Νέα

Μίστερ Εθνικά πόδια!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
μπα... περισσότερο με ενοχλεί η μλκια που σας δέρνει μερικούς.

ισως σε ενοχλει που δεν μπορεις να εισαι αυτο που ειμαι εγω....
εισαι καταπιεσμενο ατομο με σοβαρες ψυχικες διαταραχες...
η ομοφοβια σου ειναι φανερη σε καθε σου βημα αλλωστε..
το εχουμε δει σε πολλα θρεντ που δεν εχω ποσταρει...
τι θα ελεγες να επισκεφτεις καποιον ειδικο?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ποια ειναι αυτη?


ππως εγραψες?

ελα τωρα.....  :grin: :grin: :grin: :grin: πλακιτσα

τι να γραψω ρε συ ; εσεις εχετε οικονομια για μαθημα η μονο στο δικο μου πανεπηστημιο ειναι χτυπημενοι;;; λες και εγραφα εκθεση ηταν. και στα γαλλικα μαλιστα  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
γιατι ρε συ λες ψεμματα...αφου ΖΟΥΛΕΥΕΙΣ την ευτυχια τους... :2funny: :2funny: :2funny:
στους 2 τρίτος δε χωρεί... λέω να στείλω πμ στην λίλα...

όχι γαμώτο, αυτή έχει τον johny walker... τι λέμε τώρα νόνος μου θα μείνω


οπα ρε επιστημονα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πλακα κανω δεν σε δουλευω σε παω αρκετα
:new_shocked:
ώπα τι βλέπω εκδήλωση ενδιαφέροντος... τελικά δεν θα μείνω μόνος  :tooth: :bounce-glasses: :tooth:
 

Επισκέπτης
ελα τωρα.....  :grin: :grin: :grin: :grin: πλακιτσα

τι να γραψω ρε συ ; εσεις εχετε οικονομια για μαθημα η μονο στο δικο μου πανεπηστημιο ειναι χτυπημενοι;;; λες και εγραφα εκθεση ηταν. και στα γαλλικα μαλιστα  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

ποια ειναι καλε η αγαπη μου να την ξερω κ εγω.... :)


ναι εχουμε αλλα επιλογης...κ ναι οσο περναν τα χρονια δυσκολευουν....σε εσας εαν κοπεις σε ενα λες αντιο η λαθος γνωριζω
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ισως σε ενοχλει που δεν μπορεις να εισαι αυτο που ειμαι εγω....
εισαι καταπιεσμενο ατομο με σοβαρες ψυχικες διαταραχες...
η ομοφοβια σου ειναι φανερη σε καθε σου βημα αλλωστε..
το εχουμε δει σε πολλα θρεντ που δεν εχω ποσταρει...
τι θα ελεγες να επισκεφτεις καποιον ειδικο?
γιατρέ τι φάρμακα να πάρω.
ποιον ειδικό, υπάρχει πουστολόγος... δεν ξέρω δώσε μου τα φώτα σου και τους προβολείς του, και τα γυαλιά σου άμα λάχει.
πρέπει να το πω στους δικούς μου, να κάνω την διαθήκη μυ πρώτα .

πουΣΤΑΡ σου αφήνω ένα σωληνάριο ΚΥ που είχα για κάτι γκόμενες. Θέλω να σε συντροφεύει αυτό το τελευταίο ΚΥ μου στις ξηρές ,χωρίς "υγρασία", νύχτες του καλοκαιριού.Να το απολαμβάνεις και να με θυμάσε.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ποια ειναι καλε η αγαπη μου να την ξερω κ εγω.... :)


ναι εχουμε αλλα επιλογης...κ ναι οσο περναν τα χρονια δυσκολευουν....σε εσας εαν κοπεις σε ενα λες αντιο η λαθος γνωριζω

ο ντραμ καλε


ναι καπως ετσι ειναι καλα γνωριζεις..... αν και περναμε με τον μεσο ορο εδω και δεν εχουμε μα8ηματα επιλογης ειναι ολα υποχρεωτικα. περισι για να καταλαβεις εβγαλα μεσο ορο 11,5 και περασα ενω ειχα σε τρια μαθηματα 8 με αριστα το 20 παντα
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ελα τωρα.....  :grin: :grin: :grin: :grin: πλακιτσα

τι να γραψω ρε συ ; εσεις εχετε οικονομια για μαθημα η μονο στο δικο μου πανεπηστημιο ειναι χτυπημενοι;;; λες και εγραφα εκθεση ηταν. και στα γαλλικα μαλιστα  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
ποια ειναι καλε η αγαπη μου να την ξερω κ εγω.... :)


ναι εχουμε αλλα επιλογης...κ ναι οσο περναν τα χρονια δυσκολευουν....σε εσας εαν κοπεις σε ενα λες αντιο η λαθος γνωριζω

ΕΔΏ είναι το δικό μου οφ-τόπικ. να είστε στο θέμα του δικού μου οφ-τοπικ παρακαλώ.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ισως σε ενοχλει που δεν μπορεις να εισαι αυτο που ειμαι εγω....
εισαι καταπιεσμενο ατομο με σοβαρες ψυχικες διαταραχες...
η ομοφοβια σου ειναι φανερη σε καθε σου βημα αλλωστε..
το εχουμε δει σε πολλα θρεντ που δεν εχω ποσταρει...
τι θα ελεγες να επισκεφτεις καποιον ειδικο?

κουλαρε φιλε δεν θελουν ολοι να τον τρων. δεν ειναι σωστο ουτε που σε βριζουν αυτοι ουτε ομως που λες οτι ειναι καταπισμενοι και θελουν πουτσα αντε κουλαρετε
 

Επισκέπτης
ο ντραμ καλε


ναι καπως ετσι ειναι καλα γνωριζεις..... αν και περναμε με τον μεσο ορο εδω και δεν εχουμε μα8ηματα επιλογης ειναι ολα υποχρεωτικα. περισι για να καταλαβεις εβγαλα μεσο ορο 11,5 και περασα ενω ειχα σε τρια μαθηματα 8 με αριστα το 20 παντα

κ συγνωμη εαν στον χρονο βγαλεις μεσο ορο κατο απο δεκα τους λες αντιο?  :o
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
φιλε εισαι βλακας με περικεφαλαια... δεν εξηγειται αλλιως.
σου εχει φυγει οχι απλα η μπαλα, αλλα και το κλαπετο μαζι...
εισαι τοσο ψωνιο που απλα γουσταρω να διαβαζω τις "αποψεις" σου.
συνεχισε .εγω μαζι σου.
ας αριθμίσουμε λοιπόν

1ον εσύ ανέφερες την φυλακή. και είπες αυτά που είπες.
2ον και εγώ γράφω όπου γουστάρω. και αν είναι οφ τόπικ πρόβλημά μου. μην τα διαβάζεις
3ον το έκανες κααμέλα.
4ον πρόβλημά μου.
5ον δεν κοροιδεύω μειονότητες. απλά εμπαίζω με έναν ο οποίος ντροπιάζει τους πούστηδες, εσένα που το παίζεις δικηγόρος, και η παιδεία η δικιά μου δεν φαίνεται από έναν διάλογο με έναν πούστη που έχει ορμονικά προβλήματα και έναν που υοπστηρίζει πως γάμαγε στν φυλακή. μάλλον την δικιά σου παιδεία πρέπει να προσέξεις γιατί δεν είναι και μαλάματα αυτοί που κάνουν φυλακή. ούτε νόμιμος δεν μπορείς να είσαι.
6ον δικαίωμά σου, άλλωστε δεν αρέσουμε σε όλους. μπορώ να ζήσω με αυτό
μου αρέσει να είναι τα οφτοπικ του κάθε θεματος στην μεριά τους. άλλωστε το ΨΠΣ είναι απλά ένα θρεντ με τους ίδιους κανόνες και τα ίδια σταθμά όπως τα υπόλοιπα, εκφράσου ελεύθερα και εδώ αν θες
8ον αυχές το παράδειγμά σου καθώς και η πιο απλή αριθμομηχανή έχει τισ ανάλογες επιλογές. Αν θες να το παίξεις πιο έξυπνος από αυτόν που παριστάνεις τουλάχιστον πες μου σε πιο σύστημα θες τον αριθμό ... 10δικό δυαδικό ή ωκταδικό? το απλό ερωτηματικό δεν υπονοεί τίποτα.μόλις μου πεις σε ποιο σύστημα το θες ... δεν θα σου γράψω μόνο το αποτέλεσμα αλλά και την διαδικασία.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
κ συγνωμη εαν στον χρονο βγαλεις μεσο ορο κατο απο δεκα τους λες αντιο?  :o

μπορεις να ξαναδωσεις τα μαθηματα στα οποια εμεινες τον αυγουστο/σεπτεμβρη αν και τοτε δεν περασεις μπορεις να ξανακανεις την χρονια, αν και παλι μεινεις σε ολες τις εξαταστηκες σε πεταν εξω και για 5 χρονια δεν εχεις δικαωμα να ξαναγραφτεις σε αυτη τι σχολη νομιζω σε κανενα πανεπηστημιο του βελγιου. παντως στο ιδιο πανεπηστημιο δεν μπορεις σιγουρα να ξαναγραφτεις. ασε που και απο αποψη χρηματων δεν συμφερει να μενεις ειναι 780 ευρω η εγγραφη καθε χρονο χωρις βιβλια και λοιπα εξοδα

:grin: :grin: :grin: γαμησε τα
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
σόρυ αλλά πρεπει να πάω γυμνστήριο. συνεχίζουμε το βραδάκι.

Το κακό είναι ότι όχι μόνο τις διαβάζεις αλλά ασχολείσαι και από πάνω. :dancing:

ναι μου έχει φύγει η μπάλα με όλα αυτά που διαβάζω εδώ μέσα.

θα συνεχίσουμε το βραδάκι όπως είπα και πιο πάνω.

περιμένω μέχρι το βράδυ να έχεις ανοίξει θέμα για τον μίστερ ΕΘΝΙΚΆ ΠΑΠΆΡΙΑ... γιατί μου έχουν γίνει τσουρέκια  :grin:


μαζί και εσύ αλλά όχι από πίσω, δεν είμαστε τώρα πίσω πίσω για αλλαγές. :booty:
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
υπαρχει ηδη θεμα ...
προσεξε να μη σου πεσει κανα σαπουνι στα ντουζ...
αντε καλη γυμναστικη και φρονιμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σόρυ αλλά πρεπει να πάω γυμνστήριο. συνεχίζουμε το βραδάκι.

Το κακό είναι ότι όχι μόνο τις διαβάζεις αλλά ασχολείσαι και από πάνω. :dancing:

ναι μου έχει φύγει η μπάλα με όλα αυτά που διαβάζω εδώ μέσα.

θα συνεχίσουμε το βραδάκι όπως είπα και πιο πάνω.

περιμένω μέχρι το βράδυ να έχεις ανοίξει θέμα για τον μίστερ ΕΘΝΙΚΆ ΠΑΠΆΡΙΑ... γιατί μου έχουν γίνει τσουρέκια  :grin:


μαζί και εσύ αλλά όχι από πίσω, δεν είμαστε τώρα πίσω πίσω για αλλαγές. :booty:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom