καθολικο ιερεα μεσα στην καθολικη εκκλησια ? ) η οποια καλωσοριζει την Αφεντρα Αλεξανδρα στο Σηατλ !

Προφανως δραστηριοποιειται εκει πλεον ! Κριμα που εφυγε κατ εμε αλλα εδω δυστυχως ο χωρος εχει ατομα που τι νσ πω ...ασχολιαστο . Μιλαμε για χωρα που εδιωξε και το καλυτερο συγγραφικο ταλεντο στη bdsm λογοτεχνια και αρθρογραφια πριν χρονια !
αν έχεις την ευγενή καλοσύνη, συνέχιζε να ανεβάζεις κι άλλες φωτό με την Άλεξ....
το τι γράφεις ποσώς μας ενδιαφέρει.....
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Τι λέει λοιπόν στην ανάρτηση της η satantrix, πέραν του καλωσόρισες? Ότι ο τύπος με τον οποίο έφυγε η Αλεξάνδρα τις υπηρετεί όλες τους και 'ο κερατάς καταλαβαίνει ότι ο μόνος τρόπος να μας ευχαριστεί είναι το ανοιχτό πορτοφόλι και η αποστράγγιση αυτου'. Μάλιστα, πάντα υπάρχει μια χρυσοφορος όρνιθα, αλλά και κάποιοι -ες που θα την ξεπουπουλιαζουν
 

SpeedG75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
το τηλεφωνο ισχυει στη σελιδα ;
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.181
Κριτικές
3
Like
2.736
Πόντοι
736
Εχω μεινει αναυδος με ανοησιες που διαβαζω εδω μεσα ..... Λοιπον ...μη ζοριζεστε ! Παρακατω θα δειτε την Αφεντρα Mistress Vi Satanatrix (ειναι μια που εκανε οργια bdsm με εναν καθολικο ιερεα μεσα στην καθολικη εκκλησια ? ) η οποια καλωσοριζει την Αφεντρα Αλεξανδρα στο Σηατλ !

Προφανως δραστηριοποιειται εκει πλεον ! Κριμα που εφυγε κατ εμε αλλα εδω δυστυχως ο χωρος εχει ατομα που τι νσ πω ...ασχολιαστο . Μιλαμε για χωρα που εδιωξε και το καλυτερο συγγραφικο ταλεντο στη bdsm λογοτεχνια και αρθρογραφια πριν χρονια !
Ναι και που είναι το πρόβλημα σου; Αυτό απαγορεύει κάποια επαγγελματική συνεργασία; Επαγγελματίες Αφέντρες είναι. Να το θέσω διαφορετικά όσο δεν σεβάστηκε η συγκεκριμένη την καθολική εκκλησία άλλο τόσο δεν την σεβάστηκε ο ιερέας αλλά κατά τη γνώμη μου ποιο χοντρό είναι το σφάλμα του ιερέα που υποτίθεται ότι είναι άνθρωπος του "Θεού" παρά της επαγγελματίας αφεντρας που απλά έκανε τη δουλειά της.
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.181
Κριτικές
3
Like
2.736
Πόντοι
736
Τι λέει λοιπόν στην ανάρτηση της η satantrix, πέραν του καλωσόρισες? Ότι ο τύπος με τον οποίο έφυγε η Αλεξάνδρα τις υπηρετεί όλες τους και 'ο κερατάς καταλαβαίνει ότι ο μόνος τρόπος να μας ευχαριστεί είναι το ανοιχτό πορτοφόλι και η αποστράγγιση αυτου'. Μάλιστα, πάντα υπάρχει μια χρυσοφορος όρνιθα, αλλά και κάποιοι -ες που θα την ξεπουπουλιαζουν
Ετοιμάζονται να κάνουν bdsm orgies πλέον και σε βουδιστικό ναό και μετά θα φέρουν και άλλες για να πάνε σε τζαμιά
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
ΑΧ και βαχ
 

Συνημμένα

  • 417439200_1504437773669646_4733939955704656892_n (1).jpg
    417439200_1504437773669646_4733939955704656892_n (1).jpg
    279,9 KB · Εμφανίσεις: 39
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Μετα απο ενα αναζωογονητικο διαλλειμα, εχοντας αγκαλιασει τις εμπειριες απο την Αμερικη και την επιλυση των καποιων προβληματων, αποφασισα να επιστρεψω στη πολυαγαπημενη μου Ελλαδα.

Τωρα η επιστροφη μου δεν ειναι απλως μια επιστροφη ειναι μια υποσχεση δοξας ξεκινωντας απο την αποκτηση της ιδιοκτησιας του ακινητου του Omega.
Προετοιμαστητε για μια υπερβολικη αναβιωση του καθως ξεκιναω ενα ταξιδι περαιτερω ανακαινισεων μετατρεποντας το σε ενα καταφυγιο απαραμιλλων εμπειριων.

Το πολυαναμενωμενο Femdom gala που προκειται να μας κοσμησει ξανα τον επομενο χρονο θα ξεπερασει το μεγαλειο του του προκατοχου του.
Μεινετε συντονισμενοι για τα αποκαλυπτηρια της ημερομηνιας υποσχοντας μια εκδηλωση που θα μεινει στις μνημες των παρευρισκομενων.

Δυστηχως κατα τη διαρκεια της απουσιας μου το Underground κατασχεθηκε απο γνωστη Τραπεζα λογω πληρωμων που δεν πραγματοποιηθηκαν απο τον ιδιοκτητη.
Επομενως μεχρι να βρω τον ιδανικο χωρο για ενα dungeon αναλογο του στο κεντρο της Αθηνας θα πραγματοποιω συνεδριες μονο στο Omega.

Το Σαββατο 16 Μαρτιου θα κανω ενα παρτυ για την επιστροφη μου με περιορισμενο αριθμο ατομων, και απο Δευτερα 18 Μαρτιου θα ειμαι διαθεσιμη για sessions με προκαθορισμενα οπως παντα ραντεβου.
Τηλ. 6946520003, 6987814005
 

snp21

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
113
Πόντοι
0
Επρεπε να το εχεις βαλει στο νομο Κατσελη το Underground
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Y13
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Επρεπε να το εχεις βαλει στο νομο Κατσελη το Underground

Καλημερα σε φιλους και ..... πικροχολους.
Προφανως η οι δυνατοτητες σου στην αναγνωση ειναι περιορισμενες η οι γνωσεις σου σε οτι αφορα το νομο Κατσελη ανυπαρκτες.
Στο νομο αυτο μπορουσαν να υπαχθουν ΜΟΝΟ οι ιδιοκτητες του ακινητου και οχι οι ενοικιαστες .
Εγω ποτε δεν δηλωσα ιδιοκτητρια του ακινητου του που στεγαζοταν το Underground.
Ιδιοκτητρια του Omega δηλωσα και να εισαι σιγουρος οτι οι οικονομικες δυνατοτητες μου ειναι τετοιες ωστε να μην κατασχεθει ποτε!
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.814
Πόντοι
456
Αν θέλεις σύντροφο να τα φάμε μαζί ! είμαι μέσα...! Καλημέρα, καλή Κυριακή και καλή τεσσαρακοστή, και με χιουμοριστική διάθεση :smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Αν θέλεις σύντροφο να τα φάμε μαζί ! είμαι μέσα...! Καλημέρα, καλή Κυριακή και καλή τεσσαρακοστή, και με χιουμοριστική διάθεση :smiling-face-with-heart-eyes:
Ωωωω εσενα περιμενα ολη μου τη ζωη ,καλημερα και ... με χιουμουριστικη διαθεση.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.814
Πόντοι
456
I'm Here Waiting For You :smiling-face-with-heart-eyes: .... χωρίς χιουμοριστική διάθεση ! :kiss-mark:
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
10
Like
9
Πόντοι
0
κυρια αλεξανδρα
υπαρχει περιπτωση μετα της γιορτες καποια εμφανιση στην θεσσαλονικη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom