Νέα

Mistress Alexandra

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Παρ΄ολο που βρισκομαι τοσα χρονια στο χωρο του bdsm συνειδητοποιω οτι η φαντασια πραγματικα δεν εχει ορια.Η τελευταια φαντασιωση που μου προταθηκε [ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΑ] ηταν να φορεσω ξυλινα παπουτσια και να παταω στο κεφαλι χαμστερακια αυτος απλα να βλεπει και να τραβαει μαλακια.Εσεις τι λετε εκανα καλα που αρνηθηκα?
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
Αυτό ακούγεται τελείως εξωφρενικό και παράλογο! Καλά κάνατε και αρνηθήκατε... Τί φταίνε οι ψυχούλες να πληρώσουν την ανωμαλία κάποιου διεστραμένου;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Παρ΄ολο που βρισκομαι τοσα χρονια στο χωρο του bdsm συνειδητοποιω οτι η φαντασια πραγματικα δεν εχει ορια.Η τελευταια φαντασιωση που μου προταθηκε [ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΑ] ηταν να φορεσω ξυλινα παπουτσια και να παταω στο κεφαλι χαμστερακια αυτος απλα να βλεπει και να τραβαει μαλακια.Εσεις τι λετε εκανα καλα που αρνηθηκα?
χαιρομαι που δεν το κανατε
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
Φαντάζομαι ότι ήμαστε πολλοί εδώ πάνω που θέλουν session καθότι δεν έχουμε επαγγελματίες του είδος εδώ πάνω ,ας κάνουν pm όσοι θέλουν από Θεσσαλονίκη συνάντηση
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Παρ΄ολο που βρισκομαι τοσα χρονια στο χωρο του bdsm συνειδητοποιω οτι η φαντασια πραγματικα δεν εχει ορια.Η τελευταια φαντασιωση που μου προταθηκε [ΚΑΙ ΑΡΝΗΘΗΚΑ] ηταν να φορεσω ξυλινα παπουτσια και να παταω στο κεφαλι χαμστερακια αυτος απλα να βλεπει και να τραβαει μαλακια.Εσεις τι λετε εκανα καλα που αρνηθηκα?
πολυ κακως αρνηθηκες μονο.....ψυχιατρο και δεσιμο ηθελε το ατομο κατοπιν εισαγγελικης παραγγελιας
 

gypaetos46

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2013
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1
Πολύ καιρό είχα να δοκιμάσω αυταρχικό στην Αθήνα και μου γυάλισε η Αλεξάντρα!
πολύ καλή στο ραντεβού της ακριβής και με ένα βαλιτσάκι εργαλεία!
όταν ανοίγω την πόρτα σπίτι μου βλέπω μια πολύ όμορφη κοπέλα με τακούνια να μου ρίχνει στο ύψος αν και 185
κάτσαμε στο σαλόνι ,ήρθε στις 12 το βράδυ μετά τα 2 μπαλάκια του Ολυμπιακού στο Κίεβο
πολύ ανοιχτή και εύχαρη , μου έδωσε άνεση στο να της πώ τι ήθελα. έχει κάνει Αγγλία και έμαθε πολλά κόλπα
κατα τις 12.25 πήγαμε μετ΄α το κρασάκι που της πρόσφερα μέσα για να γίνει το έλα να δεις
1.πολύ καλή στον ρόλο της  με τρομερό φιστινγκ, φτυσίματα, πρόστυχα λόγια ,γλωσσόφιλα μαστιγιο και δονητές
2. πολύ καλό σώμα ήθελα να την πάρω αλλά το αφήσαμε για άλλη συνεδρία, την έγλυψα παντού κι ανταπέδωσε με πολύ θέρμη
3. καμιά βιασύνη έφυγε στις 1.30 με κατοσταρικάκι που το άξιζε μέχρι σεντ...
Κοιμήθηκα σαν πουλάκι...
zfuck γιατί η φτώχεια θέλει καλοπέραση...
 
  • Like
Αντιδράσεις: dopey
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Alexandra
 

Συνημμένα

  • alx1.jpg
    alx1.jpg
    49,8 KB · Εμφανίσεις: 93
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Γ΄αυτους που ενδιαφερονται να επικοινωνισουν τηλεφωνικως μαζι μου βρισκομαι εκτος Ελλαδας και επιστρεφω στις 07-03-15.Απο 08-03 και μετα τα τηλ. μου θα ειναι ανοικτα.
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Κοπελια αλλαξε κατηγορια.
Γλωσσοφιλα, γλυψιματα παντου κ σεξουαλ επαφη δεν παιζουν στο χωρο.
Εμενα με κανουν κατι σε βυζητα αυτα.
Εκτος κ αν παιζουν στας Αγγλιας ολα τα παραπανω, οπου κ δηλωνεις οτι μυηθηκες :p
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Κοπελια αλλαξε κατηγορια.
Γλωσσοφιλα, γλυψιματα παντου κ σεξουαλ επαφη δεν παιζουν στο χωρο.
Εμενα με κανουν κατι σε βυζητα αυτα.
Εκτος κ αν παιζουν στας Αγγλιας ολα τα παραπανω, οπου κ δηλωνεις οτι μυηθηκες :p
πεστα μαν αυτό της είπα κ εγω οτι θέλω να την δω στα 4 κ αυτή μου είπε ότι να παω σε αλλη τότε της είπα για την κριτική του φίλου κ δεν μου απάντησε ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: dopey

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Μπορει να μην την αρεσει το ντογκι  :2funny:
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Γιατι της μιλατε στον πληθυντικο???

Μέρος του υποτιθέμενου πρωτοκόλλου.
Στην πραγματικότητα, μέρος του πακέτου: αυτές πουλάνε ντομινιλίκι και καλά και οι άλλοι από κάτω αγοράζουν (όσο όσο).
Γαμώ τα μνημόνια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: enzo72

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom