Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

GiorgisPap

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Κύριοι γνωρίζει κάποιος την Λυδία;;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
817
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Υπάρχει κάποια Ελληνίδα σε στυλ Βίκυ Στεφανία. Νομίζω δεν υπάρχει άλλη σαν αυτή σαν πρόγραμμα τιμή κτλπ.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
Το έγραψα και πριν μερικές μέρες και δεν βλέπω να έχει αλλάξει τπτ από τότε: η κοπέλα από τη Πεύκη από το περασμένο ΣΚ μέχρι σήμερα έχει κατεβασμένα και τα 2 προφίλ της στο φβ, τόσο της δουλειάς της όσο και το προσωπικό της, και σε κάποια λίγα μνμ που της έστειλα από τότε δεν απάντησε. Προφανώς κάτι απρόοπτο συνέβη, γιατί μιλώντας μαζί της λίγες μέρες πριν "χαθεί" δεν μου είχε δώσει την εντύπωση ότι είχε κατά νου κάτι τέτοιο, το αντίθετο θα έλεγα. Οπότε μέχρις ότου δώσει σημεία ζωής, θεωρώ ότι δεν πρέπει να την υπολογίζουμε ούτε και να την ενοχλούμε. Κι αν κάποιος παίκτης μάθει κάτι παραπάνω, θετικό ή αρνητικό, ας ενημερώσει αν θέλει. Μέχρι τότε πάμε γι' άλλα.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Το έγραψα και πριν μερικές μέρες και δεν βλέπω να έχει αλλάξει τπτ από τότε: η κοπέλα από τη Πεύκη από το περασμένο ΣΚ μέχρι σήμερα έχει κατεβασμένα και τα 2 προφίλ της στο φβ, τόσο της δουλειάς της όσο και το προσωπικό της, και σε κάποια λίγα μνμ που της έστειλα από τότε δεν απάντησε. Προφανώς κάτι απρόοπτο συνέβη, γιατί μιλώντας μαζί της λίγες μέρες πριν "χαθεί" δεν μου είχε δώσει την εντύπωση ότι είχε κατά νου κάτι τέτοιο, το αντίθετο θα έλεγα. Οπότε μέχρις ότου δώσει σημεία ζωής, θεωρώ ότι δεν πρέπει να την υπολογίζουμε ούτε και να την ενοχλούμε. Κι αν κάποιος παίκτης μάθει κάτι παραπάνω, θετικό ή αρνητικό, ας ενημερώσει αν θέλει. Μέχρι τότε πάμε γι' άλλα.
φιλε μου μ ενημερωσε για λογους προσωπικους ακυρωσε ολα τα ραντεβου της και το δικο μου που ηταν για την δευτερα μ ενα sms.οταν την ρωτησα το λογο κι αν επανελθει αν ειναι κατι παροδικο η μονιμο δεν πηρα απαντηση...αυτα...
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
φιλε μου μ ενημερωσε για λογους προσωπικους ακυρωσε ολα τα ραντεβου της και το δικο μου που ηταν για την δευτερα μ ενα sms.οταν την ρωτησα το λογο κι αν επανελθει αν ειναι κατι παροδικο η μονιμο δεν πηρα απαντηση...αυτα...

Να μια ουσιαστική πληροφορία. Καλά κάνεις που το γράφεις, γιατί επί μια βδομάδα που έχει "χαθεί" δεν ήξερα με σιγουριά αν είναι σε σχέση με ορισμένους, συμπεριλ/νου εμού για λόγους που επίσης αγνοώ, ή γενικό αυτό το χάσιμο. Πάμε για άλλα, κι ελπίζω η απόσυρσή της αυτή, αν είναι οριστική, να είναι για καλό της.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Να μια ουσιαστική πληροφορία. Καλά κάνεις που το γράφεις, γιατί επί μια βδομάδα που έχει "χαθεί" δεν ήξερα με σιγουριά αν είναι σε σχέση με ορισμένους, συμπεριλ/νου εμού για λόγους που επίσης αγνοώ, ή γενικό αυτό το χάσιμο. Πάμε για άλλα, κι ελπίζω η απόσυρσή της αυτή, αν είναι οριστική, να είναι για καλό της.
μετα απο την αναρτηση εδω οτι εσβησε τα προφιλ και την σελιδα της επικοινωνησα μαζι της για να δω αν ισχυε το προγραμματισμενο ραντεβου.μου απαντησε οτι δεν ισχυει κι οτι ενημερωνει ολους σιγα σιγα που ειχε κανονισει οτι ακυρωνει ραντεβου..δεν μου ειπα περισσοτερα αλλα μαλλον για οριστικο το κοβω...ας ειναι για καλο στην κοπελα δεν την ηξερα πρωτη φορα θα πηγαινα..καθε δυσκολια για καλο.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Να μια ουσιαστική πληροφορία. Καλά κάνεις που το γράφεις, γιατί επί μια βδομάδα που έχει "χαθεί" δεν ήξερα με σιγουριά αν είναι σε σχέση με ορισμένους, συμπεριλ/νου εμού για λόγους που επίσης αγνοώ, ή γενικό αυτό το χάσιμο. Πάμε για άλλα, κι ελπίζω η απόσυρσή της αυτή, αν είναι οριστική, να είναι για καλό της.

Και μετά βρε παιδιά διαμαρτύρεστε γιατί δεν μοιράζουν οι έχοντες τις πληροφορίες και πως γίνεται να καίγονται οι κοπέλες.
Ελπίζω να καταλαβαίνετε το γιατί και το πως...
Και θα συνεχιστεί το ίδιο σκηνικό...
Δυστυχώς. 
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
Και μετά βρε παιδιά διαμαρτύρεστε γιατί δεν μοιράζουν οι έχοντες τις πληροφορίες και πως γίνεται να καίγονται οι κοπέλες.
Ελπίζω να καταλαβαίνετε το γιατί και το πως...
Και θα συνεχιστεί το ίδιο σκηνικό...
Δυστυχώς.  

Κοίτα, η συγκεκριμένη όταν την συνάντησα πρώτη φορά, με παρότρυνε να γράψω για την συνάντησή μας αυτή. Όχι τι να γράψω, αλλά να γράψω. Κι αυτό έκανα. Γιατί απ' όσο κατάλαβα ήθελε να διευρύνει λίγο ακόμα τον κύκλο των πελατών της από εδώ για λόγους βιοποριστικούς, αλλά επιλεκτικά. Τώρα, τι συνέβη και ανέκρουσε πρύμνα, μόνο εκείνη ξέρει. Πιθανολογώ ότι κάτι την φόβισε, γιατί είχε κι αυτή την προσωπική της ζωή, όπως όλοι μας, αλλά ας μη μπούμε σε εικασίες που μπορεί να είναι ατέρμονες και να μην ισχύουν εντέλει.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Κοίτα, η συγκεκριμένη όταν την συνάντησα πρώτη φορά, με παρότρυνε να γράψω για την συνάντησή μας αυτή. Όχι τι να γράψω, αλλά να γράψω. Κι αυτό έκανα. Γιατί απ' όσο κατάλαβα ήθελε να διευρύνει λίγο ακόμα τον κύκλο των πελατών της από εδώ για λόγους βιοποριστικούς, αλλά επιλεκτικά. Τώρα, τι συνέβη και ανέκρουσε πρύμνα, μόνο εκείνη ξέρει. Πιθανολογώ ότι κάτι την φόβισε, γιατί είχε κι αυτή την προσωπική της ζωή, όπως όλοι μας, αλλά ας μη μπούμε σε εικασίες που μπορεί να είναι ατέρμονες και να μην ισχύουν εντέλει.

Βρε Baby, πήγες την πρώτη φορά και σου είπε να γράψεις στο Bou? Δηλαδή ήξερε ότι είσαι εδώ ή της το είπες εσύ? Αλλά και εσύ βρε παιδί μου, πρώτη φορά πας και της λες για το site και εκείνη σου λέει γράψε για μένα?
Τι να πω...με εκπλήσσει όλο το ιστορικό!!!
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
Βρε Baby, πήγες την πρώτη φορά και σου είπε να γράψεις στο Bou? Δηλαδή ήξερε ότι είσαι εδώ ή της το είπες εσύ? Αλλά και εσύ βρε παιδί μου, πρώτη φορά πας και της λες για το site και εκείνη σου λέει γράψε για μένα?
Τι να πω...με εκπλήσσει όλο το ιστορικό!!!

Γιατί εκπλήσεσσαι παίκτη, δεν καταλαβαίνω; Δεν έχω κανένα πρόβλημα να πω για το Μπου ή το νικ μου σε όποια κοπέλα του χώρου, εγώ προσωπικά. Άλλοι μπορεί, εγώ όχι. Από την στιγμή που δεν γνωρίζει κάποια κοπέλα την πραγματική μου ταυτότητα, χέστηκα αν ξέρει το νικ μου.
Όσο για την συγκεκριμένη το Μπου το ήξερε ούτως ή άλλως από άλλους παίκτες πριν από μένα. Εγώ απλά αναγκάστηκα να της πω ότι έμαθα για κείνην από το σάιτ αυτό, επειδή της υπονόησα διακριτικά ότι θέλω εκτός από μασάζ και happy ending όταν της τηλ. πριν την γνωρίσω.
Αλλά το θέμα μας δεν είναι αυτό. Από αλλού ξεκινήσαμε την κουβέντα που εσύ την άνοιξες, στο αν πρέπει δηλ. να μοιράζονται οι πληροφορίες δημόσια για κάποιες κοπέλες ή όχι, ώστε να μη "καίγονται", και αλλού καταλήγουμε. Ή μήπως όχι;
Και η απάντηση σ' αυτό είναι κατ' εμέ αν οι ίδιες οι κοπέλες επιθυμούν κατ' αρχήν την δημοσιοποίησή τους ή όχι. Αν όχι, φυσικά και δεν πρέπει. Αν ναι, εναπόκειται στη διάθεση του καθενός από εμάς. Ο παίκτης που πρώτος έγραψε για την συγκεκριμένη κοπέλα προφανώς έτσι έκρινε και αυτό έκανε.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Από αλλού ξεκινήσαμε την κουβέντα που εσύ την άνοιξες, στο αν πρέπει δηλ. να μοιράζονται οι πληροφορίες δημόσια για κάποιες κοπέλες ή όχι, ώστε να μη "καίγονται", και αλλού καταλήγουμε. Ή μήπως όχι;
Και η απάντηση σ' αυτό είναι κατ' εμέ αν οι ίδιες οι κοπέλες επιθυμούν κατ' αρχήν την δημοσιοποίησή τους ή όχι. Αν όχι, φυσικά και δεν πρέπει. Αν ναι, εναπόκειται στη διάθεση του καθενός από εμάς. Ο παίκτης που πρώτος έγραψε για την συγκεκριμένη κοπέλα προφανώς έτσι έκρινε και αυτό έκανε.
[/quote]

Σ αυτό με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. Αν γίνει έτσι δεν θα υπάρξει το παραμικρό πρόβλημα. Θα είναι το ιδανικό και για τις δύο πλευρές!!!
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
επιβεβαιωνω πληρως τα λεγομενα του baby face για τη κοπελα στη πευκη/μαρουσι.και γω ειχα κλεισει ραντεβου την προσεχη βδομαδα και μενα μου το ακυρωσε για αγνωστους λογους.στην πρωτη συναντηση μας μου ζητησε και μενα να γραψω στο νημα....και φυσικα ηξερε για το μπου καθως οταν με ρωτησε απο που την βρηκα διστασα να απαντησω και μεεβγαλε απ τη δυσκολη θεση λεγοντας μου....απο το μπου?


την θεωρω εξαιρετικη περιπτωση καθως γνωριζει πως να περιποιειται εναν αντρα....ηταν παρα πολυ δοτικη,και μακαρι να επανεμφανιστει...αυτα....η συνεδρια μαζι της κατ εμενα αξιζε και το τελευταιο ευρω....
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
επιβεβαιωνω πληρως τα λεγομενα του baby face για τη κοπελα στη πευκη/μαρουσι.και γω ειχα κλεισει ραντεβου την προσεχη βδομαδα και μενα μου το ακυρωσε για αγνωστους λογους.στην πρωτη συναντηση μας μου ζητησε και μενα να γραψω στο νημα....και φυσικα ηξερε για το μπου καθως οταν με ρωτησε απο που την βρηκα διστασα να απαντησω και μεεβγαλε απ τη δυσκολη θεση λεγοντας μου....απο το μπου?


την θεωρω εξαιρετικη περιπτωση καθως γνωριζει πως να περιποιειται εναν αντρα....ηταν παρα πολυ δοτικη,και μακαρι να επανεμφανιστει...αυτα....η συνεδρια μαζι της κατ εμενα αξιζε και το τελευταιο ευρω....

:thumbsup: :hi:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
817
Κριτικές
11
Like
1.361
Πόντοι
376
Γαμωτο την χάσαμε την ευκαιρία. Λέτε να την έπιασε κανένας από κύκλωμα ανταγωνισμού και να την απείλησε; Η να πήγε καμία εφορία αστυνομία για έλεγχο;
Το άλλο σενάριο είναι να είχε βάλει όριο στα χρήματα που θα βγάλει και να σταματησε να κάνει κάτι άλλο.
Βέβαια από θεωρίες και  συνομωσίες είμαστε πρώτοι. Ειδωμεν
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
τα ειπαμε και σε αλλο thread,εχει εδω μεσα παλικαρια που στο διαβασμα και το "στειλε τηλ. " Που ειναι, πως το κανει, πες μας κι αλλα" Ειναι μανουλες και καποιοι σου κανουν και κριτικη (αρνητικη) επειδη δεν τους λες ακριβως αυτο που θελουν ή δεν μοιραζεσαι και τι νουμερο καποτα φορας!! Ειπα λοιπον και σε καποιους να μην απορουν γιατι πολλοι απο εμας κρατανε  κατι για την παρτυ τους! Δεκα γραφουν και εκατο τρεχουν να προλαβουν να καψουν οτι υπαρχει!
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
Γαμωτο την χάσαμε την ευκαιρία. Λέτε να την έπιασε κανένας από κύκλωμα ανταγωνισμού και να την απείλησε; Η να πήγε καμία εφορία αστυνομία για έλεγχο;
Το άλλο σενάριο είναι να είχε βάλει όριο στα χρήματα που θα βγάλει και να σταματησε να κάνει κάτι άλλο.
Βέβαια από θεωρίες και  συνομωσίες είμαστε πρώτοι. Ειδωμεν

Το πρώτο πολύ πιθανό. Το δεύτερο πιο δύσκολο (αλλά όχι αδύνατο) γιατί είχε άδεια για την άλλη της δραστηριότητα (ενεργειακές θεραπείες κλπ.). Το τρίτο απίθανο γιατί από τα λεγόμενά της έβγαζε κανείς το συμπέρασμα ότι θέλει να δουλέψει έτσι για βιοποριστικούς λόγους για κάποιο διάστημα ακόμα αλλά επιλεκτικά. Μπορεί όμως να προέκυψε και κάτι απρόοπτο στη προσωπική της ζωή ή να έπεσε σε κανέναν βλαμμένο από εδώ μέσα, που να την ζόρισε άσχημα και να έκλασε μέντες. Αλλά όλα αυτά είναι εικασίες. Ίδωμεν, όπως έγραψες κι εσύ.
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.802
Κριτικές
24
Like
3.795
Πόντοι
1.446
τα ειπαμε και σε αλλο thread,εχει εδω μεσα παλικαρια που στο διαβασμα και το "στειλε τηλ. " Που ειναι, πως το κανει, πες μας κι αλλα" Ειναι μανουλες και καποιοι σου κανουν και κριτικη (αρνητικη) επειδη δεν τους λες ακριβως αυτο που θελουν ή δεν μοιραζεσαι και τι νουμερο καποτα φορας!! Ειπα λοιπον και σε καποιους να μην απορουν γιατι πολλοι απο εμας κρατανε  κατι για την παρτυ τους! Δεκα γραφουν και εκατο τρεχουν να προλαβουν να καψουν οτι υπαρχει!

Έτσι ακριβώς. Οι του λαβείν μόνο και καθόλου του δούναι, αυτή η μάστιγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom