Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Υπάρχει κάποιος λόγος να τηρούμε εχεμύθεια; Ανάφερε κανονικά τα ονόματα των κοριτσιών για να μη χρειάζεται να μυρίζουμε τα νύχια μας, άλλωστε έχουν αναφερθεί όλες τους τόσες φορές εδώ. Επίσης δε μας είπες με ποια κατέβηκες εν τέλει στην καβάτζα και εντυπώσεις από τη συνεύρεσή σας...
Επειδη δεν συγκρατω ονοματα (μα δεν με ενδιαφερει κιολας) δεν παει να πει πως κραταω εχεμυθεια. Κοκκινομαλα ΔΕΝ μιλησα αρα το ονομα της παραμενει αγνωστο. Σε προηγουμενο ποστ (2 εβδομαδων) ειχα ρωτησει για την κυρια αλλα μαλλον απο εδω μεσα κανεις δεν την ξερει. Οσο αφορα τη Σερβα, και παλι δεν συγκρατησα ονομα. Στο τηλεφωνο μου την εχω ως Γιωργιος ο Μεγας-Σερβος για ευνοητους λογους. Τωτα να πω για μια πιπα κωλόμπαρου στον κατω οροφο τι? ΟΚ! Δεν εντυπωσιαστηκα κιολας . Ειμαστε στο χωρο τοσα χρονια. Πιπες και πιπες τι να μας πιπιλισει αυτη τωρα? Ενταξει. Μια πιπα ηταν που την ξαλαφρωσα στο στομα της. ΟΚ! Παμε για αλλα! Αν βγει και σε καμια βιζιτα, καλα θα ειναι...Αντε για να γεμισουμε κανενα μοναχικο απογευμα με κανενα πενηνταρικο.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Πραγματικά πως έχει ξεπέσει έτσι αυτό το μαγαζί.. Και εφτά ευρώ για την χειρότερη μπόμπα ποτό της περιοχής.. Οκ δεν είναι τα δύο ευρώ παραπάνω, αλλά σεβασου τον πελάτη λίγο.. Ήρθαμε να χαλαρώσουμε, όχι να φύγουμε στα τέσσερα.
Όσο για τις γυναίκες, δύο τρεις που πλησίασαν είχαν ένα τουπέ σαν να σου κάνουν χάρη που σου κάνουν παρέα.
Ουστ γαλότσες, καθηστε μόνες σας στη μπάρα να παίζετε candy crush.
Κανα μισάωρο άντεξα και πολύ ήταν.
Ειναι καλο να βαζουμε καποια πραγματα στη θεση τους και να μην μπλεκουμε τα κωλομπαρα. Λοιπον ο Καβος φιλε μου ειναι κατι το ξεχωριστο σε ολη την Αθηνα. Πρωτα απο ολα τα Σαββατα μετραει ροστερ 5πλασιο απο το μαγαζι του Νικολα κατω στα Σκαραβαιικα. Ο Κυπριος στον Καβο (γιατι ο Αρκουδας αφησε το τερεν) μετραει καμια 50ρια γυναικες. Και αυτο τα Σαββατοβραδα. Ο Καβος ειναι ενα "περασμα" με πελατολογιο απο γιατρους και δικηγορους μεχρι αρχιτεκτονες και πολιτικους. Δηλαδη ασχετους με το χωρο.Που παει να πει οτι θα αφησουν λεφτα φιλε. Και πολλα λεφτα.  Μη μιλησω και για καποια συνεδρια γιατρων που μπαινουν ακομα και με τις γυναικες τους μεσα και τραβανε το παρτυ μεχρι τις 8 το πρωι. Εμεις δεν ειμαστε για τα μερη αυτα. Οι γκομενες μας ξεχωριζουν εμας απο χιλιομετρα μακρια. Οταν σου πιανουν δηθεν το πουτσο κοιτανε ποσο χοντρη ειναι η τσεπη. Κατα τα αλλα οταν βλεπουν τον απειρο γιατρουδακο η ακομα και τον κρυφο πολιτικο να καθεται πισω πισω γωνια τοτε να δεις τι καλα που φερονται οι γκομενες. Το περασμα του Καβου δεν εχει αναγκη απο εμας. Μας προσπερνανε και τους προσπερναμε. Για να βγαλεις γκομενα εξω απο τον Καβο ειναι μια επιπονη και πολυεξοδη διαδικασια. Οι γυναικες εκει μεσα μαλακισμενες δεν ειναι. Θα σου παρουν τα 200 ευρω ποτα και θα σου πουν ελα παλι και βλεπουμε για τον καφε. Θα πας και θα ξαναπας μεχρι ο καφες να γινει γαλακτομπουρεκο. Οταν θα φαει και το γαλακτομπουρεκο ισως και λεω ΙΣΩΣ βγει για καφε μαζι σου αν σε γουσταρει και ΜΟΝΟ! Αλλιως σε γνωρισε σε χρησιμοποιησε και σε πεταξε αφου βλεπει οτι δεν εχει αλλη τραγανα. Αν ξαναπας εχουν τον τροπο τους να σε κανουν πασα σε αλλη γυναικα (αφου αλληλουποστηριζονται οι καριολες) χωρις να καταλαβεις μια! Αν εισαι τυπος που γουσταρει μεχρι και γαμο κανει! Ο Καβος ισως ειναι το κωλομπαρο για πολυ μελετη. Μη σου πω για μεταπτυχιακη εργασια. Οι ασχετοι πελατες αφηνουν στον Καβο τζιρο που ξεπερναει τα 30000 ενα καλο σαββατοκυριακο. Και τα Σαββατοκυριακα του Καβου ειναι τα δυνατοτερα ολης της Αθηνας. Χωρις αυτο να παει να πει οτι ειναι και καλο μερος για μας. Απλα το λεω γιατι αλλο πραγμα ο Καβος και αλλο πραγμα το Λα Λαουνα η το Ουζερι της Μαριας στο Αιγαλεω. Το πελατολογιο κανει τη διαφορα. Και εκει στηριζονται για το ονομα του μαγαζιου. Και εκει παιζεται και το παιχνιδι των μεταγραφων. Για αυτο και υπαρχει διαφορα στο ροστερ αναμεσα στις γυναικες. Αλλο πραγμα μια γυναικα απο το Λαλουνα και αλλο πραγμα η Τζενη απο τον Καβο. Μη πω και για μια Λορετα ρωσιδα που εκανε σχεση ακομα και με τον αρχοντα των κομμωτηριων. Αυτη να δεις ποσα εχει αρπαξει απο τον καθε πικραμενο εκει μεσα. Αλλα φιλε μου ηταν γυναικαρα. Και μονο Καβο δουλεψε. Και να ξαναδουλεχει παλι Καβο θα παει. Εκει ειναι η τραγανα. Οσο για τα ποτα, ε καλα τωρα. Τα ποτα ειναι Χιροσιμα παντου. Σε ολα τα καλα μαγαζια. Μονο προχτες στο Μπες-Μπες της Μαριας ηπια καθαρο ποτο. Αλλα τι να το κανεις? Μονο κωλομπαρο δεν ηταν αυτο....
Αυτα φιλε μου και καλη συνεχεια!
 

Beast of Burden

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
102
Κριτικές
26
Like
842
Πόντοι
311
Εντάξει, δεν αμφιβάλλω ότι κάπως έτσι λειτουργούν οι γυναίκες που στοχεύουν στα χοντρά πορτοφόλια. Και αυτά που λες για κιριλε παρέες και συνέδρια που κραταγαν μέχρι το πρωί τα ξέρω και τα έχω δει με τα μάτια μου παλιότερα.
Όμως αυτό ήταν σε εποχές που το μαγαζί ήταν και γεμάτο μοντέλα, και τα φράγκα πολύ πιο άφθονα.
Δεν ξέρω πόσο παλιός είσαι στο σπορ, τότε δούλευαν καλά ακόμα και μαγαζιά με πολύ λιγότερο glamour, και το πατρας δίπλα, το booker, το flash, το dragon.
Τώρα όλα αυτά έχουν κλείσει και ο καβος δεν έχει μοντελες αλλά συνηθισμένες γυναίκες σαν αυτές που βλέπεις οπουδήποτε αλλού.
Όσο για τον Νικόλα και τον σκαραβαίο, τελευταία φορά που πήγα οι 3-4 καλές δεν σηκωνόταν καν να πάρουν ποτό. Έρχονταν τα ταξί στη Μαυρομιχάλη και τις φόρτωναν για βίζιτα κατευθείαν.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Εντάξει, δεν αμφιβάλλω ότι κάπως έτσι λειτουργούν οι γυναίκες που στοχεύουν στα χοντρά πορτοφόλια. Και αυτά που λες για κιριλε παρέες και συνέδρια που κραταγαν μέχρι το πρωί τα ξέρω και τα έχω δει με τα μάτια μου παλιότερα.
Όμως αυτό ήταν σε εποχές που το μαγαζί ήταν και γεμάτο μοντέλα, και τα φράγκα πολύ πιο άφθονα.
Δεν ξέρω πόσο παλιός είσαι στο σπορ, τότε δούλευαν καλά ακόμα και μαγαζιά με πολύ λιγότερο glamour, και το πατρας δίπλα, το booker, το flash, το dragon.
Τώρα όλα αυτά έχουν κλείσει και ο καβος δεν έχει μοντελες αλλά συνηθισμένες γυναίκες σαν αυτές που βλέπεις οπουδήποτε αλλού.
Όσο για τον Νικόλα και τον σκαραβαίο, τελευταία φορά που πήγα οι 3-4 καλές δεν σηκωνόταν καν να πάρουν ποτό. Έρχονταν τα ταξί στη Μαυρομιχάλη και τις φόρτωναν για βίζιτα κατευθείαν.
Τα ξερεις πολυ καλυτερα...Οπως τα λες ειναι...Απλα τα λεφτα που υπαρχουν σημερα (και υπαρχουν πολλα ακομα) ειναι απο ανθρωπους δυστυχως εκτος του δικου μας χωρου και δυστυχως ανεβαζουν ΑΥΤΟΙ το κασε χωρις να το γνωριζουν. Τεσπα. Ας ειμαστε καλα φιλε και να κανουμε ακομα περισσοτερες διαδρομες!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Επειδη δεν συγκρατω ονοματα (μα δεν με ενδιαφερει κιολας) δεν παει να πει πως κραταω εχεμυθεια. Κοκκινομαλα ΔΕΝ μιλησα αρα το ονομα της παραμενει αγνωστο. Σε προηγουμενο ποστ (2 εβδομαδων) ειχα ρωτησει για την κυρια αλλα μαλλον απο εδω μεσα κανεις δεν την ξερει. Οσο αφορα τη Σερβα, και παλι δεν συγκρατησα ονομα. Στο τηλεφωνο μου την εχω ως Γιωργιος ο Μεγας-Σερβος για ευνοητους λογους. Τωτα να πω για μια πιπα κωλόμπαρου στον κατω οροφο τι? ΟΚ! Δεν εντυπωσιαστηκα κιολας . Ειμαστε στο χωρο τοσα χρονια. Πιπες και πιπες τι να μας πιπιλισει αυτη τωρα? Ενταξει. Μια πιπα ηταν που την ξαλαφρωσα στο στομα της. ΟΚ! Παμε για αλλα! Αν βγει και σε καμια βιζιτα, καλα θα ειναι...Αντε για να γεμισουμε κανενα μοναχικο απογευμα με κανενα πενηνταρικο.

Με τη Σέρβα δηλαδή πήγες καβάτζα; Πάντως εκεί με ένα 50άρικο μπορείς να γαμήσεις κανονικά, εκτός αν πλήρωσες μόνο για πίπα...
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Με τη Σέρβα δηλαδή πήγες καβάτζα; Πάντως εκεί με ένα 50άρικο μπορείς να γαμήσεις κανονικά, εκτός αν πλήρωσες μόνο για πίπα...
ναι φιλε
πηγα για πιπα μονο! Γαμησι δεν εριξα για προσωπικους λογους. Αλλα θα το κανω στην εξω μερια  μια μερα που θα εχω χρονο. Εχεις δικιο παντως σε ολα. Το μαγαζι ειναι πολυ καλο για αυτα που θελουμε εμεις. Το θεμα ειναι οτι σταμπαρεις κατι και στο εχουν παρμενο ολη τη νυχτα λογω χαμηλου κοστους στα ποτα. Τεσπα, υπομονη!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
ναι φιλε
πηγα για πιπα μονο! Γαμησι δεν εριξα για προσωπικους λογους. Αλλα θα το κανω στην εξω μερια  μια μερα που θα εχω χρονο. Εχεις δικιο παντως σε ολα. Το μαγαζι ειναι πολυ καλο για αυτα που θελουμε εμεις. Το θεμα ειναι οτι σταμπαρεις κατι και στο εχουν παρμενο ολη τη νυχτα λογω χαμηλου κοστους στα ποτα. Τεσπα, υπομονη!

Τί να σου πω, εγώ όσες φορές έχω πάει υπήρξα τυχερός και δεν περίμενα πολύ... Άσε που κι αυτές ξέρουν πως όταν με δουν (όχι συχνά) θα έχω σίγουρα "άγριες" διαθέσεις και τελειώνουν στο άψε - σβήσε το ποτό που πίνουν εκείνη την ώρα με τον 65άρη κοιλαρά και μου έρχονται σεινάμενες κουνάμενες :grin: Έχει να κάνει όμως και με τις μέρες και ώρες που πας, εγώ όσες φορές πήγα ήταν Παρασκευοσάββατο αλλά τη μία ήταν πολύ αργά οπότε είχε σπάσει για τα καλά ο κόσμος (να φανταστείς όταν τέλειωσα απ' την καβάτζα έκλεισε και το μαγαζί), την άλλη ήταν πολύ νωρίς οπότε πάλι δεν υπήρχε πίεση κ.τ.λπ., νομίζω ότι 2:00 - 4:00 πρέπει να είναι οι χειρότερες ώρες ;)
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyvar

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Τί να σου πω, εγώ όσες φορές έχω πάει υπήρξα τυχερός και δεν περίμενα πολύ... Άσε που κι αυτές ξέρουν πως όταν με δουν (όχι συχνά) θα έχω σίγουρα "άγριες" διαθέσεις και τελειώνουν στο άψε - σβήσε το ποτό που πίνουν εκείνη την ώρα με τον 65άρη κοιλαρά και μου έρχονται σεινάμενες κουνάμενες. Έχει να κάνει όμως και με τις μέρες και ώρες που πας, εγώ όσες φορές πήγα ήταν Παρασκευοσάββατο αλλά τη μία ήταν πολύ αργά οπότε είχε σπάσει για τα καλά ο κόσμος (να φανταστείς όταν τέλειωσα απ' την καβάτζα έκλεισε και το μαγαζί), την άλλη ήταν πολύ νωρίς οπότε πάλι δεν υπήρχε πίεση κ.τ.λπ., νομίζω ότι 2:00 - 4:00 πρέπει να είναι οι χειρότερες ώρες.
Εγω οσες φορες εχω παει ειναι περιπου 1230 Σαββατα κατα 70% των περιπτωσεων. ΟΚ! Απλα περιμενα 4 φορες να τελειωσει μια κοπελα (κοντο κοκκινο μαλλι) με τον πελατη αλλα ποτε δεν εγινε. Περιμενα μεχρι και μετα τις 3. Δεν μπορουσα αλλο λογω και οικογενειακης καταστασης. Η γυναικα ειχε 1 πελατη ολη αυτη την ωρα. Δεν πειραζει ομως. Το μαγαζι παιζει δυνατα εως πολυ δυνατα και ετσι την επομενη! Να εισαι καλα!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Εγω οσες φορες εχω παει ειναι περιπου 1230 Σαββατα κατα 70% των περιπτωσεων. ΟΚ! Απλα περιμενα 4 φορες να τελειωσει μια κοπελα (κοντο κοκκινο μαλλι) με τον πελατη αλλα ποτε δεν εγινε. Περιμενα μεχρι και μετα τις 3. Δεν μπορουσα αλλο λογω και οικογενειακης καταστασης. Η γυναικα ειχε 1 πελατη ολη αυτη την ωρα. Δεν πειραζει ομως. Το μαγαζι παιζει δυνατα εως πολυ δυνατα και ετσι την επομενη! Να εισαι καλα!

Ε μάλλον έπεσες σε περίπτωση πυρφόρου που θα πηγαίνει κάθε Σάββατο και θα κερνάει 500 ποτά τη συγκεκριμένη κοπέλα :2funny:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Λα Λούνα στο Χοντρούλα??? Εεε χοντρούλα στο Λα Λούνα??? Πού, πώς, πότε??????

Ήταν η τρίτη,μόλις, φορά που πήγα στο μαγαζί. Τη πετύχαινα πρώτη φορά εκεί. Δεν την πήρα για ποτό και δεν θυμάμαι

όνομα,απλά σαν παρουσία... Άρα εσύ μπορεί να ξέρεις περισσότερα από μένα...χαχαχαχα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Λα Λούνα στο Χοντρούλα??? Εεε χοντρούλα στο Λα Λούνα??? Πού, πώς, πότε??????

Ποια μπορεί να λέει; Πολλοί αποκαλούν "χοντρή" και την Ντανιέλα επειδή ανοίγει απ' τη μέση και κάτω, για 'μένα και μόνο με το πρόσωπο που έχει είναι μούναρος :P
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Ειναι 2 χοντρουλες. Η μια ειναι ξανθια που το παιζει και σερβιτορα και χορευτρια και στη λεει απο την αρχη να σε παει βολτα κατω. Ακομα και να μην την κερασεις ποτο. Εχει πολυ γλυκο προσωπο αλλα πολυ μεγαλη λεκανη και πολυ χοντρες γαμπες. Η αλλη η μελαχροινη ειναι πιο αρπαχτικο. Και ασχημη. Καθεται στον καναπε μαζι σου και αρχιζει το χουφτωμα. Ονοματα δεν συγκρατησα. Οσες φορες εχω παει ειναι και οι δυο παρων.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Ειναι 2 χοντρουλες. Η μια ειναι ξανθια που το παιζει και σερβιτορα και χορευτρια και στη λεει απο την αρχη να σε παει βολτα κατω. Ακομα και να μην την κερασεις ποτο. Εχει πολυ γλυκο προσωπο αλλα πολυ μεγαλη λεκανη και πολυ χοντρες γαμπες. Η αλλη η μελαχροινη ειναι πιο αρπαχτικο. Και ασχημη. Καθεται στον καναπε μαζι σου και αρχιζει το χουφτωμα. Ονοματα δεν συγκρατησα. Οσες φορες εχω παει ειναι και οι δυο παρων.

Εκεί που έγραψες "ακόμα και να μην την κεράσεις ποτό" κάτι άλλο θα ήθελες να γράψεις προφανώς, τί δηλαδή, είναι διατεθειμένη ακόμα και να τον φάει... τζάμπα; Με μπερδεύει λίγο η περιγραφή σου για την πρώτη γιατί ας πούμε δε θυμάμαι να έχει κάποια εμμονή με το χορό, αλλά μάλλον την Ντανιέλα εννοείς.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Εκεί που έγραψες "ακόμα και να μην την κεράσεις ποτό" κάτι άλλο θα ήθελες να γράψεις προφανώς, τί δηλαδή, είναι διατεθειμένη ακόμα και να τον φάει... τζάμπα; Με μπερδεύει λίγο η περιγραφή σου για την πρώτη γιατί ας πούμε δε θυμάμαι να έχει κάποια εμμονή με το χορό, αλλά μάλλον την Ντανιέλα εννοείς.
Δεν εννοω "τσαμπα"
Εννοω οτι ερχεται στην μπαρα σε ρωραει για κερασμα, λες οχι δεν κερναω και σου λεει να πας κατω με το 50ρικο φυσικα....Αρα παρακαμπτει το ποτο και προχωραει στο "κατω".
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Δεν εννοω "τσαμπα"
Εννοω οτι ερχεται στην μπαρα σε ρωραει για κερασμα, λες οχι δεν κερναω και σου λεει να πας κατω με το 50ρικο φυσικα....Αρα παρακαμπτει το ποτο και προχωραει στο "κατω".

:thumbsup:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ειναι 2 χοντρουλες. Η μια ειναι ξανθια που το παιζει και σερβιτορα και χορευτρια και στη λεει απο την αρχη να σε παει βολτα κατω. Ακομα και να μην την κερασεις ποτο. Εχει πολυ γλυκο προσωπο αλλα πολυ μεγαλη λεκανη και πολυ χοντρες γαμπες.

Kαλά το φαντάστηκα... αυτή που είχα πάρει λέτε...
Είναι όντως χοντρή... ΑΠΑΤΗ...
Ρε παιδιά δεν είναι, απλά αυτή η κωλόφουστα με τα τούλια της κάνει περιφέρεια, ενώ δεν έχει!
Έτσι την πάτησαααχχχ...
Κατά τ'άλλα, η βυζογνώμη μου είναι ότι στην καβάτζα ικανοποιεί τον μέσο πιρφόρο...
URL]]
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.092
Κριτικές
86
Like
3.613
Πόντοι
5.015
Kαλά το φαντάστηκα... αυτή που είχα πάρει λέτε...
Είναι όντως χοντρή... ΑΠΑΤΗ...
Ρε παιδιά δεν είναι, απλά αυτή η κωλόφουστα με τα τούλια της κάνει περιφέρεια, ενώ δεν έχει!
Έτσι την πάτησαααχχχ...
Κατά τ'άλλα, η βυζογνώμη μου είναι ότι στην καβάτζα ικανοποιεί τον μέσο πιρφόρο... https://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Frech/smilie_frech_109.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Ρε συ βυζολάγνε ξέρεις εσύ τουλάχιστον όνομα για να καταλάβω για ποια μιλάτε;
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
41
Like
24
Πόντοι
0
Ενα Lucy's Cafe Bar στην αρχη Μεσογειων εχει επισκεφτει κανενας συναγωνιστης ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom