Νέα

Millioner Παγκράτι (Στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goose71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Για να ξέρεις το όνομά της πρέπει να είσαι πελάτης, για τη Ναταλία καμιά πληροφορία άκουσες;

Ασάφειες ότι έφυγε επαρχία και τέτοια τίποτε συγκεκριμένο δε σου λένε εκεί
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μάλλον πρέπει να κάνω μια επίσκεψη να ρωτήσω κατ' ιδίαν τη Νατάσσα :)

ναι ναι επιβάλλεται γαμώ το κέρατο γαμώ!!!!! :grin:..τέτοιο μουνί σε καβάτζα δε θα ξαναβρεθεί ποτέ...και μιλάμε για την γκαύλα γυναίκα όλων των εποχών!πορνίδιο έκφυλο τρελλό! :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

Επισκέπτης
που ειναι αυτο το milioner ρε μαγκες? ποιο παρακμη απο το babes στην μιχαλακοπουλου?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
που ειναι αυτο το milioner ρε μαγκες? ποιο παρακμη απο το babes στην μιχαλακοπουλου?

ναι πιο παρακμη ακόμη....ειναι ακριβως διπλα απο το στουντιο του αθανασίας 3 στο παγκράτι...πλατεια πλαστηρα ιφ γιου νοου
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
ναι πιο παρακμη ακόμη....ειναι ακριβως διπλα απο το στουντιο του αθανασίας 3 στο παγκράτι...πλατεια πλαστηρα ιφ γιου νοου

Ετσι! Από πλατεία Πλαστήρα παίρνεις την Ευτυχίδου με κατεύθυνση προς Καισαριανή, περπατώντας στο αριστερό πεζοδρόμιο. Η Αθανασίας είναι καθώς περπατάς από Πλ. Πλαστήρα το πρωτο ή το δεύτερο στενό. Τα λέω όλα αυτά γιατί η Αθανασίας είναι δρόμος πάρα πολύ στενός/μικρός και ακόμα και Παγκρατιώτες δεν τον ξέρουν.
 

Επισκέπτης
Ετσι! Από πλατεία Πλαστήρα παίρνεις την Ευτυχίδου με κατεύθυνση προς Καισαριανή, περπατώντας στο αριστερό πεζοδρόμιο. Η Αθανασίας είναι καθώς περπατάς από Πλ. Πλαστήρα το πρωτο ή το δεύτερο στενό. Τα λέω όλα αυτά γιατί η Αθανασίας είναι δρόμος πάρα πολύ στενός/μικρός και ακόμα και Παγκρατιώτες δεν τον ξέρουν.

τετοιο μεγαρο πως μοτ ξεφυγε τοσα χρονια???  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Ετσι! Από πλατεία Πλαστήρα παίρνεις την Ευτυχίδου με κατεύθυνση προς Καισαριανή, περπατώντας στο αριστερό πεζοδρόμιο. Η Αθανασίας είναι καθώς περπατάς από Πλ. Πλαστήρα το πρωτο ή το δεύτερο στενό. Τα λέω όλα αυτά γιατί η Αθανασίας είναι δρόμος πάρα πολύ στενός/μικρός και ακόμα και Παγκρατιώτες δεν τον ξέρουν.

Το δεύτερο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
τετοιο μεγαρο πως μοτ ξεφυγε τοσα χρονια???  :headbang: :headbang: :headbang:

Μη στεναχωριέσαι, υπάρχουν και χειρότερα. Εμείς που το ξέραμε από παλιά και δε γαμήσαμε ποτέ εκεί για διάφορους λόγους.
 

Επισκέπτης
Πολλά λεφτά για την ποιότητα της συνουσίας. Μη ρωτήσεις λεπτομέρειες δεν έχουν σημασία γιατί δε νομίζω να αξίζει πλέον κάτι σ' αυτό το μαγαζί.

με ποσα λεφτα κανα 50 αρι? και μπριζολιαζοντε εντος η εκτος του ιδρυματος?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
με ποσα λεφτα κανα 50 αρι? και μπριζολιαζοντε εντος η εκτος του ιδρυματος?

Εντός του ιδρύματος με 80 ή 100 τότε που είχα πάει εγώ τελευταία φορά. Και μερικές για να αποδώσουν ήθελαν και το κατιτίς παραπάνω... Γι' αυτό σου λέω, σχέση ποιότητας - τιμής μάλλον αρνητική... Μόνο η Ναταλία άξιζε κατά τη γνώμη μου μια τέτοια σπατάλη.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Εντός του ιδρύματος με 80 ή 100 τότε που είχα πάει εγώ τελευταία φορά. Και μερικές για να αποδώσουν ήθελαν και το κατιτίς παραπάνω... Γι' αυτό σου λέω, σχέση ποιότητας - τιμής μάλλον αρνητική... Μόνο η Ναταλία άξιζε κατά τη γνώμη μου μια τέτοια σπατάλη.

Η κρίση γεννά ευκαιρίες κι εκεί-έπεσαν οι τιμές
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.110
Κριτικές
86
Like
3.675
Πόντοι
5.015
Υπάρχει ο συρόμενος φίκος που δε βρίσκεις αλλού όπως και η Νατάσσα

ΟΠΑ ΟΠΑ ΟΠΑ γιατί ανέφερες τη Νατάσσα; Η Νατάσσα δεν ήταν στο "κόλπο" μπήκε μήπως τώρα; Αν δεν μπορείς να γράψεις εδώ στείλε μου pm γιατί με ενδιαφέρει πολύ!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Πρόσφατη αυτοψία στο Ναό της Αθανασίας! Όλα στη θέση τους: ο φίκος, η Νατάσσα, 2 μαύρες γζέλες και 2 ρωσιδοειδείς μπουρούχες. Με 50€ κερδίζεις την αθανασία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom