Νέα

Μεσογείων 208 (3ος), Χολαργός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 418
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη χτες το απογευμα κοπελες 3 μια γκαπριελα αδυνατη γυρω στα 30 μελαψη και ραστα μαλλι,η ναταλυ στρουμπουλη με ξανθο μαλλι την πηρε το φιλαρακι μου και εμεινε πολυ ευχαριστημενος 100 ευρω και κουλουρι απο πισω.Η Ιλιαννα ηταν στο δωματιο με συναγωνιστη γυρω στις 19:00,περιμενα να τελειωσει και την πηρα και μου τα επρηξε 80 ευρω και νομιζε οτι γυρναγαμε εργο ποζαριζε αλλαζε θεση στο κρεβατι και πολλα αλλα κουλα το εχασε τελειως αυτη.Η Ελλη και η Γωγο φυγανε.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
H NΑΤΑΛΥ φΙΛΑΡΑΚΟ ΕΧΕΙ ΒΥΖΖΑΡΕΣ?απο μασαζ καλο η πασαλειμα?
και μενα η ιλιανα μου μετακινησε το κρεβατι και το βα λε κολητα στο καθρεπτη
για να απολαμβανει διπλα....χαχαχαχαχαχ
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
η ιλιανα δουλευε πριν την ελλη (η μεγαλη σπερματορουφιχτρα)κ μολις εφυγε η ελλη κ τσουπ  παλι μεσα.ναι ειναι  τρελη για δεσιμο ,εμενα με πηγαινε στην κουζινα κ με πιπονε μπροστα στις αλλες, οταν δεν ειχε  κοσμο εννοειτε.οιαλλες τι χαμπαρια λενε?περιγραφη?
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Xμ....  προσωπικά ..δεν ...δηλαδη.
Χτες που πέρασα , ηταν μονο η ναταλι,  ένα ξανθο ματουρ, πολυ μετριας εμφανίσεως
και δεν πέρασα--  >:(
οι άλλες ελειπαν
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
επίσκεψη στο 208 την τετάρτη
ολγα,νικολ κ η τρελάρα που το έπαιζε αφεντικό με αργές μεστές λέξεις....ελεος
πήρα την νικόλ (αν δεν κάνω λάθος το όνομα) κοντό αδύνατο με τεράστιους  :tits:
μου είπε οτι είναι ιταλίδα εν ώρα μασάζ αλλα για αλβανίδα την έκοψα....
με ξενέρωσε πολύ αν κ είναι πολύόμορφη κοπέλα με επιδερμίδα υπέροχη αλλα μασάζ πολύ ερασιτεχνικό κ γρήγορο ακάποτο τσιμπούκι που με εκανε να λέω αντε να φύγω....με το ζόρι τα κατάφερα να την πηδήξω κ κλαίω τα 100 γιούρια μου ακόμα :headbang:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.616
Πόντοι
41.447
επίσκεψη στο 208 την τετάρτη
ολγα,νικολ κ η τρελάρα που το έπαιζε αφεντικό με αργές μεστές λέξεις....ελεος
πήρα την νικόλ (αν δεν κάνω λάθος το όνομα) κοντό αδύνατο με τεράστιους  :tits:
μου είπε οτι είναι ιταλίδα εν ώρα μασάζ αλλα για αλβανίδα την έκοψα....
με ξενέρωσε πολύ αν κ είναι πολύόμορφη κοπέλα με επιδερμίδα υπέροχη αλλα μασάζ πολύ ερασιτεχνικό κ γρήγορο ακάποτο τσιμπούκι που με εκανε να λέω αντε να φύγω....με το ζόρι τα κατάφερα να την πηδήξω κ κλαίω τα 100 γιούρια μου ακόμα :headbang:

τι 100 ρε μάστορα ???
εχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να σας λεω εκει να τους δίνεται 80, και πολλα΄τους είναι..
αντε με την κάθε βρωμιαρα
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
και στο κουλουρι εικοσαρικο και πολυ ειναι :booty:
αληθεια , δινει εκει καμια κολουρι? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Ρε παιδιά έχω μία ερώτηση...

Αν κάποιου του περισσεύουν, περάσει καλά και δώσει πολλά λεφτά γιατί απλά το γουστάρει,εσείς γιατί κράζετε; από την τσέπη σας τα παίρνει;

Ποτέ δεν το κατάλαβα αυτό....
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Είναι λάθος αντίληψη ρε φίλε αυτή.

Είναι ομαδικό το άθλημα του μασάζ, συμμετέχουν και άλλοι που δεν τους περισσεύουν για να τα δώσουν.

Είναι θέμα "κοινωνικής συνείδησης".

Άμα πας οπουδήποτε αλλού για να αγοράσεις κάτι που σου αρέσει πάρα πολύ, θα δώσεις παραπάνω από όσα σου ζητάνε;

 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά έχω μία ερώτηση...

Αν κάποιου του περισσεύουν, περάσει καλά και δώσει πολλά λεφτά γιατί απλά το γουστάρει,εσείς γιατί κράζετε; από την τσέπη σας τα παίρνει;

Ποτέ δεν το κατάλαβα αυτό....

Αν και στην ουσία έχεις δίκιο, στην πράξη χαλάει η πιάτσα.
Για να το εξηγήσω, αν για παράδειγμα πηγαίνεις μόνο για μπριζόλιασμα, δεν είναι χαζές, σε ξεπετάνε με λίγο πασάλειμα και τέλος. Έτσι ο επόμενος που θα πάει και για μασάζ (για το λόγο αυτό πληρώνουμε 80αρια) θα προσπαθήσουν να τον ξεπετάξουν και αυτόν κ.ο.κ.
Αντίστοιχα με το χρήμα. Αν δίνουμε 100€ σε κάθε θεραπεύτρια (ακόμη και σε αυτή που του φίλου δεν του έκανε όυτε μασάζ ούτε καλό τραπέζι) τότε σε λίγο όλες θα ζητάνε τα ίδια.
Με τον τόπο αυτό ανεβάζουμε την ταρίφα, ακόμη και με χαμηλότερη ποιότητα υπηρεσιών και τέλος οδηγούμε τα μαγαζιά να γίνουν πολύ καλοπληρωμένα studios αλλά με χειρότερες γυναίκες.
Αυτά.
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
το ζητανε οι πορνες παλι το κατοσταρικο ενω ειχαν βαλει την ταριφα 80 το εκαναν παλι 100
καθε + κ ενα 20ρικο το εκαναν παλι οι βρωμιαρες
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα που εφυγε η Γκαμπριελα, ξεχνα το.  Δεν εχει τιποτε αξιοσημειωτο το μαγαζι.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
επίσκεψη στο 208 την τετάρτη
ολγα,νικολ κ η τρελάρα που το έπαιζε αφεντικό με αργές μεστές λέξεις....ελεος
πήρα την νικόλ (αν δεν κάνω λάθος το όνομα) κοντό αδύνατο με τεράστιους  :tits:
μου είπε οτι είναι ιταλίδα εν ώρα μασάζ αλλα για αλβανίδα την έκοψα....
με ξενέρωσε πολύ αν κ είναι πολύόμορφη κοπέλα με επιδερμίδα υπέροχη αλλα μασάζ πολύ ερασιτεχνικό κ γρήγορο ακάποτο τσιμπούκι που με εκανε να λέω αντε να φύγω....με το ζόρι τα κατάφερα να την πηδήξω κ κλαίω τα 100 γιούρια μου ακόμα :headbang:
δεν μπορουσεs  ρε γαμωτο να ρωτησειs πρωτα κατι για την συγκεκριμενη? κερδισμενοs θα εβγαινεs. ειναι το συστημα τηs τετοιο, για αρπαχτεs.ολα επιτηδεs τα κανει.δεν προσπαθει καθολου τιποτα.πιο επαγγελματιαs ξεπετα και αδιαφορη, απο αυτη δεν υπαρχει. στο πατησιων 314 την εδιωξαν. παιδια μακρια απο νικολ. το εχω αναφερει και πιο παλια για αυτην οταν ηταν στο πατησιων 314.κριμα γιατι εχει φανταστικουs βυζουs, αλλα ουτε να τα πιανει θελει,ουτε να τα χαιδευει,ουτε να τα γλειφει.καταλαβατε τωρα, περι τινοs  προκειται
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
apoγευματινη επισκεψη 2 κοπελες η ιλιανα η τρελη και μια ναταλυ ξανθια ψιλομπαζο.πηρα ιλιανα μασαζ μετριο πολυ καλη πιπα και γαμησι 80 ευρω
 

pistossklavos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
περασα την προηγουμενη εβδομαδα και πηρα την ιλιανα περισοτερο απο περιεργεια για το ποσο τρελη ειναι
αφου μου ζητησε προκαταβολικα  για φουλ 90 ευρω ηρθε στο δωματιο με δυο περουκες μια ξανθια και μια μελαχρινη και επι δεκα λεπτα τις εβαζε εναλαξ για να της πω ποιο χρωμα της παει για να βαψει τα μαλια της
επειτα τραβαει το κεβατι μπροστα στον καθρεπτη και αρχιζει το μαζαζ
τα ματια της δεν ξεκολισανε απο τον καθρεπτη να κοιταει συνεχεια το σωματης και να παιρνει στασεις
εχει μελαλες βυζαρες και τις χρησιμοποιουσε στο μασαζ
μετα με σηκοσε ορθιο μπροστα στον καθρεπτη παντα και αρχσε την φιπα ξανα περνοντας ποζες
με τελειοσε με φραπεδια γιατι λεει ειχε περιοδο (κραταει 20 ημερες το μηνα σε μερικες) αλλα μου ειπε οτι θα με θυμαται οταν ξαναπαω για να με ανταμιψει

συμπερασμα πεταξα 90 ευρω στην τρελη
καλητερα να ειχα παρει το ξανθο κοντουλι με τις τερστιες βυζαρες δεν θυμαμαι το ονομα του
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
περασα την προηγουμενη εβδομαδα και πηρα την ιλιανα περισοτερο απο περιεργεια για το ποσο τρελη ειναι
αφου μου ζητησε προκαταβολικα  για φουλ 90 ευρω ηρθε στο δωματιο με δυο περουκες μια ξανθια και μια μελαχρινη και επι δεκα λεπτα τις εβαζε εναλαξ για να της πω ποιο χρωμα της παει για να βαψει τα μαλια της
επειτα τραβαει το κεβατι μπροστα στον καθρεπτη και αρχιζει το μαζαζ
τα ματια της δεν ξεκολισανε απο τον καθρεπτη να κοιταει συνεχεια το σωματης και να παιρνει στασεις
εχει μελαλες βυζαρες και τις χρησιμοποιουσε στο μασαζ
μετα με σηκοσε ορθιο μπροστα στον καθρεπτη παντα και αρχσε την φιπα ξανα περνοντας ποζες
με τελειοσε με φραπεδια γιατι λεει ειχε περιοδο (κραταει 20 ημερες το μηνα σε μερικες) αλλα μου ειπε οτι θα με θυμαται οταν ξαναπαω για να με ανταμιψει

συμπερασμα πεταξα 90 ευρω στην τρελη
καλητερα να ειχα παρει το ξανθο κοντουλι με τις τερστιες βυζαρες δεν θυμαμαι το ονομα του

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa....ρέ τί γίνεται στο ελλαδιστάν ρε πούστη μου! :headbang:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
μετα απο την σουπα της κηφισιας :headbang: πηγα να βρω την σεξουαλικη μου ηρεμια στο χολαργο,,,αλα δεν ηταν διαθεσιμη ουτε η νικολ :tits2: ουτε εστω η ιλιανα  :tits:για καμια  συνεδρια....
ηταν μονο η ναταλια δεν την ειχα παρει ποτε ουτε εχω διαβασει για αυτην
ομως ηταν ολο υποσχεσεις και με τα πολλα ελα και ελα
μπηκα απο μασαζ τυπικο αλλα απο τα υπολοιπα ολα καλα
ακαποτη πιπα :pipa2: γλυψιμο παντου μεχρι και κολο... :kissass2:!!μπριζολα καλη :knockinb: οποτε της βαζω 10
αλλα δεν εχει βιζαρα ρε γαμωτο.. :headbang:.
τελικα τα ουκρανεζακια με πανε πολυ  :rockon: :rockon:
παω να γινω πορνομεταναστης στην οδυσσο :2funny:
80 ευρω το μαλλι.
 

foufoutos123

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
μπορεί να στείλει κανένας συμπολεμιστής π.μ με τηλέφωνο και οδηγίες προσβασης ; ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom