Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.434 57,1%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 522 20,8%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 433 17,2%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 43 1,7%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 80 3,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.512

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Σερβικό μιλφ με 3 παιδιά!!!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230715_015240.jpg
    Screenshot_20230715_015240.jpg
    107 KB · Εμφανίσεις: 110
  • Screenshot_20230715_015143_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230715_015143_com.android.gallery3d.jpg
    814,2 KB · Εμφανίσεις: 122
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Με κατάλαβε κ είπε κάνε γρήγορα κ τελείωνε... ε λοιπόν θα τελειώσουνε κι'αλλοι τώρα καριολα!!!
πως και δεν ούρλιαξε για βοήθειες για αστυνομίες οτι την βιάζουν κλπ...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: greg13

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
456
Αν ο μπάρμπας ήθελε τους έκανε και μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση και έπαιρνε και λεφτά για ηθική βλάβη και ψυχική οδύνη. Γενικά δεν μπορείς να βγαίνεις και να λές ότι θέλεις, αν δεν μπορείς να το αποδείξεις. Έχουν μπερδέψει πολλά εδώ με τους φεμινισμοους και τα metoo.Δεν είμαι υπέρ του μπάρμπα,αλλά δεν είμαι και υπερ της κάθε υστερικής που το παίζει θύμα και αν και κουνάει την ουρά της για να προκαλεί, το παίζει μετα θυμα της τοξικής πατριαρχίας και νομίζει ότι έχει κάποια εξουσία ή είναι υπεράνω όλων επειδή έχει ένα μουνί ή επειδή αρχίζει να κράζει.
Κανείς ΔΕΝ έχει το δικαίωμα να σου πεί να του δείξεις το τηλέφωνό σου ή άλλα προσωπικά δεδομένα, ακόμα και τυχόν μπατσαίοι που θα έρθουν εκεί, παρά μόνο αν έχουν ένταλμα και αυτό υπο προϋποθέσεις. Είναι δημόσιος χώρος και μπορείς να ισχυριστείς πως τραβάς ότι θέλεις.Αν φαίνονται μονο κώλοι και όχι πρόσωπα, θα σου κλάσουν τα παπάρια. Στην τελική αν είχε κάτι να κρύψει ο οποιοσδήποτε, να μην το πέταγε έξω in the first place.
Σε εκτιμώ λίγο περισσότερο για την άψογη τοποθέτηση σου.Διοτι όταν βρίσκεσαι σε δημόσιο χώρο, όπως μπορεί η καργια να βγάλει τον κωλο της χωρίς προσβολή δημόσιας αιδούς, έτσι και γω μπορώ να στρέψω τον φακό της κάμερας μου όπου θέλω.

Άντε με την κάθε μαλακισμενη που θεωρεί πως είμαστε πουτανακια της.
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Με κατάλαβε κ είπε κάνε γρήγορα κ τελείωνε... ε λοιπόν θα τελειώσουνε κι'αλλοι τώρα καριολα!!!
Μπράβο Γρηγόρη, καλά ξηγήθηκες, ε μα ποια. Την άλλη φορά πάιξτον στα γρήγορα να μην προλάβει να αντιδράσει να γελάσουμε
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
502
Like
1.064
Πόντοι
206
Σε εκτιμώ λίγο περισσότερο για την άψογη τοποθέτηση σου.Διοτι όταν βρίσκεσαι σε δημόσιο χώρο, όπως μπορεί η καργια να βγάλει τον κωλο της χωρίς προσβολή δημόσιας αιδούς, έτσι και γω μπορώ να στρέψω τον φακό της κάμερας μου όπου θέλω.

Άντε με την κάθε μαλακισμενη που θεωρεί πως είμαστε πουτανακια της.
Στρέφοντας τον φακό της κάμερας σου φίλε γίνεσαι αυτόματα πουτανάκι της από μόνος σου. Οπότε το καλύτερο είναι να μην δίνεις σημασία και να μην χαλιέσαι. Κάνε παρέα με κορίτσια και αγόρια φίλους που είναι στις δικές σου αξίες και όλα καλά
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
456
Στρέφοντας τον φακό της κάμερας σου φίλε γίνεσαι αυτόματα πουτανάκι της από μόνος σου. Οπότε το καλύτερο είναι να μην δίνεις σημασία και να μην χαλιέσαι. Κάνε παρέα με κορίτσια και αγόρια φίλους που είναι στις δικές σου αξίες και όλα καλά
Έχω ξαναγράψει πως προσωπικά την στρέφω επειδή υπάρχει το νήμα και το φόρουμ αυτό, ώστε τις ανεβάζω για καυλαντα.

Ούτε συλλογή με άσχετες έχω, ούτε πια τις προσέχω, πόσω δε να χαλαστω όπως θεωρείς πως κάνω ή ακόμα και να λάβω συμβουλές για τις παρέες μου.

Εάν κάποτε κλείσει αυτό το νήμα ή εγώ δεν γράφω, δεν θα έχω ούτε ένα mb κώλου ασχετης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom