Νέα

ΜΑΤΙ...παντού (σπίτι, γραφείο, δρόμος κλπ.)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 125 άτομα (22 μέλη και 103 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Που το κατάλαβες?

Αν προσέξεις λίγο καλύτερα στην φωτογραφία υπάρχουν παραπάνω από μια ανθρώπινες σκιές...
* Τώρα τί πραγματικά μπορεί να παίχτηκε εκεί μονάχα ένας Θεός ξέρει...
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
130
Like
1.390
Πόντοι
201
Καλησπερα! Χρονια στο bou αποφασισα να μοιραστω κι εγω λιγο υλικο! Κωλαρακι της καβλας μου
39E197A9-E62C-484E-BAC9-E150425A7F1F.jpeg
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
81EABB6B-6CF6-488A-AA86-CD264CAD3CE3.jpeg
Πριν το γυμναστήριο!
Ένα καβλάκ με τέτοιο κωλαράκι, δουλεύει σε καφέ πέριξ του Metropolitan στο Χολαργό (απέναντι από την κεντρική είσοδο, στην κάθετη επί της Μεσογείων ..Πέρασα πριν μερικές μέρες κ ´χάθηκε η μπάλα ..

Η πλάκα είναι ότι το καβλάκι που σας λέω, είναι πίσω από τον πάγκο, με την μούρη σε μένα κ δεν της έδωσα σημασία όταν μπήκα, γιατί η φάτσα της ήταν μια μετριότητα κ μισή..

παραγγέλνω κ ασχολούμαι με το κινητό μου και μου λέει "έχετε πολύ ωραία μάτια" .. γυρνόντας ταυτόχρονα την πλάτη της, για να φτιάξει τον καφέ μου, ΑΛΛΑ στην ουσία να μου δείξει την κολάρα της, μέσα από το άσπρο κολλάν της...

Δεν έκρυβε τίποτα το γαμήδι το κολλάν (φορούσε κ ποδιά πανάθεμά την, που από πίσω που την έβλεπα η ζώνη της ποδιάς στην μέση της, έσφυγγε ακόμη περισσότερο το κολλάν πάνω της..)

σοκ πραγματικά, προσπαθώ να μην φανεί ότι κομπλάρω (51 εγώ, καμία 28-30αριά το πολύ αυτή) κ της λέω "σε ευχαριστώ πολύ για το κοπλιμέντο, αλλά αν εγώ το ανταποδώσω ... θα θεωρηθεί ξεκάθαρα σεξουαλική παρενόχληση ..."

χαμογελάει πονηρά κ μου γνέφει ένα τσαχπίνικο βλέμμα, απαντώντας "όντως άδικη η ζωή, καμιά φορά .."

(το χάσαμε το κορμί πατριώτες γιατί από έξω με περίμενε το αμόρε.. λέω να ξαναπεράσω αλλά θεωρώ ότι η ευκαρία χάθηκε για πάντα .. έπρεπε να γίνει κίνηση κ να τσιμπήσω το τηλ της εκείνη την στιγμή.. ).

Οποίος περάσει, έχει καφέ portioli το μαγαζί. Καλό βόλι αδέρφια..
 
Τελευταία τροποποίηση:

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Ένα τέτοιο κωλαράκι, έχει ένα καβλάκι που δουλεύει σε καφέ πέριξ του Metropolitan στο Χολαργό (απέναντι από την κεντρική είσοδο, στην κάθετη επί της Μεσογείων ..Πέρασα πριν μερικές μέρες κ ´χάθηκε η μπάλα ..

Η πλάκα είναι ότι το καβλάκι που σας λέω, είναι πίσω από τον πάγκο, με την μούρη σε μένα κ δεν της έδωσα σημασία όταν μπήκα, γιατί η φάτσα της ήταν μια μετριότητα κ μισή..

παραγγέλνω κ ασχολούμαι με το κινητό μου και μου λέει "έχετε πολύ ωραία μάτια" .. γυρνόντας ταυτόχρονα την πλάτη της, για να φτιάξει τον καφέ μου, ΑΛΛΑ στην ουσία να μου δείξει την κολάρα της, μέσα από το άσπρο κολλάν της...

Δεν έκρυβε τίποτα το γαμήδι το κολλάν (φορούσε κ ποδιά πανάθεμά την, που από πίσω που την έβλεπα η ζώνη της ποδιάς στην μέση της, έσφυγγε ακόμη περισσότερο το κολλάν πάνω της..)

σοκ πραγματικά, προσπαθώ να μην φανεί ότι κομπλάρω (51 εγώ, καμία 28-30αριά το πολύ αυτή) κ της λέω "σε ευχαριστώ πολύ για το κοπλιμέντο, αλλά αν εγώ το ανταποδώσω ... θα θεωρηθεί ξεκάθαρα σεξουαλική παρενόχληση ..."

χαμογελάει πονηρά κ μου γνέφει ένα τσαχπίνικο βλέμμα, απαντώντας "όντως άδικη η ζωή, καμιά φορά .."

(το χάσαμε το κορμί πατριώτες γιατί από έξω με περίμενε το αμόρε.. λέω να ξαναπεράσω αλλά θεωρώ ότι η ευκαρία χάθηκε για πάντα .. έπρεπε να γίνει κίνηση κ να τσιμπήσω το τηλ της εκείνη την στιγμή.. )
ρε παίχτη αυτό το κοπλιμεντο περί όμορφων ματιών μπας και ήταν σπόντα να σου δώσει μάτι; ή να πάρεις μάτι; ξαναπηγαινε για καφέ και φόρεσε κατάμαυρα γυαλιά να δούμε θα σε αναγνωρίσει;
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
ρε παίχτη αυτό το κοπλιμεντο περί όμορφων ματιών μπας και ήταν σπόντα να σου δώσει μάτι; ή να πάρεις μάτι; ξαναπηγαινε για καφέ και φόρεσε κατάμαυρα γυαλιά να δούμε θα σε αναγνωρίσει;
αυτό δεν το είχα σκεφτεί, αλλά με μπρίζωσες να ξαναπεράσω τώρα .. απλά είμαι κ 1.92 κ θεωρώ ότι θα με θυμηθεί πιο εύκολα

(αν κ εκεί που είναι θα βλέπει πολλά αρσενικά κάθε μέρα κ σίγουρα τα γιατρουδακια από απέναντι, θα τους τρέχουν τα σάλια...)
 

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
130
Like
1.390
Πόντοι
201

Gxamos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
4.870
Πόντοι
721
Μόλις το πήρα το εργαλείο και είπα να το δοκιμάσω !!! :2funny: :wanker:
Χύσιμο μέσα στην μήτρα!!
 

Συνημμένα

  • clinic.jpg
    clinic.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 144

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
130
Like
1.390
Πόντοι
201
Thanks φιλε! Προσπαθω να την ψησω για τριο αλλα δεν γουσταρει. Ουτε με αλλη γκομενα ουτε με αντρα. Οχι οτι με χαλαει να την γαμαω καθε αλλο! Αλλα με βλεπω να ξενοπαρτουζωνομαι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: npg13

kalamobixths

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
130
Like
1.390
Πόντοι
201

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.315
Like
15.207
Πόντοι
2.256
Ένα καβλάκ με τέτοιο κωλαράκι, δουλεύει σε καφέ πέριξ του Metropolitan στο Χολαργό (απέναντι από την κεντρική είσοδο, στην κάθετη επί της Μεσογείων ..Πέρασα πριν μερικές μέρες κ ´χάθηκε η μπάλα ..

Η πλάκα είναι ότι το καβλάκι που σας λέω, είναι πίσω από τον πάγκο, με την μούρη σε μένα κ δεν της έδωσα σημασία όταν μπήκα, γιατί η φάτσα της ήταν μια μετριότητα κ μισή..

παραγγέλνω κ ασχολούμαι με το κινητό μου και μου λέει "έχετε πολύ ωραία μάτια" .. γυρνόντας ταυτόχρονα την πλάτη της, για να φτιάξει τον καφέ μου, ΑΛΛΑ στην ουσία να μου δείξει την κολάρα της, μέσα από το άσπρο κολλάν της...

Δεν έκρυβε τίποτα το γαμήδι το κολλάν (φορούσε κ ποδιά πανάθεμά την, που από πίσω που την έβλεπα η ζώνη της ποδιάς στην μέση της, έσφυγγε ακόμη περισσότερο το κολλάν πάνω της..)

σοκ πραγματικά, προσπαθώ να μην φανεί ότι κομπλάρω (51 εγώ, καμία 28-30αριά το πολύ αυτή) κ της λέω "σε ευχαριστώ πολύ για το κοπλιμέντο, αλλά αν εγώ το ανταποδώσω ... θα θεωρηθεί ξεκάθαρα σεξουαλική παρενόχληση ..."

χαμογελάει πονηρά κ μου γνέφει ένα τσαχπίνικο βλέμμα, απαντώντας "όντως άδικη η ζωή, καμιά φορά .."

(το χάσαμε το κορμί πατριώτες γιατί από έξω με περίμενε το αμόρε.. λέω να ξαναπεράσω αλλά θεωρώ ότι η ευκαρία χάθηκε για πάντα .. έπρεπε να γίνει κίνηση κ να τσιμπήσω το τηλ της εκείνη την στιγμή.. ).

Οποίος περάσει, έχει καφέ portioli το μαγαζί. Καλό βόλι αδέρφια..
Εγώ θα πάω πάντως να δω αν είναι η ίδια κ θα προσπαθήσω να φωτογραφίσω! Τι βρες την πέτυχες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom