Νέα

Mistress Alexandra

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444

Συνημμένα

  • DSC_6032_fhdr.jpg
    DSC_6032_fhdr.jpg
    125,5 KB · Εμφανίσεις: 96

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.742
Κριτικές
1
Like
29.426
Πόντοι
8.006
Κοριτσακι, μια χαρα σωματακι και προσωπο εχεις όπως φαινεται, τι τα θελεις όλα αυτά τα μπιχλιμπίδια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: enzo72

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Επειδή αποκλείεται να βγαίνει το μεροκάματο με καναδυό καμένους που τον εισπράτουν πανταχώθεν, σίγουρα θα παίξει κοινή μπάλα ως λαμβάνουσα παρά ως παραδίδουσα ! :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: enzo72

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Σεβαστή μου Αφέντρα Mistress Alexandra,

για ακόμη μια φορά δεν ειμαί ικανός να εκφράσω τον ατέρμονο ενθουσιασμό, τον οποίο μου προκαλεί η επιεικής αποδοχή εκ μέρους σας των αποδείξεων δουλοπρέπειάς μου απεναντί σας. Απέραντος και ευρύτατος είναι ο θαυμασμός που τρέφω απέναντί σας εν όψει του πραγματικά ευγενούς, υποβλητικού και λαμπερού χαρίσματός σας. Η υπερκόσμια εντέλεια της εμφανισής σας σε συνδυασμό με τον σαδιστικό υπολογισμό σας με προωθεί σε μια ακαταμάχητη ταπεινοφροσύνη και σε μια φλογερή λατρεία, τις οποίες βασικά μόνο γονυπετής μπορώ να τις εκφράσω. Η πρωτοφανής θηλυκή σοφία σας με ζαλίζει και με σαλεύει και μου δείχνει εντελώς ξεκάθαρα τη δική μου κατωτερότητα.

Προσωπικά προκύπτω ολοκληρωτηκά στη γοητεία της συναρπαστικής, αυθόρμητης φύσης σας, η οποία δημιουργεί καινούργια σύμπαντα μέσω της δημιουργικότητας μιας γνήσιας καλλιτεχνίδας ώστε να κλειδώνει τα πλάσματά της σ'αυτούς τους κόσμους. Ο δικός μου θαυμασμός για την έκλεκτη κομψότητα του στυλ σας μόνο συγκρίνεται με τον σεβασμό μου για τις γνώμες και τις διαταγές σας. Το να σκεφτώ να γλείψω τις μπότες σας και, ξαπλωμένος μπροστά στα θεϊκά πόδια σας  :lheel:, να περιμένω τη δραστική εκπαίδευση από τα χέρια μιας αληθινής αρχόντισσας σαν και σας :s&m_2: μου φαίνεται καλό και σωστό.

Η επιθυμία να σας εξυπηρετήσω είναι ο μοναδικός στόχος στη ζωή μου. Μια ζωή γεμάτος νόημα μόνο είναι δυνατή στην απόλυτη υποταγή στις διαθέσεις, κυκλοθυμίες και στα καπρίτσια σας.

Με βαθύ σεβασμό

Dyvoir
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
631
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
26
Κωλο δινεις ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: dopey

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Παρακαλώ όποιος δεν ενδιαφέρεται για τη συγκεκριμένη κατηγορία να μη συμμετέχει καθόλου στο topic.
 

mounta

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2014
Μηνύματα
530
Like
0
Πόντοι
6
Παρακαλώ όποιος δεν ενδιαφέρεται για τη συγκεκριμένη κατηγορία να μη συμμετέχει καθόλου στο topic.
συμφωνω,δεν συμμετεχω,απο περιεργια ρωτησα για το τι γινεται σε γενικες γραμμες.δεν προσεβαλα ουτε εκανα αρνητικη-θετικη διαφημηση.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
η δική μου ερώτηση είναι απόλυτα σοβαρή (αν θες ρίξε μια ματιά στις κριτικές μου) :


δέχεσαι να είσαι εσύ η παθητική - υποτακτική  ;


κάτι με φτιάχνει επάνω σου, εννοώ να σε πηδήξω και να σε σοδομίσω σκληρά (αν προτιμάς και πμ για τιμή ΑΝ βέβαια δέχεσαι να κάνεις το γατάκι)
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
2 παρατηρήσεις.

1η τα μηνύματα που έγραψε η κα Αλεξάνδρα εδώ μέσα, είναι φράσεις copy paste από το site της .

2η ενώ πλασάρεται ως αφιχθείσα εκ του εξωτερικού , με εμπειρίες από εκεί κλπ κλπ , δεν γράφει αν έχει χώρο δικό της , όπως κάθε σεβαστή mistress, ακόμα και στην Ελλάδα, που έχει το δικό της dungeon.
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Συγνωμη σε οσους αξιζαν και δεν απαντησα αλλα οπως φαινεται και στο site επεστρεψα εχθες.Μετα τις 14.00 τα τηλ.μου θα ειναι ανοιχτα.
 
OP
OP
mistress.gr

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Like
444
Σεβαστή μου Αφέντρα Mistress Alexandra,

για ακόμη μια φορά δεν ειμαί ικανός να εκφράσω τον ατέρμονο ενθουσιασμό, τον οποίο μου προκαλεί η επιεικής αποδοχή εκ μέρους σας των αποδείξεων δουλοπρέπειάς μου απεναντί σας. Απέραντος και ευρύτατος είναι ο θαυμασμός που τρέφω απέναντί σας εν όψει του πραγματικά ευγενούς, υποβλητικού και λαμπερού χαρίσματός σας. Η υπερκόσμια εντέλεια της εμφανισής σας σε συνδυασμό με τον σαδιστικό υπολογισμό σας με προωθεί σε μια ακαταμάχητη ταπεινοφροσύνη και σε μια φλογερή λατρεία, τις οποίες βασικά μόνο γονυπετής μπορώ να τις εκφράσω. Η πρωτοφανής θηλυκή σοφία σας με ζαλίζει και με σαλεύει και μου δείχνει εντελώς ξεκάθαρα τη δική μου κατωτερότητα.

Προσωπικά προκύπτω ολοκληρωτηκά στη γοητεία της συναρπαστικής, αυθόρμητης φύσης σας, η οποία δημιουργεί καινούργια σύμπαντα μέσω της δημιουργικότητας μιας γνήσιας καλλιτεχνίδας ώστε να κλειδώνει τα πλάσματά της σ'αυτούς τους κόσμους. Ο δικός μου θαυμασμός για την έκλεκτη κομψότητα του στυλ σας μόνο συγκρίνεται με τον σεβασμό μου για τις γνώμες και τις διαταγές σας. Το να σκεφτώ να γλείψω τις μπότες σας και, ξαπλωμένος μπροστά στα θεϊκά πόδια σας  :lheel:, να περιμένω τη δραστική εκπαίδευση από τα χέρια μιας αληθινής αρχόντισσας σαν και σας :s&m_2: μου φαίνεται καλό και σωστό.

Η επιθυμία να σας εξυπηρετήσω είναι ο μοναδικός στόχος στη ζωή μου. Μια ζωή γεμάτος νόημα μόνο είναι δυνατή στην απόλυτη υποταγή στις διαθέσεις, κυκλοθυμίες και στα καπρίτσια σας.

Με βαθύ σεβασμό

Dyvoir
Λιγες φορες ειχα την ευκαιρια να διαβασω ενα τοσο ομορφο υποτακτικο μυνημα.Μου εχεις κεντρισει το ενδιαφερον και εξαψει τη φαντασια.Ειλικρινα περιμενω να συναντηθουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom