Νέα

Με τις πουτάνες έσωσα τον γάμο μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Σημαντική σημείωση (κ δεν μιλάω εκ του ασφαλούς), η κοινωνία έχει γεμίσει ανθρώπους με ψυχολογικά κ χαμηλή αυτοεκτίμηση. Η κουλτούρα αυτή ξεκινάει από το οικογενειακό περιβάλλον, κ στις περισσότερες περιπτώσεις οφείλεται στο ότι οι άνθρωποι αυτοί ήταν παιδιά ενός γάμου που είχε τα θεματακια του.

Για τα παιδιά είναι πολύ πιο σαφές και άμεσο το μήνυμα ότι οι γονείς τους χώρισαν γιατί δεν ταίριαζαν, παρά το ότι έμειναν μαζί για πάντα μέσα στη μιζέρια τους.
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Το ενδεχόμενο ο γάμος να είναι κατά συνθήκη (πχ προχωρημένη ηλικία, ή σύζυγος με μεγάλη περιουσία, ή σύζυγος που μαγειρεύει τέλεια κ προσφέρει ένα πεντακάθαρο σπίτι) είναι αποδεκτό μόνο στην περίπτωση που και τα 2 μέρη έχουν συζητήσει πλήρως αυτή τη συνθήκη κ συμφωνούν ότι αυτό είναι το μοναδικό στοιχείο που τους ενώνει κ δεν υπάρχει συναισθηματικός δεσμός.

Κατά τα άλλα, οι πουτανες δεν είναι επαρκείς για να σωθεί κανένας γάμος, απαιτείται και ψυχολόγος κ διάφορα άλλα. Αν θεωρεί κάποιος ότι αυτό είναι που του αξίζει σε αυτή τη ζωή και αυτό ονειρευόταν, τότε δεν μου πέφτει λόγος
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Το ενδεχόμενο ο γάμος να είναι κατά συνθήκη (πχ προχωρημένη ηλικία, ή σύζυγος με μεγάλη περιουσία, ή σύζυγος που μαγειρεύει τέλεια κ προσφέρει ένα πεντακάθαρο σπίτι) είναι αποδεκτό μόνο στην περίπτωση που και τα 2 μέρη έχουν συζητήσει πλήρως αυτή τη συνθήκη κ συμφωνούν ότι αυτό είναι το μοναδικό στοιχείο που τους ενώνει κ δεν υπάρχει συναισθηματικός δεσμός.

Κατά τα άλλα, οι πουτανες δεν είναι επαρκείς για να σωθεί κανένας γάμος, απαιτείται και ψυχολόγος κ διάφορα άλλα. Αν θεωρεί κάποιος ότι αυτό είναι που του αξίζει σε αυτή τη ζωή και αυτό ονειρευόταν, τότε δεν μου πέφτει λόγος
Πρεπει το θεμα γαμος να αναθεωρηθει πληρως στην Ελλαδα του σημερα με βασει τα νεα πια οικονομικα δεδομένα των Ελληνων(ειδικα απο το γυναικειο φυλο)
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.739
Κριτικές
10
Like
2.098
Πόντοι
3.187
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;

Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;
Δε νομίζω οτι έσωσες κανένα γάμο. Απλώς βρήκες κάποιο χόμπυ και λιγάκι ξεχάστηκες από την ανοία και την πλήξη της γυναικούλας σου. Μόλις συνέλθεις θα καταλάβεις οτι όλο αυτό δεν βγάζει πουθενα και θα χωρίσεις κρατώντας μόνο αναμνήσεις
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Συναγωνιστή δεν μου πέφτει λόγος πως τη βρισκει ο καθενας, ούτε κάνουμε λαϊκό δικαστήριο εδώ μέσα. Το αντίθετο μάλιστα, εγώ είμαι μαζί σας. Αυτό που δεν δέχομαι όμως είναι η κακομοιριά του να προσπαθεί κάποιος να παραμείνει σε ένα γάμο ενώ κάτι δεν τον καλύπτει, κ απ' ο,τι φαίνεται από το νηνατοθετη είναι χρόνια κατάσταση κ όχι προσωρινή. Είναι πολύ παθητική αντίληψη, σοβαρά χαμηλής αυτοεκτίμησης κ ενδεχομένως το παιχνίδι ήδη να έχει λήξει από την άλλη πλευρά κ να μην το ξέρετε καν.

Είμαστε άντρες με συγκεκριμένη αξία, κ έχουμε κάθε δικαίωμα να παίρνουμε από τη σύντροφό μας τη φροντίδα που μας αξίζει κ που δίνουμε κ εμείς σε αυτές. Αυτή είναι η αντίληψη κ ο τρόπος σκέψης που οδηγούν σε ισορροπημένες μακροχρονιες σχέσεις, καθε άλλο που αποκλίνει είναι απλά ένα θέμα που θέλει τη λύση του.
Δε νομίζω οτι έσωσες κανένα γάμο. Απλώς βρήκες κάποιο χόμπυ και λιγάκι ξεχάστηκες από την ανοία και την πλήξη της γυναικούλας σου. Μόλις συνέλθεις θα καταλάβεις οτι όλο αυτό δεν βγάζει πουθενα και θα χωρίσεις κρατώντας μόνο αναμνήσεις
εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι απαραιτητο να μην νιωθει καμια ελξη για τη γυναικα του καποιος που γαμαει πουτανες.
Ειναι τοσο απιθανο δηλαδη, μια 40/45/50άρα γυναικα να κρατιεται σε καλα επιπεδα εμφανισης, να προσεχει τον εαυτο της και να παραμενει γαμευσιμη; Απλα εχει βαλει αλλες προτεραιοτητες στη ζωη της απο το (συχνο) σεξ, πες το καριερα, πες το παιδια.

Γιατι πρεπει απαραιτητα να παψει να γουσταρει ΚΑΙ τη γυναικα του καποιος, αν πηδαει πουτανες που και που; Φθορα στην σεξουαλικη ελξη των δυο συζυγων θα υπαρξει εν καιρω ακομα και αν δεν υπαρξει κερατο, γιατι να ειναι ομως δεδομενη η ρηξη; Και γιατι ο απιστος συζυγος, να πρεπει ντε και καλα να βαζει συναισθημα στις επαφες που εχει εκτος γαμου; Δεν γινεται απλα να αδειαζει τα παπαρια του χωρις δεσμευσεις και γεροντοερωτες προς τις ιεροδουλες; Το ξαναειπα, το σεξ (ή καλυτερα η εξπερματιση) στον ανδρα δεν ειναι μονο ψυχολογικης φυσεως αλλα και σωματικης, ΠΡΕΠΕΙ να αδειασει το σπερμα.

Στο τελος, ειναι σαν να μου λες οτι επειδη τον επαιξες με μια τσοντα που γαμιοντουσαν 2 πιπινια, δεν θα τον ξαναπαιξεις με τσοντα ωριμης μιλφαρας... Παραλογο δεν ακουγεται; Απλα θεωρω οτι ενας συνειδητοποιημενος τυπος, μπορει ανετα το σαββατο το πρωι να γαμησει χωρις συναισθημα μια πιτσιρικα πουτανα για να φυγουν τα χοντρα, και την κυριακη το απογευμα να κανει ερωτα στην ομορφη γυναικουλα του :zfuck:
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Απλα εχει βαλει αλλες προτεραιοτητες στη ζωη της απο το (συχνο) σεξ, πες το καριερα, πες το παιδια.
Συναγωνιστή καλησπέρα.

Η όλη λάθος προσέγγιση σε όσα έγραψες κατά τη γνώμη μου περιορίζεται μόνο στη λέξη "απλά"

Αν θες να διαβάσεις μια αντίθετη γνώμη από τη δική σου (είπαμε, δεν κάνουμε λαϊκό δικαστήριο εδώ μέσα, κ σίγουρα δεν μιλάμε εκ του ασφαλούς) αυτό που εσύ θεωρείς φυσιολογικό να συμβαίνει με τόσο "απλό" τρόπο, είναι και η ρίζα της κατάπτωσης και του ρήγματος στις μονογαμικές σχέσεις. Και αν δεν υπάρχει σοβαρή προσπάθεια και από τις 2 πλευρές να λυθεί, τότε δεν θα λυθεί. Κ μετά από αυτό το σημείο, της μη λύσης δηλαδή, ο καθένας κάνει τις επιλογές του (μένει στο γάμο ή φεύγει). Και πραγματικά εύχομαι οι επιλογές που έκανε μετά από αυτό το σημείο να είναι οι καλύτερες για αυτόν. Γιατί αν δεν προστατεψει ο καθένας μας τον εαυτό του από τοξικές καταστάσεις, το μόνο σίγουρο είναι ότι κανείς άλλος δεν έχει ισχυρότερο κίνητρο να τον προστατέψει.

Αυτά
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.154
Like
6.854
Πόντοι
1.056
Ο σωστός άντρας που τιμά τα παντελόνια του και τη γυναίκα του της ρίχνει ένα καλό κέρατο αλλά δεν την παρατάει.

Αιντε με τους πυρφόρους
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Εδώ πλέον και οι επαγγελματίες έχουν " πονοκέφαλο, πονάνε, είναι κουρασμένες" και δεν κάθονται. Οι "κανονικές" είναι το πρόβλημα ?
τουλάχιστον στην επαγγελματία που "πονάει και είναι κουρασμένη" μπορείς απλά να μην ξαναπάς. Την κανονική είναι πιο δύσκολο να την ξεφορτωθείς :wink:
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.014
Πόντοι
2.246
τουλάχιστον στην επαγγελματία που "πονάει και είναι κουρασμένη" μπορείς απλά να μην ξαναπάς. Την κανονική είναι πιο δύσκολο να την ξεφορτωθείς :wink:
Tης κοβεις την "επιδοτηση" για βολτες στα μαγαζια και καφε με φιλες, λειτουργει ως εξαιρετικο παυσιπονο.Αν συνεχισουν οι πονοι ξεκινας να πηδας καμμια ξεκωλιαρα φιλη ή συγγενη της
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Tης κοβεις την "επιδοτηση" για βολτες στα μαγαζια και καφε με φιλες, λειτουργει ως εξαιρετικο παυσιπονο.Αν συνεχισουν οι πονοι ξεκινας να πηδας καμμια ξεκωλιαρα φιλη ή συγγενη της
συγγνώμη, οι περισσότερες γυναίκες εργάζονται κι έχουν δικό τους εισόδημα. Δεν είμαστε στη 10ετία του 1960.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.014
Πόντοι
2.246
συγγνώμη, οι περισσότερες γυναίκες εργάζονται κι έχουν δικό τους εισόδημα. Δεν είμαστε στη 10ετία του 1960.
Οπως το ειπες,ΔΙΚΟ τους.Το εισοδημα του συζυγου αποτελει το οικογειακο εισοδημα και τη βαση για τη καλυψη των υποχρεωσεων, ας κλεισει η κανουλα απο εκει και θα σου πω για το ποτε φευγουν οι πονοκεφαλοι.Πληροφοριακα η πιο σωστη τακτικη ειναι η προληψη,ξενοπηδας ακομα και οταν τα ποδια της συζυγου δεν κλεινουν
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836
Οπως το ειπες,ΔΙΚΟ τους.Το εισοδημα του συζυγου αποτελει το οικογειακο εισοδημα και τη βαση για τη καλυψη των υποχρεωσεων, ας κλεισει η κανουλα απο εκει και θα σου πω για το ποτε φευγουν οι πονοκεφαλοι.Πληροφοριακα η πιο σωστη τακτικη ειναι η προληψη,ξενοπηδας ακομα και οταν τα ποδια της συζυγου δεν κλεινουν
το εισόδημα και των δυο είναι το οικογενειακό εισόδημα, εκτός εάν ο σύζυγος (ή η σύζυγος) βγάζει πολύ περισσότερα.
Όσο για το προληπτικό ξενοπήδημα, συμφωνώ απόλυτα.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.014
Πόντοι
2.246
το εισόδημα και των δυο είναι το οικογενειακό εισόδημα, εκτός εάν ο σύζυγος (ή η σύζυγος) βγάζει πολύ περισσότερα.
Όσο για το προληπτικό ξενοπήδημα, συμφωνώ απόλυτα.
Θεωρητικα ισχυει απολυτα αυτο που λες, η πραξη δυστυχως εχει αποδειξει πως οταν ερχονται οι λογαριασμοι θυμουνται οτι ποιος ειναι " ο αντρας του σπιτιου"
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.427
Πόντοι
3.296
εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι απαραιτητο να μην νιωθει καμια ελξη για τη γυναικα του καποιος που γαμαει πουτανες.
Ειναι τοσο απιθανο δηλαδη, μια 40/45/50άρα γυναικα να κρατιεται σε καλα επιπεδα εμφανισης, να προσεχει τον εαυτο της και να παραμενει γαμευσιμη; Απλα εχει βαλει αλλες προτεραιοτητες στη ζωη της απο το (συχνο) σεξ, πες το καριερα, πες το παιδια.

Γιατι πρεπει απαραιτητα να παψει να γουσταρει ΚΑΙ τη γυναικα του καποιος, αν πηδαει πουτανες που και που; Φθορα στην σεξουαλικη ελξη των δυο συζυγων θα υπαρξει εν καιρω ακομα και αν δεν υπαρξει κερατο, γιατι να ειναι ομως δεδομενη η ρηξη; Και γιατι ο απιστος συζυγος, να πρεπει ντε και καλα να βαζει συναισθημα στις επαφες που εχει εκτος γαμου; Δεν γινεται απλα να αδειαζει τα παπαρια του χωρις δεσμευσεις και γεροντοερωτες προς τις ιεροδουλες; Το ξαναειπα, το σεξ (ή καλυτερα η εξπερματιση) στον ανδρα δεν ειναι μονο ψυχολογικης φυσεως αλλα και σωματικης, ΠΡΕΠΕΙ να αδειασει το σπερμα.

Στο τελος, ειναι σαν να μου λες οτι επειδη τον επαιξες με μια τσοντα που γαμιοντουσαν 2 πιπινια, δεν θα τον ξαναπαιξεις με τσοντα ωριμης μιλφαρας... Παραλογο δεν ακουγεται; Απλα θεωρω οτι ενας συνειδητοποιημενος τυπος, μπορει ανετα το σαββατο το πρωι να γαμησει χωρις συναισθημα μια πιτσιρικα πουτανα για να φυγουν τα χοντρα, και την κυριακη το απογευμα να κανει ερωτα στην ομορφη γυναικουλα του :zfuck:
Δεν ειναι θεμα ηλικιας τυπε.
Μαλλον θεμα ρουτινας.
Και τη μουναρα θεα να εχεις γυναικα μετα απο ενα χρονικο διαστημα το σεξ καταντα βαρετο και μετριο και χρειαζεται μεγαλη αποχη για να την ξαναποθησεις.

Καθομαι και σκεφτομαι τωρα
Ειναι ο αλλος 20 χρονια με μια γυναικα.
Μα ειναι δυνατο να του αρεσει ακομα;
Πως γινεται αυτο;
Ειδικα αν σκεφτεις πως απο μουνι σε μουνι υπαρχει τεραστια διαφορα..
Ε πως να μη θες να δοκιμασεις ποικιλια;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Δεν ειναι θεμα ηλικιας τυπε.
Μαλλον θεμα ρουτινας.
Και τη μουναρα θεα να εχεις γυναικα μετα απο ενα χρονικο διαστημα το σεξ καταντα βαρετο και μετριο και χρειαζεται μεγαλη αποχη για να την ξαναποθησεις.

Καθομαι και σκεφτομαι τωρα
Ειναι ο αλλος 20 χρονια με μια γυναικα.
Μα ειναι δυνατο να του αρεσει ακομα;
Πως γινεται αυτο;
Ειδικα αν σκεφτεις πως απο μουνι σε μουνι υπαρχει τεραστια διαφορα..
Ε πως να μη θες να δοκιμασεις ποικιλια;
δεν διαφωνω αλλα ειναι και θεμα ηλικιας. ακομα κι αν βαρεθεις την συμπεριφορα/προσωπικοτητα μιας νεας γυναικας, το σωμα της υπο συνθηκες μπορει να σε ελκυει ακομα.
Ο αντρας ενος ζευγαριου 60 ετων ομως, ειναι πολυ πιο ευκολο να παει να σκοτωσει ενα εικοσαρικο για μια 25χρονη λαμπαδα στα μπουρδελα, σε οτι κατασταση κι αν βρισκεται η σχεση τους.
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.453
Πόντοι
481
Το γαμησι που κανεις με τις πουτανες δεν θα το βρεις ποτε και πουθενα .Κι αν σε ερωτευτουν και βρεις μια γκομενα ,γυναικα που σου κανει το καλυτερο πηδημα η φθορα του χρονου θα το τελειωσει νομοτελειακα.Και αστακο να τρως καθε μερα στο τελος τον βαριεσαι.Οι πουτανες παντα θα ειναι εκει στην ηλικια που θα τις θες και σε οτι γουστο εχεις διαθεση.Το να σερνομαι σε παρανομες σχεσεις,να στρεσαρομαι ,να εχω τυπου ζηλοτυπιες,δωρα και αγχωμενα ραντεβου δεν θα το ηθελα ποτε.Και εαν σε παρει κανενα ματι γνωστου με την γκομενα οι συνεπειες απροβλεπτες.Στην καλυτερη πεφτεις πολυ στα ματια του κυκλου σου.Οποτε ναι.Σωζω τον γαμο μου.Σωζω την κοινωνικη μου θεση .Και περναω απιστευτες στιγμες οποτε θελω σε οτι θελω.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Δεν είπε κάπου ο νηματοθέτης ότι μπαζοποιήθηκε η γυναίκα του μετά τον γάμο. Αυτό που συμπεραίνω από τα γραφόμενα του είναι ότι δεν συμβαδίζουν στην συχνότητα του σεξ. Αυτός θέλει σχεδόν κάθε μέρα και η γυναίκα του 1-2 φορές την εβδομάδα. Οπότε για να καλύψει το "κενό" πηγαίνει στις πουτανες.
Τώρα το πως "σώζει" το γάμο του με αυτόν τον τρόπο είναι ένα μεγάλο ερώτημα. Ο γάμος είναι καταδικασμένος να αποτύχει αν οι δύο σύζυγοι δεν συμβαδίζουν (και σεξουαλικά). Έτσι το καταλαβαίνω εγώ (αν και δεν είμαι παντρεμένος).

ΟΙ αλήθειες με τη ΖΗΝΑ…
φακλανα θα εγινε η συζυγος απλα παρέλειψε να το γράψει .
Ο τύπος ειναι ο κλασικός ελληνας ήρωας κ οι 2 φορές που λεει ,με το ζόρι θα το κανει κ θα φαντασιώνεται την καταλέγια
Εδω θα λεμε μονο ΑΛΗΘΕΙΕΣ, οχι μισές αληθειες
… σε λιγο θα παρει διαζύγιο , οι πουτανες τον ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
7
Like
3.386
Πόντοι
736
Πάντως αν έπρεπε να κόψω ... η τις γκομενες ... η τις πουτανες
Θα έκοβα τις γκομενες ... σε χρόνο ντε-τε...!

Το να έχεις πρόσβαση σε 25-χρόνια μουνακια οποτε σου καυλωσει
τα οποία ανανεώνονται για πάντα είναι απίστευτη επιλογή ...
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.453
Πόντοι
481
Συναγωνιστες μην κρινεται το θεμα ανταγωνιστικα.Δεν ειπα οτι ειμαι γαμιας .Ουτε κατι περισσοτερο απο πολλους απο εσας.Το εμμονικο μυαλο μου με το σεξ που αγγιζει τα ορια της διαστροφης ειναι αυτο που με βαζει σε τετοια σεξουαλικη συχνοτητα.Εαν δημιουργηθει η σκεψη θα πρεπει να υλοποιηθει η πραξη ο κοσμος να χαλασει κι αν χρειαστει θα παρω και χημεια ακομα εαν το σωμα δεν υπακουει.Για αυτο λοιπον ο πληρωμενος ερωτας ειναι μονοδρομος για να διατηρησω την ζωη μου σε μια σχετικη κανονικοτητα οπως ανεφερα πιο πριν.Δεν νομιζω να ειμαι ο μοναδικος στον πλανητη.ουτε το επαιξα γαμικος .απλα τα πραγματα.
 

chaoserevos

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
59
Like
3.082
Πόντοι
7.110
Ο σωστός άντρας που τιμά τα παντελόνια του και τη γυναίκα του της ρίχνει ένα καλό κέρατο αλλά δεν την παρατάει.

Αιντε με τους πυρφόρους
Συναγωνιστή καλησπέρα.

Η δήλωση σου έχει μια στερεοτυπική προσέγγιση, η οποία δεν χρειάζεται, καθώς ο καθένας από εμάς είναι ελεύθερος να κάνει ο,τι γουστάρει, ανεξαρτήτως αντιθέτων ή όχι απόψεων.

Επίσης, ο τρόπος που δυσανασχετείς στο τέλος κρύβει ότι ενοχληθηκες για κάποιο λόγο. Είπαμε, δεν κάνουμε λαϊκό δικαστήριο εδώ μέσα, εκφέρουμε απόψεις από συναγωνιστικη άμιλλα μήπως σωθεί καμία ψυχή κ τίποτε άλλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom