Νέα

Με ποιές πουτάνες έχετε κάνει τα καλύτερα γαμήσια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMMY DEVITO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
19
Like
814
Πόντοι
1.011
ιβόνη από Ρεμούνδου 21 όροφος, δε γάμησα, πήγα αποκλειστικά για τσιμπούκι
Μαντόνα κ132, τίμια κυρία για pse
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
1. Ντενίζα, Ρεμούνδου 20
2. Φωτεινή, Διδυμου 27
3. Καμέλια, Φώκαιας 27 υπόγειο ή όροφος
4. Χριστίνα, Φώκαιας 27 υπόγειο
5. Ελένη,  Ρεμούνδου 21 ισόγειο
6. Αλιόνα, Διδύμου 18 ισόγειο
 
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
OP
OP
TOMMY DEVITO

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
21 μέλη και 41 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

:kneel: :kneel: :kneel: :new_shocked:
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Ωραίο θέμα παρεμπιπτόντως...αλλά δεν ξέρω από που να αρχίσω...Λοιπόν θα ξεκινήσω απο τα αγαπημένα μας μπουρδελάκια..Αν ανατρέξω σε βάθος χρόνου θυμάμαι αρχές δεκαετίας 2000 τη γνωστή Μαρία τη τρελοκοτσιδού(διδύμου 8 πάνω) που αν και μετριότατη σε εμφάνιση,στο κρεβάτι ήταν πύραυλος..Ανήκει σίγουρα στο top10 το κοριτσιών που έχω επισκεφτεί πάρα πολλές φορές.Συνεχίζω με Μαρίνα γκεισα (φ109,φώκαιας&αχαρνών,καλυμνου,τροφωνιου,βεργας 6,ιωνιας) όπου για μιλφ είχε έναν από τους πιο όμορφους κώλους που δυστυχώς δεν έδινε..έγλυφε τα πάντα :kissass2:,οι κάβλες βαράγανε κόκκινο και τα γαμησια ήταν πάντοτε πολύ δυνατά.Τέλος,όσο αναφορά τα μπουρδελα δεν θα μπορούσε να λείψει το πουλεν μου της τελευταίας πενταετίας..Τζουλια-Τζουλιαννα (φ69-71 πανω)..Αυτή η  γυναίκα με έμαθε τι θα πει αντοχή στο κωλογαμησι...μην επεκταθώ,άλλωστε έχω και κριτική γι αυτήν..Περνώντας στα στουντιο και ψάχνοντας να βρω και δω μια κορυφαία τριάδα σίγουρα στη κορυφή της λίστας είναι η Νταρια(λελας καρ,φρατζη,σπυρου πατση,βουρβαχη,βουλιαγμενης κλπ).Ηταν τόσο έντονα τα κρεβάτια που έκανα μαζί της και σε gfe και σε pse φάση που δυστυχώς δεν περιγράφονται...  ;) ;)...Στη δεύτερη θέση θα βάλω την αντριαννα απο τα στουντιο της κηφισου.Αγαλματένιο μιλφ απο την βουλγαρία που στο κρεβάτι ήταν πολύ ζεστό αλλά ταυτόχρονα άντεχε στο σφυροκόπημα..Στη τρίτη θέση θα βάλω επάξια τη Σαντρα (θαρυπου,λεοφωρο αθηνων 318,πειραιως 193,σερβιων) .Απίστευτο gfe γαμησι,πολύ όμορφο σώμα για την ηλικία της 35+ και το πιο συμαντικό...τη γαμας και καβλωνει αν σπασει ο παγος και αποκτήσει οικιότητα μαζί σου.Τελειώνοντας θα αναφερθώ στα αγαπημένα μου cg..Το πιο σκληροπυρινικο γαμιση το χω κάνει με Ναντια μιλφ...δεν περιγράφω τι εστι ναντια....μεγάλο όργιο στο κρεβάτι...Το πιο gfe γαμησι με cg το χω κάνει με Αφροδιτη 27 που κατά τη γνώμη μου δεν ενδυκνειται για κάτι άλλο και τέλος τιμής ενεκεν και λογω οτι ηταν το πρωτο μου cg πριν περίπου 5 χρόνια θα βάλω τη μιλφ Παολα η οποία ουσιαστικά με μύησε στο χώρο των cg..αυτά από μένα.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Ωραίο θέμα παρεμπιπτόντως...αλλά δεν ξέρω από που να αρχίσω...Λοιπόν θα ξεκινήσω απο τα αγαπημένα μας μπουρδελάκια..Αν ανατρέξω σε βάθος χρόνου θυμάμαι αρχές δεκαετίας 2000 τη γνωστή Μαρία τη τρελοκοτσιδού(διδύμου 8 πάνω) που αν και μετριότατη σε εμφάνιση,στο κρεβάτι ήταν πύραυλος..Ανήκει σίγουρα στο top10 το κοριτσιών που έχω επισκεφτεί πάρα πολλές φορές.Συνεχίζω με Μαρίνα γκεισα (φ109,φώκαιας&αχαρνών,καλυμνου,τροφωνιου,βεργας 6,ιωνιας) όπου για μιλφ είχε έναν από τους πιο όμορφους κώλους που δυστυχώς δεν έδινε..έγλυφε τα πάντα :kissass2:,οι κάβλες βαράγανε κόκκινο και τα γαμησια ήταν πάντοτε πολύ δυνατά.Τέλος,όσο αναφορά τα μπουρδελα δεν θα μπορούσε να λείψει το πουλεν μου της τελευταίας πενταετίας..Τζουλια-Τζουλιαννα (φ69-71 πανω)..Αυτή η  γυναίκα με έμαθε τι θα πει αντοχή στο κωλογαμησι...μην επεκταθώ,άλλωστε έχω και κριτική γι αυτήν..Περνώντας στα στουντιο και ψάχνοντας να βρω και δω μια κορυφαία τριάδα σίγουρα στη κορυφή της λίστας είναι η Νταρια(λελας καρ,φρατζη,σπυρου πατση,βουρβαχη,βουλιαγμενης κλπ).Ηταν τόσο έντονα τα κρεβάτια που έκανα μαζί της και σε gfe και σε pse φάση που δυστυχώς δεν περιγράφονται...  ;) ;)...Στη δεύτερη θέση θα βάλω την αντριαννα απο τα στουντιο της κηφισου.Αγαλματένιο μιλφ απο την βουλγαρία που στο κρεβάτι ήταν πολύ ζεστό αλλά ταυτόχρονα άντεχε στο σφυροκόπημα..Στη τρίτη θέση θα βάλω επάξια τη Σαντρα (θαρυπου,λεοφωρο αθηνων 318,πειραιως 193,σερβιων) .Απίστευτο gfe γαμησι,πολύ όμορφο σώμα για την ηλικία της 35+ και το πιο συμαντικό...τη γαμας και καβλωνει αν σπασει ο παγος και αποκτήσει οικιότητα μαζί σου.Τελειώνοντας θα αναφερθώ στα αγαπημένα μου cg..Το πιο σκληροπυρινικο γαμιση το χω κάνει με Ναντια μιλφ...δεν περιγράφω τι εστι ναντια....μεγάλο όργιο στο κρεβάτι...Το πιο gfe γαμησι με cg το χω κάνει με Αφροδιτη 27 που κατά τη γνώμη μου δεν ενδυκνειται για κάτι άλλο και τέλος τιμής ενεκεν και λογω οτι ηταν το πρωτο μου cg πριν περίπου 5 χρόνια θα βάλω τη μιλφ Παολα η οποία ουσιαστικά με μύησε στο χώρο των cg..αυτά από μένα.

Μηπως εννοείς Αφροδίτη 21 φίλη της Ευας και της Πενυ. Αυτή που για κακή μας τύχη κάθισε ελάχιστα στο κουρμπέτι αλλα ηταν πύραυλοκινητη ?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Βαλέρια απο Αλκαμένους
Μαρίνα60
Αθηνά
Κατερίνα (δουλευε Φυλής 134)
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
μασαζ τζεσικα

χριστινα γυμναστρια


κολ

μια ρουμανα απο γραφειο μισελ το 2010

ισως αριαννα που αυτοκτονησε



σιτυ τουρ

αυτη που ειχε καψουρα ο μπευμπυ την ουκρανεζα την αλκοολικια
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
μασαζ τζεσικα

χριστινα γυμναστρια


κολ

μια ρουμανα απο γραφειο μισελ το 2010

ισως αριαννα που αυτοκτονησε



σιτυ τουρ

αυτη που ειχε καψουρα ο μπευμπυ την ουκρανεζα την αλκοολικια

αυτοκτονησε??
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Επειδή βλέπω μόνο αθηναϊκά βιώματα θα έλεγα Betoula !
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300

stefanos22

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
και το ερώτημα είναι: τα καλύτερα γαμήσια τα κάνουν οι πολύ όμορφες ή οι μέτριες και οι μικρές ή οι έμπειρες με χρονάκια στο κοντέρ;

 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
dopa, άλλη ηταν η καψουρα του BABY  :grin:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Καλύτερα με βίζιτες παρά στα μπουρδέλα γιατί εκεί το κοντέρ γράφει 20 και 30 πελάτες την ημέρα και από ένα σημείο και μετά το κάνουν μηχανικά. Με τις βίζιτες που δεν παίρνουν τόσους πολλούς πελάτες την ημέρα, είναι περισσότερες οι πιθανότητες να είναι αυθόρμητο το γαμήσι και να ευχαριστηθείς και εσύ, αλλά ακόμα και η γκόμενα.
 

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
Αντριαννα απο χωματιανου 11 β. Στανταρακι ,και σταθερη αξια!
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
anna maria αλλιως μαρια σαλονικια
αννα μαρια θεσσαλονικης
δαναη θεσσαλονικη
μαρια τσεχα θεσσαλονικη
νταιανα θεσσαλονικη
χριστινα πολωνεζα σαλονικα
σαρα σαλονικα
αλλα ειναι πολλες οι καλες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom