Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.102
Κριτικές
86
Like
3.637
Πόντοι
5.015
Μετά από σύντομη απουσία λόγω διακοπών, πέρασα μιά βόλτα to Σ/Κ από Μιχαλακοπούλου  :heavymetalbig:. Ψόφια πράγματα επειδή ακόμη ο κόσμος λείπει αλλά στο La Louna πέτυχα την αγαπητή Τάνια πιο ανανεωμένη και τόυμπανο από ποτέ  :tits2:. Έλειπε διακοπές απ΄ότι είπε και τώρα βρίσκεται κανονικά στο La Luna μαζί με τις γνωστές μας Ντανιέλα, Τάνια μελαχρινή και μερικές Πολωνέζες.

Επέστρεψε και η Ντανιέλα; Είμαι περίεργος αν σκάσω μύτη πώς θα αντιδράσει όταν με δει...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Έλα Βυζολάγνε, επιτέλους, ήρθε η ώρα!! Ο καιρός γαρ εγγύς  :boobies: :dancing:

Μύστη, μετά από σύρμα πάω πάντα και παίρνω
T.gif
O.gif
M.gif
P.gif
O.gif
Y.gif
L.gif
URL]]
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Όπα... Πήγες στο νησί μου; Τί σε τρώει ακριβώς από εκεί;

Φιλε επισκεψη στη Συρα να δω φιλο πριν πολλα χρονια. Εχω πιασει κουβεντα με τη γιαγια του (μαχιμη στα 88 παρακαλω με φουρνο κι ετσι και μου λεει "αγορι μου η Συρα βγαζει 2 πραγματα: καραβια και τα νιαμου που τα σερνουνε. Σωστη η γιαγια?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.102
Κριτικές
86
Like
3.637
Πόντοι
5.015
Φιλε επισκεψη στη Συρα να δω φιλο πριν πολλα χρονια. Εχω πιασει κουβεντα με τη γιαγια του (μαχιμη στα 88 παρακαλω με φουρνο κι ετσι και μου λεει "αγορι μου η Συρα βγαζει 2 πραγματα: καραβια και τα νιαμου που τα σερνουνε. Σωστη η γιαγια?

Έχοντας στο μυαλό μου κάποιες περιπτώσεις απ' το νησί όχι απλώς σωστή, κάτι παραπάνω από σωστή
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Όπα... Πήγες στο νησί μου; Τί σε τρώει ακριβώς από εκεί;
Δυστυχώς δεν έχω επισκεφθεί την αρχόντισσα των Κυκλάδων...

Ρε τύπε, επί 1 συναπτό έτος δεν είμαι ερωτευμένος με την αρχοντομιλφάρα;
URL]]
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.102
Κριτικές
86
Like
3.637
Πόντοι
5.015
Δυστυχώς δεν έχω επισκεφθεί την αρχόντισσα των Κυκλάδων...

Ρε τύπε, επί 1 συναπτό έτος δεν είμαι ερωτευμένος με την αρχοντομιλφάρα; https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_109.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Το μωρό μου την Τζούλια λες; Άσε, έχει ένα πρόβλημα με τη σπονδυλική στήλη αυτήν την περίοδο κι είναι τέζα στο κρεβάτι, ήδη όταν πήγα εγώ στο κωλόμπαρο που δουλεύει δυο - τρεις μέρες μετά της Παναγίας ήταν off τρεις βδομάδες, μιλήσαμε κιόλας... Αλλά ελλείψει Τζούλιας να μη σου πω καλύτερα τί εκτυλίχθηκε το βράδυ που πήγα με την κολλητή και συγκάτοικό της (που παρεμπιπτόντως έχει επίσης βυζάρες) γιατί θα βάλεις και δεύτερο στόχο απ' το μαγαζί...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Το μωρό μου την Τζούλια λες; Άσε, έχει ένα πρόβλημα με τη σπονδυλική στήλη αυτήν την περίοδο κι είναι τέζα στο κρεβάτι, ήδη όταν πήγα εγώ στο κωλόμπαρο που δουλεύει δυο - τρεις μέρες μετά της Παναγίας ήταν off τρεις βδομάδες, μιλήσαμε κιόλας... Αλλά ελλείψει Τζούλιας να μη σου πω καλύτερα τί εκτυλίχθηκε το βράδυ που πήγα με την κολλητή και συγκάτοικό της (που παρεμπιπτόντως έχει επίσης βυζάρες) γιατί θα βάλεις και δεύτερο στόχο απ' το μαγαζί...

Τζουλια κορυφη. Περαστικα γρηγορα!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.102
Κριτικές
86
Like
3.637
Πόντοι
5.015
Τζουλια κορυφη. Περαστικα γρηγορα!!

Την έχεις κεράσει ρε θηρίο; Πέρσι να φανταστώ; Γιατί φέτος το καλοκαίρι δύσκολα θα την πέτυχες (είμαστε λίγο off topic βέβαια τώρα)
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Την έχεις κεράσει ρε θηρίο; Πέρσι να φανταστώ; Γιατί φέτος το καλοκαίρι δύσκολα θα την πέτυχες (είμαστε λίγο off topic βέβαια τώρα)

Ναι περισυ οταν ειχα ερθει. Πρεπει να παμε ομαδικη επισκεψη θα στειλω το νουμερο οταν ερθω Ελλαδα με ΠΜ να σας γνωρισω ολους απο κοντα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Αυτο πρεπει να κανουμε και μεις

 

fosteros

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Πόσο πάει το μαλλί στα κολόμπαρα της Μιχαλακοπούλου παιδιά; Είναι σαν το στριπτιζάδικα που κερνάς ποτό και αν σκάσεις περισσότερα παίρνεις χορό;
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Παρόλο του ότι μένω δίπλα δε τα έχω τιμήσει τα κολομπαρα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.102
Κριτικές
86
Like
3.637
Πόντοι
5.015
Πόσο πάει το μαλλί στα κολόμπαρα της Μιχαλακοπούλου παιδιά; Είναι σαν το στριπτιζάδικα που κερνάς ποτό και αν σκάσεις περισσότερα παίρνεις χορό;

Για να γαμήσεις κάτω από 70 δύσκολα, μιλάμε μόνο για το γαμήσι, τα δικά σου ποτά και τα ποτά που θα κεράσεις την κοπέλα για να τη "ζεστάνεις" χώρια
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.626
Πόντοι
216
Για να γαμήσεις κάτω από 70 δύσκολα, μιλάμε μόνο για το γαμήσι, τα δικά σου ποτά και τα ποτά που θα κεράσεις την κοπέλα για να τη "ζεστάνεις" χώρια

Πολυ σωστη η παρατηρηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom