Νέα

Με πόσους λέει ότι έχει πάει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 599
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Συζητηση εχθες με φιλο...κοπελα που γυροφερνει να ριξει μεσο της παρεας του εμαθε πως την πηδαγε ενας με 30cm καυλι. Δεν τον ξενερωσε η γκομενα ομως εχει κομπλαρη και δεν ξερει πως να κινηθει. Κατα τα λογια του την εχει 17cm. Τι συμβουλευετε να κανει; Εχει καποιος αντιμετοποιση αντιστιχο προβλημα να μας πει;
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    4,9 KB · Εμφανίσεις: 32

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
Συζητηση εχθες με φιλο...κοπελα που γυροφερνει να ριξει μεσο της παρεας του εμαθε πως την πηδαγε ενας με 30cm καυλι. Δεν τον ξενερωσε η γκομενα ομως εχει κομπλαρη και δεν ξερει πως να κινηθει. Κατα τα λογια του την εχει 17cm. Τι συμβουλευετε να κανει; Εχει καποιος αντιμετοποιση αντιστιχο προβλημα να μας πει;

Na κάνει προένταση της 17άρας πούτσας και να την φτιάξει 13 ίντσες, περίπου 34cm.
Aυτό να κάνει....  :erection: :happy: :2funny: :grin: :idiot: :2funny: :2funny: :tooth: :tooth:
 

Συνημμένα

  • POYTΣυπο 2018-07-06, 18.00.55.png
    POYTΣυπο 2018-07-06, 18.00.55.png
    473,2 KB · Εμφανίσεις: 170
  • MOYNimages.jpg
    MOYNimages.jpg
    6,5 KB · Εμφανίσεις: 57
  • ΜΠΟΥΤΣΟΣ3QAU5dwNipw.jpg
    ΜΠΟΥΤΣΟΣ3QAU5dwNipw.jpg
    67,7 KB · Εμφανίσεις: 55
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ρε σεις για όλα έχει προνοήσει η αγορά. Πες του φίλου σου Kayliariskwstas να βάλει αυτό το μανίκι επάνω από το παπάρι του. Είναι φτιαγμένο για μικροτσούτσουνους σαν και του λόγου του. Θα το δει και μαύρο η τύπισσα θα ενθουσιαστεί.
kalymma-peoys-penis-sleeve-black-1000x1000.jpg
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Κοίτα, Την έχω κανονική προς μεγάλη.

Όλες οι γκόμενες γουστάρουν το καλό γλύψιμο μπρος-πίσω. Εκεί είναι το καλό

 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Ρε σεις εγω του λεω να χωθει και να μην σκαλωνει σεμαλακιες. Προσωπικη μου γνωμη ειναι πως μουφα ειναι τα 30cm ομως ποτε δεν ξερεις. Η τυπησα δεν ειναι χοντρη μια φυσιολογικη κοπελα την λες ισως λιγο ποιο ατακτουλα αλλα ως εκει (τουλαχιστων εγω αυτη τη γνωμη εχω). Ααα ξεχασα δεν ψηφιζει συριζα...
 

underw

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2011
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Να ξερετε αντρες
οτι οι γυναικες παντα σχολιαζουν τα προσοντα σας
με τις φιλες τους η με τις φιλεναδες
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
Ρώτησα κ γω με είπε ψέματα κ μετά από κάνα μήνα χώρισα.. Μετάνιωσα που ρώτησα πάντως κ ξενέρωσα για το ψέμα πιο πολυ
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Ρε σεις εχουν πλακα ορισμενες που στο παιζουν παρθενες και πρωταρες λες και οταν ανοιγει ποδια η αλλη δεν καταλαβαινεις ποσο εχει ξεχυλωσει η μουναρα της, πηδαγα προ 10ετιας συμμαθητρια που σπουδαζε τοτε στην γνωστη σε ολους μας για τα καλα κοριτσια Πατρα και μιλαμε χανομουνα. Τοτε η κοπελα πρεπει να ηταν 22-23 καθως ειναι μικροτερη μου και απ οσα καταλαβα πρεπει να ειχαν περασει πολυ συναγωνιστες απ τα κατω χιλια της...αντε τωρα να την ρωταγα αυτη με ποσους εχει παει...ακομα θα μετρουσαμε χαχαχαχα
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Μην μασάς τύπε..Υπάρχουν τύποι εκεί έξω όπου οι γκομενες/γυναίκες τους ήταν πουτανες και cg και δεν το ξέρουν και μάλλον δεν θα το μάθουν ποτέ..
Το να γαμηθει μια γυναίκα με πολλούς δεν λέει τπτ ως προς το τι θα εξελιχθεί όταν βρει αυτό που πραγματικά έψαχνε και θέλει.

Θα συμφωνησω απολυτα αν και δεν θα ηθελα να μου τυχει.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Ρε σεις εχουν πλακα ορισμενες που στο παιζουν παρθενες και πρωταρες λες και οταν ανοιγει ποδια η αλλη δεν καταλαβαινεις ποσο εχει ξεχυλωσει η μουναρα της, πηδαγα προ 10ετιας συμμαθητρια που σπουδαζε τοτε στην γνωστη σε ολους μας για τα καλα κοριτσια Πατρα και μιλαμε χανομουνα. Τοτε η κοπελα πρεπει να ηταν 22-23 καθως ειναι μικροτερη μου και απ οσα καταλαβα πρεπει να ειχαν περασει πολυ συναγωνιστες απ τα κατω χιλια της...αντε τωρα να την ρωταγα αυτη με ποσους εχει παει...ακομα θα μετρουσαμε χαχαχαχα
Φίλε εμένα μου έτυχε μια μαθηματικός πειραιωτισα που σπουδασε Πάτρα. Σάββατο τη γνωρίζω βγαίνω απο Τιντερ, φασωμα κατευθείαν, την Τρίτη σπίτι μου για φουλ γαμησι με τσιμπούκια , ελτος απο κωλο, μίλαγε για παιδιά δεσμεύσεις , οτι να ναι και μετά απο μιάμιση βδομάδα ην έκανε. Το μουνι της αδελφέ σκέτο πηγάδι. Δεν μπορούσα να τελειώσω με τίποτα. Ευτυχώς την έκανε απο μόνη της, αφού καινη ίδια προφανώς δεν παιρναγε καλά μαζί μου. Στα+ βέβαια οτι δεν το έπαιζε παρθένα. Ειλικρινά η πιο ξεχειλωμενη γυναίκα που είχα ποτέ, Απο τθς πιο ευκολες στο να γαμησω. Πέρασε κι αυτή απο το μεγάλο σχολείο της πατρινης φοιτητικής ζωής
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Οι γέννες το ξεχειλώνουν πολύ.
Έχει τύχει να γαμήσω 45άρα πουτάνα και να είναι σφιχτή. Απλά δεν είχε κάνει παιδιά. Λογικά από το μουνί της, θα πρέπει να είχαν περάσει περισσότεροι από το στρατό που μαζεύει η κίνα, μετά από επιστράτευση .
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Οι γέννες το ξεχειλώνουν πολύ.
Έχει τύχει να γαμήσω 45άρα πουτάνα και να είναι σφιχτή. Απλά δεν είχε κάνει παιδιά. Λογικά από το μουνί της, θα πρέπει να είχαν περάσει περισσότεροι από το στρατό που μαζεύει η κίνα, μετά από επιστράτευση .

Ολοι μαζι λες να την πηραν τυπε;;; Οντως μετα απο γεννα ξεχυλωνουν
 

Chris101

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μια 28ρα γκομενα που εκτοτε ημουν μαζι της για 3 χρονια μου ειχε πει πως ειχε παει με 5 απο τους οποιους ο ενας ηταν μολις για 1 βδομαδα. Βεβαια νομιζω οτι ο αριθμος ηταν μεγαλυτερος διοτι αφενος φαινοταν αρκετα δουλεμενη (5 δαχτυλα εβαζα στο μουνι της και 4 στον κωλο χωρις λιπαντικο  :o), τα καταπινε αβερτα, τσιμπουκια λαρυγγωτα, τρελενοταν στο κωλοξεσκισμα και πανω στο γαμησι ελεγε ποσες πουτσες ακομα ηθελε εκεινη την ωρα! Βεβαια απο την αλλη μου ειχε πει οτι με εναν απο τους 5 ειχαν κανει τα παντα ολα - αρα ισως εκει να οφειλονται ολα τα παραπανω.  :idiot:
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Πέρασε κι αυτή απο το μεγάλο σχολείο της πατρινης φοιτητικής ζωής

Παιδιά, μην κρίνετε από μία προσωπική περίπτωση.

Εγώ σπούδασα Πάτρα και να ξέρετε, πέφτει πολλή ξεραΐλα στο Πανεπιστήμιο και ελάχιστοι φοιτητές γαμάνε, γιατί απλούστατα, ελάχιστες φοιτήτριες έχουν μια στοιχειωδώς υγιή ερωτική ζωή. Οι περισσότερες είναι πολύ σεμνότυφες.

Ξέρω ότι με αυτό που λέω, θα εμφανιστούν ένα σωρό βλήματα να γράψουν ότι λέω μαλακίες, λέω φίδια, φταίω εγώ που δε μου κάθονταν οι παρτόλες και λοιπά χαζά που γράφουν όλοι οι αγάμητοι που συχνάζουν στο παρόν σάιτ και που γράφουν "ξεκώλιασα την τάδε φοιτήτρια χτές, παρτούζωσα τρεις φιλολογίνες πέρσι και πριν οκτώ χρόνια γαμούσα τρεις γιατρίνες κάθε μέρα". Ε λοιπόν, εγώ ξέρω καλύτερα: όταν διαβάζω εδώ μέσα ιστορίες του τύπου, έριξα με μια ατάκα μια φοιτήτρια της Πάτρας, της έκανα το μουνί πηγάδι και μου έδωσε κώλο ασάλιωτο, ξέρω ότι διαβάζω κάποιον μυθιστοριογράφο. Είναι πολύ γνωστό πως όποιος είναι έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια ξέρει. Όσοι δε σπουδάζουν νομίζουν πως οι φοιτήτριες γαμιούνται σα μεθυσμένες Σουηδέζες, όσοι σπουδάζουν στα ΑΕΙ πιστεύουν πως οι ιστορίες για τις φοιτήτριες βγήκαν από τις φοιτήτριες των ΤΕΙ, όσοι σπουδάζουν στα ΤΕΙ, φαντάζονται πως οι φοιτήτριες Ιατρικής και Νομικής είναι παρτουζιάρες. Η εκ των έσω αλήθεια, όπως την έζησε ένας που πραγματικά σπούδασε, είναι πως αν θέλετε να δείτε γνήσιες "ελλεηνίδες" σε μεγάλους αριθμούς, απευθυνθείτε στις φοιτήτριες - και το Πανεπιστήμιο Πατρών διεκδικεί τα πρωτεία σε αυτόν τον τομέα.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
κανονικα το θεμα πρεπει να το συνοδευει ψοφοφορια να εχουμε συνοπτικη εικονα του τι ακουμε
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
κανονικα το θεμα πρεπει να το συνοδευει ψοφοφορια να εχουμε συνοπτικη εικονα του τι ακουμε
Ναι ναι!!!!!
Βάλτε ψηφοφορία για τις παρτουζιαρες του Πανεπιστημίου Πατρών.
Ο φίλος που λέει απο πάνω εχει εν μερει δίκιο.
Είναι που θα πέσεις. Στην Πάτρα υπήρχαν οι κλασσικές ελεηνιδες ανεραστες που έψαχναν τον πρίγκηπα, υπήρχαν όμως και πολλές παρτολιτσες που μάζεψαν μπόλικο πούτσο. Για παρτουζες κλπ δεν ξέρω. Κοπέλες που πήραν πολύ Λαό ξέρω.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Μια 28ρα γκομενα που εκτοτε ημουν μαζι της για 3 χρονια μου ειχε πει πως ειχε παει με 5 απο τους οποιους ο ενας ηταν μολις για 1 βδομαδα. Βεβαια νομιζω οτι ο αριθμος ηταν μεγαλυτερος διοτι αφενος φαινοταν αρκετα δουλεμενη (5 δαχτυλα εβαζα στο μουνι της και 4 στον κωλο χωρις λιπαντικο  :o), τα καταπινε αβερτα, τσιμπουκια λαρυγγωτα, τρελενοταν στο κωλοξεσκισμα και πανω στο γαμησι ελεγε ποσες πουτσες ακομα ηθελε εκεινη την ωρα! Βεβαια απο την αλλη μου ειχε πει οτι με εναν απο τους 5 ειχαν κανει τα παντα ολα - αρα ισως εκει να οφειλονται ολα τα παραπανω.  :idiot:

Δυναμη η δικια σου τυπε, κοριτσι για σπιτι που λενε!!!
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Ναι ναι!!!!!
Βάλτε ψηφοφορία για τις παρτουζιαρες του Πανεπιστημίου Πατρών.
Ο φίλος που λέει απο πάνω εχει εν μερει δίκιο.
Είναι που θα πέσεις. Στην Πάτρα υπήρχαν οι κλασσικές ελεηνιδες ανεραστες που έψαχναν τον πρίγκηπα, υπήρχαν όμως και πολλές παρτολιτσες που μάζεψαν μπόλικο πούτσο. Για παρτουζες κλπ δεν ξέρω. Κοπέλες που πήραν πολύ Λαό ξέρω.

Κοίτα, εξαρτάται τι εννοεί κανείς "πολύ λαό". Μια κολλητή μου συμφοιτήτρια πήγε μέσα σε πέντε χρόνια με 8. Αυτό το νούμερο, για φοιτήτρια ΑΕΙ, είναι μεγαλούτσικο. Το κατάφερε με τον εξής γελοίο τρόπο: όχι ότι ήθελε να αλλάζει τους άντρες σαν τα πουκάμισα, γιατί έριχνε χυλόπιτα στους μπάρμεν, με το επιχείρημα "δε μπορεί εγώ, μια αριστούχος, να πάω με το ταγάρι το μπάρμαν, μόνο επειδή είναι όμορφος". Ήθελε μόνιμη σχέση, όμως ήθελε και να είναι με "περπατημένο" άντρα. Επειδή αυτά τα δύο δε συμβιβάζονται, κατέληγε να κάνει σχέσης μέγιστης διάρκειας 30 ημερών. Τη γλένταγαν, τη βαριόταν (μιλούσε ακατάσχετα αν την άφηνες), έφευγαν. Ήταν κι αυτή λίγο θύμα. Αποτέλεσμα, να μαζέψει 8 άντρες ως τα 23 της, ενώ ήθελε μονάχα σχέση με τον ένα μοναδικό πρίγκιπα.

Ε λοιπόν, επειδή την είχαν δει να κυκλοφορεί, ένα φθινόπωρο με τον άλφα, μια άνοιξη με τον βήτα, τα λιγούρια οι φοιτητές της Πάτρας έβγαλαν με το μυαλό τους πως ανάμεσα σε φθινόπωρο και άνοιξη μεσολάβησε όλο το υπόλοιπο αλφάβητο. Μετά, πολύ εύκολα κυκλοφόρησαν ιστορίες-φίδια για παρτούζες και τελικά την έμαθε όλο το Πανεπιστήμιο, και φαντάζονταν εικοσαπλάσια πράγματα από όσα ήταν η αλήθεια (που κι αυτήν οι περισσότεροι δεν την ήξεραν).

Τώρα, γενικά, όλο και κάποιες θα εκμεταλλεύτηκαν το γεγονός πως μένανε σε δικό τους σπίτι σε άλλη πόλη και "χάρηκαν τη ζωή τους", εγώ όμως που κυκλοφόρησα πολύ και γνώρισα πάρα πολλές γυναίκες (αν και στο κρεβάτι δεν κατέληξα με όσες ήθελα, ή όσες θα έπρεπε), δε γνώρισα ούτε μία τέτοια παρτόλα. Γνώρισα λεσβίες, που χαμουρεύονταν στη μέση του δρόμου, αλλά γυναίκα που πήγε με πλήθος δε γνώρισα. Άρα, εκτιμώ πως οι παρτόλες ήταν πολύ λίγες.

Ο κανόνας ήταν πως οι περισσότερες φοιτήτριες δεν κάναν πολλά. Δυο - τρεις σε μια πενταετία. Κανένα κεράτωμα, έτσι για το αλατοπίπερο, κανένα φάσωμα με τον πρώην, αυτά ήταν συνήθως τα πιο χαρντκορ. Οι Αθηναίες ήταν σαφώς πιο προχώ από τις επαρχιώτισσες, υπήρχε σαφής διαφορά. Το ενδιαφέρον είναι πως τα πιο εξτριμ τα έκαναν με Αθηναίους πίσω στην Αθήνα. Θα πω κάτι, που θα έπρεπε να γραφτεί στο νήμα με τις ελλεηνίδες, μπας και ανοίξουν μάτια: οι περισσότερες ΗΘΕΛΑΝ. Ήθελαν πολύ περισσότερα. Το μεγάλο τους πρόβλημα είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των Ελλήνων ήταν φλώροι. Μπουνταλάδες φλώροι, που επιπλέον, από το πολύ διάβασμα, είχαν γίνει και αργόστροφοι, αλλά και ελεϊννά ντροπαλοί.

Όσοι είναι έξω από τα πανεπιστήμια, κάνουν το λογικό συλλογισμό, πως αφού οι φοιτήτριες μένουν πλέον μακριά από τον γονικό έλεγχο, μπορούν να γλεντήσουν τη ζωή. Λογικό είναι, όμως η πραγματικότητα είναι κάπως πιο περίπλοκη. Έχουν τα θέματά τους και οι νέες κοπέλες και επιπλέον παίζει μεγάλο ρόλο πώς έμαθαν στο σπίτι τους: εδώ στη Θεσσαλία, στα χωριά γίνεται το σώσε, όμως μέσα στις πόλεις, οι μικροαστικές οικογένειες είναι πολύ μαζεμένες. Οι περισσότερες φοιτήτριες πάνε σε ξένη πόλη και κουβαλάνε ήδη θέματα. Για πολλές, μια χουχουλιάρικη μοναχική βραδιά με χοντρές πιτζάμες μέσα στο σπίτι είναι προτιμώτερη από νυχτερινή έξοδο στα μπουζούκια με εφαρμοστό μίνι. Εξάλλου, τι θα βρουν έξω; Οι περισσότεροι άντρες είναι μάπες, αφρόντιστοι, αργόστροφοι και προπάντων δειλοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom