Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vyzomaniakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Η Δαναη απο La Luna ειναι και ΓΑΜΩ τα τυπακια!!!! οι αλλες ολες ειναι μυστηρια τρενα!!!! Καμια βυζαρου για μια ισπανικη να φυγουν τα "χοντρα" παιζει στο μαγαζι;;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Η Δαναη απο La Luna ειναι και ΓΑΜΩ τα τυπακια!!!! οι αλλες ολες ειναι μυστηρια τρενα!!!! Καμια βυζαρου για μια ισπανικη να φυγουν τα "χοντρα" παιζει στο μαγαζι;;;

Κάτσε ρε φίλε, πώς γνώρισες τη Δανάη και δεν ξέρεις αν ταυτόχρονα υπάρχει καμία βυζαρού στο μαγαζί; Εκτός αν έχεις να πας καιρό και τη ξέρεις τη Δανάη από παλιά. Πάντως σχετικά με το ερώτημά σου Ντανιέλα - Τάνια ξανθιά την έχουν κάνει από το μαγαζί απ' ό,τι γράφεται εδώ, δεν ξέρω αν συνεχίζουν η Τάνια η μελαχρινή με τα απίστευτα βυζιά με τις μεγάλες ρόγες (και υπέροχα μουνόχειλα, άσχετο) και η Λαρίσα
 

vyzomaniakos

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Κάτσε ρε φίλε, πώς γνώρισες τη Δανάη και δεν ξέρεις αν ταυτόχρονα υπάρχει καμία βυζαρού στο μαγαζί; Εκτός αν έχεις να πας καιρό και τη ξέρεις τη Δανάη από παλιά. Πάντως σχετικά με το ερώτημά σου Ντανιέλα - Τάνια ξανθιά την έχουν κάνει από το μαγαζί απ' ό,τι γράφεται εδώ, δεν ξέρω αν συνεχίζουν η Τάνια η μελαχρινή με τα απίστευτα βυζιά με τις μεγάλες ρόγες (και υπέροχα μουνόχειλα, άσχετο) και η Λαρίσα
Ακριβως ετσι τυπε.....την ξερω απο καιρο (απο οτανηταν εκει η ντανιελα και η τανια) αλλα εχω να παω παρα πολυ καιρο για αυτο ρωταω αν αξιζει τον κοπο επειδη τρελαινομαι για βυζαρες και ισπανικο!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ακριβως ετσι τυπε.....την ξερω απο καιρο (απο οτανηταν εκει η ντανιελα και η τανια) αλλα εχω να παω παρα πολυ καιρο για αυτο ρωταω αν αξιζει τον κοπο επειδη τρελαινομαι για βυζαρες και ισπανικο!

Ε κάνε κι εσύ καμιά επίσκεψη... Κι εγώ έχω να πάω ένα χρόνο σχεδόν και θέλω να ξαναπάω
 

Arosexxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Η Τάνια η ξανθιά δεν έφυγε, απλά ήταν διακοπές, γύρισε πλέον.
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Πλέον στη Μιχαλακοπούλου μόνο ο Κάβος και το Λα λούνα έχουν μείνει? Γιατί είχα περάσει 2 φορές από το Rouge . Και τις 2 φορές κλειστό.

Προχθές πέρασα μετά από πολύ καιρό, στη θέση του Rouge υπάρχει Indian restaurant  :headbang:
 

Giannis_127

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
614
Κριτικές
9
Like
1.031
Πόντοι
86
Μια Ροζα από La Luna ξέρουμε τι παιζει?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Τί λες τώρα :smitten: :smitten: :smitten: Κανονικά στο "La luna" και πάλι δηλαδή;

Αρχηγε μου ειμαι αντι Λα Λουνιακος μεχρι κοκκαλο αΛλα για την Τανυα θα επαιρνα φορητη ταμπελα που θα εγραφε Κiss να εχω την ψευδαισθηση
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Και για την Τανυα χαριζω ενα του τραγουδιστη Γκολεμη
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Για μεγιστη πιρφοριλα υπαρχει και το Royal στο Περιστερι και για σκληροπυρηνικους χυστες το Corner στο Χαιδαρι
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
623
Like
1.240
Πόντοι
206
Για μεγιστη πιρφοριλα υπαρχει και το Royal στο Περιστερι και για σκληροπυρηνικους χυστες το Corner στο Χαιδαρι

Έχουμε διευθύνσεις για καμιά επίσκεψη αλλά και να εμπλουτίσουμε τον χάρτη με τα κολόμπαρα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Για μεγιστη πιρφοριλα υπαρχει και το Royal στο Περιστερι και για σκληροπυρηνικους χυστες το Corner στο Χαιδαρι

Ώπα, τί 'ν' αυτό πάλι; Για δώσε πληροφορίες, νομίζω ότι δεν έχει αναφερθεί από κανέναν άλλον...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Ώπα, τί 'ν' αυτό πάλι; Για δώσε πληροφορίες, νομίζω ότι δεν έχει αναφερθεί από κανέναν άλλον...

Φιλοι καλημερα απο το καταραμενο Συδνευ. Δυστυχως το Royal δε θυμαμαι το δρομο αλλα το Corner ειναι Χαιδαρι. Ειναι γωνια Λεωφορο Καβαλας και το δρομο που ειναι συνεχεια της Ταξιαρχων στον Κορυδαλλο οπως πας Αιγαλεω. Μια ευθεια δε στριβεις πουθενα μολις φτασεις διασταυρωση με Καβαλας περνας καθετα την Καβαλας και βλεπεις την καλτοταμπελα.

Το ακριβες Φειδιππιδη 2 Χαιδαρι


 

Συνημμένα

  • Corner Pub.jpg
    Corner Pub.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 40

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ώπα, τί 'ν' αυτό πάλι; Για δώσε πληροφορίες, νομίζω ότι δεν έχει αναφερθεί από κανέναν άλλον...


Φιλοι καλημερα απο το καταραμενο Συδνευ. Το Corner ειναι στο Χαιδαρι. Ειναι γωνια Λεωφορο Καβαλας και το δρομο που ειναι συνεχεια της Ταξιαρχων στον Κορυδαλλο οπως πας Αιγαλεω. Μια ευθεια δε στριβεις πουθενα μολις φτασεις διασταυρωση με Καβαλας περνας καθετα την Καβαλας και βλεπεις την καλτοταμπελα.
Το ακριβες Φειδιππιδη 2 Χαιδαρι

Είναι όμως γαμησάδικο ή απλά κερασματάδικο; Αυτό μας ενδιαφέρει
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Μετά από σύντομη απουσία λόγω διακοπών, πέρασα μιά βόλτα to Σ/Κ από Μιχαλακοπούλου  :heavymetalbig:. Ψόφια πράγματα επειδή ακόμη ο κόσμος λείπει αλλά στο La Louna πέτυχα την αγαπητή Τάνια πιο ανανεωμένη και τόυμπανο από ποτέ  :tits2:. Έλειπε διακοπές απ΄ότι είπε και τώρα βρίσκεται κανονικά στο La Luna μαζί με τις γνωστές μας Ντανιέλα, Τάνια μελαχρινή και μερικές Πολωνέζες.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Μετά από σύντομη απουσία λόγω διακοπών, πέρασα μιά βόλτα to Σ/Κ από Μιχαλακοπούλου  :heavymetalbig:. Ψόφια πράγματα επειδή ακόμη ο κόσμος λείπει αλλά στο La Louna πέτυχα την αγαπητή Τάνια πιο ανανεωμένη και τόυμπανο από ποτέ  :tits2:. Έλειπε διακοπές απ΄ότι είπε και τώρα βρίσκεται κανονικά στο La Luna μαζί με τις γνωστές μας Ντανιέλα, Τάνια μελαχρινή και μερικές Πολωνέζες.
Έλα Βυζολάγνε, επιτέλους, ήρθε η ώρα!! Ο καιρός γαρ εγγύς  :boobies: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom