Νέα

Μίστερ Εθνικά πόδια!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
φιλε ακου με λιγο.
αυτα τα εγω σε πουστη μιλαγα δεν τα καταλαβαινω,
ουτε εχω πειραξει ανθρωπο χωρις λογο στη ζωη μου.
σε οποιον λοιπον και να μιλαγες δηθεν, εγραφες μαλακιες , χιουμορ εποχης παλαιολιθικων ανθρωπων.
αν νομιζεις πως εχεις δικιο και θες να συνεχισουμε χαβαλε στο ιδιο υφος ,ευχαριστως,
γραψε κατι στι ΨΠΣ και τα λεμε εκει.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
αρα σαρεσουν οι πουστηδες και μιλας γιαυτους.

παραδεξου το δεν ειναι κακο!!!

θα εχεις τη στηριξη μου μη φοβασαι φιλε μου :rockon:
δεν ξέρω τι σε ενοχλεί αυτήν τη στιγμή από πίσω και δεν σκέφτεσαι. βγάζεις συμπεράσματα από το πουθενά. είπα ότι μίλαγα σε σένα
δλδ ένα πούστη.
αν κατάλαβες ότι μου αρέσουν οι πούστηδες τότε μάλλον πρέπει να ακονίσεις περισσότερο το μυαλό σου από τον κώλο σου.

ποτέ δεν μου αρέσει να δίνω μασημένη τροφή αλλά στη δική σου περίπτωση είναι απαρέτητο.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
φιλε ακου με λιγο.
αυτα τα εγω σε πουστη μιλαγα δεν τα καταλαβαινω,
ουτε εχω πειραξει ανθρωπο χωρις λογο στη ζωη μου.
σε οποιον λοιπον και να μιλαγες δηθεν, εγραφες μαλακιες , χιουμορ εποχης παλαιολιθικων ανθρωπων.
αν νομιζεις πως εχεις δικιο και θες να συνεχισουμε χαβαλε στο ιδιο υφος ,ευχαριστως,
γραψε κατι στι ΨΠΣ και τα λεμε εκει.
μασημένη τροφή πάλι


εθνικός σταρ=ο πούστης.
αφού δεν σε πείραξε κανείς πως και ήρθες εδώ πήρες μέρος. για να ήρθες τα θέλει ο κώλος σου
εγώ έγραφα μλκιες... το ζήτημα είναι ότι τις διάβαζες εν γνώση σου και ασχολούσουν με αυτές. οπότε ένα και το αυτό
δεν νομίζω ότι πραγματευόμασταν κάτι για να νομίζω ότι έχω δίκιο.
Η ΨΠΣ δεν νομίζω ότι κολάει πουθενά

μου αρέσει που ζορίζεστε και οι 2. με τις υγείες σας λοιπόν.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
σαν το στρατο ειναι λιγο χειροτερα και λιγο καλυτερα.
ιδιοι μυθοι, ιδιες προκαταληψεις.
μετραει πολυ να εισαι ντομπρος και ξηγημενος.
και να προσεχεις που πατας.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
κατι τετοιοι παντως περνανε καλα .
διδαξες παλι μεγαλε :)
μασημένη τροφή πάλι


εθνικός σταρ=ο πούστης.
αφού δεν σε πείραξε κανείς πως και ήρθες εδώ πήρες μέρος. για να ήρθες τα θέλει ο κώλος σου
εγώ έγραφα μλκιες... το ζήτημα είναι ότι τις διάβαζες εν γνώση σου και ασχολούσουν με αυτές. οπότε ένα και το αυτό
δεν νομίζω ότι πραγματευόμασταν κάτι για να νομίζω ότι έχω δίκιο.
Η ΨΠΣ δεν νομίζω ότι κολάει πουθενά

μου αρέσει που ζορίζεστε και οι 2. με τις υγείες σας λοιπόν.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
δε χρειαζεται τιποτα αλλο να πεις.
μας επεισες.
εχεις δικιο.
προσκυνω το σελεμπριτι.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
νομίζω ότι τώρα μπορείς να γυρίσεις στο θρεντ με τα τραβέλια αφού σε έπεισα.
μόλις υπάρξει θέμα πάλι με τον πουσταρ θα σε φωνάξει(μπορείς να έρθεις και αυταπάγγελτα όμως) για υποστήρηξη.
άλλοστε άν δεν στηρίξετε το σπίτι σας -θα πέσει να σας πλακώσει :grin:

φαίνεται ότι έχεις κόμπλεξ με το σελέμπριτι, τόσο καιρό ου έχει βγει αυτό στο φρι εσύ είσαι ο μόνος που το βλέπεις έτσι . να σου θυμίσω όμως ότι εσύ είσαι χαρακτηρισμένος ως "Μάλαμα" ενώ εγώ έχω τον χαρακτηρισμό που πρέπει ανάλογα με τα ποστ μου.

και μην κρύβεσαι βάζοντας την επιλογή για μόνιμα αποσυνδεδεμένος. φαίνεται το ντόμπρα που έλεγες πιο πάνω αντικρούεται με αυτό εδώ.
:grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
η ΨΠΣ ειναι για τα οφ-τοπικ,παρεπιπτοντως,ισως να ενδιαφερει καποιον αλλον.
μόλις γίνεις μοντ πράξε τα δέοντα. τώρα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα... εκτός και αν έχεις άκρες.

υπομονή. με αντιβίωση περνάει
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
1ον εδω σελιδα, οχι φυλακη
2ον θα γραφω οπου γουσταρω
3ον τωρα ειδα το τευχος ,τωρα το λεω
4ον αν δεν καταλαβαινεις οτι εισαι ρηχος,προβλημα σου
5ον αντε στο μπαμπακα σου να κλαψεις που δε σου εδωσε καλη παιδεια,ή καλυτερα στους φιλους σου στο σχολειο που σε εμαθαν πως ειναι ωραιο να κοροιδευεις τις μειονοτητες.
6ον δεν εχεις χιουμορ ,ή μαλλον εχεις χιουμορ που δεν αρεσει εμενα.
7ον αν συνεχισεις το οφ-τοπικ , βαλτα στο ΨΠΣ
8ον 151[sub]16[/sub]=?
νομίζω ότι τώρα μπορείς να γυρίσεις στο θρεντ με τα τραβέλια αφού σε έπεισα.
μόλις υπάρξει θέμα πάλι με τον πουσταρ θα σε φωνάξει(μπορείς να έρθεις και αυταπάγγελτα όμως) για υποστήρηξη.
άλλοστε άν δεν στηρίξετε το σπίτι σας -θα πέσει να σας πλακώσει :grin:

φαίνεται ότι έχεις κόμπλεξ με το σελέμπριτι, τόσο καιρό ου έχει βγει αυτό στο φρι εσύ είσαι ο μόνος που το βλέπεις έτσι . να σου θυμίσω όμως ότι εσύ είσαι χαρακτηρισμένος ως "Μάλαμα" ενώ εγώ έχω τον χαρακτηρισμό που πρέπει ανάλογα με τα ποστ μου.

και μην κρύβεσαι βάζοντας την επιλογή για μόνιμα αποσυνδεδεμένος. φαίνεται το ντόμπρα που έλεγες πιο πάνω αντικρούεται με αυτό εδώ.
:grin:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
1ον εδω σελιδα, οχι φυλακη
2ον θα γραφω οπου γουσταρω
3ον τωρα ειδα το τευχος ,τωρα το λεω
4ον αν δεν καταλαβαινεις οτι εισαι ρηχος,προβλημα σου
5ον αντε στο μπαμπακα σου να κλαψεις που δε σου εδωσε καλη παιδεια,ή καλυτερα στους φιλους σου στο σχολειο που σε εμαθαν πως ειναι ωραιο να κοροιδευεις τις μειονοτητες.
6ον δεν εχεις χιουμορ ,ή μαλλον εχεις χιουμορ που δεν αρεσει εμενα.
7ον αν συνεχισεις το οφ-τοπικ , βαλτα στο ΨΠΣ
8ον 151[sub]16[/sub]=?
ας αριθμίσουμε λοιπόν

1ον εσύ ανέφερες την φυλακή. και είπες αυτά που είπες.
2ον και εγώ γράφω όπου γουστάρω. και αν είναι οφ τόπικ πρόβλημά μου. μην τα διαβάζεις
3ον το έκανες κααμέλα.
4ον πρόβλημά μου.
5ον δεν κοροιδεύω μειονότητες. απλά εμπαίζω με έναν ο οποίος ντροπιάζει τους πούστηδες, εσένα που το παίζεις δικηγόρος, και η παιδεία η δικιά μου δεν φαίνεται από έναν διάλογο με έναν πούστη που έχει ορμονικά προβλήματα και έναν που υοπστηρίζει πως γάμαγε στν φυλακή. μάλλον την δικιά σου παιδεία πρέπει να προσέξεις γιατί δεν είναι και μαλάματα αυτοί που κάνουν φυλακή. ούτε νόμιμος δεν μπορείς να είσαι.
6ον δικαίωμά σου, άλλωστε δεν αρέσουμε σε όλους. μπορώ να ζήσω με αυτό
μου αρέσει να είναι τα οφτοπικ του κάθε θεματος στην μεριά τους. άλλωστε το ΨΠΣ είναι απλά ένα θρεντ με τους ίδιους κανόνες και τα ίδια σταθμά όπως τα υπόλοιπα, εκφράσου ελεύθερα και εδώ αν θες
8ον αυχές το παράδειγμά σου καθώς και η πιο απλή αριθμομηχανή έχει τισ ανάλογες επιλογές. Αν θες να το παίξεις πιο έξυπνος από αυτόν που παριστάνεις τουλάχιστον πες μου σε πιο σύστημα θες τον αριθμό ... 10δικό δυαδικό ή ωκταδικό? το απλό ερωτηματικό δεν υπονοεί τίποτα.μόλις μου πεις σε ποιο σύστημα το θες ... δεν θα σου γράψω μόνο το αποτέλεσμα αλλά και την διαδικασία.



 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
ας αριθμίσουμε λοιπόν

1ον εσύ ανέφερες την φυλακή. και είπες αυτά που είπες.
2ον και εγώ γράφω όπου γουστάρω. και αν είναι οφ τόπικ πρόβλημά μου. μην τα διαβάζεις
3ον το έκανες κααμέλα.
4ον πρόβλημά μου.
5ον δεν κοροιδεύω μειονότητες. απλά εμπαίζω με έναν ο οποίος ντροπιάζει τους πούστηδες, εσένα που το παίζεις δικηγόρος, και η παιδεία η δικιά μου δεν φαίνεται από έναν διάλογο με έναν πούστη που έχει ορμονικά προβλήματα και έναν που υοπστηρίζει πως γάμαγε στν φυλακή. μάλλον την δικιά σου παιδεία πρέπει να προσέξεις γιατί δεν είναι και μαλάματα αυτοί που κάνουν φυλακή. ούτε νόμιμος δεν μπορείς να είσαι.
6ον δικαίωμά σου, άλλωστε δεν αρέσουμε σε όλους. μπορώ να ζήσω με αυτό
μου αρέσει να είναι τα οφτοπικ του κάθε θεματος στην μεριά τους. άλλωστε το ΨΠΣ είναι απλά ένα θρεντ με τους ίδιους κανόνες και τα ίδια σταθμά όπως τα υπόλοιπα, εκφράσου ελεύθερα και εδώ αν θες
8ον αυχές το παράδειγμά σου καθώς και η πιο απλή αριθμομηχανή έχει τισ ανάλογες επιλογές. Αν θες να το παίξεις πιο έξυπνος από αυτόν που παριστάνεις τουλάχιστον πες μου σε πιο σύστημα θες τον αριθμό ... 10δικό δυαδικό ή ωκταδικό? το απλό ερωτηματικό δεν υπονοεί τίποτα.μόλις μου πεις σε ποιο σύστημα το θες ... δεν θα σου γράψω μόνο το αποτέλεσμα αλλά και την διαδικασία.

γιατι δεν μας λες ξεκαθαρα πως θελεις να σε γαμησουμε??
ακαποτα οχι!!!!!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
γιατι δεν μας λες ξεκαθαρα πως θελεις να σε γαμησουμε??
ακαποτα οχι!!!!!
εκεί τον νου σου εσύ βρωμόκωλε.


σόρρυ δεν θα σου κάνω την χάρη.
εγώ τον κώλο μου το έχω για να χέζω όχι για να τον παίρνω σαν μερικούς.
μην έχεις την ψευδέσθηση ότι ο κάθε ένας που ασχολείτε με εσένα εδώ μέσα θέλει να τον γαμήσεις. απλά θέλουν να σε γαμήσουν στο ξύλο. μόνο τέτοιου είδους "συνουσία" μπορεί να γίνει, αν μπορείς να το πεις έτσι.

ατύχησες άλλη μια φορά δυστυχώς γιατί όπως λέει και ένας σύγαυρος(μεγάλη η χάρη του), ΣΤΡΑΚΙΑ ΔΕ ΓΑΜΑΜΕ ΛΕΜΕ. :grin:

ΕΓΏ ΤΟ ΕΊΠΑ ΑΝΤΙΒΊΩΣΗ ΚΑΙ ΞΆΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΆΤΙ.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ο Συρμός (site) έχει εκτροχιαστεί... Ο κάθε ψυχοπαθής ανοίγει θέμα χωρίς ουσία..:idiot:

ft.+riley+train+derailment.jpg
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
το ξερω πολυ καλα πως οι ομοφοβικοι σαν εσας εχουν ενα και μονο στοχο!!
ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΑ!!
οι παραπανω φιλοι που παιρνουν μερος στο θρεντ του κυριου ΜΠΟΥΤΙΑ ειναι εντελως ακαλυπτοι απο την απουσια
του παπαμοντ και εχουν τρομοκρατηθει :grin:
δεν μπορουμε να σας βαλουμε στη παρεα μας δυστηχως...
ο βουδας ειναι ενταξει τυπος και πολυ μαγκας!!!!
σε αντιθεση με τους χλεμπονιαρηδες κολοκτρωνιτσιωτες :jerking:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια live and let live μην τρωγεστε
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
το ξερω πολυ καλα πως οι ομοφοβικοι σαν εσας εχουν ενα και μονο στοχο!!
ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΧΟΝΤΡΑ!!
οι παραπανω φιλοι που παιρνουν μερος στο θρεντ του κυριου ΜΠΟΥΤΙΑ ειναι εντελως ακαλυπτοι απο την απουσια
του παπαμοντ και εχουν τρομοκρατηθει :grin:
δεν μπορουμε να σας βαλουμε στη παρεα μας δυστηχως...
ο βουδας ειναι ενταξει τυπος και πολυ μαγκας!!!!
σε αντιθεση με τους χλεμπονιαρηδες κολοκτρωνιτσιωτες :jerking:
και ποιος σου είπε εσένα ότι είμαι ομοφοβικός. δεν έχω πει τίποτα για την λίλα τον gayboy. μόνο κάτι νούμερα σαν και του λόγου σου βρίζω γιατί εσύ το παίζεις και μάγκας αλλά τον τρως και από πάνω.
σου το είπα και πιο πάνω αλλά δεν το κατάλαβες. η μόνη συνουσία που μπορεί να συμβεί με εσένα είναι να σε γαμήσει στο ξύλο κάποιος από αυτούς που λες ότι θέλουν να τον αρπάξουν γερά.

φαίνετε έχεις τραβήξει μεγάλο χουνέρι από τον παπαμόντ για να τον λιβανίζεις σε κάθε θρεντ, νομίζω ότι τον βλέπεις και στους εφιάλτες σου.

ποιος σας είπε ότι θέλω να μπω στην παρέα σας.. εγώ δεν κάνω παρέα με κάποιον που θέλει να γίνει βουγιουκλάκη.
όλοι οι μάγκες έχουν πάει φυλακή άλλωστε  :knockinb: :bounce-glasses:

φυσικά όποιος δεν τον έχει φάει είναι χλεμπονιάρης και κωλοκοτρωνιτσιώτης, αλλά επιδιώκει να τον φάει σύμφωνα με τα λεγόμενά σου.


πάλι καλά που συνεχίζεις εσύ γιατί ο επιστήθιος φίλος σου φαίνεται να διαβάζει "Ψηφιακή σχεδίαση" για να μάθει για το δεκαεξαδικό.  :tooth: :tooth: :tooth: :crazy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom