Νέα

ΜΑΤΙ...παντού (σπίτι, γραφείο, δρόμος κλπ.)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

bigtolis00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2021
Μηνύματα
51
Κριτικές
22
Like
742
Πόντοι
990
Καλησπερα! Χρονια στο bou αποφασισα να μοιραστω κι εγω λιγο υλικο! Κωλαρακι της καβλας μου
39E197A9-E62C-484E-BAC9-E150425A7F1F.jpeg
Πολύ ωραία
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Εγώ ούτε έχω ούτε θέλω,το ερώτημα μου όμως είναι το εξής, γιατί γίνονται έτσι, είναι από φυσικό τους από τα πολλά γαμησια?
Εννοείται το μέγεθος και τος σχήμα της κλειτορίδας είναι θέμα ανατομίας και μόνο. Το ίδιο και το βαθος του κόλπου. Τα γαμησια, αρέσει δεν αρέσει, εχουν απο καθόλου έως ελάχιστη επίδραση στη φυσιολογια κόλπου και κλειτοριδας.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.877
Like
6.079
Πόντοι
1.056
Εννοείται το μέγεθος και τος σχήμα της κλειτορίδας είναι θέμα ανατομίας και μόνο. Το ίδιο και το βαθος του κόλπου. Τα γαμησια, αρέσει δεν αρέσει, εχουν απο καθόλου έως ελάχιστη επίδραση στη φυσιολογια κόλπου και κλειτοριδας.
Δηλαδή που λέει ο λόγος μπορεί και να είναι έτσι και σε μία γυναίκα που κάνει σέξ π.χ. δύο φορές το μήνα?
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Ένα καβλάκ με τέτοιο κωλαράκι, δουλεύει σε καφέ πέριξ του Metropolitan στο Χολαργό (απέναντι από την κεντρική είσοδο, στην κάθετη επί της Μεσογείων ..Πέρασα πριν μερικές μέρες κ ´χάθηκε η μπάλα ..

Η πλάκα είναι ότι το καβλάκι που σας λέω, είναι πίσω από τον πάγκο, με την μούρη σε μένα κ δεν της έδωσα σημασία όταν μπήκα, γιατί η φάτσα της ήταν μια μετριότητα κ μισή..

παραγγέλνω κ ασχολούμαι με το κινητό μου και μου λέει "έχετε πολύ ωραία μάτια" .. γυρνόντας ταυτόχρονα την πλάτη της, για να φτιάξει τον καφέ μου, ΑΛΛΑ στην ουσία να μου δείξει την κολάρα της, μέσα από το άσπρο κολλάν της...

Δεν έκρυβε τίποτα το γαμήδι το κολλάν (φορούσε κ ποδιά πανάθεμά την, που από πίσω που την έβλεπα η ζώνη της ποδιάς στην μέση της, έσφυγγε ακόμη περισσότερο το κολλάν πάνω της..)

σοκ πραγματικά, προσπαθώ να μην φανεί ότι κομπλάρω (51 εγώ, καμία 28-30αριά το πολύ αυτή) κ της λέω "σε ευχαριστώ πολύ για το κοπλιμέντο, αλλά αν εγώ το ανταποδώσω ... θα θεωρηθεί ξεκάθαρα σεξουαλική παρενόχληση ..."

χαμογελάει πονηρά κ μου γνέφει ένα τσαχπίνικο βλέμμα, απαντώντας "όντως άδικη η ζωή, καμιά φορά .."

(το χάσαμε το κορμί πατριώτες γιατί από έξω με περίμενε το αμόρε.. λέω να ξαναπεράσω αλλά θεωρώ ότι η ευκαρία χάθηκε για πάντα .. έπρεπε να γίνει κίνηση κ να τσιμπήσω το τηλ της εκείνη την στιγμή.. ).

Οποίος περάσει, έχει καφέ portioli το μαγαζί. Καλό βόλι αδέρφια..
Δεν σε ερωτευθηκε σύντροφε, sugardaddy ψάχνει. Εκεί είναι, σε περιμένει να δώσεις κ να πάρεις..
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Δεν σε ερωτευθηκε σύντροφε, sugardaddy ψάχνει. Εκεί είναι, σε περιμένει να δώσεις κ να πάρεις..
μα δεν είπα ότι με ερωτεύτηκε, ούτε πίστεψα κάτι τέτοιο..

Το μνμ της ανάρτησης είναι ότι άμα μας την "πέφτουν" είναι νόμιμο κ θεμιτό, αν της την πέφτουμε είναι σεξουαλική παρενόχληση (φαντάσου να της έλεγα "τι κωλάρα είναι αυτή που έχεις ...", θα ήμουν τώρα στο αυτόφωρο)

To άλλο που είναι γεγονός (δυστυχώς για μένα) είναι ότι δεν μπόρεσα να χωθώ (ήταν έξω στο πεζοδρόμιο κ περίμενε, το "αμόρε").

Τεσπα αύριο το πολύ μεθαύριο, λέω να ξαναπεράσω..
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
μα δεν είπα ότι με ερωτεύτηκε, ούτε πίστεψα κάτι τέτοιο..

Το μνμ της ανάρτησης είναι ότι άμα μας την "πέφτουν" είναι νόμιμο κ θεμιτό, αν της την πέφτουμε είναι σεξουαλική παρενόχληση (φαντάσου να της έλεγα "τι κωλάρα είναι αυτή που έχεις ...", θα ήμουν τώρα στο αυτόφωρο)

To άλλο που είναι γεγονός (δυστυχώς για μένα) είναι ότι δεν μπόρεσα να χωθώ (ήταν έξω στο πεζοδρόμιο κ περίμενε, το "αμόρε").

Τεσπα αύριο το πολύ μεθαύριο, λέω να ξαναπεράσω..
Δε σου είπε τι μεγαλο φούσκωμα που εχεις στο παντελόνι σου.. για τα ματια σου σου είπε. Πες της και εσύ για το χαμόγελο της. ή πες της "ομορφαίνουν ότι κοιτάζω όμορφες"..
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Ω ρε τύπε.......εξερευνήσεις σε νέα μέρη
Αβαταρ αγγελάκια με στριγκακια... Τί με θυμησες τωρα. Πολύ παλιό, από shannanigan.com πρεπει να το ειχα τσιμπήσει, και το χρησιμοποιούσα αρχες του 21ου αιώνα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom