Νέα

Μια βραδιά στη Μπογκοτά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 160
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Πάμε παρακάτω την ιστορία απο εκεί που την αφήσαμε !!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Ο ''κουνιστός'' πήρε την ανθοδέσμη και το εικοσοδόλαρο και  περπατώντας κουνιστός λυγιστός έφυγε στα καμαρίνια μυρίζοντάς τα και αναστενάζοντας.

Μετά από 5 λεπτά περίπου και ενώ η εκδήλωση είχε σχεδόν τελειώσει με τον αρχιμόδοστρο να μοιράζει φιλιά από τη πασαρέλα ενώ όλοι χειροκροτούσαν ‘’εκστασιασμένοι’’ φάνηκε ο δικός μου ανάμεσα στα δυο γομάρια να με καλεί όλο σκέρτσο κουνώντας μου το δάκτυλο προς τη μεριά του.

Προχώρησα και τα γομάρια παραμέρισαν αφήνοντάς με να περάσω.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Mindreader απλα κορυφη,μπαινω στο μπου για να διαβασω τα ποστ σου,
για τον sad_man που γραφει κ τον κραζουνε , τι γνωμη εχεις?
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Μπήκα στο καμαρίνι την ώρα που η Aurora χτενιζόταν μπροστά σε ένα καθρέπτη !! Σταμάτησε και γύρισε στη μεριά μου,
Ο διάλογος μεταφρασμένος απο τα ισπανικά παρακάτω

-Καλησπέρα

-Καλησπέρα  !!

-Εσύ είσαι λοιπόν ο Αρχαίος Ελληνας θεός ?? ( Γελώντας )

-Πέτυχες ένα στα τρία !! Είμαι μόνο Ελληνας !! Ούτε Αρχαίος ούτε Θεός !!

Γέλασε.

-Ευχαριστώ πολύ για τα λουλούδια Senior …..( Ρωτώντας εμμέσως το όνομά μου )

-Γιώργος. Senior Γιώργος

-Όπως λέμε Yogurt στα Αγγλικα !!! ( Γελώντας )

-Μμμ κάπως έτσι !! Στα ισπανικά Χόρχε αν προτιμάς
.
-Όχι όχι  ισπανικά, το όνομά σου στα ελληνικά  είναι Γιω΄΄…. ( μπλέχτηκε )

-Το επίσημο είναι Georgios αν προτιμάς.

-Αααα Georgios !!! Οπως  Georgios Michael ο τραγουδιστής των Wham ??!!!

-Ναι είναι το ίδιο όνομα !!!

-Πως είναι το δικό μου όνομα στα Ελληνικά ??

Με έπιασε εξ απήνης, αλλά στις προκλήσεις είμαι καλός, το μυαλό δούλεψε. Aurora δηλαδή Αυγή στα Ισπανικά.

-Το όνομά σου στα ελληνικά είναι ΑΥΓΗ

-ΑΥΓΗ ?!!! Μμμμ μου αρέσει !!

-Ευχαριστώ και πάλι για τα λουλούδια Georgios. Θα πρέπει όμως τώρα να φύγω !!!

-Θα με έκανες πολύ ευτυχισμένο αν πίναμε ένα ποτό μαζί !!

-Όχι στη δουλειά που κάνω δεν πίνουμε, και επιπλέον δεν έχω φάει τίποτα από το πρωί.

-Θα χαιρόμουν πολύ τότε να δειπνούσαμε μαζί !!

-Πεινάς ??

-Όχι έφαγα πριν από μια ώρα. Αλλά έχω πολύ όρεξη να σε γνωρίσω καλύτερα.

Γέλασε.

-Είσαι ειλικρινής !! Αυτό είναι καλό !!
Είναι όλοι οι Ελληνες έτσι ??

-Δεν νομίζω !! ( Ε και να ήξερες !! :grin: )

Σκέφτηκε λίγο και μου απάντησε !!

-Πού θέλεις να πάμε ?? Δεν μπορώ να μείνω έξω αργά !!

-Οπου εσύ προτείνεις !! Νομίζω ξέρεις τη πόλη σου καλύτερα από εμένα.

-Εντάξει περίμενέ με έξω, Πρέπει να αλλάξω και να κάνω ένα τηλέφωνο.

-Εντάξει.

 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Mindreader απλα κορυφη,μπαινω στο μπου για να διαβασω τα ποστ σου,
για τον sad_man που γραφει κ τον κραζουνε , τι γνωμη εχεις?
:hi: :hi: :hi:
Δεν έχω διαβάσει τα Post του φίλε. Οπότε δεν έχω άποψη.
Οταν τελειώσω το Ποστάρισμα εδώ  ευχαρίστως να το κοιτάξω και να απαντήσω.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η υπόλοιπη βραδιά κύλησε ήρεμα σε ένα Piano Bar στο roof Garden ενός ξενοδοχείου όπου εκείνη έφαγε κάτι Light και εγώ πήρα ένα ποτό.

Κατά τις 12 μου ζήτησε να φύγουμε και την πήγα με ταξί σπίτι της χωρίς καν να την αγγίξω.

Το μόνο που κατάφερα να πάρω ήταν η υπόσχεση ότι την επόμενη ημέρα περίπου την ίδια ώρα θα πέρναγα από το σπίτι της να την πάρω για να ξαναβγούμε.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η επόμενη νύχτα κύλησε περίπου στο ίδιο πλαίσιο με την διαφορά ότι στο τέλος της βραδιάς έπεσαν κάποια γλωσσόφιλα και ένα ελαφρύ μπαλαμούτι χωρίς να πολυαγριέψει το πράγμα.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Τη Τρίτη βραδιά και έχοντας εκείνη πιεί λίγο παραπάνω ανεβήκαμε μαζί στο δωμάτιο του ξενοδοχείου για τα περεταίρω.

Πραγματικό ηφαίστειο όπως οι περισσότερες κολομβιανές, ξημερωθήκαμε ξεζουμίζοντας ο ένας τον άλλο.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εκτοτε όλος ο σχεδιασμός των επαγγελματικών ταξιδιών μου είχε για κάποιο ‘’ανεξήγητο’’ λόγο κεντρικό σημείο την Μπογκοτά ως σημείο μετεπιβίβασης για άλλους προορισμούς μετά διανυκτερεύσεως πάντα ασφαλώς. :grin: :grin:

Και όλως περιέργως το υπόλοιπο αδείας που είχα από την προηγούμενη χρονιά εξαφανίστηκε σε 1,5 μήνα, όπως και παραπάνω από το μισό της αδείας της τρέχουσας χρονιάς 2-3 μήνες αργότερα. Τα δε ισπανικά μου έγιναν καλύτερα και από τα αγγλικά μου σε χρόνο ρεκόρ. :grin:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Οσο τη γνώριζα τόσο σταδιακά ενθουσιαζόμουν μαζί της.

Εχω γνωρίσει αμέτρητες γυναίκες στη ζωή μου από πάρα πολλές χώρες λόγω κυρίως του επαγγέλματός μου.

Αλλά η Aurora ήταν κάτι ξεχωριστό. Ηταν η επιτομή της θηλυκότητας πράγμα που τότε αισθανόμουν βέβαια απλά ώς έντονη έλξη.

Αλλά δεν είχα ακόμα θεωρητικά συνειδητοποιήσει τι έπαιζε  γιατί όπως οι περισσότεροι νέοι της τότε ηλικίας μου σε θέματα αυτογνωσίας ήμουν κάγκουρας. 

Ηθελα σωματικά και νοητικά χιλιόμετρα για να πάρω πρέφα. Τα έκανα τα χιλιόμετρα και μπορώ τώρα έστω εκ των υστέρων να εξηγήσω. 

Οι έξυπνοι άνθρωποι μαθαίνουν απο τα λάθη τους. Οι πολύ όμως έξυπνοι άνθρωποι μαθαίνουν απο τα λάθη των άλλων. Ο νοών νοήτω, και 'Μελετάτε τα γραφάς'' !! :grin:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Κατάλαβα λοιπόν έστω εκ των υστέρων τι μου συνέβαινε.

Κατάλαβα ότι Θηλυκότητα είναι η γυναικεία τέχνη να γίνεται μια γυναίκα ποθητή χωρίς όμως αυτό να επιτυγχάνεται μέσα από κάποια μορφή σεξουαλικής  προκλητικότητας !!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.466
Πόντοι
3.656
Εκτοτε όλος ο σχεδιασμός των επαγγελματικών ταξιδιών μου είχε για κάποιο ‘’ανεξήγητο’’ λόγο κεντρικό σημείο την Μπογκοτά ως σημείο μετεπιβίβασης για άλλους προορισμούς μετά διανυκτερεύσεως πάντα ασφαλώς. :grin: :grin:

Και όλως περιέργως το υπόλοιπο αδείας που είχα από την προηγούμενη χρονιά εξαφανίστηκε σε 1,5 μήνα, όπως και παραπάνω από το μισό της αδείας της τρέχουσας χρονιάς 2-3 μήνες αργότερα. Τα δε ισπανικά μου έγιναν καλύτερα και από τα αγγλικά μου σε χρόνο ρεκόρ. :grin:

Επιβεβαίωσες για άλλη μια φορά την έκρηξη των δυνάμεων που μπορεί να επιφέρει ένα καλό κίνητρο
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.101
Like
5.683
Πόντοι
1.206
Είχες όμως την πολυτέλεια των τριών βραδιών.
Σκέψου ας πούμε πως γνώριζες ένα αντίστοιχο πλάσμα δουλεύοντας γιατρός σε κρουαζιερόπλοιο σε τετραήμερη κρουαζιέρα.
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η σεξουαλική έλξη που σου προκαλεί μια όμορφη γυμνή γυναίκα δεν συνεπάγεται αυτόματα και ύπαρξη θηλυκότητας από μεριάς της.

Το ξέκωλο δηλαδή ακόμα και αν μπορεί να σε έλκει σεξουαλικά, δεν έχει απαραίτητα θηλυκότητα.

Τα χονδροειδή μουγγανίσματα στις χοντροτσόντες για παράδειγμα δεν είναι δείγματα θηλυκότητας.

Ο  ακούσιος ‘’διαφεύγων’’ πραγματικός  αναστεναγμός που πηγάζει από το στήθος και όχι από τα χείλη της γυναίκας πάνω στο σεξ όταν πραγματικά  τη βρίσκει είναι  όμως δείγμα θηλυκότητας.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.466
Πόντοι
3.656
Ο  ακούσιος ‘’διαφεύγων’’ πραγματικός  αναστεναγμός που πηγάζει από το στήθος και όχι από τα χείλη της γυναίκας πάνω στο σεξ όταν πραγματικά  τη βρίσκει είναι  όμως δείγμα θηλυκότητας.

RESPECT. Τα είπες όλα
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Επιβεβαίωσες για άλλη μια φορά την έκρηξη των δυνάμεων που μπορεί να επιφέρει ένα καλό κίνητρο

Ισχύει. Ο τσιφόρος έγραφε ότι ο άνθρωπος αλλάζει μόνο με δυο τρόπους. Με τον έρωτα και με τον θάνατο.

Και ήξερε πολύ καλά τι έγραφε !!!
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Είχες όμως την πολυτέλεια των τριών βραδιών.
Σκέψου ας πούμε πως γνώριζες ένα αντίστοιχο πλάσμα δουλεύοντας γιατρός σε κρουαζιερόπλοιο σε τετραήμερη κρουαζιέρα.
:hi: :hi: :hi:
Ο χρόνος αλλά και ο χρονισμός σε αυτές τις περιπτώσεις είναι στοιχεία σημαντικά που πρέπει να διαχειριστείς άμεσα.

Αν δεν επέμενα να βγω απο τη πρώτη βραδιά μαζί της δεν θα είχα κάνει τίποτα !!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.511
Like
13.466
Πόντοι
3.656
Ισχύει. Ο τσιφόρος έγραφε ότι ο άνθρωπος αλλάζει μόνο με δυο τρόπους. Με τον έρωτα και με τον θάνατο.

Και ήξερε πολύ καλά τι έγραφε !!!

Υποθέτω ότι γνωρίζεις πως οι Γαλλίδες ονομάζουν τον οργασμό Le Petit Mort, μικρό θάνατο
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Η γυναίκα με αυξημένη θηλυκότητα κατέχει τη τέχνη να σε έλκει με ένα ιδιαίτερο τρόπο που να σου αφήνει ένα αίσθημα ανικανοποίησης και επιθυμίας, ιντριγκάροντας την φαντασία σου τόσο συνειδητά όσο και υποσυνείδητα.

Δυσκολεύει έντεχνα όσο χρειάζεται το παιχνίδι ανάμεσα σε εκείνη και τον άντρα, και με αυτό το τρόπο κάνει το παιχνίδι περισσότερο ενδιαφέρον.

Αποκαλύπτει λίγα, αλλά υπονοεί πολλά, σε προτρέπει με το τρόπο της να τα μαντέψεις και έτσι πυροδοτεί ακόμη περισσότερα.

Και η Aurora παίζει να είναι η γυναίκα με την πιο έντονη θηλυκότητα που γνώρισα ποτέ. Και έχω γνωρίσει πάρα πολλές και από πολλές χώρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom