Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.443 57,1%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 523 20,7%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 436 17,3%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 43 1,7%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 81 3,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.526

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.769
Like
14.284
Πόντοι
2.256
Αν ο μπάρμπας ήθελε τους έκανε και μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση και έπαιρνε και λεφτά για ηθική βλάβη και ψυχική οδύνη. Γενικά δεν μπορείς να βγαίνεις και να λές ότι θέλεις, αν δεν μπορείς να το αποδείξεις. Έχουν μπερδέψει πολλά εδώ με τους φεμινισμοους και τα metoo.Δεν είμαι υπέρ του μπάρμπα,αλλά δεν είμαι και υπερ της κάθε υστερικής που το παίζει θύμα και αν και κουνάει την ουρά της για να προκαλεί, το παίζει μετα θυμα της τοξικής πατριαρχίας και νομίζει ότι έχει κάποια εξουσία ή είναι υπεράνω όλων επειδή έχει ένα μουνί ή επειδή αρχίζει να κράζει.
Κανείς ΔΕΝ έχει το δικαίωμα να σου πεί να του δείξεις το τηλέφωνό σου ή άλλα προσωπικά δεδομένα, ακόμα και τυχόν μπατσαίοι που θα έρθουν εκεί, παρά μόνο αν έχουν ένταλμα και αυτό υπο προϋποθέσεις. Είναι δημόσιος χώρος και μπορείς να ισχυριστείς πως τραβάς ότι θέλεις.Αν φαίνονται μονο κώλοι και όχι πρόσωπα, θα σου κλάσουν τα παπάρια. Στην τελική αν είχε κάτι να κρύψει ο οποιοσδήποτε, να μην το πέταγε έξω in the first place.
Βρε έχεις δίκιο. Εγώ ανέφερα αυτή τη μαλακία που κυκλοφορεί ευρέως στα προφίλ τους στο ίνσταγκραμ με την προτροπή στα μέλη που το κάνουν, να είναι προσεκτικοί! Μόνο και μόνο η "ρόμπα", αν κάποια από αυτές, πάθει υστερία στην παραλία, φτάνει και περισσεύει!!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.220
Πόντοι
6.265
Βρε έχεις δίκιο. Εγώ ανέφερα αυτή τη μαλακία που κυκλοφορεί ευρέως στα προφίλ τους στο ίνσταγκραμ με την προτροπή στα μέλη που το κάνουν, να είναι προσεκτικοί! Μόνο και μόνο η "ρόμπα", αν κάποια από αυτές, πάθει υστερία στην παραλία, φτάνει και περισσεύει!!!
Είναι μέχρι να φάνε μερικές μηνυσεις και να ισιώσουν και να δείς μετά πως θα σκάσουν. Αν κάποια την πιάσει υστερία ακόμα καλύτερα. Εκεί την τραβάς κανονικό βίντεο και την πάς στην μπατσαρία ο ίδιος Ευκαιρία και για κανένα εξτραδάκι για να πάρει κάποιος συναγωνιστής και καλύτερο τηλέφωνο. Γενικά ναι, θέλει προσοχή μεγάλη.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
Στην τελική αν είχε κάτι να κρύψει ο οποιοσδήποτε, να μην το πέταγε έξω in the first place.
Πολυ σωστος. Τα βγαζουν ολα εξω οι καργιολες και μετα κραζουν κιολας..
Είναι μέχρι να φάνε μερικές μηνυσεις και να ισιώσουν και να δείς μετά πως θα σκάσουν.
Ηδη πολλες εχουν αρχισει και σκανε, αυτες που το παιζαν ιστορια περι φεμινισμου και παπαρια μεντολες αρχιζουν τα κλαματα και παρακαλανε για αντρες..(μιλαω για τις πρωτες ηλιθιες που ξεκινησαν με αυτην την ηλιθια μοδα)
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Πολυ σωστος. Τα βγαζουν ολα εξω οι καργιολες και μετα κραζουν κιολας..

Ηδη πολλες εχουν αρχισει και σκανε, αυτες που το παιζαν ιστορια περι φεμινισμου και παπαρια μεντολες αρχιζουν τα κλαματα και παρακαλανε για αντρες..(μιλαω για τις πρωτες ηλιθιες που ξεκινησαν με αυτην την ηλιθια μοδα)
οντως; εχει παιχτει τετοιο σκηνικο;
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.540
Πόντοι
446
Το έγραψα και στο "μάτι παντού". Κυκλοφορεί στο Instagram ΠΡΟΣΟΧΉ.
Screenshot_20230712_143201.jpg
Εγώ έχω σταματήσει εδώ και καιρό με κάτι τέτοια. Κατ' αρχήν δεν ξέρεις ποιος κάθεται - περπατάει - στέκεται δίπλα σου, πίσω σου κλπ.
Ακόμη και δίκιο να έχω, ακόμη κι αν δεν έχω τραβήξει το παραμικρό, και μόνο που θα δημιουργηθεί θέμα και θα προκληθεί φασαρία, ε δεν το λες και ότι καλύτερο. Άσε που μετά - ειδικά άμα είσαι σε περιοχή που περνάς συχνά - θα σου καλλήσει και η ρετσινιά.

Και φυσικά, μην παραβλέπουμε το ότι ΟΝΤΩΣ κάνουμε κάτι που δεν θα 'πρεπε. Ότι κι αν λέμε, αυτό που κάνουμε είναι ποινικά κολάσιμο (που λένε και οι δικηγόροι) και υπάρχουν συνέπειες. Σαφώς και είναι οξύμωρο, να κυκλοφορεί η άλλη με τα κάλλη της σε κοινή θέα αλλά να μην μπορείς να τα φωτογραφίσεις, αλλά έτσι είναι, τι να κάνουμε; Είναι όπως με τις πινακίδες των οχημάτων που τις βλέπει ο καθένας ανά πάσα ώρα και στιγμή, αλλά όταν ανεβάσεις μια φωτό ενός αμαξιού που π.χ. έχει παρκάρει πάνω σε πεζοδρόμιο, ΠΡΕΠΕΙ να σβήσεις την πινακίδα!!!

Anyway παιδιά, προσοχή χρειάζεται για να μην βρεθεί κανείς μπλεγμένος ...
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.732
Like
6.710
Πόντοι
1.056
Εγώ έχω σταματήσει εδώ και καιρό με κάτι τέτοια. Κατ' αρχήν δεν ξέρεις ποιος κάθεται - περπατάει - στέκεται δίπλα σου, πίσω σου κλπ.
Ακόμη και δίκιο να έχω, ακόμη κι αν δεν έχω τραβήξει το παραμικρό, και μόνο που θα δημιουργηθεί θέμα και θα προκληθεί φασαρία, ε δεν το λες και ότι καλύτερο. Άσε που μετά - ειδικά άμα είσαι σε περιοχή που περνάς συχνά - θα σου καλλήσει και η ρετσινιά.

Και φυσικά, μην παραβλέπουμε το ότι ΟΝΤΩΣ κάνουμε κάτι που δεν θα 'πρεπε. Ότι κι αν λέμε, αυτό που κάνουμε είναι ποινικά κολάσιμο (που λένε και οι δικηγόροι) και υπάρχουν συνέπειες. Σαφώς και είναι οξύμωρο, να κυκλοφορεί η άλλη με τα κάλλη της σε κοινή θέα αλλά να μην μπορείς να τα φωτογραφίσεις, αλλά έτσι είναι, τι να κάνουμε; Είναι όπως με τις πινακίδες των οχημάτων που τις βλέπει ο καθένας ανά πάσα ώρα και στιγμή, αλλά όταν ανεβάσεις μια φωτό ενός αμαξιού που π.χ. έχει παρκάρει πάνω σε πεζοδρόμιο, ΠΡΕΠΕΙ να σβήσεις την πινακίδα!!!

Anyway παιδιά, προσοχή χρειάζεται για να μην βρεθεί κανείς μπλεγμένος ...
εγινε θεμα τοτε με τη συνατσακη και κρατησε λιγες μερες. και μερικες που ειδαν αυτη τη αναφορα. αν γινει ομως θεμα σε ολα τα δελτια ειδησεων και στα μεγαλα σαιτ ειδησεων με κανα τιτλο του τυπου ΄΄βιντεοσκοπουν κρυφα τα καλλη των γυναικων ασυνειδητοι ματακιδες΄΄ και αρχησουν να λενε και τις μεδοδους που τραβανε πχ παταν κρυφη βιντεοσκοπηση και κραταν το κινητο τους κατω χαμηλα κτλ, τοτε ειναι που δε θα τολμαμε να κρατησουμε κινητο σαυτη τη θεση. ειδικα αν εχει και κανα καλο μουνι μπροστα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.393
Πόντοι
3.656
Κανείς ΔΕΝ έχει το δικαίωμα να σου πεί να του δείξεις το τηλέφωνό σου ή άλλα προσωπικά δεδομένα, ακόμα και τυχόν μπατσαίοι που θα έρθουν εκεί, παρά μόνο αν έχουν ένταλμα και αυτό υπο προϋποθέσεις.
Τύπε με δεδομένο ότι όλοι έχουμε ακούσει και διαβάσει για συλλήψεις ...
ΘΕΩΡΩ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΤΑΛΜΑ !
Άρα τους συνέλλαβαν με το που εκλήθη η αστυνομία.

Πάνω σε αυτό ας δώσει τα φώτα κανάς Άλεξ .
 

ASPIRE(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
782
Κριτικές
9
Like
19.902
Πόντοι
2.256
IMG_2689.jpeg
 

Συνημμένα

  • IMG_2693.jpeg
    IMG_2693.jpeg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 105
  • IMG_2688.jpeg
    IMG_2688.jpeg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 96
  • IMG_2691.jpeg
    IMG_2691.jpeg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 112
  • IMG_2694.jpeg
    IMG_2694.jpeg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 108
  • IMG_2690.jpeg
    IMG_2690.jpeg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 108

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.220
Πόντοι
6.265
Τύπε με δεδομένο ότι όλοι έχουμε ακούσει και διαβάσει για συλλήψεις ...
ΘΕΩΡΩ ΑΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΤΑΛΜΑ !
Άρα τους συνέλλαβαν με το που εκλήθη η αστυνομία.

Πάνω σε αυτό ας δώσει τα φώτα κανάς Άλεξ .
Πλέον όχι. Και αυτό γιατί πολλοί τσέοι βρέθηκαν να διώκονται ποινικά. Ούτε μπορει να σου πάρει κανείς το τηλέφωνο. Αν παίξει πίπα σβήνεις τα αρχεία το πολύ πολύ. Γενικά όσες το τράβηξαν κατέληξαν οι ίδιες στα δικαστήρια.Δεν είναι τηλεπάνελ να λέει ο καθένας ότι θέλει και να κρίνει με το θυμικό. Στην τελική τα πετάνε έξω σε δημόσιο χώρο. Ούτε πήγε κανείς σε κανένα σπίτι και να τραβάει απο παράθυρα και χαραμάδες,ούτε σε κάποια άλλη μορφή ασύλου. Ακομα και το ζώο η Συνατσάκη, που έκανε όλόκληρο ντόρο, μάλλον έσκασε γιατί θα της είπαν οι δικηγόροι να μην το τραβγήξει, γιατί θα πληρώνει μαλακίες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.658
Like
16.393
Πόντοι
3.656
Ούτε μπορει να σου πάρει κανείς το τηλέφωνο. Αν παίξει πίπα σβήνεις τα αρχεία το πολύ πολύ.
Φίλε δεν είμαι σίγουρος για αυτό . ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ .
Μακάρι να μιλήσουν οι ειδικοί .

Σε κάθε περίπτωση , νομίζω ότι δεν είναι το πρόβλημα ο αστυνομικός. Αλλά το πλαίσιο , αν του δίνει δυνατότητα να πάρει τηλέφωνο για να ελέγξει ... φωτογραφίες !


Από άλλες χώρες αν ψάξεις, ανεβάζουν φωτό φόρα παρτίζα με πρόσωπα και στα αρχίδια τους.
Αλλά τι να συγκρίνουμε ; Την ευρώπη με τους παπούα ;;;


Ζητώ συγνώμη από τους παπούα που τους προσβάλω.
Αποκλείεται να είναι τόσο μαλάκες όσο οι έλληνες.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056
Ετσι γινεσαι οταν εισαι ολη μερα στον ηλιο!:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom