Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sl40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
295
Κριτικές
9
Like
237
Πόντοι
281
Ενα Lucy's Cafe Bar στην αρχη Μεσογειων εχει επισκεφτει κανενας συναγωνιστης ?
ΝΑΙ φιλε πεζει με δυο τρια μονα φραπες μπορει και πιπιτσα και με πεντε εξι καρφωμα στα ορθια στην τουαλετα οι κυριες ειναι μιλφαρες ανατολικες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.653
Πόντοι
5.015
ΝΑΙ φιλε πεζει με δυο τρια μονα φραπες μπορει και πιπιτσα και με πεντε εξι καρφωμα στα ορθια στην τουαλετα οι κυριες ειναι μιλφαρες ανατολικες

Μιλφάρες ή... μπαζομιλφάρες; Έχει πάει κανείς πρόσφατα για να μας πει;
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
24
Πόντοι
0
ΝΑΙ φιλε πεζει με δυο τρια μονα φραπες μπορει και πιπιτσα και με πεντε εξι καρφωμα στα ορθια στην τουαλετα οι κυριες ειναι μιλφαρες ανατολικες
και ποσο θα παει το συνολο ? για ολοκληρωμενη εμπειρια μαζι με το ορθιο πηδημα ?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε συ βυζολάγνε ξέρεις εσύ τουλάχιστον όνομα για να καταλάβω για ποια μιλάτε;

Εγώ όνομαχαχαχ;
Απ'το ένα βυζοαυτί μπαίνουν κι απ'το άλλο βγαίνουν... https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_050.gif[/img[/URL]]
Έλα ρε συ, η κατσαρομάλλα που παίρνει και παραγγελίες, με κορσέ και την περί ης ο λόγος (σατανική) φούστα...
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Δανάη, παίζει τίποτε ή μπα;
 

new_yorker

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
20
Like
68
Πόντοι
0
τυποι ξερει κανεις αν παιζει κατι παραπανω με κατια απο la luna?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.653
Πόντοι
5.015
Δανάη, παίζει τίποτε ή μπα;

Ωραίο σώμα ρε συναγωνιστή η Δανάη για τους φίλους του είδους και ξηγημένο τυπάκι, δεν είναι όμως λίγο ντεκαβλέ ο τρόπος που μιλάει και κινείται; Κατ' εμέ στερείται θηλυκότητας.
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Ένα βράδυ επισκέφτηκά το Rouge Bar cafe, ήταν νωρίς πρίν τις 12 και μέσα είχε δυο ξανθές γκόμενες ουκρανέζες αν θυμάμαι καλά, την μία την έλεγαν Ελένη και μία μάλλον σερίφισα μέσα απο το μπαρ.
Κέρασα 2-3 ποτάκια την Ελένη στην αρχή και αρχίσαμε τα χάδια, μου τον πέταξε έξω και τον έπαιζε, φωνάξαμε και την δεύτερη ξανθιά και μου πήραν πίπα μαζί και χάδια.
Δεν ήθελα να γαμήσω και γενικά και για λόγους υγιεινής δεν γαμάω σε τέτοια μαγαζιά.
Κόστος δεν θυμάμαι αλλα καλά πέρασα, έκανα και το πούρο μου αραχτός και οι γκόμενες απο κάτω ρούφαγαν.
Κάποια στιγμή θα ξανά πάω, αφού πρώτα πάω στο Laluna  να δώ και εκεί τι παίζει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.653
Πόντοι
5.015
Ένα βράδυ επισκέφτηκά το Rouge Bar cafe, ήταν νωρίς πρίν τις 12 και μέσα είχε δυο ξανθές γκόμενες ουκρανέζες αν θυμάμαι καλά, την μία την έλεγαν Ελένη και μία μάλλον σερίφισα μέσα απο το μπαρ.
Κέρασα 2-3 ποτάκια την Ελένη στην αρχή και αρχίσαμε τα χάδια, μου τον πέταξε έξω και τον έπαιζε, φωνάξαμε και την δεύτερη ξανθιά και μου πήραν πίπα μαζί και χάδια.
Δεν ήθελα να γαμήσω και γενικά και για λόγους υγιεινής δεν γαμάω σε τέτοια μαγαζιά.
Κόστος δεν θυμάμαι αλλα καλά πέρασα, έκανα και το πούρο μου αραχτός και οι γκόμενες απο κάτω ρούφαγαν.
Κάποια στιγμή θα ξανά πάω, αφού πρώτα πάω στο Laluna  να δώ και εκεί τι παίζει.

Αυτό το μαγαζί δεν έχει "κοσμήσει" ακόμα τη λίστα μου και διαβάζω καλά λόγια παντού, με την πρώτη ευκαιρία έφυγα!
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Ωραίο σώμα ρε συναγωνιστή η Δανάη για τους φίλους του είδους και ξηγημένο τυπάκι, δεν είναι όμως λίγο ντεκαβλέ ο τρόπος που μιλάει και κινείται; Κατ' εμέ στερείται θηλυκότητας.

Τώρα που το λες έχεις ένα δίκηο.

Πιθανόν να άξιζε την προσπάθεια αλλά αφού χρόνος να επενδύσεις δεν υπάρχει πάμε για άλλα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.715
Πόντοι
736
Μετά από μία αποτυχημένη επίσκεψη στο Lucy στη Μεσογείων πέρασα μία βόλτα από το La Luna...
Είχε μέσα αρκετό κόσμο και κάθισα στη γωνία του μπαρ.
Η πιο ωραία γυναίκα της οποίας δεν συγκράτησα το όνομα ήταν μία από Βόρεια Ελλάδα από Καβάλα...
Αρχικά Καθόταν δίπλα μου με έναν φιόγκο ο οποίος ενώ έβλεπε ότι είναι στο οπτικό μου πεδίο άνετα έβγαλε το πουλί του και άρχισε να τον παίζει πάνω της...
Κάτι τέτοια σκηνικά με ξενερώνουν.
Η τύπισσα τον πήρε κάποια στιγμή και κατέβηκαν στο υπόγειο για τα περαιτέρω.
Για τα δικά μου τα γούστα η μόνη που άξιζε από το ρόστερ.
Η Δανάη στο μπαρ καλό κορμί αλλά νομίζω δεν κάνει τίποτα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.104
Κριτικές
86
Like
3.653
Πόντοι
5.015
Μετά από μία αποτυχημένη επίσκεψη στο Lucy στη Μεσογείων πέρασα μία βόλτα από το La Luna...
Είχε μέσα αρκετό κόσμο και κάθισα στη γωνία του μπαρ.
Η πιο ωραία γυναίκα της οποίας δεν συγκράτησα το όνομα ήταν μία από Βόρεια Ελλάδα από Καβάλα...
Αρχικά Καθόταν δίπλα μου με έναν φιόγκο ο οποίος ενώ έβλεπε ότι είναι στο οπτικό μου πεδίο άνετα έβγαλε το πουλί του και άρχισε να τον παίζει πάνω της...
Κάτι τέτοια σκηνικά με ξενερώνουν.
Η τύπισσα τον πήρε κάποια στιγμή και κατέβηκαν στο υπόγειο για τα περαιτέρω.
Για τα δικά μου τα γούστα η μόνη που άξιζε από το ρόστερ.
Η Δανάη στο μπαρ καλό κορμί αλλά νομίζω δεν κάνει τίποτα

Γιατί αποτυχημένη η επίσκεψη στο "Lucy"; Πες λεπτομέρειες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom