Νέα

Μισανδρισμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 730
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
καριολακι έπεσες γρήγορα ονειρεύεσαι μουρινγκς και γαμησι μαρτζι αλλά σε βλέπω για Ζάχο και 3χ  :2funny:


Δεν νομιζω να συνεβη αυτο που λες, απλα ρωτησε τι παιζει, τι εννοω με αυτο που ποσταρα. Λαθος καταλαβε, λαθος καταλαβες και εσυ.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
καριολακι έπεσες γρήγορα ονειρεύεσαι μουρινγκς και γαμησι μαρτζι αλλά σε βλέπω για Ζάχο και 3χ  :2funny:

δε ξερω ουτε τι ειναι το ενα ουτε το αλλο ξερω ομως οτι ειστε μαλακεςς  :grin:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Σε ρωτησα γουρουνιαζεις, ναι λες. Σου ειπα τα καλυτερα σημεια στο Λονδινο για γουρουνιασμα και μου λες δεν με ενδιαφερει...

Μπλα μπλα μονο, εργα μηδεν.

Κανονικα επρεπε να λεγες, οκ και να ανεβαζες φωτο μετα απο το γουρουνιασμα ή εστω να γραφες εντυπωσεις.
 

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
Οι καριολες θελουν να είναι αποδεκτές σε κάθε μέγεθος, κωλοχοντρες δηλαδη και αν το μουνι τους είναι υπέρ φαρδύ παλι να μην υπαρχει προβλημα... Αλλά τον άνδρα τον θελουν γυμνασμένο κ πουτσαρα....  βλέπεις υποκρισια; επιμένω, ελπιζω η ζωή να σε κεράσει τις χειρότερες πίκρες....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.276
Like
11.909
Πόντοι
2.606
Δεν νομιζω να συνεβη αυτο που λες, απλα ρωτησε τι παιζει, τι εννοω με αυτο που ποσταρα. Λαθος καταλαβε, λαθος καταλαβες και εσυ.
εγώ κατάλαβα πολύ καλά μην ανησυχείς εσύ να εύχεσαι να μην είναι αλάνι ο Σαββίδης και βρεθείς να τον πιπωνεις στα πάρκινγκ στα λιμανάκια μετά από πιτογυρο
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Σε ρωτησα γουρουνιαζεις, ναι λες. Σου ειπα τα καλυτερα σημεια στο Λονδινο για γουρουνιασμα και μου λες δεν με ενδιαφερει...

Μπλα μπλα μονο, εργα μηδεν.

Κανονικα επρεπε να λεγες, οκ και να ανεβαζες φωτο μετα απο το γουρουνιασμα ή εστω να γραφες εντυπωσεις.

το γουρουνιασμα το εννοω αλλιως
το να παω να φαω μονη μ bubblewrap το βρισκω βαρετο
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
εγώ κατάλαβα πολύ καλά μην ανησυχείς εσύ να εύχεσαι να μην είναι αλάνι ο Σαββίδης και βρεθείς να τον πιπωνεις στα πάρκινγκ στα λιμανάκια μετά από πιτογυρο

δεν ειναι του γουστου μ ο Σαββιδηςς
 

klaparxidis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1

Οι νορμαλ άνθρωποι κωλοζωο δε γουρουνιαζουν... τρωνε λιγο λιγοτερο απο το να γεμίσει η κοιλιά τους... Και οι νορμαλ άνθρωποι βρωμομουνο δε τρώνε για τη γεύση, τρωνε για τα θρεπτικά συστατικά.... Είμαστε οτι τρώμε... φάε εσυ Τωρα τις σάλτσες σου, φάε και σκατα
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
εγώ κατάλαβα πολύ καλά μην ανησυχείς εσύ να εύχεσαι να μην είναι αλάνι ο Σαββίδης και βρεθείς να τον πιπωνεις στα πάρκινγκ στα λιμανάκια μετά από πιτογυρο

Θες να το εξηγησεις ή το αφηνουμε ετσι στην αιωνιοτητα;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Αρα τελικα, εχει δικιο ενας που ειπε σε καποιο ποστ του εδω οτι εισαι μονη, εχεις μεινει μονη.

Φανταζομαι οτι και στα υπολοιπα μεσα θα επεσε. Φανηκε ατομο με υψηλη νοημοσυνη (σπανιο αυτο που ειχαμε τη χαρα να το βιωσουμε).
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Αρα τελικα, εχει δικιο ενας που ειπε σε καποιο ποστ του εδω οτι εισαι μονη, εχεις μεινει μονη.

Φανταζομαι οτι και στα υπολοιπα μεσα θα επεσε. Φανηκε ατομο με υψηλη νοημοσυνη (σπανιο αυτο που ειχαμε τη χαρα να το βιωσουμε).


μα το εχω δηλωσει οτι ειμαι μονη
για σεξ εχω εναν παντρεμενο
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Παντα γελαω, ακομα και οταν κλαιω. Το εχω αντικαταστησει με το γελιο.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Ichibuns και μετα εαν θες να το τερματισεις, λιγο πιο διπλα για βαφλες στο bubblewrap εως να σωριαστεις κατω.

Τραβα σημερα το απογευμα κατα τις 5.

Τύπε το ichibuns δεν ξέρω ποτέ πηγές τελευταία φορά αλλά πληροφορίακα είναι μια πίπα. Ούτε καν buns της προκοπής δεν έχει, τζάμπα το όνομα
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
δεν ειναι του γουστου μ ο Σαββιδηςς
τα σαλια σου τρεχουνε μωρη
μα το εχω δηλωσει οτι ειμαι μονη
για σεξ εχω εναν παντρεμενο
ηηηηηηη το ηθηκο κοριτσι που κανει κυριγμα στους ανδρες τα εχει με παντρεμενο ενω μαλιστα δηλωνει αριστερω αντιληψεων?
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.146
Πόντοι
3.496
το ηθηκο κοριτσι που κανει κυριγμα στους ανδρες τα εχει με παντρεμενο ενω μαλιστα δηλωνει αριστερω αντιληψεων
Δεν μας ενδιαφερουν τα πολιτικα φρονηματα του καθενος, λες και κραταμε φακελο στο α.τ. Να μην γραφει μπουρδολογιες ειναι το βασικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom