Νέα

Μια πρώην πόρνη γράφει μια επιστολή στους πελάτες της.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alvy Singer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016
Τα κονομησε καλα η κυρια, εμπλεξε και με τιποτα μκο, το παιζει τωρα θεραπευτρια χαρη στις γνωσεις και τα κονε που αποκομισε απο την "εμπειρια" της και βριζει και τους πελατες της. Αυτη που πηγαν μαζι της ειναι λεει μισογυνιδες. Εκεινη που τους βριζει χωρις να την εχουν βλαψει, μονο και μονο επειδη αγορασαν αυτο που πουλαγε, τι ειναι;
Αυτη ειναι μια πουτανα και φολα
Ας της γραψει και κανενας πρωην πελατης της καμια επιστολη να της πει οτι 5 λεπτα μετα την συνευρεση δεν θυμοταν καν την σκατοφατσα της
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
αντι να κοιταξει τον εαυτο της κ να κανει αυτο κριτικη τα ριχνει στους αλλους!!!τυπικη περιπτωση αχρηστου ανθρωπου.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Σας πονεσε πολύ επειδή ειπε αληθειες ανεξάρτητα του τι είναι αυτή.Ναι οσοι πανε στα μπουρδελα είναι ψυχανωμαλοι ανίκανοι να κανουν σχεση με μια γυναικα.Βλεποντας τοσα χρονια τι μαλακιες γραφετε για τις γυναικες και τι ξερατα,καταλαβαινει και ένα μωρο ότι εχουμε να κανουμε με αντρες μικρου διαμετρήματος και βαθεια ανασφαλείς και πολλες φορες κρυφοπουστηδες και πουστηδες στην ψυχη και αυτό είναι και το πιο επικυνδυνο.Και για να σας προλάβω στην μαλακια είμαι αμφι και μου αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες.Δεν είμαι μισογύνης γιατι δεν είμαι ψυχανωμαλος σαν και εσας.Αυτοι που ερχονται μαζι μου σαν τραβεστί ερχονται γιατι γουσταρουν το διαφορετικο και όχι γιατι η γυναικα τους δεν κανει καλο σςξ,ουτε γιατι μισουν την μανα τους.Και εγω παω μαζι τους γιατι ικανοποιούμαι και περναμε πολύ καλα.
 

Συνημμένα

  • Λιλα.jpg
    Λιλα.jpg
    109,4 KB · Εμφανίσεις: 60

kokos5

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ενδιαφερουσα αποψη.Μπορει ναχει και δικιο σε πολλα.Μας κακοφαινετε αλλα δεν λενε οτι η αληθεια ειναι σκληρη;.Eγω αλλωστε αυτο παντα ζητουσα σε μια κοπελα,μια καλη συμπεριφορα ,και ποτε δεν με ενδιεφερε αν το απολαμβαμνει η οχι.Το οτι δε το απολαμβανει το ξερουμε.Προσεχτε...Για τις γυναικες που λατρευουν τη μονογαμια,η πολυγαμια η δικια μας,φανταζει σαν μισογυνισμος.<<Γιατι δεν καθεσαι με τη δικια σου γυναικα να τη λατρεψεις και πας απο δω και απο κει;>>Aυτο ενοουν...Για τις γυναικες ,το οτι εχουμε ,και εγω μαζυ,....φαει περιουσιες γιαυτες,δεν μας κανει λιγοτερο μισογυνηδες στα ματια τους,γιατι γνωριζουν οτι τα φαγαμε για το σωμα τους και οχι για αυτες ως ψυχικη υπαρξη,ως χαρακτηρες ως ατομα.Εγω δε θα παρεξηγησω τη κυρια ,ειναι η αποψη της, αλλα φισικα η επιστολη της δεν συμαινει οτι θα σταματησω σε καμια περιπτωση το αγαπημενο σπορ. Σκεφτητε μονο το εξης....Αν γουσταραν οι γυναικες τη πορνεια θα υπηρχαν και 100 μαγαζια με αντρες πορνους.Αλλα δεν υπαρχουν γιατι πορνεια και γυναικια απολαυση,δεν πανε μαζυ!....
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Ρε ο αποπανω τι βριζεις τα παιδακια?δε ντρεπεσαι να ποζαρεις την κωλοτρυπιδα σου κ να εχεις γινει νουμερο?κρα κανεις μπας κ τσιμπησεις κανα πιτσιρικα..Καλα καναμε το 80 κ σας πεταγαμς σκουπιδοσακκουλες στη Συγγρού. "αμφιφυλος" κ "ομοφυλοφιλος" κ Παπαρια.Παλιοπουστας απ τους παλιου; κ κραγμενους εισαι. Οσο για την πουτανα καλα τα λεει.Κ ΟΣΟΙ ΠΑΜΕ συνηδητοποιημενα, παμε γιατι γουσταρουμε με μια 20αρου να χυνουμε μουτρα κλπ κλπ. Τι να κανω ρε μου σηκωνεται η πουτσα συνεχεια κ ουτε η γυναικα που την βαρεθηκα ουτε η γκομενα με καλυπτουν πλεον,(φταιει κ το tren αυτη την περιοδο)
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Σας πονεσε πολύ επειδή ειπε αληθειες ανεξάρτητα του τι είναι αυτή.Ναι οσοι πανε στα μπουρδελα είναι ψυχανωμαλοι ανίκανοι να κανουν σχεση με μια γυναικα.Βλεποντας τοσα χρονια τι μαλακιες γραφετε για τις γυναικες και τι ξερατα,καταλαβαινει και ένα μωρο ότι εχουμε να κανουμε με αντρες μικρου διαμετρήματος και βαθεια ανασφαλείς και πολλες φορες κρυφοπουστηδες και πουστηδες στην ψυχη και αυτό είναι και το πιο επικυνδυνο.Και για να σας προλάβω στην μαλακια είμαι αμφι και μου αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες.Δεν είμαι μισογύνης γιατι δεν είμαι ψυχανωμαλος σαν και εσας.Αυτοι που ερχονται μαζι μου σαν τραβεστί ερχονται γιατι γουσταρουν το διαφορετικο και όχι γιατι η γυναικα τους δεν κανει καλο σςξ,ουτε γιατι μισουν την μανα τους.Και εγω παω μαζι τους γιατι ικανοποιούμαι και περναμε πολύ καλα.



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Σας πονεσε πολύ επειδή ειπε αληθειες ανεξάρτητα του τι είναι αυτή.Ναι οσοι πανε στα μπουρδελα είναι ψυχανωμαλοι ανίκανοι να κανουν σχεση με μια γυναικα.Βλεποντας τοσα χρονια τι μαλακιες γραφετε για τις γυναικες και τι ξερατα,καταλαβαινει και ένα μωρο ότι εχουμε να κανουμε με αντρες μικρου διαμετρήματος και βαθεια ανασφαλείς και πολλες φορες κρυφοπουστηδες και πουστηδες στην ψυχη και αυτό είναι και το πιο επικυνδυνο.Και για να σας προλάβω στην μαλακια είμαι αμφι και μου αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες.Δεν είμαι μισογύνης γιατι δεν είμαι ψυχανωμαλος σαν και εσας.Αυτοι που ερχονται μαζι μου σαν τραβεστί ερχονται γιατι γουσταρουν το διαφορετικο και όχι γιατι η γυναικα τους δεν κανει καλο σςξ,ουτε γιατι μισουν την μανα τους.Και εγω παω μαζι τους γιατι ικανοποιούμαι και περναμε πολύ καλα.

Την επιστολή της κυρίας την ξέρω και δεν έδωσα σημασία όταν βγήκε όχι τώρα.Τη δική σου απάντηση όμως δεν την περίμενα.Την παίρνω λοιπόν προσωπικά και παραξηγούμαι.Και επειδή έχω αποφασίσει να μην ξαναγράψω δημόσια σου στέλνω pm.

Η κυρία εν ολίγοις θεωρεί ψυχικά διαταραγμένους όσους πάνε με πόρνες.Όπως κι εσύ βέβαια.Άρα στην Ελλάδα έχουμε περίπου 2-3 εκατομμύρια πληθυσμού ψυχικά διαταραγμένους.Επίσης η πορνεία είναι το αρχαιότερο επάγγελμα.Επομένως ο αριθμός των ψυχανώμαλων αυξάνεται σε επικίνδυνα αν βάλουμε και τις παλιότερες γενειές μέσα.

Όλοι αυτοί οι άνθρωποι μήπως παραείναι πολλοί για να είναι ψυχάκηδες; Μήπως να σκίσεις τα πτυχία σου της ψυχιατρικής; Μήπως δεν είναι τελικά στραβός ο γιαλός αλλά στραβά αρμενίζετε κι εσύ και η κυρία;

Επίσης ο αντρας που κερατώνει για οποιονδήποτε λόγο κατά τη γνώμη σου είναι κι αυτός ψυχανώμαλος;Κι αν ναι η γυναίκα είναι κι αυτή;

Και ένα τελαυταίο: για πιο λόγο οι άντρες έχουν την τάση να είναι πολυγαμικά όντα;Είναι μια ανωμαλία της φύσης που πρέπει να διορθώσουμε με την επιστήμη σα να λέμε;

Κρίμα ρε Λίλα δεν το περίμενα από σένα.... :-( :-( :-( :-( :-(
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Σας πονεσε πολύ επειδή ειπε αληθειες ανεξάρτητα του τι είναι αυτή.Ναι οσοι πανε στα μπουρδελα είναι ψυχανωμαλοι ανίκανοι να κανουν σχεση με μια γυναικα.Βλεποντας τοσα χρονια τι μαλακιες γραφετε για τις γυναικες και τι ξερατα,καταλαβαινει και ένα μωρο ότι εχουμε να κανουμε με αντρες μικρου διαμετρήματος και βαθεια ανασφαλείς και πολλες φορες κρυφοπουστηδες και πουστηδες στην ψυχη και αυτό είναι και το πιο επικυνδυνο.Και για να σας προλάβω στην μαλακια είμαι αμφι και μου αρεσουν και οι αντρες και οι γυναικες.Δεν είμαι μισογύνης γιατι δεν είμαι ψυχανωμαλος σαν και εσας.Αυτοι που ερχονται μαζι μου σαν τραβεστί ερχονται γιατι γουσταρουν το διαφορετικο και όχι γιατι η γυναικα τους δεν κανει καλο σςξ,ουτε γιατι μισουν την μανα τους.Και εγω παω μαζι τους γιατι ικανοποιούμαι και περναμε πολύ καλα.
Εισαι στρεητ κροσντρεσερ που καβλωνει ναρκισσιστικα με τον εαυτο του ως γυναικα και οχι με το αντρικο σωμα. Οι πραγματικοι γκευ ειναι μαζι μας ενωμενοι στο μισογυνισμο.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
@Λιλα.. ποιος σου ειπε οτι οσοι πανε με πουτανες θελουν να κανουν σχεση??? Τα χεις μπερδεψει λιγο..
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.119
Πόντοι
216
Μήπως δεν υπάρχουν καλές πουτάνες? Μήπως όλες είναι βρωμερές στην ψυχή?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Μήπως δεν υπάρχουν καλές πουτάνες? Μήπως όλες είναι βρωμερές στην ψυχή?

Οχι βεβαια.. προφανως καποια που δουλευει πολλα χρονια εχει κουραστει ψυχικα..
Και ενας υπαλληλος καταστήματος βριζει τους πελάτες του.. ετσι πανε αυτα
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26

Φτου γαμώτο δημόσιο το έστειλα ο μαλάκας....
 

Petros123z

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2017
Μηνύματα
235
Like
136
Πόντοι
1
Πρέπει να την πείραξαν πολύ τα χύσια στη μάπα που πουλούσε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.844
Κριτικές
1
Like
32.625
Πόντοι
6.256
Του λίλα του αρέσουν και οι γυναίκες?
Έχει ανεβάσει κριτικη με call girl?
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

vavylon

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
68
Like
48
Πόντοι
0
Εντάξει, η κυρία δεν είπε και τίποτε καινούργιο.
Τονίζω εδώ πως ασκούσε το επάγγελμα στην Δανία - αυτό λέει πολλά.
Οι Δανοί δεν έχουν την ίδια κουλτούρα με εμάς με τις γυναίκες (και σε πολλά άλλα θέματα).
Είναι σίγουρα λιγότερο "συναισθηματικοί" στις επισκέψεις τους στα ιδρύματα από ότι είμαστε εμείς, έστω κι αν εμείς είμαστε των άκρων.
Επειδή έχω πάει στην Δανία και ξέρω, θα πω ότι μια φορά σε ένα μπαρ που καθόμουν στην μπάρα, ήρθαν δύο γκόμενες (η μία καλή) και η μία έκατσε στην μία καρέκλα που υπήρχε κενή δίπλα μου ενώ η άλλη στάθηκε όρθια ανάμεσα σε μένα και την καθιστή. Δεν υπήρχαν άλλα κενά σκαμπό.
Θέλοντας να δοκιμάσω "την στρατηγική" μου καθώς τελείωνε και η μπύρα μου και θα έφευγα εντός ολίγου, λέω στην όρθια "πάρε το σκαμπό να κάτσεις μην στέκεσαι όρθια" και η έκπληξή της ήταν άμεση. "Από που είσαι εσύ;" μου λέει. "Τι εννοείς;" της λέω εγώ. "Κανένας από δω δεν θα σηκωνόταν για να κάτσει μια κοπέλα" μου λέει.
Είπαμε κι άλλα μετά, αλλά αυτό που κατάλαβα τότε είναι πως για αυτούς τους λαούς η ισότητα έχει φτάσει στο σημείο που όντως τα έχει φέρει όλα στα ίσα. Οι άντρες δεν κάνουν την παραμικρή κίνηση που να δείχνει ενδιαφέρον ή έστω συμπάθεια αν δεν έχουν τελικό σκοπό για την γυναίκα και ενώ αυτό φαντάζει πως ήταν κάποτε το ζητούμενο για αυτές (να τις αντιμετωπίζουν ως ίσες), δημιουργεί στις γυναίκες μιά αίσθηση απώλειας του πλεονεκτήματος του να βρίσκονται πάντα στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος - που είναι αυτό που θα ονειρεύονταν οι περισσότερες.
Γι αυτό σ αυτά τα μέρη όλοι οι βαλκάνιοι, μεσανατολίτες ή άλλοι λαοί που ακόμη βλέπουν γυναίκα και τους σαλεύει έχουν τεράστια επιτυχία, γιατί τους δίνουν κάτι που δεν το έχουν πια.
Γι αυτό και είχαν και πέραση τα καμάκια στα νησιά μας τα παλιά χρόνια.
Σωστή προσέγγιση. Παραπέρα η πορνεία, όπως την έννομες σήμερα, εμφανίζεται με την μονογαμία, καλώς ή κακώς.εν συνεχεία, οι 3 μονοθεϊστικές θρησκείες προσέθεσαν στην ηθική απαξίωση, την αμαρτία και την κόλαση. Αυτά τα πλήρωναν κυριως οι πόρνες. Τώρα, με τον λεγόμενο φεμινισμό, και την φερόμενη ισότητα, έρχονται τα ίδια μυαλά, με τον παλιό ηθικισμο, και δήθεν λύνουν το οποίο πρόβλημα, αν υπάρχει, με το να καταδιώκουν τον πελάτη. Θα κατασκευάσουμε νέα θύματα, για αμφίβολο ηθικισμο. Δεν το βρίσκω σωστό, όπως δεν είναι σωστή η προσέγγιση ότι δεν μπορούν να μιλήσουν οι πουτάνες. Στο εν λόγω επάγγελμα θα βρεις άτομα που φέρονται άθλια, που δεν έχει τίποτα να επικοινωνήσεις, όμως υπάρχουν και τελείως αντίθετες περιπτώσεις. Αλλά και σε ποιο επάγγελμα δεν συμβαίνει το ίδιο. 
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.409
Κριτικές
39
Like
6.653
Πόντοι
1.936
Ας επλενε σκαλες αν δεν ηθελε να γαμιεται ή ας πηγαινε να ξεσκατωνει γερους  αν ειχε το σθενος.Προτιμησε να βγαλει πολλα λεφτα ευκολα και γρηγορα.
Οσο υπαρχει προσφορα αλλο τοσο θα υπαρχει και ζητηση στην πορνεια.Ας παει λοιπον αλλου η μαλακισμενη να ξεφοτωσει ενοχες και κριματα.Αν θεωρει τους πελατες της ενοχους για την πορεια της στη ζωη ή ακομα και ψυχικα διαταραγμενους τοτε θα πρεπει να της θυμισει καποιος πως εκεινη δεχτηκε να ανοιγει τα ποδια της εναντι αδρας αμοιβης.Που σημαινει οτι συναινεσε 100%.Και αν οντως παρατησε την πουτσα επι πληρωμη σε τρια χρονια για να το παιξει σεξολογος και επιστημονας,σημαινει οτι κονομησε καλα.Ας μας πει ποιες ηταν οι επιλογες της και απο ποια βουνα κατεβηκε.Ας μας πει τι προσοντα ειχε εκτος της εξωτερικης της εμφανισης και επισης να μας πει που ακριβως θα βρισκοταν αν δεν γινοταν εταιρα.
Ειναι τραγικο η καθε πατσαβουρα που γινετε ανθρωπος με τα λεφτα των αλλων και για ευτελης αξιας ανταλλαγμα οπως ειναι το μουνι, να κατηγορει τους ιδιους που την ανεβασαν κοινωνικα και οικονομικα κυριως για τις επιλογες της.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Τέτοια κείμενα βγαίνουν κυρίως για να μειωθεί ο πελάτης και να προωθηθεί η απαγόρευση της πορνείας... Αν και θεωρώ ότι κάποια μέτρα καλώς και θα πρέπει να υπάρχουν, αυτά τα κείμενα δεν θα οδηγήσουν σε κάτι τέτοιο. Η απαγόρευση της πορνείας γίνεται ώστε στις όλο και πιο φεμινιστοποιούμενες δυτικές κοινωνίες, βάζω και την Ελλάδα μέσα σε αυτές, να μην έχουν οι άνδρες εναλλακτικές των τσούλων και των ανδροποιημένων φεμινιστριών ώστε να γίνεται η κατάσταση ανεκτή από τους άνδρες. Σκεφτείτε ότι στη νέα γενιά που απλά θεωρούν την χρήση της πορνείας ως κάτι το ταπεινωτικό έχουν γίνει μεγαλύτεροι μουνόδουλοι από τους προηγούμενους με αποτέλεσμα ν' ανέχονται άσχημες συμπεριφορές από τις ελεύθερες γυναίκες να τις κολακεύουν συνεχώς ακόμα κι αν δεν έχουν τι να κολακεύσουν! Σκεφτείτε, τέλος, ότι οι χώρες που είναι οι πιο φεμινιστικές απαγορεύουν δια πυρός και σιδήρου την πορνεία, στρεφόμενες ενάντια του πελάτη. Εφόσον το κάνετε θα καταλάβετε γιατί ό,τι μόλις ειπώθηκε ισχύει σε πολύ μεγάλο βαθμό.
Αυτή η οπτική μου είχε διαφύγει καθόλου τυχαίο που τέτοια δημοσιεύματα ξεπηδάνε κατά τακτά διαστήματα. :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom