Νέα

Με τις πουτάνες έσωσα τον γάμο μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.505
Κριτικές
62
Like
41.266
Πόντοι
8.530
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;
Βρήκες την λύση και την επικοινωνείς και σε άλλους συναγωνιστές...ευ γέ!
Εμείς ευτυχώς έχουμε αυτήν την λύση...οι γυναίκες με αγαμία αρχίζουν τα ψυχοσωματικά και αποσύρονται οριστικά.
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
59
Like
16.500
Πόντοι
16.555
Και εγώ με τα κορίτσια. Το γνωρίζει και η γυναίκα μου αλλα δείχνει ανοχή αφού αυτή πλέον δεν . Τουλάχιστον έτσι σου λέει δεν θα βρεί γκόμενα. Το κακό είναι ότι μπορεί να βγάλεις γκόμενα την "κοπέλα". Μπλέξιμο και πάλι.
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Θα συμφωνησω με τη βασικη σκεψη . Οι επαγγελματιες παντα σωζουν γαμους γιατι βοηθανε τον αντρα να διατηρει τις "ισορροπιες" σου , ειδικα οταν με τα χρονια χανεται το "βρωμικο" στοιχειο του σεξ . Αν δε εισαι με ιδιαιτερα γουστα , πχ σου αρεσουν τα αυταρχικα η θες Αφεντρα τη γυναικα , οι επαγγελματιες ειναι μονοδρομος . Δεν αξιζει να χαλασει ενας γαμος με παιδια για να εκφρασεις τις ανωμαλες φαντασιωσεις στη μονιμη συντροφο σου !
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;
Σε γενικές γραμμές μέσα!!! Δεν έχω ψαχτεί ποτέ με γκόμενες, κουμπάρες, γειτόνισσες κλπ!
Να ρωτήσω κάτι όμως;;;
Εσύ μια χαρά τη βολεύεις με τις πουτάνες!!! Η σύζυγος;;;;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.505
Κριτικές
62
Like
41.266
Πόντοι
8.530
...συμφωνώ με την τελευταία παράγραφο και προσθέτω:"...ιδίως αν δεν έχει ίδια γούστα η σύζυγος."
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε γενικές γραμμές μέσα!!! Δεν έχω ψαχτεί ποτέ με γκόμενες, κουμπάρες, γειτόνισσες κλπ!
Να ρωτήσω κάτι όμως;;;
Εσύ μια χαρά τη βολεύεις με τις πουτάνες!!! Η σύζυγος;;;;
Υποθέτω ότι η σύζυγος δεν μπορεί να ακολουθήσει και είναι στα πρόθυρα της οριστικής αποσυρσεως.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;
Οσα γραφεις τυπαρα μου ειναι μεγιστη αληθεια!
Αν καποιος ανδρας θελει να μεινει πιστος σε μια μονο γυναικα,οι πουτανες μπορουν να εκτονωσουν τις αναποφευκτες ορμες του ως αρσενικο και να τον κρατησουν μακρια απο τα καριολακια εκει εξω που για να σου δωσουν μουνι ζητουν συναισθηματικη εμπλοκη και περιπετειουλες
Κι αν τους πεις "ποσα θες μωρη γαμιολα να τα μαζεψεις και να φυγεις" μετα το πηδημα προσβαλλονται κιολας
Οι ιεροδουλες επιτελουν κοινωνικο εργο απο καθε σκοπια
Ειναι δε χρησιμες μεχρι ο ανδρας να καταλαβει πως ειτε εντος ειτε εκτος οικων ανοχης ολες οι γυναικες την ιδια χρησιμοτητα εχουν
Δυστυχως οι φουκαριαρες οι ιεροδουλες δεν ανεβαζουν την αυτοπεποιθηση του ανδρα ουτε την αυτοεκτιμηση του γιατι το δινουν παντου!...
Αυτο ειναι το κριμα τους!
Ομως ο αληθινος ανδρας οφειλει να εχει χτισει απο μονος του την αυτοεκτιμηση του και να μην περιμενει απο τα καριολακια(τις γυναικες εκτος αγοραιου)να τον ανεβασουν!
Ευγε συναγωνιστη!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Οσα γραφεις τυπαρα μου ειναι μεγιστη αληθεια!
Αν καποιος ανδρας θελει να μεινει πιστος σε μια μονο γυναικα,οι πουτανες μπορουν να εκτονωσουν τις αναποφευκτες ορμες του ως αρσενικο και να τον κρατησουν μακρια απο τα καριολακια εκει εξω που για να σου δωσουν μουνι ζητουν συναισθηματικη εμπλοκη και περιπετειουλες
Κι αν τους πεις "ποσα θες μωρη γαμιολα να τα μαζεψεις και να φυγεις" μετα το πηδημα προσβαλλονται κιολας
Οι ιεροδουλες επιτελουν κοινωνικο εργο απο καθε σκοπια
Ειναι δε χρησιμες μεχρι ο ανδρας να καταλαβει πως ειτε εντος ειτε εκτος οικων ανοχης ολες οι γυναικες την ιδια χρησιμοτητα εχουν
Δυστυχως οι φουκαριαρες οι ιεροδουλες δεν ανεβαζουν την αυτοπεποιθηση του ανδρα ουτε την αυτοεκτιμηση του γιατι το δινουν παντου!...
Αυτο ειναι το κριμα τους!
Ομως ο αληθινος ανδρας οφειλει να εχει χτισει απο μονος του την αυτοεκτιμηση του και να μην περιμενει απο τα καριολακια(τις γυναικες εκτος αγοραιου)να τον ανεβασουν!
Ευγε συναγωνιστη!
Οχι μονο δε θα σου ανεβασουν την αυτοεκτιμηση οι γυναικες,αντιθετως θα κοιταξουν να υποβαθμισουν την προσωπικοτητα του ανδρα για να μπορουν να τον διαχειριστουν οσο καλυτερα γινεται...
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
Σε γενικές γραμμές μέσα!!! Δεν έχω ψαχτεί ποτέ με γκόμενες, κουμπάρες, γειτόνισσες κλπ!
Να ρωτήσω κάτι όμως;;;
Εσύ μια χαρά τη βολεύεις με τις πουτάνες!!! Η σύζυγος;;;;
Αφου ολοι γνωριζετε πως η αποδοση της γυναικας πεφτει με τα χρονια.οι ορμονες αλλαζουν ,κλιμακτηριος και οχι η ιδια διαθεση για σεξ.μετα απο 20 χρονια γαμου πηδαω την γυναικα μου 2 φορες την εβδομαδα και δεν μου φτανει .ειμαι φουλ γυμνασμενος ,εμφανισιμος ,ρομαντικος και προσπαθω να κρατω την φλογα της αναμμενη.Εμεις οι αντρες εχουμε το μουνι συνεχεια στο μυαλο μας εμενα δεν μου φτανει το σεξ ,θελω κι αλλο.μην μπερδευουμε ανομοια πραγματα για το πως σκεφτονται και λειτουργουν οι γυναικες.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.385
Πόντοι
1.336
Μυστηριος ο τιτλος αλλα πραγματικος.Απο μικρος ειχα ροπη στο σεξ .Η πρωτη μου επαφη με συμμαθητρια ηταν σε μικρη σχετικα ηλικια και ακολουθησαν τα υπολοιπα.Σχεσεις πολλες και μετα γαμος.Παντα ομως εμμονη στο μυαλο μου το σεξ .Παρολα αυτα διατηρω τον γαμο μου σε αριστα επιπεδα μονο και μονο επειδη υπαρχουν οι πουτανες και τα εσκορτς και βρισκω εκει την εκτονωση.Οσες φορες προσπαθησα με γκομενες και εξωσυζυγικες σχεσεις και περισσοτερα χρηματα εχασα σε δωρα και κλπ αλλα και περισσοτερο στρες για να μην μαθευτει τιποτα.Εσεις πως τα καταφερνετε φιλοι συναγωνιστες;
Πως τα καταφέρνουμε; Είναι πολύ απλό φίλε μου! Δεν παντρευόμαστε._Πάμε με όποια μας γυαλίσει και αν ξεμείνουμε, με πολλά πουτανάκια
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Οχι μονο δε θα σου ανεβασουν την αυτοεκτιμηση οι γυναικες,αντιθετως θα κοιταξουν να υποβαθμισουν την προσωπικοτητα του ανδρα για να μπορουν να τον διαχειριστουν οσο καλυτερα γινεται...
Πολυ σωστη συμπληρωση...
Γι αυτο και προσωπικα οταν ξεκιναγα να βγαινω με καποια,ερχοταν και το σεξ και μετα να φανταστεις παρ ολο που ελεγα μεσα μου "κανε υπομονη μην τσακωθεις με το καριολακι για να εχεις τσαμπα μουνι γα γαμας" δε καταφερνα να κρατηθω και γρηγορα η εξοδος μας κατεληγε σε ρινγκ
Αντε να φτανα ως τα 10 ραντεβου(με σεξ απο το 1ο η 2ο)μετα πως τα καταφερναν οι καριολες και μου εκαιγαν το μυαλο οσο και αν τις γειωνα και προσπαθουσα να μη με αγγιζουν τα οσα λενε!
Απορω με οσους καθοντε σε μακροχρονιες σχεσεις με αυτες!
Απορω με τις αντοχες τους!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.754
Κριτικές
25
Like
10.158
Πόντοι
4.746
Αφου ολοι γνωριζετε πως η αποδοση της γυναικας πεφτει με τα χρονια.οι ορμονες αλλαζουν ,κλιμακτηριος και οχι η ιδια διαθεση για σεξ.μετα απο 20 χρονια γαμου πηδαω την γυναικα μου 2 φορες την εβδομαδα και δεν μου φτανει .ειμαι φουλ γυμνασμενος ,εμφανισιμος ,ρομαντικος και προσπαθω να κρατω την φλογα της αναμμενη.Εμεις οι αντρες εχουμε το μουνι συνεχεια στο μυαλο μας εμενα δεν μου φτανει το σεξ ,θελω κι αλλο.μην μπερδευουμε ανομοια πραγματα για το πως σκεφτονται και λειτουργουν οι γυναικες.
τυπε με το μπαρδον οι γυναικεσ σκεφτονται περισσοτερο το σεξ απο εμασ αλλα που δεν εκδηλωνονται ανοιχτα
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Πολυ σωστη συμπληρωση...
Γι αυτο και προσωπικα οταν ξεκιναγα να βγαινω με καποια,ερχοταν και το σεξ και μετα να φανταστεις παρ ολο που ελεγα μεσα μου "κανε υπομονη μην τσακωθεις με το καριολακι για να εχεις τσαμπα μουνι γα γαμας" δε καταφερνα να κρατηθω και γρηγορα η εξοδος μας κατεληγε σε ρινγκ
Αντε να φτανα ως τα 10 ραντεβου(με σεξ απο το 1ο η 2ο)μετα πως τα καταφερναν οι καριολες και μου εκαιγαν το μυαλο οσο και αν τις γειωνα!
Απορω με οσους καθοντε σε μακροχρονιες σχεσεις με αυτες!
Απορω με τις αντοχες τους!
Εγω πλησιασα τον χειμωνα μια barwoman και αφοσιωθηκα πληρως πανω της με σκοπο να βγει σχεση...μονο μίσος μου ανταπεδωσε..ουτε γαμησα κιολας...εφυγα κακην κακως διοτι πολυ απλα αν προσπαθουσα σε αυτους τους ρυθμους θα εμενα αναπηρος.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.480
Like
11.041
Πόντοι
3.556
Αθηνα καλα ειναι, αντε και Θεσσαλονικη. Επαρχια δε μπορεις να παιξεις ουτε με πουτανες. Συνηθως επαρχια οι παντρεμενοι μπλεκουν με αλλες παντρεμενες με πολυ μεγαλους κινδυνους και για τους δυο
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
549
Like
953
Πόντοι
86
Εύγε νηματοθέτη
Βρήκες τον ευγενή σκοπό της ζωής
Η πεμπτουσία

Το νου σου όμως μην γίνει καμιά στραβή
Και μην πιστεύεις καμια γυναίκα ότι δουλειά και κάνει. Διότι δεν εννοούν αυτά που λένε και δεν λένε αυτά που εννοούν.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Αφου ολοι γνωριζετε πως η αποδοση της γυναικας πεφτει με τα χρονια.οι ορμονες αλλαζουν ,κλιμακτηριος και οχι η ιδια διαθεση για σεξ.μετα απο 20 χρονια γαμου πηδαω την γυναικα μου 2 φορες την εβδομαδα και δεν μου φτανει .ειμαι φουλ γυμνασμενος ,εμφανισιμος ,ρομαντικος και προσπαθω να κρατω την φλογα της αναμμενη.Εμεις οι αντρες εχουμε το μουνι συνεχεια στο μυαλο μας εμενα δεν μου φτανει το σεξ ,θελω κι αλλο.μην μπερδευουμε ανομοια πραγματα για το πως σκεφτονται και λειτουργουν οι γυναικες.
Οκ τύπε!!! Νο πρόμπλεμ!!! Μοιάζουμε σε πολλά, απλά ρώτησα!! Προσωπικά όταν ήμουν νιόπαντρος είχα κόψει τα πάντα!!! Μετά από τα πρώτα χρόνια, μια παραλίγο ιστοριούλα (όχι από μέρους μου αλλά από μέρους μιας γκόμενας), κόντεψε να εξελιχτεί σε τραγωδία οπότε δεν ασχολήθηκα ποτέ με γκομενικά και τα αποφεύγω αριστοτεχνικά!!! Η επιστροφή στην ασφάλεια του αγοραίου έρωτα ήταν μονόδρομος για εμένα και συνεχίζουμε!!! Απλά πάντα έχω στο μυαλό μου πως ίσως η σύζυγος να έχει κι αυτή κάποιο μυστικό αλλά μέσα μου το έχω ξεκαθαρίσει πως εφόσον δεν υπάρχει συναισθηματική εμπλοκή, είμαστε ΟΚ!!! Αν μάθω κάτι, το έχω αποενοχοποιήσει!!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.513
Κριτικές
2
Like
18.889
Πόντοι
3.836
πηδαω την γυναικα μου 2 φορες την εβδομαδα και δεν μου φτανει .ειμαι φουλ γυμνασμενος ,εμφανισιμος ,ρομαντικος και προσπαθω να κρατω την φλογα της αναμμενη.Εμεις οι αντρες εχουμε το μουνι συνεχεια στο μυαλο μας εμενα δεν μου φτανει το σεξ ,θελω κι αλλο.
ΟΥΑΟΥ! Με τα πουτανάκια τουλάχιστον χορταίνεις ή θα γαμήσεις και εμάς στο τέλος;:think:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.825
Πόντοι
4.496
Αθηνα καλα ειναι, αντε και Θεσσαλονικη. Επαρχια δε μπορεις να παιξεις ουτε με πουτανες. Συνηθως επαρχια οι παντρεμενοι μπλεκουν με αλλες παντρεμενες με πολυ μεγαλους κινδυνους και για τους δυο
+1 τύπε! Έχεις δίκιο!!! Γι αυτό όταν άνοιξαν τα κωλάδικα σε όλα τα χωριά τους μάσησαν τα φράγκα οι καριόλες!!!
 
OP
OP
arxidakos

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.488
Πόντοι
481
ΟΥΑΟΥ! Με τα πουτανάκια τουλάχιστον χορταίνεις ή θα γαμήσεις και εμάς στο τέλος;:think:
Φιλε δεν το παιζω γαμιας.Ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου .εμμονικος με το σεξ .και εαν γουσταρω να γαμησω θα χαπακωθω και θα γαμησω.Η καθε περιπτωση ειναι ξεχωριστη και σεβαστη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom